Θέλω να ασχοληθώ με κάτι. Αλλά τι;

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Μόλις είδα τον τίτλο είπα: Ο Andy το άνοιξε αυτό.

Δεν ξέρω τι πρέπει να κανείς όταν βαριέσαι, μπορώ να σου πω όμως τι να μην κάνεις. Μην ανοίγεις θρεντς στο ischool, μας κούρασες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Πάρε τους φίλους σου και πηγαίνετε να παίξετε τον γιατρό, κρυφτό, κυνηγητό, μήλα, μπάμιες, κολοκύθες κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
το παιχνίδι μπάμιες τι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
το παιχνίδι μπάμιες τι είναι;

Το κολοκύθες το ξέρεις; Όπως λέμε παίζω την κολοκυθιά;
Συνειρμός: Να τηγάνιζα κανά κολοκύθι για βράδυ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το κολοκύθες το ξέρεις; Όπως λέμε παίζω την κολοκυθιά;
Συνειρμός: Να τηγάνιζα κανά κολοκύθι για βράδυ; :hmm:

εγω σκεφτόμουν καμιά μελιτζάνα truth is :P

on topic συμφωνώ με τον παραπάνω να βρεις γκόμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το παιχνίδι μπάμιες τι είναι;

Το κολοκύθες το ξέρεις; Όπως λέμε παίζω την κολοκυθιά;
Συνειρμός: Να τηγάνιζα κανά κολοκύθι για βράδυ; :hmm:

ΠΕΘΑΙΝΩΩΩ:worship::worship::worship:Νάστε καλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Βρες κανά χόμπι όπως πχ κανα άθλημα ή βγες με κανα φιλο σου ή βρες γκομενα and that's the end of the story....


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
ξεκίνα γυμναστήριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Όντως 12 είσαι; Ε, ξεκίνα να εξερευνείς τον εαυτό σου, θα διαπιστώσεις ότι οι άντρες έχουν κάτι να κάνουν όταν βαριούνται (και δεν κοστίζει πολύ).


Αντε, τα λέμε αργότερα διότι βαριέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Όντως 12 είσαι; Ε, ξεκίνα να εξερευνείς τον εαυτό σου, θα διαπιστώσεις ότι οι άντρες έχουν κάτι να κάνουν όταν βαριούνται (και δεν κοστίζει πολύ).


Αντε, τα λέμε αργότερα διότι βαριέμαι.

Καλά ότι νάνε λέτε.....
1)γυμναστήριο 12 χρονών δεν χρειάζεται
2)να βρει κοπέλα 12 χρονών δεν χρειάζεται
3):hmm: όσο για αυτό που λες δεν ξέρω πια είναι η κατάλληλη ηλικία.....
και εσύ ρε παιδί μου τι εννοείς βαριέμαι και δεν έχω τι να κάνω?????Μην τα σνομπάρεις και όλα...... πήγαινε καμία βόλτα με τους φίλους σου τι να σου πω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Καλά ότι νάνε λέτε.....
1)γυμναστήριο 12 χρονών δεν χρειάζεται
2)να βρει κοπέλα 12 χρονών δεν χρειάζεται
3):hmm: όσο για αυτό που λες δεν ξέρω πια είναι η κατάλληλη ηλικία.....
και εσύ ρε παιδί μου τι εννοείς βαριέμαι και δεν έχω τι να κάνω?????Μην τα σνομπάρεις και όλα...... πήγαινε καμία βόλτα με τους φίλους σου τι να σου πω.....
Έλα μπορείς και καλύτερα, ξαναδιάβασε το και ίσως διακρίνεις λίγο χιούμορ σε αυτό που έγραψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Έλα μπορείς και καλύτερα, ξαναδιάβασε το και ίσως διακρίνεις λίγο χιούμορ σε αυτό που έγραψα.

:hmm::hmm:
Δεν μπορώ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Έλα μπορείς και καλύτερα, ξαναδιάβασε το και ίσως διακρίνεις λίγο χιούμορ σε αυτό που έγραψα.

Γιατί μωρέ, μια χαρά ήταν η ιδέα σου... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Πάνε καμιά βόλτα μόνος σου, εξερεύνησε την περιοχή σου, ξέρω γω...
Ξεκίνα να γράφεις κανένα βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Βρες γκόμενα και συγκεκριμένα παντρεμένη για να μην σου κατσικωθεί.

Είπα να γραψω μια παραπάνω μ@λακία μετά απ'ολα αυτά που ειπώθηκαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ό,τι και να κάνεις σταμάτα να ανοίγεις θέματα επειδή βαριέσαι.
Μπαίνουμε και μεις να χαζέψουμε γιατί με 10' διάβασμα κουραστήκαμε και πέφτουμε πάνω σε θέματα του Andy συνεχόμενα. Πόσα τέτοια να αντέξουμε ακόμα, είμαστε και μέσα στην εξεταστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Τι λες να αναδείξεις τις μαγειρικές σου ικανότητες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Τί λες να ανοίξεις τόπικ για την θέση που είχαμε ή για το χρώμα στυλό που κρατουσαμε όταν γράφαμε εξετάσεις??...Λέω τωρα εγώ....:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Για να έχει τόσες μέρες να γράψει ο Andy, σημαίνει ότι είναι στην κατασκήνωση ή στο χωριό της γιαγιάς που δεν έχει σύνδεση internet και κάνει τα μπάνια του. Είμαι σίγουρος ότι πολύ σύντομα θα επιστρέψει δριμύτερος . . .

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εκτός από το να κάθεσαι και να λιώνεις στον υπολογιστή τι άλλο θα μπορούσε να κάνει κανείς μέσα στο σπίτι; Εγώ πχ είμαι πάρα πολύ σπιτόγατα και να μην βγω δεν θα με πειράξει καθόλου αλλά έχω βαρεθεί κιόλας τα ίδια και τα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top