Θέλω να ασχοληθώ με κάτι. Αλλά τι;

nasos21

Νεοφερμένος

Ο Nάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εδω και καιρο εχω αρχησει να βαριεμαι διοτι το μονο που μπορω να κανω ειναι να περιπλανηθω στο διαδικτυο και να βγω εξω με τους φιλους.
Αυτο φυσικα εχει καταντησει μονοτονο. Εχετε να μου κανετε καμια προταση? Ή μπορειτε να μου πειτε με ποια κριτηρια θα επιλεξω καποια ενασχοληση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εδω και καιρο εχω αρχισει να βαριεμαι διοτι το μονο που μπορω να κανω ειναι να περιπλανηθω στο διαδικτυο και να βγω εξω με τους φιλους. Αυτο φυσικα εχει καταντησει μονοτονο. Εχετε να μου κανετε καμια προταση? Ή μπορειτε να μου πειτε με ποια κριτηρια θα επιλεξω καποια ενασχοληση?
Σκέφτηκες μήπως να αρχίσεις να διαβάζεις κανένα μάθημα για φέτος ή για του χρόνου? (Με συγχωρείς αν κάνω λάθος αλλά για να μην έχεις τόσο πολύ τι να κάνεις νομίζω ότι δεν πολυασχολείσαι με μαθήματα). Άλλη πρόταση είναι: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=55551
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos21

Νεοφερμένος

Ο Nάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Σκέφτηκες μήπως να αρχίσεις να διαβάζεις κανένα μάθημα για φέτος ή για του χρόνου? (Με συγχωρείς αν κάνω λάθος αλλά για να μην έχεις τόσο πολύ τι να κάνεις νομίζω ότι δεν πολυασχολείσαι με μαθήματα). Άλλη πρόταση είναι: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=55551
Αντιθέτως, οι βαθμοι μου ειναι παρα πολυ καλοι. Απλως ,μονο το διαβασμα δεν κανει και πολυ καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon-r

Νεοφερμένος

Η rafaella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ ασχολούαι με τον αθλητισμό. Κάνω στίβο (έκανα και πιο πολλή κολύμβηση και βόλευ) και ασχολούμαι στον ελεύθερο μου χρόνο με χορό latin και είναι πολύ ωραία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alexandra_93

Νεοφερμένος

Η alexandra_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
μπορεις να ασχοληθεις με καποιο αθλημα,να γραφτεις γυμνστηριο ή πληροφορικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
οι επιλογές είναι πάρα πολλές και ανάλογα με τον χαρακτήρα σου μπορείς να επιλέξεις.
εγώ προσωπικά ασχολιόμουν πάρα πολύ με τον αθλητισμό γιατί μου ταίριαζε και ήταν και εκτόνωση.
τώρα με ποιο άθλημα εξαρτάται από εσένα,κολύμπι,ποδόσφαιρο,μπάσκετ,βόλλευ,,χάντμπωλ,τέννις ίσως.
δες τις εγκαταστάσεις που υπάρχουν στην περιοχή σου και αξιολόγησέ τα.
μπορείς να πας σε κάποιο ωδείο να ασχολειθείς με τη μουσική είτε ως θωρία είτε ως εκμάθηση απλά κάποιου οργάνου.
μπορείς να πας σε κάποιο χορευτικό συγκρότημα παραδοσιακών χορών,μοντέρνου,latin ή κάτι πιο street.
υπάρχουν θεατρικές ομάδες,ζωγραφική,μοντελισμός,διάβασμα κλπ κλπ από εσένα εξαρτάται,ότι νομίζεις ότι σε εκφράζει περισσότερο όρμα του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
αρχισε γυμναστηριο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πέρα από όλα τα παραπάνω που αναφέρθηκαν, θα μπορούσες να αφιερώσεις λίγο από το χρόνο σου κάνοντας κάτι αξιόλογο και για άλλους, όπως είναι η εθελοντική εργασία.
Θα μπορούσες επίσης να οργανώσεις και πρόγραμμα μέσα σε σχολικά πλαίσια. Αυτό θα ήταν ευκαιρία να έρθεις και ποιο κοντά με περισσότερα άτομα από το σχολείο σου.
Μία λέσχη ανάγνωσης για παράδειγμα, ή και μία εφημερίδα αν δεν υπάρχει κάτι τέτοιο ήδη!!
Μία περιβαλλοντική ομάδα με συνεισφορά στο δήμο σας. Συνεννοηθείτε με τον διευθυντή και αναλάβετε μία εκστρατεία για την ανάπτυξη της ανακύκλωσης για παράδειγμα στο δήμο σας..

Υπάρχουν πάρα πολλά πέρα από τα κλασσικά μουσική, αθλητισμό κτλ.. Και αυτά καλά είναι αλλά και λίγη πρωτοτυπία δεν βλάπτει.. Σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
οι επιλογες σου ειναι απεριοριστες...! χορος,μουσικη,σκακι,καποιο αθλημα,πληροφορικη,ζωγραφικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Το θεμα ομως ειναι να 'χεις και λιγο ελευθερο χρονο γι'αυτα και στο λυκειο ειδικα τωρα που ειναι τελος της χρονιας και του χρονου θα δινει πανελληνιες δε θα 'ναι λιγο δυσκολο;Απο την αλλη μερια ολα ειναι ωραιες ιδεες.Αυτα που ειπε η Ζωιτσα μ'αρεσαν παρα πολυ!Οντως πρωτοτυπα και ασυνηθιστα.Αφιβαλλω ομως στη χωρα που ζουμε αν εχει πολλες δραστηριοτητες του ειδους.Κι αν εχει πιο πολλη θα 'ναι στην Αθηνα και Θεσσαλονικη.Παντως ,κι εγω νιωθω μονοτονα πολλες φορες και βοηθα ετσι καθε λιγο και λιγακι να κανεις κατι διαφορετικο ειτε μονος ειτε με φιλους.Κατι συγκεκριμενο θα 'ταν ο,τι αγαπας εσυ.Σ'αρεσει να ζωγραφισεις.Ξεκινα ειτε μονος ειτε σε καποια ομαδα/σχολη.Αθληματα και τα λοιπα τα πανε και τα παιδια.Αλλα ο,τι και να σου πουμε θα 'ναι τελειως γενικο.Εσενα ποια ειναι τα ενδιαφεροντα σου και τι θα θελες να δοκιμασεις.Απο κει ξεκιναει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos21

Νεοφερμένος

Ο Nάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ελευθερος χρονος μεσα στην εβδομαδα δεν υπαρχει. Κατι θα βολεψω το Σαββατο. Ευχαριστω παντως.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Μουσική! Δεν υπάρχει άνθρωπος που να βαριέται την μουσική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos21

Νεοφερμένος

Ο Nάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μουσική! Δεν υπάρχει άνθρωπος που να βαριέται την μουσική!

Πηγα σημερα να αγορασω εναν μεικτη και να αρχισω να μιξαρω κανενα τραγουδι, μιας και αυτο εκανα παλιοτερα αλλα χαλασα τον παλιο μου μεικτη.
Ευτυχως τελιωνουν και οι εξετασεις, οχι οτι θα με εμποδιζε, αλλα και χωρις να διαβασω παλι 20 θα γραψω (δεν ξερω πως το κανω αυτο)
οποτε... get ready to dance.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Δώσε του να καταλάβει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εγώ κοινώς αυτήν την περίοδο σκυλοβαριέμαι...ειδικότερα αυτές τις μέρες που έχω βγάλει μία φουσκάλα στο πόδι και δεν μπορώ να βάλω παπούτσι για να βγω έξω...:slourp:
Αλλά έχω αρχίσει να ασχολούμαι με τον μοντελισμό (περίεργο για κορίτσι ε;) στατικό για αρχή,φτιάχνοντας αεροπλάνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
μπομπο και εγω καλοκαιριατικα βαριεμαι αφανταστα και ειναι 1η βδομαδα...
αντε θα παμε για μπανιο, αντε θα συναντιθουμε μα φιλαρακια, αντε θα βουμε εξω...
ΑΛΛΑ ΤΙ ΑΛΛΟ!?
μπουχτισα πια αλλη μερα κομπιουτερ...
λογοτεχνικα βιβλια δεν διαβαζω για να σκοτωσω το χρονο μου το απογευμα γιατι διαβαζω το βραδυ μεχρι τις 3 για να με παρει ο υπνος..
Τι αλλο!?
αθληματα περιορισμενα γτ δεν πολυυπαρχουν κ υποδομες...
ε, μα!? τι αλλο να κανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
διάβασε 1 βιβλίο με συμβουλές αυτο-προστασίας κ βοή9ειας, όπως κ σοφίες από τον κόσμο 9α βοη9ήσουν!..
κάνε βόλτα με το ποδήλατο!!
κάνε yoga :P
γράψου σε 1 σχολή χορού latin
ασχολήσου με 1 ά9λημα.. όποιο σ' αρέσει.. :D
κάνε κηπουρική!! xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
καλες οι προτασεις σου αλλα δε βρισκω κατι απο αυτα για τωρα το καλοκαιρι! Η αληθεια ειναι οτι βαριεμαι αφανταστα δεν περναει η ωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος μβ

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος μβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Βρες κανένα άθλημα,παίξε κανένα μουσικό όργανο .. Εγω ασχολούμαι με τ βόλλευ και το μπάσκετ .έχω και site https://volley1ball.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
μπομπο και εγω καλοκαιριατικα βαριεμαι αφανταστα και ειναι 1η βδομαδα...
αντε θα παμε για μπανιο, αντε θα συναντιθουμε μα φιλαρακια, αντε θα βουμε εξω...
ΑΛΛΑ ΤΙ ΑΛΛΟ!?
μπουχτισα πια αλλη μερα κομπιουτερ...
λογοτεχνικα βιβλια δεν διαβαζω για να σκοτωσω το χρονο μου το απογευμα γιατι διαβαζω το βραδυ μεχρι τις 3 για να με παρει ο υπνος..
Τι αλλο!?
αθληματα περιορισμενα γτ δεν πολυυπαρχουν κ υποδομες...
ε, μα!? τι αλλο να κανω..


Για να ξεφυγεις απο την ρουτινα (μεσα στο καλοκαιρι ιδιαιτερα) βοηθαει να κοιμαστε ολη η παρεα στο σπιτι ενος(ιδιως αμα λειπουν οι γονεις) που σου δινει και μια αισθηση ελευθεριας,ξεφευγεις απο τα συνηθισμενα και κανεις και το χαβαλε σου ή να πας καμια ημερησια και γενικα πραγματαπου μπορεις να κανεις με τους φιλους σου περα του να βγειτε απλα εξω.Ή να πατε(αμα βεβαια σας το επιτρεπουν και οι γονεις σας)καμια ημερησια σε καμια καλη κοντινη πολη κ..λπ.
Καλα αυτα βεβαια δεν ειναι χομπυ ή τροποι να περασεις τον ελευθερο σου χρονο απλα προτασεις για να ξεφυγεις απο την ρουτινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top