Θέλω να ασχοληθώ με κάτι. Αλλά τι;

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Προσπάθησε να λύσεις άλυτα θεωρήματα,δε θα τα καταφέρεις αλλά θα σε απασχολεί χρόνια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Γεια σε όλους θα ήθελα να ξεκινήσω να ασχολούμαι με κάτι που να έχει σχέση είτε με τα μαθηματικά είτε με το μυαλό και την σκέψη αλλά δεν ξέρω με τι!

γιαυτό περιμένω να ακούσω τις ιδέες σας!!!:D:D

Ευχαριστώ!!!!

υπαρχουν πολλα παιχνιδια που χρειαζονται αρκετο μυαλο και σκεψη για να τα λυσεις. εγω ειχα παει στην μαθηματικη εβδομαδα πριν απο λιγο καιρο στην δεθ και ειχε πολλα παιχνιδια που ειχαν σχεση με τα μαθηματικα και οχι μονο και πραγματικα μου αρεσαν παρα πολυ. απλα παιχνιδια, χρειαζεται σκεψη και να τα πιασεις στα χερια να τα λυσεις. αμα σε ενδιαφερει κατι τετοιο πες μου να το ψαξω λιγο και να σου δωσω περισσοτερες πληροφοριες. επισης, αρχισε με ενα αθλημα που θα σε εκτονωνει και θα σ αρεσει. α, γραφτηκε πανω κατι για προγραμματισμο. Κατα την γνωμη μου, το χειροτερο που εχεις να κανεις ειναι να αρχισεις να κολλας στον υπολογιστη στην προσπαθεια σου να βρεις κατι καλο, παρολο που εγω εχω κολλημα με το pc και τον προγραμματισμο και ετσι κι αλλιως θελω να ασχοληθω με πληροφορικη. εγω τρελαινομαι, αλλα δεν στο συνιστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Παίξε σκάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mayros Pit

Νεοφερμένος

Ο Mayros Pit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
υπαρχουν πολλα παιχνιδια που χρειαζονται αρκετο μυαλο και σκεψη για να τα λυσεις. εγω ειχα παει στην μαθηματικη εβδομαδα πριν απο λιγο καιρο στην δεθ και ειχε πολλα παιχνιδια που ειχαν σχεση με τα μαθηματικα και οχι μονο και πραγματικα μου αρεσαν παρα πολυ. απλα παιχνιδια, χρειαζεται σκεψη και να τα πιασεις στα χερια να τα λυσεις. αμα σε ενδιαφερει κατι τετοιο πες μου να το ψαξω λιγο και να σου δωσω περισσοτερες πληροφοριες. επισης, αρχισε με ενα αθλημα που θα σε εκτονωνει και θα σ αρεσει. α, γραφτηκε πανω κατι για προγραμματισμο. Κατα την γνωμη μου, το χειροτερο που εχεις να κανεις ειναι να αρχισεις να κολλας στον υπολογιστη στην προσπαθεια σου να βρεις κατι καλο, παρολο που εγω εχω κολλημα με το pc και τον προγραμματισμο και ετσι κι αλλιως θελω να ασχοληθω με πληροφορικη. εγω τρελαινομαι, αλλα δεν στο συνιστω.


Ναι με ενδιαφέρει για δώσε περισσότερες πληροφορίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ναι με ενδιαφέρει για δώσε περισσότερες πληροφορίες!
Δες εδω . επειδη ειναι δυσκολο να τα παρεις ολα πες μου αν θες να σου προτεινω καποια (οσα θες) που τα εχω δοκιμασει και ειναι αξιολογα. παντως ολα στηρίζονται σε μαθηματικη σκεψη, λογικη και καποια στην μηχανικη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mayros Pit

Νεοφερμένος

Ο Mayros Pit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δες εδω . επειδη ειναι δυσκολο να τα παρεις ολα πες μου αν θες να σου προτεινω καποια (οσα θες) που τα εχω δοκιμασει και ειναι αξιολογα. παντως ολα στηρίζονται σε μαθηματικη σκεψη, λογικη και καποια στην μηχανικη. :)

Ωραία είναι,είχα μικρός ένα τέτοιο,για πες μου 4-5 καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ωραία είναι,είχα μικρός ένα τέτοιο,για πες μου 4-5 καλά!

οκ. μισο να ψαξω και να σου πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
ήθελα να ξεκινήσω αλλά μου είπαν πως πρέπει να τα πας καλά με τα αγγλικά,οπότε μπαα!

Ναι, καλύτερα να αρχίσεις να μαθαίνεις αγγλικά όμως γιατι θα σου χρειαστούν παντού. Πάντως και χωρίς τα αγγλικά αν θές βρίσκεις λύσεις πχ μπορείς να αγοράσεις-βρείς ελληνικό βιβλίο.

α, γραφτηκε πανω κατι για προγραμματισμο. Κατα την γνωμη μου, το χειροτερο που εχεις να κανεις ειναι να αρχισεις να κολλας στον υπολογιστη στην προσπαθεια σου να βρεις κατι καλο, παρολο που εγω εχω κολλημα με το pc και τον προγραμματισμο και ετσι κι αλλιως θελω να ασχοληθω με πληροφορικη. εγω τρελαινομαι, αλλα δεν στο συνιστω.

Είναι υπέροχο και δημιουργικό χόμπυ που το επιλέγουν αρκετοί έφηβοι και μεγαλύτεροι. Σαν χόμπυ είπαμε όχι να τρώει 12ωρα στον υπολογιστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Αυτο ειναι καλο και ολα τετοιου τυπου.
αυτο ειναι πολυ καλο, ειναι δυσκολο να βρεις τον τροπο, και οταν το βρεις θα σ αρεσει και θα λες πως τελικα ηταν ευκολο. στηριζεται στην μηχανικη.
αυτο
αυτο
αυτο. πολυ καλο!
αυτο ειναι κι αυτο πολυ καλο
αυτο
αυτο: δυσκολο
αυτο ειναι αρκετα καλο αν και μπορεις να βρεις καλυτερα σ αυτηντ ην τιμη. ειναι λιγο ακριβο αλλα εμενα μ αρεσε κι αυτο.
αυτο, ισως να σου φανει λιγο αδιαφορο αλλα ειναι ωραιο για να περνας την ωρα σου. πρεπει να τοποθετησεις καταλληλα τα κομματια ετσι ωστε να σχηματιζονται δρομοι
αυτο: ωραιο!

Γενικα υπαρχουν ωραια παιχνιδια! διαλεγεις και παιρνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mayros Pit

Νεοφερμένος

Ο Mayros Pit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αυτο ειναι καλο και ολα τετοιου τυπου.
αυτο ειναι πολυ καλο, ειναι δυσκολο να βρεις τον τροπο, και οταν το βρεις θα σ αρεσει και θα λες πως τελικα ηταν ευκολο. στηριζεται στην μηχανικη.
αυτο
αυτο
αυτο. πολυ καλο!
αυτο ειναι κι αυτο πολυ καλο
αυτο
αυτο: δυσκολο
αυτο ειναι αρκετα καλο αν και μπορεις να βρεις καλυτερα σ αυτηντ ην τιμη. ειναι λιγο ακριβο αλλα εμενα μ αρεσε κι αυτο.
αυτο, ισως να σου φανει λιγο αδιαφορο αλλα ειναι ωραιο για να περνας την ωρα σου. πρεπει να τοποθετησεις καταλληλα τα κομματια ετσι ωστε να σχηματιζονται δρομοι
αυτο: ωραιο!

Γενικα υπαρχουν ωραια παιχνιδια! διαλεγεις και παιρνεις!

Ένταξη βρήκα θα πάρω
αυτό


αυτό


και αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ένταξη βρήκα θα πάρω
αυτό


αυτό


και αυτό

οκ! αλλα αν θες την γνωμη μου εγω θα επερνα καποια απο αυτα αυτα που διαλεξες αλλα το τελευταιο που εχει γυρω στα 15 ευρω, ειναι πολυ ωραιο, αλλα εγω θα επερνα π.χ. 3 πραγματα με 5 ευρω το καθενα. αλλα κι αυτο ειναι πολυ ωραιο για να περνας την ωρα σου! γενικα τα περισσοτερα ειναι αρκετα καλα. ψαξτα λιγο περισσοτερο και κανε την σωστη επιλογη για σενα. :) εγω ελπιζω να σε βοηθησα λιγο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostasoeoeoe

Νεοφερμένος

Ο Kostasoeoeoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Τρεξιμο!Βγες εξω το απογευμα και ξεκινα να τρεχεις!Ακομα καλυτερα θα ηταν να τρεχεις σε κανα βουνο οπου θα εισαι μεσα στην φυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_98

Νεοφερμένος

Ο Nikos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
μάθε να λύνεις τον κύβο του Ρούμπικ , μακράν απο τα καλύτερα χόμπι που δεν θα σε αφλησουν ποτέ
πριν απο κάτι μήνες ψαχνόμουν και εγώ έτσι να κάνω πράγματα κ.λ.π
αγόρασε ένα κύβο και προσπάθησε να μάθεις πως λύνεται
άμα το καταφέρεις θα δείς πως θα θέλεις να το κάνεις και πιο γρήγορα
Και στο τέλος ίσως σε αποροφήσει θα καταλάβεις πως πίσω απο όλο αυτό υπάρχει μια ζωντανή κοινώτητα
Τώρα πλέον δεν μπορώ μέρα χωρίς κύβο δίπλα μου στο pc παντού !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akenef

Νεοφερμένος

Η Νεφέλη Ακεζίδη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Θα μπορούσες να γραφτείς σε λέσχες ανάγνωσης, είναι πολύ ενδιαφέρον, κανονίζετε ποιο βιβλίο θα διαβάσετε μέσα σε ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα και μετά ανταλάσσετε απόψεις και κριτικές επ'αυτού!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μάθε ρόλερς! Ετσι θα γυμνάζεσαι αλλά και θα διασκεδάζεις χωρίς να το καταλαβαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, ξέρω δε μου ταιριάζει αυτό το topic με τον ΤΟΣΟ ελεύθερο χρόνο που έχω... αλλά δυστηχώς έχω καταντήσει να βαριέμαι τη ζωή μου :hehe:...

Για αυτό το λόγο ρωτάω... ΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ;;;

Πάντως πρέπει να ακυρώσετε:


  • Να κάθομαι στον Η/Υ
  • Να διαβάζω βιβλία
  • Να διαβάζω παραπάνω για το σχολείο
  • Να πάω να παίξω ποδόσφαιρο (όλοι στη γειτονιά μου βαριούνται να βγουν έξω από το σπίτι...)
Αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
First of all, μην το παρακανεις με τα thread :D . Ξεκινας ενα αθλημα αν θες,βρισκεις ενα καλο παιχνιδι στο pc, βγαινεις με τους φιλους σου και γενικα βγαινε εξω τρελε..Εισαι μικρος για να καθεσαι σπιτι ολη μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
κολοτούμπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosBusbis

Νεοφερμένος

Ο GiorgosBusbis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
βρες γκομενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top