Θέλω να δώσω Πανελλαδικές για να περάσω Ιατρική ούσα μητέρα - είναι εφικτό;

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 818 μηνύματα.
Εμενα παλι τον ξαδελφο μου ( no hate please ) τον στείλανε μεχρι την κυπρο να κανει Λύκειο και περασε ιατρική μονο με έκθεση.

Γενικά παραθυράκια παντα υπήρχαν .
Και με το νυχτερινό ειναι συνηθισμένο αυτο που λεει ο ρυζακι.
Γιατροί και γενικα οσοι ειχαν τη δυνατότητα να εμφανίζουν τα παιδιά τους ως εργαζόμενους.
Ηταν η μαμα μου καθηγήτρια σε νυχτερινό.
image.jpg

Ότι κάποιος που ψάχνει μπορεί άνετα να βρει παράθυρα που δεν έχουν αντιληφθεί τα άλλα άτομα με τελικό σκοπό να πραγματοποιήσει το πολυπόθυτο όνειρο του που σε αυτή τη περίπτωση είναι η ιατρική, interesting....... :popeanim: :diablo::jester::diablo: :tongue::kitty:

@eukleidhs1821 Γύρνα πίσω ή έστω τηλεφώνα, που είσαι;;;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
View attachment 70127
Ότι κάποιος που ψάχνει μπορεί άνετα να βρει παράθυρα που δεν έχουν αντιληφθεί τα άλλα άτομα με τελικό σκοπό να πραγματοποιήσει το πολυπόθυτο όνειρο του που σε αυτή τη περίπτωση είναι η ιατρική, interesting....... :popeanim: :diablo::jester::diablo: :tongue::kitty:
Έγινε ο hacker meme :P
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Τελευταίο μήνυμα για την ιστορία, πρέπει όντως να κοιμηθώ κάποια στιγμή.

Το κλίμα επιμένω ότι στον τομέα της νοσηλευτικής που ήμουν ήταν πολύ καλό.
Σχεδόν όλοι ήμασταν ενήλικες, υπήρχε σεβασμός από όλους, ειδικά προς τους καθηγητές. Σίγουρα υπήρχε όμως σε κάθε τμήμα σχεδόν κι ένας γύφτος, αλλά ήταν καλός.
Και οι καθηγητές δεν ήταν βλάκες, ήξεραν με ποιους έχουν να κάνουν. Το μάθημα προχωρούσε αργά, αλλά όλοι κάτι κέρδισαν. Καλά δεν λέω να προσέχεις κιόλας, τότε σε είχαν στα πούπουλα.
Εκτιμώ ιδιαίτερα την καθηγήτρια νοσηλευτικής, τον ιατρό και τον οδοντίατρο που μας έκαναν μάθημα.

Ειδικά με τον ιατρό αναπτύξαμε πολύ καλές σχέσεις, και μου εξήγησε κάποια πράγματα που ήταν θολά στην ύλη των κατατακτηρίων. Ως ανταπόδοση, του ικανοποιούσα τις ανησυχίες περι φυσικής. Περιττό να πω ότι ώρες ώρες το μάθημα ξέφευγε, είτε σε επιστημονικό επίπεδο, είτε μιλώντας για διαζύγια :lol:
Θα χει να το λέει φαντάζομαι, μαθητής του από επαλ πέρασε ιατρική (έστω κι ας έκατσα μόνο ένα τετράμηνο).

Επίσης θυμάμαι τις χωρισμένες, στην ηλικία της μάνας μου περίπου, που με τριγύριζαν... Μου αρέσουν οι μικρότερες βέβαια αλλά ήταν αρκετά γοητευτικό:inlove:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,672 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ πάτησα το πόδι μου εσπερινό επαλ πρώτη φορά( στεγαζόταν με ενα ιεκ και πήγα να πάρω κατι χαρτιά για κάποιον) και παιδιά εμενα εκει μεσα θα με έτρωγαν.
Το τι είδα ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΆΦΕΤΑΙ.


Μαλλον θα παω σε ημερήσιο τελικά.
Νταξει 2 μαθηματα απ εξω κλαιν.
Εκθεση το χω ε και μαθηματικά γενικής δε τα πιανω απο μονη μου αλλα με ιδιαίτερα κομπλε.
θα γίνουμε συνάδελφοι !

Περα απο την πλάκα οσες λίγες θέσεις και να ειναι , κάποια παιδιά δεν έχουν καμια ελπίδα να μπούνε απο γενικό.
Μιλαμε για δυο μαθήματα που μπορείς να χτυπήσεις 20αρι μονο με διάβασμα.
Ο ανταγωνισμός θα αυξηθεί πολύ αν μαθητές που όντως μπορούν να μπούνε κι απο γελ πανε στα επαλ.
Και γράφουν παντου αριστα εκτος απο εκθεση.
Προς το παρών οι καλοί μαθητές που όμως δεν μπορούν να ανταποκριθούν σε φυσική , βιολογια κτλ μια χαρα τους συμφέρει να πανε Επαλ.
για πες σκηνικα που συνατησες.φανταζομαι αλητεια και τετοια?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

κακα τα ψεματα ολοι παθαινουν αμοκ με ιατρικη λογω αποκλειστικα της μουρης που χει επικρατησει στην ελλαδα.ουτε τα λεφτα ουτε η προσφορα στον συνανθρωπο :clapup: ειναι κατι σαν να καυχιεσαι οτι εχεις γκομενα τη μονικα μπελουτσι.δυστυχως και γω επεσα σε αυτη τη παγιδα.ενω δεν μου αρεσε επειδη ακουγα ολα αυτα περι κυρους και φοβουμουνα μην το μετανιωσα δεν στραφηκα νωριτερα προς μαθηματικα κτλπ που το εχω πολυ περισσοτερο.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ πάτησα το πόδι μου εσπερινό επαλ πρώτη φορά( στεγαζόταν με ενα ιεκ και πήγα να πάρω κατι χαρτιά για κάποιον) και παιδιά εμενα εκει μεσα θα με έτρωγαν.
Το τι είδα ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΆΦΕΤΑΙ.


Μαλλον θα παω σε ημερήσιο τελικά.
Νταξει 2 μαθηματα απ εξω κλαιν.
Εκθεση το χω ε και μαθηματικά γενικής δε τα πιανω απο μονη μου αλλα με ιδιαίτερα κομπλε.
θα γίνουμε συνάδελφοι !

Περα απο την πλάκα οσες λίγες θέσεις και να ειναι , κάποια παιδιά δεν έχουν καμια ελπίδα να μπούνε απο γενικό.
Μιλαμε για δυο μαθήματα που μπορείς να χτυπήσεις 20αρι μονο με διάβασμα.
Ο ανταγωνισμός θα αυξηθεί πολύ αν μαθητές που όντως μπορούν να μπούνε κι απο γελ πανε στα επαλ.
Και γράφουν παντου αριστα εκτος απο εκθεση.
Προς το παρών οι καλοί μαθητές που όμως δεν μπορούν να ανταποκριθούν σε φυσική , βιολογια κτλ μια χαρα τους συμφέρει να πανε Επαλ.
Το γελάς; Και πας για ψυχίατρος! Στα μαθηματικά τους σε αναλαμβάνω εγώ ιδιαίτερα. Έκθεση είσαι φιλόλογος θα σκίσεις και στα αλλά τα ξεσκίζεις και γράφεις 20αρι. Άντε έλα να κάνουμε παρέα
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 818 μηνύματα.
Το γελάς; Και πας για ψυχίατρος! Στα μαθηματικά τους σε αναλαμβάνω εγώ ιδιαίτερα. Έκθεση είσαι φιλόλογος θα σκίσεις και στα αλλά τα ξεσκίζεις και γράφεις 20αρι. Άντε έλα να κάνουμε παρέα
Εγώ πάντως λέω να αφήσουμε ότι κάνουμε και να γίνουμε όλοι γιατροί, να κάνουμε το ischool greekmeds 2 όπως είπε και ο @Viedo, ιατρική 4ever (joke)!! ( Μην ρωτάτε δεν ξέρω τι έπαθα)
 

Sourma

Νεοφερμένος

Η Sourma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
για πες σκηνικα που συνατησες.φανταζομαι αλητεια και τετοια?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

κακα τα ψεματα ολοι παθαινουν αμοκ με ιατρικη λογω αποκλειστικα της μουρης που χει επικρατησει στην ελλαδα.ουτε τα λεφτα ουτε η προσφορα στον συνανθρωπο :clapup: ειναι κατι σαν να καυχιεσαι οτι εχεις γκομενα τη μονικα μπελουτσι.δυστυχως και γω επεσα σε αυτη τη παγιδα.ενω δεν μου αρεσε επειδη ακουγα ολα αυτα περι κυρους και φοβουμουνα μην το μετανιωσα δεν στραφηκα νωριτερα προς μαθηματικα κτλπ που το εχω πολυ περισσοτερο.
Για μένα δεν ισχύει κάτι τέτοιο το ήθελα από μικρή και εξακολουθώ μέχρι και βιντεάκια με χειρουργεία παρακολουθώ το greys anatomy το έχω μάθει απέξω
 

cel123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cel123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Απ όταν άρχισα να μπαίνω εδώ, βλέπω τα εγκεφαλικά μου κύτταρα να μειώνονται με δραματικούς ρυθμούς...
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Για μένα δεν ισχύει κάτι τέτοιο το ήθελα από μικρή και εξακολουθώ μέχρι και βιντεάκια με χειρουργεία παρακολουθώ το greys anatomy το έχω μάθει απέξω
Και γιατί δεν μπήκες τελικά;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ πάντως λέω να αφήσουμε ότι κάνουμε και να γίνουμε όλοι γιατροί, να κάνουμε το ischool greekmeds 2 όπως είπε και ο @Viedo, ιατρική 4ever (joke)!! ( Μην ρωτάτε δεν ξέρω τι έπαθα)

Έλα μεταξύ μας δύσκολα περνάνε αυτοί που ξύπνησαν ξαφνικά και είπαν θέλω να γινω γιατρός. Όποτε μην μου συγχύζεσαι θα πάθεις τιποτα
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
View attachment 70127
Ότι κάποιος που ψάχνει μπορεί άνετα να βρει παράθυρα που δεν έχουν αντιληφθεί τα άλλα άτομα με τελικό σκοπό να πραγματοποιήσει το πολυπόθυτο όνειρο του που σε αυτή τη περίπτωση είναι η ιατρική, interesting....... :popeanim: :diablo::jester::diablo: :tongue::kitty:

Αυτα τα τρια ξαδέρφια(αδερφη μπαμπά μου)και τα τρία έχουν την δικιά τους ιστορία για το πως έγιναν γιατροί τελικά.😅
Βεβαια μονο ο ενας τελικά ασκει το επάγγελμα( αυτος που πέρασε απο Κύπρο)
Ασκει που λεει ο λόγος δηλαδη, ιατρείο αισθητικής ουσιστικα έχει για λέιζερ κτλ.
Γενικα ηταν εμμονή γονιών η ιατρική τα παιδιά δεν ήθελαν .

Ενα σωρο τρόποι υπάρχουν πάντως απλα συνήθως ειναι γονείς απο πισω.
Ξερεις πόσοι , φεύγουν για να δώσουν τα παιδιά τούς με τους ομογενείς πανελελε;
πχ καθηγητές διορισμένοι μπορούν να δουλέψουν σε ελληνικά σχολεία εκτος Ελλάδας.
Αλλα κι αλλα σωσο αλλα επαγγέλματα.
Μαλιστα το αστείο ειναι οτι αμα μπεις με ομογενείς μπαίνεις για παντα με ομογενείς.
Θες να ξαναδώσεις στα 25; Παλι μονο έκθεση.

Ακομα και για βουλγαρουμανιες εχω παρατηρήσει οτι οι γονείς βάζουν την ιδέα στα παιδιά τις πιο πολλες περιπτώσεις.
Αν πας θα γνωρίσεις πολλα παιδιά που απλα τους το πρότειναν οι γονείς απο άσχετες κατευθύνσεις κιόλας και χωρίς απαραίτητα παράδοση στην ιατρική.
Αυτοι ειναι συνήθως οι κακιστοι μαθητές , που απλα οι γονείς τους έχουν κανει καποιες οικονομίες κι βλεπουν την ιατρική ως λύση στο πρόβλημα των παιδιών τους.
Ο κλειδαρας της γείτονιας μου έλεγε " Αν δεν περασουν τα δίδυμα σε κάποια καλη σχολή θα τις στείλω στείλω στη Βουλγαρία"
Ε και τα έστειλε.
Παιδια που δεν ειχαν εκφράσει ποτε επιθυμία για ιατρική.

Anyway αυτα παντα θα γίνονται.
Και σε κάποιες περιπτώσεις οντως μαζι με τον βασιλικό ποτίζεται και η γλάστρα( πχ ομογενείς)
Αμα δε σαρεσει ομως η ιατρική Πολυ δύσκολα την ασκεις οσο και να χτυπιούνται οι γονείς.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Sourma απλα βάλτα κατω πρώτα και δες αν όντως μπορείς να τελειώσεις.
Το θεμα δεν ειναι να μπεις.
Ειναι μια σχολή που δύσκολα σε συνδυάζεται με αλλα πράγματα.
Δηλαδή παιδάκια.
Πρέπει να έχεις πολυυυυυ στήριξη.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Αυτα τα τρια ξαδέρφια(αδερφη μπαμπά μου)και τα τρία έχουν την δικιά τους ιστορία για το πως έγιναν γιατροί τελικά.😅
Βεβαια μονο ο ενας τελικά ασκει το επάγγελμα( αυτος που πέρασε απο Κύπρο)
Ασκει που λεει ο λόγος δηλαδη, ιατρείο αισθητικής ουσιστικα έχει για λέιζερ κτλ.
Γενικα ηταν εμμονή γονιών η ιατρική τα παιδιά δεν ήθελαν .

Ενα σωρο τρόποι υπάρχουν πάντως απλα συνήθως ειναι γονείς απο πισω.
Ξερεις πόσοι , φεύγουν για να δώσουν τα παιδιά τούς με τους ομογενείς πανελελε;
πχ καθηγητές διορισμένοι μπορούν να δουλέψουν σε ελληνικά σχολεία εκτος Ελλάδας.
Αλλα κι αλλα σωσο αλλα επαγγέλματα.
Μαλιστα το αστείο ειναι οτι αμα μπεις με ομογενείς μπαίνεις για παντα με ομογενείς.
Θες να ξαναδώσεις στα 25; Παλι μονο έκθεση.

Ακομα και για βουλγαρουμανιες εχω παρατηρήσει οτι οι γονείς βάζουν την ιδέα στα παιδιά τις πιο πολλες περιπτώσεις.
Αν πας θα γνωρίσεις πολλα παιδιά που απλα τους το πρότειναν οι γονείς απο άσχετες κατευθύνσεις κιόλας και χωρίς απαραίτητα παράδοση στην ιατρική.
Αυτοι ειναι συνήθως οι κακιστοι μαθητές , που απλα οι γονείς τους έχουν κανει καποιες οικονομίες κι βλεπουν την ιατρική ως λύση στο πρόβλημα των παιδιών τους.
Ο κλειδαρας της γείτονιας μου έλεγε " Αν δεν περασουν τα δίδυμα σε κάποια καλη σχολή θα τις στείλω στείλω στη Βουλγαρία"
Ε και τα έστειλε.
Παιδια που δεν ειχαν εκφράσει ποτε επιθυμία για ιατρική.

Anyway αυτα παντα θα γίνονται.
Και σε κάποιες περιπτώσεις οντως μαζι με τον βασιλικό ποτίζεται και η γλάστρα( πχ ομογενείς)
Αμα δε σαρεσει ομως η ιατρική Πολυ δύσκολα την ασκεις οσο και να χτυπιούνται οι γονείς.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Sourma απλα βάλτα κατω πρώτα και δες αν όντως μπορείς να τελειώσεις.
Το θεμα δεν ειναι να μπεις.
Ειναι μια σχολή που δύσκολα σε συνδυάζεται με αλλα πράγματα.
Δηλαδή παιδάκια.
Πρέπει να έχεις πολυυυυυ στήριξη.
Καλε οι ομογενείς μόνο έκθεση δίνουν;;; ΣΟΚ!
 

Sourma

Νεοφερμένος

Η Sourma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Αυτα τα τρια ξαδέρφια(αδερφη μπαμπά μου)και τα τρία έχουν την δικιά τους ιστορία για το πως έγιναν γιατροί τελικά.😅
Βεβαια μονο ο ενας τελικά ασκει το επάγγελμα( αυτος που πέρασε απο Κύπρο)
Ασκει που λεει ο λόγος δηλαδη, ιατρείο αισθητικής ουσιστικα έχει για λέιζερ κτλ.
Γενικα ηταν εμμονή γονιών η ιατρική τα παιδιά δεν ήθελαν .

Ενα σωρο τρόποι υπάρχουν πάντως απλα συνήθως ειναι γονείς απο πισω.
Ξερεις πόσοι , φεύγουν για να δώσουν τα παιδιά τούς με τους ομογενείς πανελελε;
πχ καθηγητές διορισμένοι μπορούν να δουλέψουν σε ελληνικά σχολεία εκτος Ελλάδας.
Αλλα κι αλλα σωσο αλλα επαγγέλματα.
Μαλιστα το αστείο ειναι οτι αμα μπεις με ομογενείς μπαίνεις για παντα με ομογενείς.
Θες να ξαναδώσεις στα 25; Παλι μονο έκθεση.

Ακομα και για βουλγαρουμανιες εχω παρατηρήσει οτι οι γονείς βάζουν την ιδέα στα παιδιά τις πιο πολλες περιπτώσεις.
Αν πας θα γνωρίσεις πολλα παιδιά που απλα τους το πρότειναν οι γονείς απο άσχετες κατευθύνσεις κιόλας και χωρίς απαραίτητα παράδοση στην ιατρική.
Αυτοι ειναι συνήθως οι κακιστοι μαθητές , που απλα οι γονείς τους έχουν κανει καποιες οικονομίες κι βλεπουν την ιατρική ως λύση στο πρόβλημα των παιδιών τους.
Ο κλειδαρας της γείτονιας μου έλεγε " Αν δεν περασουν τα δίδυμα σε κάποια καλη σχολή θα τις στείλω στείλω στη Βουλγαρία"
Ε και τα έστειλε.
Παιδια που δεν ειχαν εκφράσει ποτε επιθυμία για ιατρική.

Anyway αυτα παντα θα γίνονται.
Και σε κάποιες περιπτώσεις οντως μαζι με τον βασιλικό ποτίζεται και η γλάστρα( πχ ομογενείς)
Αμα δε σαρεσει ομως η ιατρική Πολυ δύσκολα την ασκεις οσο και να χτυπιούνται οι γονείς.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Sourma απλα βάλτα κατω πρώτα και δες αν όντως μπορείς να τελειώσεις.
Το θεμα δεν ειναι να μπεις.
Ειναι μια σχολή που δύσκολα σε συνδυάζεται με αλλα πράγματα.
Δηλαδή παιδάκια.
Πρέπει να έχεις πολυυυυυ στήριξη.
Σωστά τα λες αυτό θα δείξει στην πορεία δεν χάνω κάτι να το δοκιμάσω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και γιατί δεν μπήκες τελικά;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατί δεν πίστεψα σε αυτό και έτυχαν και τα παιδιά αυτός είναι ο λόγος

Έλα μεταξύ μας δύσκολα περνάνε αυτοί που ξύπνησαν ξαφνικά και είπαν θέλω να γινω γιατρός. Όποτε μην μου συγχύζεσαι θα πάθεις τιποτα
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Καλε οι ομογενείς μόνο έκθεση δίνουν;;; ΣΟΚ!

Αναλογα με την κατηγορία που εισαι.
Έχει διαφορες κατηγορίες , πάντως όλες οι περιπτώσεις ειναι πιο εύκολες απο τις πανελλήνιες.
Αλλα το οτι ο αλλος μπορεί να ναι κι 10 χρόνια στην Ελλάδα και να ξαναδώσει με ομογενείς που το πας;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



*Πάντως απο οτι βλέπω αυτα αλλαζουν καθε τρεις και λιγο.
Απλα κατα καιρούς υπάρχουν πολλα παραθυράκια.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,672 μηνύματα.
ρε παιδια οι περισσοτεροι μπαινουν λογω μοριων.γραφουν 19000 μορια και παιρνουν το λαφυρο της ηθικης ικανοποιησης μπαινοντας στη σχολη των πρωτων.αν η ιατρικη ειχε 9000 μορια και οι ιχθυοκαλλιεργειες 19000 μορια θα διαλεγανε ιχθυοκαλλιεργειες.γτ δεν παραδεχομαστε καποια προφανη πραγματα?
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για να υπάρχει και ένα ηθικό δίδαγμα από αυτά που διαβάζουμε, εγώ 2 πράγματα αποφάσισα ότι πρέπει να φροντίσω άμεσα:
1) Να κατεβάσω τα βιβλία από ένα ράφι της βιβλιοθήκης μου, να το ξεσκονίσω πολύ καλά και να ετοιμάζομαι ν΄ανέβω αφού έχω γεννηθεί το 1992 και η θεματοθέτρια είναι 22 χρονών και έχει ήδη 2 παιδιά και
2) Να ζυγίσω ποιος τρόπος είναι ο πλέον κατάλληλος για να μπω στην Ιατρική!


(Εννοείται ότι κάνω πλάκα και για τα δύο!)
 

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Ένας απόφοιτος γελ για να γραφτεί σε επαλ για να ξαναδωσει πανελληνιεσ πρέπει να μην σπουδάζει τίποτα-να χει αποφοιτήσει ή δεν υπάρχει τέτοιος περιορισμός ;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ένας απόφοιτος γελ για να γραφτεί σε επαλ για να ξαναδωσει πανελληνιεσ πρέπει να μην σπουδάζει τίποτα-να χει αποφοιτήσει ή δεν υπάρχει τέτοιος περιορισμός ;
Παρακολουθείς τις 2 χρονιές ειδικότητας και μπορείς μετά να δώσεις (Β και Γ Λυκείου δηλαδή).

 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,672 μηνύματα.
ρε παιδια οι περισσοτεροι μπαινουν λογω μοριων.γραφουν 19000 μορια και παιρνουν το λαφυρο της ηθικης ικανοποιησης μπαινοντας στη σχολη των πρωτων.αν η ιατρικη ειχε 9000 μορια και οι ιχθυοκαλλιεργειες 19000 μορια θα διαλεγανε ιχθυοκαλλιεργειες.γτ δεν παραδεχομαστε καποια προφανη πραγματα?
κανενας δεν σχολιασε αυτο το μηνυμα.γτ να μην ειμαστε ειλικρινεις?
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
τα μόρια κάνουν τη σχολή ή η σχολή τα μόρια ; Ή τίποτα από τα δυο;
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,672 μηνύματα.
τα μόρια κάνουν τη σχολή ή η σχολή τα μόρια ; Ή τίποτα από τα δυο;
σαν η κοτα εκανε το αυγο ή το αυγο την κοτα.εγω θελω να πω οι περισσοτεροι νεοι στην ελλαδα ειναι πουλ μουρ.για να κανουν φιγουρα δηλωνουν τη σχολη των 19000 μοριων
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top