Θέματα ΟΕΦΕ 2023

Chem.A

Νεοφερμένος

Η Chem.A αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

catherine

Νεοφερμένος

Η catherine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μήπως θα μπορούσε να μου στείλει κάποιος τα θέματα της βιολογίας; Ευχαριστώ πολύ!!
 

spinalgr1990

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
θα ηθελα κι εγω τα θεματα του ΟΕΦΕ 2023 για Μαθηματικα και Φυσικη
 

cummer44

Νεοφερμένος

Ο cummer44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θελω να μαθω τα θεματα οεφε ιστοριας α φαση 2023 παρακαλω
 

cummer44

Νεοφερμένος

Ο cummer44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας! θελω παρακαλω τα θεματα οεφε ιστοριας 2023
 

Theodora1993

Νεοφερμένος

Η Theodora1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχει κάποιος τα θέματα των Μαθηματικών και της Οικονομίας 2023?
 

Vasso1983

Νεοφερμένος

Η Vasso1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σας παρακαλω΄,θα η΄θελα κι εγώ τα θέματα οεφε βιολογία και χημεία...:thankuu:
 

CURIUSYOHAA

Νεοφερμένος

Η CURIUSYOHAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα θα μπορουσατε να μου στειλετε εαν δεν σας κανει κοπο και εμενα τα θεματα του ΟΕΦΕ των αρχαιων;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όλα τα έχω. Απλά να ξέρετε ότι είναι καμένα. Αλλά είναι καλό για εξάσκηση και να δούμε που βρισκόμαστε.
Καλησπέρα!! θα μπουρουσες να μου στειλεις των αρχαιων, της ιστοριας, της εκθεσης και των λατινικων; ;)
 

CURIUSYOHAA

Νεοφερμένος

Η CURIUSYOHAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας! Μηπως εχει καποιος τα θεματα του οεφε της ανθρωπιστικης κατευθυνσης (Αρχαια, Λατινικα, Ιστορια) ; Θα ηταν ευκολο να μου τα στειλετε ;
 

miss dazy

Νεοφερμένος

Η miss dazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.

thg

Νεοφερμένος

Η thg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα έχει κάποιος θέματα οεφε 2023 ΑΕΠΠ Μαθηματικά ΑΟΘ και Έκθεση; Θα μπορούσατε να μου τα προωθήσετε σας παρακαλώ;
 

CURIUSYOHAA

Νεοφερμένος

Η CURIUSYOHAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Για κάποιον περίεργο λόγο δεν τα στέλνει κανένας..
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Καλά ούτε κ εγώ θα έστελνα.Εχετε μπει εδώ τόσοι με νέα προφίλ,μόνο κ μόνο για να πάρετε τα θέματα κ ύστερα εξαφανίζεστε.Δε λειτουργεί όμως έτσι το φόρουμ.Οι παλιοί έχουν δώσει απαντήσεις σε απορίες άλλων ή έχουν βοηθήσει άλλους εδώ μέσα.Εσεις μπήκατε βγήκατε.Καλο είναι να μοιράζονται τα θέματα μεταξύ των παλιών μελών του φόρου,άποψη μου.
 

CURIUSYOHAA

Νεοφερμένος

Η CURIUSYOHAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά παλιούς ποιους θεωρείς; Είμαι μέλος από το 2021, δεν είναι ωραίο αυτό που λες. Θεωρώ πως και εγώ έχω βοηθήσει και με έχουν βοηθήσει αντίστοιχα και είμαι αρκετά ευγνώμων! Δεν μπορώ να κατανοήσω για ποιο λόγο πιστεύεις πως δεν πρέπει να μοιράζονται τα θέματα με τα καινούργια μέλη, μην τους βάζουμε όλους στο ίδιο σακί.. Δεν συμφωνώ με αυτό που λες, αλλά το δέχομαι.
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Παλιος όχι με βάση την ηλικία του λογαριασμού,αλλά με βάση τα μηνύματα που έχει στείλει.Υπαρχουν εδώ άτομα που έχουν βοηθήσει κόσμο κ ας έχουν λογαριασμό 1 μήνα.Να αποκλείονται όσοι μπαίνουν μόνο για τα θέματα,αυτό λέω.Οποιος διαφωνεί,ας επιχειρηματολογήσει κιόλας.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.
Παλιος όχι με βάση την ηλικία του λογαριασμού,αλλά με βάση τα μηνύματα που έχει στείλει.Υπαρχουν εδώ άτομα που έχουν βοηθήσει κόσμο κ ας έχουν λογαριασμό 1 μήνα.Να αποκλείονται όσοι μπαίνουν μόνο για τα θέματα,αυτό λέω.Οποιος διαφωνεί,ας επιχειρηματολογήσει κιόλας.
That’s shitty.
 

CURIUSYOHAA

Νεοφερμένος

Η CURIUSYOHAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καταλαβαίνω τι λες όμως δεν ξέρω και αυτό μια βοήθεια θεωρείται (ως προς τα θέματα του ΟΕΦΕ)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τέλος πάντων εγώ και ως μέλος που λογικά δεν έχω βοηθήσει αρκετούς, εάν είχα τα θέματα θα τα έδινα σε όποιον μου τα ζητούσε. Καλή συνέχεια σε όλους <3
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top