Η ιδανικότερη φοιτητική πόλη

Η ιδανικότερη φοιτητική πόλη

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 375)
  • Αθήνα

    Ψήφοι: 70 18.7%
  • Θεσσαλονίκη

    Ψήφοι: 165 44.0%
  • Λάρισα

    Ψήφοι: 9 2.4%
  • Πάτρα

    Ψήφοι: 44 11.7%
  • Αλεξανδρούπολη

    Ψήφοι: 8 2.1%
  • Ιωάννινα

    Ψήφοι: 28 7.5%
  • Ηράκλειο

    Ψήφοι: 17 4.5%
  • Κομοτηνή

    Ψήφοι: 13 3.5%
  • Νησιά (πείτε ποιο)

    Ψήφοι: 6 1.6%
  • Άλλη (πείτε ποια)

    Ψήφοι: 15 4.0%

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Και γιατι αυτο?
Στην Αθηνα υπαρχουν 500 μερη να πας,δεν προκειται να βαρεθεις ποτε.Γκαζι,γλυφαδα,μικρολιμανο,πασαλιμανι,μοναστηρακι,θησειο...
Ωστοσο,η Θεσσαλονικη και η Κομοτηνη,κατα τη γνωμη μου ειναι πιο ζεστες και γραφικες πολεις.Οπου και να πας μια φοιτητοπαρεα θα τη βρισκεις.Σε αυτο,βοηθα το γεγονος οτι ολες οι σχολες στη Θεσσαλονικη τουλαχιστον ειναι στην πανεπιστημιουπολη,με ελαχιστες εξαιρεσεις,και τα παντα ειναι πιο προσβασιμα.Για να μην παρεξηγηθουμε,οσοι περασατε Αθηνα απο αλλο μερος μια χαρα θα περασετε.Απλα τη γνωμη μου λεω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
μακαρι ρε φιλε να μην ειναι μυθος η φοιτιτικη ζωη στη Σαλονικα:P επισης αλλο θετικο της Αθηνας οτι εχει πολιτισμο και ενα αρνητικο της Σαλονικης οτι πολλοι εχουν κομπλεξ με την Αθηνα

Εδώ συγνώμη αλλά αν μου επιτρέπεις θα σε διορθώσω λίγο :redface:
Πραγματικά εμένα η Αθήνα σαν πόλη, μου άρεσε τρελά όταν την επισκέφτηκα,
δεν μου αρέσει όμως ο ρυθμός που έχει, γιατί δεν είμαι ούτε της φασαρίας,
ούτε του άγχος και για αυτό αν και Θεσσαλονικιά δε τρελαίνομαι ιδιαίτερα για τη πόλη μου,
γενικά μεγάλες πόλεις δε τις μπορώ :/:
Αλλά σε αυτό που λες από προσωπική εμπειρία νομίζω έχεις λάθος.
Εδώ στη Θεσσαλονίκη αν κρίνω από εμένα, τις παρέες, και γενικότερα αρκετούς φοιτητές που γνωρίζω,
δεν έχουν κόμπλεξ με την Αθήνα, ίσα-ίσα έχουν πολλοί καλές σχέσεις με Αθηναίους, γιατί τους παίρνουν από το χέρι
και τους γυρνάνε σε όλη τη πόλη, γενικά πολλές φιλίες έχουν γεννηθεί σε φοιτητικά χρόνια
ανάμεσα σε Αθηναίους και Θεσσαλονικιούς :)
Εγώ πάλι όταν είχα έρθει Αθήνα, όπου έλεγα ότι είμαι από Θεσσαλονίκη με στραβοκοιτούσαν,μου έκαναν πικρόχολα αστεία,
και γενικά δεν έχαναν ευκαιρία να προσβάλουν τη Θεσσαλονίκη, πάλι καλά που δεν έχω ιδιαίτερο δέσιμο με τη Θεσσαλονίκη,
με αυτά που μου έλεγαν άλλος να ήταν στη θέση μου
που λατρεύει τη Θεσσαλονίκη πάρα πολύ θα είχαν πιαστεί σίγουρα στα χέρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ντάξει γούστα είναι αυτά. Άλλοι γουστάρουν Θεσσαλονίκη, άλλοι Αθήνα και άλλοι Ρόδο. Ας πούμε, όλη η πλάση λέει ότι τα Γιάννενα είναι τέλεια όμως εγώ και η παρέα μου διαφωνούμε. Έχουμε συνηθίσει σε άλλους ρυθμούς με μεγαλύτερη γκάμα επιλογών κτλ. Το ίδιο ισχύει (φαντάζομαι) και για ένα μεγάλο ποσοστό Αθηναίων που πηγαίνουν σε μία μικρότερη πόλη και τους ξυνίζει και τους βρομάει. Οπότε μην σας κακοφαίνεται που η Θεσσαλονίκη είναι πάνω από την Αθήνα. ;)
Αθήνα δεν έχω μείνει πάνω από 3 μέρες, αλλά ξέρω ότι θα είχα θέμα με τις αποστάσεις, αφού είμαι τεμπέλα. :P

ΠιΕς. Αυτό για το κόμπλεξ συμβαίνει και από τις 2 πλευρές (γι'αυτό και η έχθρα). Προσωπικά δεν έχω τίποτα να ζηλέψω από αυτό που ζουν οι φοιτητές της Αθήνας, άρα και δεν βγάζω κόμπλεξ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
μακαρι ρε φιλε να μην ειναι μυθος η φοιτιτικη ζωη στη Σαλονικα:P επισης αλλο θετικο της Αθηνας οτι εχει πολιτισμο και ενα αρνητικο της Σαλονικης οτι πολλοι εχουν κομπλεξ με την Αθηνα
ούτε καν, οι περισσότεροι δουλεύουν τους Αθηναίους σε φάση πλάκα και έτσι, αλλά όχι να μισιόμαστε και σοβαρά, έλεος. :P
αυτά είναι θέματα των ποδοσφαιρικών ομάδων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δε το πιστευω οτι θεωρειτε τη Θεσσαλονικη καλυτερη φοιτητικη πολη απ την Αθηνα.:confused:
Αδιαφορούμε για το τι πιστεύεις :D
Ε μα.Η Θεσσαλονικη ομολογουμενως ειναι ωραια πολη.Ωστοσο εχει ολα τα κακα της Αθηνας, χωρις να εχει τα καλα της..
Ποια είναι τα καλά της Αθήνας και ποια τα κακά της.Για να ξέρουμε γιατί μιλάμε.όχι τίποτα άλλο.
Ντάξει γούστα είναι αυτά. Άλλοι γουστάρουν Θεσσαλονίκη, άλλοι Αθήνα και άλλοι Ρόδο. Ας πούμε, όλη η πλάση λέει ότι τα Γιάννενα είναι τέλεια όμως εγώ και η παρέα μου διαφωνούμε. Έχουμε συνηθίσει σε άλλους ρυθμούς με μεγαλύτερη γκάμα επιλογών κτλ. Το ίδιο ισχύει (φαντάζομαι) και για ένα μεγάλο ποσοστό Αθηναίων που πηγαίνουν σε μία μικρότερη πόλη και τους ξυνίζει και τους βρομάει. Οπότε μην σας κακοφαίνεται που η Θεσσαλονίκη είναι πάνω από την Αθήνα. ;)
Αθήνα δεν έχω μείνει πάνω από 3 μέρες, αλλά ξέρω ότι θα είχα θέμα με τις αποστάσεις, αφού είμαι τεμπέλα. :P

Ιndeed. Καλά και γω που μαι από μεγάλη πόλη μπορεί να πω ότι μου αρέσει η Καρδίτσα.Δεν έχει να κάνει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ιndeed. Καλά και γω που μαι από μεγάλη πόλη μπορεί να πω ότι μου αρέσει η Καρδίτσα.Δεν έχει να κάνει :redface:

Και ξαναλέω "Γούστα είναι αυτά". :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ε μα.Η Θεσσαλονικη ομολογουμενως ειναι ωραια πολη.Ωστοσο εχει ολα τα κακα της Αθηνας, χωρις να εχει τα καλα της..

Μήπως η Θεσσαλλλλονίκη έχει όλα τα καλά της Αθήνας αλλά όχι τα κακά της;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vagoz

Νεοφερμένος

Ο Vagoz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εδώ συγνώμη αλλά αν μου επιτρέπεις θα σε διορθώσω λίγο :redface:
Πραγματικά εμένα η Αθήνα σαν πόλη, μου άρεσε τρελά όταν την επισκέφτηκα,
δεν μου αρέσει όμως ο ρυθμός που έχει, γιατί δεν είμαι ούτε της φασαρίας,
ούτε του άγχος και για αυτό αν και Θεσσαλονικιά δε τρελαίνομαι ιδιαίτερα για τη πόλη μου,
γενικά μεγάλες πόλεις δε τις μπορώ :/:
Αλλά σε αυτό που λες από προσωπική εμπειρία νομίζω έχεις λάθος.
Εδώ στη Θεσσαλονίκη αν κρίνω από εμένα, τις παρέες, και γενικότερα αρκετούς φοιτητές που γνωρίζω,
δεν έχουν κόμπλεξ με την Αθήνα, ίσα-ίσα έχουν πολλοί καλές σχέσεις με Αθηναίους, γιατί τους παίρνουν από το χέρι
και τους γυρνάνε σε όλη τη πόλη, γενικά πολλές φιλίες έχουν γεννηθεί σε φοιτητικά χρόνια
ανάμεσα σε Αθηναίους και Θεσσαλονικιούς :)
Εγώ πάλι όταν είχα έρθει Αθήνα, όπου έλεγα ότι είμαι από Θεσσαλονίκη με στραβοκοιτούσαν,μου έκαναν πικρόχολα αστεία,
και γενικά δεν έχαναν ευκαιρία να προσβάλουν τη Θεσσαλονίκη, πάλι καλά που δεν έχω ιδιαίτερο δέσιμο με τη Θεσσαλονίκη,
με αυτά που μου έλεγαν άλλος να ήταν στη θέση μου
που λατρεύει τη Θεσσαλονίκη πάρα πολύ θα είχαν πιαστεί σίγουρα στα χέρια :P
χαχα νταξει σορρυ δε το διευκρινισα καλα....περισσοτερο θα ελεγα Θεσσαλονικεις 30 και ανω..οι φοιτιτες απο αλλες πολλεις λογικο να μην εχουν κομπλεξ...και για να ειμαστε και δικαιοι και οι Αθηναιοι πολλες φορες εχουν κομπλεξ ανωτεροτητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
χαχα νταξει σορρυ δε το διευκρινισα καλα....περισσοτερο θα ελεγα Θεσσαλονικεις 30 και ανω..οι φοιτιτες απο αλλες πολλεις λογικο να μην εχουν κομπλεξ...και για να ειμαστε και δικαιοι και οι Αθηναιοι πολλες φορες εχουν κομπλεξ ανωτεροτητας

30+ άνω; :confused:
Όχι ρε'σεις. Αν είναι δυνατόν. Ας μην μιλάμε για μεμονωμένες περιπτώσεις που υπάρχουν παντού. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vagoz

Νεοφερμένος

Ο Vagoz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
30+ άνω; :confused:
Όχι ρε'σεις. Αν είναι δυνατόν. Ας μην μιλάμε για μεμονωμένες περιπτώσεις που υπάρχουν παντού. :worry:

οκκ ας παμε πασο καλυτερα :P για τη φοιτιτικη ζωη τωρα ειναι τι ψαχνει ο καθενας εχω και γιαννενα γνωστους που σπουδαζουν και τρελενονται..εμενα προσωπικα δε θα με καλυπταν ομως δε ξερωω :P λιγες επιλογες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
οκκ ας παμε πασο καλυτερα :P για τη φοιτιτικη ζωη τωρα ειναι τι ψαχνει ο καθενας εχω και γιαννενα γνωστους που σπουδαζουν και τρελενονται..εμενα προσωπικα δε θα με καλυπταν ομως δε ξερωω :P λιγες επιλογες

Aααα να μπράβο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Μήπως η Θεσσαλλλλονίκη έχει όλα τα καλά της Αθήνας αλλά όχι τα κακά της;:hmm:
Oxι. Η Θεσσαλονικη ηταν η ιδανικη φοιτητουπολη πριν 20 χρονια.Τωρα ειναι απλα μια μεγαλουπολη σα την αθηνα που ομως στερειται πολλων ανεσεων (κυριως απο αποψης διασκεδασης και συγκοινωνιων) που εχει η αθηνα.Νομιζω ειμαι αρκετα σαφης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Oxι. Η Θεσσαλονικη ηταν η ιδανικη φοιτητουπολη πριν 20 χρονια.Τωρα ειναι απλα μια μεγαλουπολη σα την αθηνα που ομως στερειται πολλων ανεσεων (κυριως απο αποψης διασκεδασης και συγκοινωνιων) που εχει η αθηνα.Νομιζω ειμαι αρκετα σαφης.
Όταν λες απο άποψη διασκέδασης; Έχεις έρθει Σαλόνικα ή τα λές έτσι,στο μόνο που υπερτερεί η πόλη σου είναι τα μπουζούκια σε κανένα άλλο σημείο.
Όταν λες για τις συγκοινωνίες παλι δεν σε καταλαβαίνω επειδή οι αποστάσεις εδώ είναι απειροελάχιστες,όχι σαν την Αθήνα που περιμένεις το ένα μετρό μετά το άλλο για να κάνεις την δουλειά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Όταν λες απο άποψη διασκέδασης; Έχεις έρθει Σαλόνικα ή τα λές έτσι,στο μόνο που υπερτερεί η πόλη σου είναι τα μπουζούκια σε κανένα άλλο σημείο.
Όταν λες για τις συγκοινωνίες παλι δεν σε καταλαβαίνω επειδή οι αποστάσεις εδώ είναι απειροελάχιστες,όχι σαν την Αθήνα που περιμένεις το ένα μετρό μετά το άλλο για να κάνεις την δουλειά σου.
Δε θα εξεφερα αποψη αν δεν ειχα ερθει Θεσσαλονικη.:confused:
Δε μιλαω συγκεκριμενα για μπουζουκια, γενικα εκ των πραγματων οι επιλογες διασκεδασης εδω ειναι πολ περισσοτερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vagoz

Νεοφερμένος

Ο Vagoz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Δε θα εξεφερα αποψη αν δεν ειχα ερθει Θεσσαλονικη.:confused:
Δε μιλαω συγκεκριμενα για μπουζουκια, γενικα εκ των πραγματων οι επιλογες διασκεδασης εδω ειναι πολ περισσοτερες.

ενταξει εξαλου τα χρηματα των φοιτητων δεν ειναι για να εισαι συνεχεια μπουζουκια...το θεμα ειναι στις alternative επιλογες που εχει η Αθηνα περισσοτερες αλλα θελει ψαξιμο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Βασικα ειστε τοσο βλακες ολοι σας,επειδη δεν ξερετε να διασκεδαζετε.

Ωραιο μερος για να περασεις φοιτιτικη ζωη ειναι οπου εχει περισσοτερα μαγαζια? Στα μαγαζια περνατε εσεις καλα? Χαχαχαχα αντε καλα.

Λιγο ανθρωπια ρε,μαζοποιημενα κουτια.Μακαρι να φοιτουσα σε κανενα μερος οπως Ροδο,Γιαννενα η Σαμο.

Για αυτο αυτοι που φοιτουν σε αυτες τις πολεις ουτε ασχολουνται με το συγκεκριμενο ζητημα.Κανουν την ζωαρα τους εκει περα και αφηνουν εμας τα βοδια να μαλωνουμε σαν τα 5χρονα.Ακου εκει μαγαζια :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vagoz

Νεοφερμένος

Ο Vagoz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Βασικα ειστε τοσο βλακες ολοι σας,επειδη δεν ξερετε να διασκεδαζετε.

Ωραιο μερος για να περασεις φοιτιτικη ζωη ειναι οπου εχει περισσοτερα μαγαζια? Στα μαγαζια περνατε εσεις καλα? Χαχαχαχα αντε καλα.

Λιγο ανθρωπια ρε,μαζοποιημενα κουτια.Μακαρι να φοιτουσα σε κανενα μερος οπως Ροδο,Γιαννενα η Σαμο.

Για αυτο αυτοι που φοιτουν σε αυτες τις πολεις ουτε ασχολουνται με το συγκεκριμενο ζητημα.Κανουν την ζωαρα τους εκει περα και αφηνουν εμας τα βοδια να μαλωνουμε σαν τα 5χρονα.Ακου εκει μαγαζια :D :D
.

Γιατι δε δηλωσες Σαμο ρε φιλε :P ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
.

Γιατι δε δηλωσες Σαμο ρε φιλε :P ?
Λογο χρηματων και επιπεδου σχολης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vagoz

Νεοφερμένος

Ο Vagoz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Λογο χρηματων και επιπεδου σχολης.

Ε νταξει τοτε αν ειν γι αυτο το λογο...

I love Athens.

Μόνο αυτό έχω να πω.


Έκανα πολύ καιρό να ξεπεράσω το γεγονός οτι δεν μπόρεσα να περάσω εκεί :redface:
Αλλά έχουν και τα νησιά την χάρη τους..

εγω επιανα αλλα εκανα την μεγαλυτερη μαλακια της ζωης μου και εβαλα πρωτα Σαλονικα...lets hope 10% τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top