Η ιδανικότερη φοιτητική πόλη

Η ιδανικότερη φοιτητική πόλη

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 375)
  • Αθήνα

    Ψήφοι: 70 18.7%
  • Θεσσαλονίκη

    Ψήφοι: 165 44.0%
  • Λάρισα

    Ψήφοι: 9 2.4%
  • Πάτρα

    Ψήφοι: 44 11.7%
  • Αλεξανδρούπολη

    Ψήφοι: 8 2.1%
  • Ιωάννινα

    Ψήφοι: 28 7.5%
  • Ηράκλειο

    Ψήφοι: 17 4.5%
  • Κομοτηνή

    Ψήφοι: 13 3.5%
  • Νησιά (πείτε ποιο)

    Ψήφοι: 6 1.6%
  • Άλλη (πείτε ποια)

    Ψήφοι: 15 4.0%

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Οταν πατε σε μερη που ειναι γεματα πρεζεμπορους,ναρκωμανεις κτλπ να μη δειχνετε οτι αγχωνεστε ή σε καμια περιπτωση οτι τους φοβαστε κ κοιτατε δεξια αριστερα ψαχνοντας στενο χωρις κοσμο να ξεφυγετε,ψηλα το κεφαλι.Το λεω επειδη εχω περπατησει την αθηνα ολες τις ωρες της ημερας περιοχες επικινδυνες που λενε της ομονοια πχ ή τα στενα της πατησιων που οποιος ξερει δε πατα,ουτε τη μερα εκει.Το μονο που μουχει συμβει τοσες φορες ειναι να με σταματαν δυναμεις αστυνομιας για ελεγχο.Καλα ισως επειδη το ντύσιμό μου φωναζει απο μονο του οτι δεν εχω κατι ακριβο πανω μου 😛

Το attitude, γενικά, όντως παίζει πολύ σημαντικό ρόλο - παρέα με το ντύσιμο. Όπως είπες, αν δε δείχνεις ότι έχεις κάτι να σου πάρουν, γιατί να σε κλέψουν. :Ρ (Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν πρέπει να γίνει κάτι για την εγκληματικότητα σε αυτές τις περιοχές)
 

Makis7

Νεοφερμένος

Ο Makis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Απο τις παρακατω πολεις ποια ειναι η καλυτερη για εναν φοιτητη:
Κομοτηνη,Τρικαλα,Σερρες
 

Jocaste

Νεοφερμένος

Η Jocaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Όπου και να πας, αν έχεις παρέα, μια χαρά θα περάσεις.
(Να φανταστώ θες τεφαα)
 

Rozalia24

Νεοφερμένος

Η Rozalia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΔΠΘ (Κομοτηνή). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Απο τις παρακατω πολεις ποια ειναι η καλυτερη για εναν φοιτητη:
Κομοτηνη,Τρικαλα,Σερρες
Συμβουλή να μην το πας βάση την πόλη αλλά με την σχολή αλλά Αφού ρωτας συμφωνώ με τους πάνω Κομοτηνή
 

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Απο τις παρακατω πολεις ποια ειναι η καλυτερη για εναν φοιτητη:
Κομοτηνη,Τρικαλα,Σερρες
Ξέχνα Σέρρες, απ' ότι έχω ακούσει είναι χάλια.
Προτείνω όπως και οι υπόλοιποι Κομοτηνή
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Απο τις παρακατω πολεις ποια ειναι η καλυτερη για εναν φοιτητη:
Κομοτηνη,Τρικαλα,Σερρες
Εχω εναν συμφοιτητη που πηγε ΤΕΦΑΑ Σερρων και ενω ηθελε να ασχοληθει με Ειδικη Αγωγη το προγραμμα δεν ειχε πολλες επιλογες για αυτο οποτε και δεν του αρεσε καθολου (υποκειμενικα προφανως) και ουτε ειχε πολλους αξιοτιμους καθηγητες. Ομως το ΤΕΦΑΑ Τρικαλων εχει πιο γνωστους καθηγητες και το ΤΕΦΑΑ Κομοτηνης εχει πιο καλες εγκαταστασεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top