Η ιδανικότερη φοιτητική πόλη

Η ιδανικότερη φοιτητική πόλη

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 375)
  • Αθήνα

    Ψήφοι: 70 18.7%
  • Θεσσαλονίκη

    Ψήφοι: 165 44.0%
  • Λάρισα

    Ψήφοι: 9 2.4%
  • Πάτρα

    Ψήφοι: 44 11.7%
  • Αλεξανδρούπολη

    Ψήφοι: 8 2.1%
  • Ιωάννινα

    Ψήφοι: 28 7.5%
  • Ηράκλειο

    Ψήφοι: 17 4.5%
  • Κομοτηνή

    Ψήφοι: 13 3.5%
  • Νησιά (πείτε ποιο)

    Ψήφοι: 6 1.6%
  • Άλλη (πείτε ποια)

    Ψήφοι: 15 4.0%

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ισως και να κανω λαθος αλλα θα ηθελα πολυ να περασω Αθηνα :worry: ειμαι απο νησι και εδω δεν εχει πολλα πραγματα να κανεις σε συγκριση με την Αθηνα που δεν ξερεις τι να πρωτοδεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ηρακλειο αν θες να σπουδασεις στο Παν.Κρητης Φυσικες Επιστημης καθως θεωρειται το καλυτερο της Ελλαδας και απο τα καλυτερα της Ευρωπης.Τωρα για ζωη ειναι μια χαρα.Αρκετα μαγαζια,κοντινες αποστασεις βασικα εχει οτι θες.Οποιος ερχεται μου λεει τα καλυτερα.Το Ηρακλειο ειναι ενας τοπος για μια ισορροπια.Δεν ειναι των ακρων,οποτε για αυτο πιστευω οτι ειναι καλο για φοιτητικη ζωη.Επισης εχει μικρη εγκληματικοτητα.Γενικα ενα πολυ ζεστο μερος για να μεινεις.

relax
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελικά ο καθένας νομίζει ότι η καλύτερη φοιτητική πόλη είναι εκείνη στην οποία σπουδάζει. :P Τι περίεργο... :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schrei-boom

Νεοφερμένος

Ο schrei-boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Γεια χαρα. Τελειωσα πανελληνιες και συγκεντρωσα 16717 μορια. Αν και το σχεδιο δεν εχει βγει ακομα αρχιτεκτονικη Αθηνας ειναι δυσκολο να πιασω, οποτε εχω αρχισει και σκεφτομαι αλλες πολεις.
Ακουω συνεχεια ΠΟΛΥ καλα λογια για της Κρητης το πανεπιστημιο. Ειχα σκοπο να βαλω Αθηνα, Θεσσαλονικη, Κρητη. Αλλα τωρα το σκεφτομαι πολυ γτ για της Θεσσαλονικης (αν και δεν εχω ακουσει κτ κακο) δεν μου εχουν πει τιποτα ιδαιτερα ενδιαφερον.
Επισης ειχα αποκλεισει και την Πατρα επειδη δεν μου αρεσε σαν πολη, κτ που ισως ηταν λαθος γτ αν και μουντη γκριζα τετραγωνη κλπ ακουω οτι εχει ωραια φοιτητικη ζωη αλλα και καλη αρχιτεκτονικη.


Μπορειτε να μου πειτε αποψεις για αυτες τις πολεις? Τοσο σε επιπεδο σπουδων οσο και ζωης, οποιος γνωριζει κτ θα βοηθησει πολυ
Ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Double-T

Νεοφερμένος

Ο Double-T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ποια πόλη προσφέρει περισσότερα από πλευράς φοιτητικής ζωής και σαν πόλη (δραστηριότητες, γενικότερη ατμοσφαίρα κλπ) Κομοτηνή, Τρίκαλα ή Σέρρες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
(gap)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Κομοτηνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ποια πόλη προσφέρει περισσότερα από πλευράς φοιτητικής ζωής και σαν πόλη (δραστηριότητες, γενικότερη ατμοσφαίρα κλπ) Κομοτηνή, Τρίκαλα ή Σέρρες ;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Τι φάση; Διάβασα Καβάλα. Τρίκαλα, πανέμορφη πόλη απλά. Η Κομοτηνή μου αρέσει επίσης πολύ σαν πόλη. Προφανώς πας για ΤΕΦΑΑ έτσι;
Μάλλον θα πήγαινα κομοτηνή, εγώ, επειδή μένω πιο κοντά. Και οι δύο πόλεις είναι καλές, η Κομοτηνή έχει σαφώς περισσότερους φοιτητές μιας και στεγάζει Νομική, Φιλολογία, Ιστορικό, Οικονομικό, ΤΕΦΑΑ και ΚΔΠΕ. Οπότε πιστεύω ότι ίσως η Κομοτηνή να έχει καλύτερη φοιτητική ζωή απ'αυτή την άποψη.

Συνοψίζοντας:
Πόλη: Τρίκαλα>Κομοτηνή
Φοιτητική Ζωή: Τρίκαλα<Κομοτηνή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Είναι ζήτημα ζωής το να επιλέξεις σε ποιά πόλη θα σπουδάσεις ΤΕΦΑΑ; :P

-----------------

Κομοτηνή

Έχει την περισσότερη ζωή από τις άλλες 2 πόλεις και δη φοιτητόκοσμο. Τρώγεται μια χαρά σαν πόλη, με πολύ ωραία κοντινά μέρη για ταξίδια.

Tμήματα

- Νομική 400/έτος
- ΤΕΦΑΑ 300/έτος
- Ελληνικής Φιλολογίας 200/έτος
- Οικονομικών Επιστημών 260/έτος
- Κοινωνικής Διοίκησης και Πολιτικής Επιστήμης (2 κατευθύνσεις) 400/έτος
- Ιστορίας Εθνολογίας 200/έτος
- Γλώσσας - Φιλολογίας & Πολιτ. Παρευξείνιων Χωρών 150/έτος

Σύνολο: 9 τμήματα -> 1910/έτος

Τρίκαλα

Πολύ όμορφη πόλη αλλά λίγους φοιτητές.

ΣΜΥ - Σώματα & Όπλα 150/έτος
ΤΕΦΑΑ 150/έτος
Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε 85/έτος

Σύνολο: 2 τμήματα και 1 ΣΣ -> 385/έτος

Σέρρες

Τελευταία επιλογή. Όχι κάτι ιδιαίτερο σαν πόλη, αλλά έχει περισσότερους φοιτητές από τα Τρίκαλα.

Τμήματα

ΤΕΦΑΑ 120/έτος
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ 100/έτος
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕ 175/έτος
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ 100/έτος
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ 80/έτος
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ 170/έτος
Μηχανικών Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής ΤΕ 80/έτος

Σύνολο: 7 τμήματα -> 825 άτομα ανά έτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ απλά και μόνο από άποψη ζωής θα πήγαινα στην Κομοτηνή. Από άποψη τμήματος δεν ξέρω ποιο θεωρείται το καλύτερο, αν και δεν νομίζω να έχουν βασικές διαφορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Το καλυτερο τμήμα ΤΕΦΑΑ θεωρείται ότι είναι στη Κομότηνη η οποία έχει και πολύ φοιτητική ζωή!
Οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Basilis18

Νεοφερμένος

Ο Basilis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολα τα αλανια του e-steki.Θα ηθελα αν μπορεσει να με συμβουλευσει οποιος γνωριζει την φοιτητικη ζωη στα γιαννενα, στον βολο και στην ξανθη.Ειμαι απο θεσσαλονικη(εχω ακουσει τα καλυτερα λογια απο φοιτητες για την πολη μου)αλλα το θεμα ειναι οτι θελω να φυγω απο το σπιτι :D οποτε σκεφτομαι τις 3 πολεις που ανεφερα πιο πανω.Ενα παιδι που ξερω περασε ξανθη και οταν ερχετε πισω σαλονικα μου λεει οτι γυναικες φοιτητριες ειναι ειδος υπο εξαφανιση εκει :P Αλλα και σαν πολη δν ειναι φοιτητουπολη μου ειπε και ουτε ειναι μεγαλη επισης.Οσο για βολο και γιαννενα θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολα τα αλανια του e-steki.Θα ηθελα αν μπορεσει να με συμβουλευσει οποιος γνωριζει την φοιτητικη ζωη στα γιαννενα, στον βολο και στην ξανθη.Ειμαι απο θεσσαλονικη(εχω ακουσει τα καλυτερα λογια απο φοιτητες για την πολη μου)αλλα το θεμα ειναι οτι θελω να φυγω απο το σπιτι :D οποτε σκεφτομαι τις 3 πολεις που ανεφερα πιο πανω.Ενα παιδι που ξερω περασε ξανθη και οταν ερχετε πισω σαλονικα μου λεει οτι γυναικες φοιτητριες ειναι ειδος υπο εξαφανιση εκει :P Αλλα και σαν πολη δν ειναι φοιτητουπολη μου ειπε και ουτε ειναι μεγαλη επισης.Οσο για βολο και γιαννενα θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας

Θα σε πω για ξανθη που ειμαι φοιτητης 1ο ετος.Η αληθεια ειναι πως η πολη δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο ουτε χαλια μαυρα αλλα ουτε και πανεμορφη,θα ελεγα πως ειναι μια κανονικη επαρχιακη πολη που παιρνη ζωη απο τους φοιτητες της.Εχει καποια ωραια μερη πχ παλια πολη παραλια αλλα κατα γενικη ομολογια δεν ειναι πολη για τρελη φοιτητικη ζωη και αλλα παιδια που εχω ρωτησει απο πιο μεγαλα ετη μου ειπαν πως η ξανθη ειναι πιο πολυ για αραγμα σε σπιτια και τετοιες φασεις.Τωρα για τα κοριτσια οντως ειναι λιγα ως πολη με πολυτεχνικες σχολες ομως σκεψου πως η κομοτηνη ειναι πολυ κοντα αν με πιανεις:P Αν διαλεγα αναμεσα στις τρεις αυρες πολεις που ανεφερες θα πηγαινα σιγουρα γιαννενα χωρις δευτερη σκεψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολα τα αλανια του e-steki.Θα ηθελα αν μπορεσει να με συμβουλευσει οποιος γνωριζει την φοιτητικη ζωη στα γιαννενα, στον βολο και στην ξανθη.Ειμαι απο θεσσαλονικη(εχω ακουσει τα καλυτερα λογια απο φοιτητες για την πολη μου)αλλα το θεμα ειναι οτι θελω να φυγω απο το σπιτι :D οποτε σκεφτομαι τις 3 πολεις που ανεφερα πιο πανω.Ενα παιδι που ξερω περασε ξανθη και οταν ερχετε πισω σαλονικα μου λεει οτι γυναικες φοιτητριες ειναι ειδος υπο εξαφανιση εκει :P Αλλα και σαν πολη δν ειναι φοιτητουπολη μου ειπε και ουτε ειναι μεγαλη επισης.Οσο για βολο και γιαννενα θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας

Eγω θα σου πω για Βολο :P Ειναι ομορφη πολη, δίπλα στη θάλασσα και έχεις τη δυνατότητα να κάνεις πολλές εκδρομές στα γύρω μέρη, στο Πήλιο, κτλ. Έχεις αρκετές επιλογές για να βγεις, είτε πιο χαλαρά είτε για ποτο, ειτε σε καποιο κλαμπ, αλλα οκ, μην περιμένεις και τα άπειρα μέρη που έχει η Θεσσαλονίκη :P Εγώ είμαι από Βόλο βασικά και σπουδάζω εδώ οπότε δεν έχω τις ίδιες εμπειρίες που θα είχε ενας φοιτητης που ερχόταν πρώτη φορά εδώ. Αλλά οι περισσότεροι συμφοιτητές μου καλά περνάνε. Καλή παρέα να έχεις, αυτό είναι το σημαντικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Basilis18

Νεοφερμένος

Ο Basilis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Θα σε πω για ξανθη που ειμαι φοιτητης 1ο ετος.Η αληθεια ειναι πως η πολη δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο ουτε χαλια μαυρα αλλα ουτε και πανεμορφη,θα ελεγα πως ειναι μια κανονικη επαρχιακη πολη που παιρνη ζωη απο τους φοιτητες της.Εχει καποια ωραια μερη πχ παλια πολη παραλια αλλα κατα γενικη ομολογια δεν ειναι πολη για τρελη φοιτητικη ζωη και αλλα παιδια που εχω ρωτησει απο πιο μεγαλα ετη μου ειπαν πως η ξανθη ειναι πιο πολυ για αραγμα σε σπιτια και τετοιες φασεις.Τωρα για τα κοριτσια οντως ειναι λιγα ως πολη με πολυτεχνικες σχολες ομως σκεψου πως η κομοτηνη ειναι πολυ κοντα αν με πιανεις:P Αν διαλεγα αναμεσα στις τρεις αυρες πολεις που ανεφερες θα πηγαινα σιγουρα γιαννενα χωρις δευτερη σκεψη

Τα Γιαννενα ειναι και πιο μεγαλη πολη σε συγκριση με την ξανθη και εχω παει εκδρομη στην 3η γυμνασιου εκει, αλλα θυμαμαι λιγα πραγματα :worry: .Το θεμα ομως ειναι οτι και ξανθη να σπουδαζω θα πρεπει να ξερω κανα γνωστο η φιλο που περασε κομοτηνη για να παω εκει για επισκεψη διαφορετικα τι φαση μονος δεν λεει :P .Αν αποφασισω για πολυτεχνειο θα ψηφιζα βολο(μιας και τα γιαννενα δεν εχουν πολυτεχνικες σχολες) που ειναι μεγαλυτερη πολη και οσο ψαχτεικα ειδα οτι εχει και σχολες του 1ου πεδιου :D .

Eγω θα σου πω για Βολο :P Ειναι ομορφη πολη, δίπλα στη θάλασσα και έχεις τη δυνατότητα να κάνεις πολλές εκδρομές στα γύρω μέρη, στο Πήλιο, κτλ. Έχεις αρκετές επιλογές για να βγεις, είτε πιο χαλαρά είτε για ποτο, ειτε σε καποιο κλαμπ, αλλα οκ, μην περιμένεις και τα άπειρα μέρη που έχει η Θεσσαλονίκη :P Εγώ είμαι από Βόλο βασικά και σπουδάζω εδώ οπότε δεν έχω τις ίδιες εμπειρίες που θα είχε ενας φοιτητης που ερχόταν πρώτη φορά εδώ. Αλλά οι περισσότεροι συμφοιτητές μου καλά περνάνε. Καλή παρέα να έχεις, αυτό είναι το σημαντικό!

Ξερω σαν την σαλονικα δεν εχει,αλλα δεν μπορω να μενω αλλο με τους δικους μου :P και αν περασω στην πολη μου σιγα να μην μου νοικασουν σπιτι.Οσο αναφορα τις παρεες ενταξει κανεις και καινουργια αν θες,αλλα θα γουσταρα πολυ να κανονισω μου με τον κολλητο να περασουμε στην ιδια πολη.Γαμωτο ειναι δυσκολη επιλογη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Τα Ιωάννινα είναι σχετικά ακριβή πόλη, σε αντίθεση με την Ξάνθη που είναι πιο φτηνή. Πάτρα πέφτει μακριά, οπότε προσωπικά δεν την βάζω στην λίστα, ούτε μου αρέσει σαν πόλη, προσωπικά πάντα!

Βόλος είναι επίσης ωραία πολή, και όχι πολύ ακριβή από ότι έχω ακούσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
την Αθήνα την έχετε αποκλείσει όλοι από τις επιλογές σας? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
τη Αθήνα την έχετε αποκλείσει όλοι από τις επιλογές σας? :P

Οι περισσότεροι δεν γουστάρουν Αθήνα και δεν καταλαβαίνω το γιατί...
Κατά τη γνώμη μου, βέβαια, το καλύτερο που μπορεί να κάνει κάποιος είναι να σπουδάσει αρχικά Θεσσαλονίκη και έπειτα να κατέβει Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top