Ηχογραφήσεις των κεφαλαίων της Βιολογίας Κατεύθυνσης

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Ρε γκάιζ είμαι σαλόνικα και πραγματικά δεν μπορώ να βρω το βιβλίο από κανέναν.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ρε γκάιζ είμαι σαλόνικα και πραγματικά δεν μπορώ να βρω το βιβλίο από κανέναν.. :/
Μπορείς να το βρεις εδώ σε ηλεκτρονική μορφή, αλλά είναι too much:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Τέλεια! Μόνο επειδή άλλαξε λίγο από την εποχή των σπηλαίων που έδωσα εγώ, πείτε μου λίγο την ύλη. Όλα τα κεφάλαια είναι μέσα; Έχει σελίδες εκτός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τέλεια! Μόνο επειδή άλλαξε λίγο από την εποχή των σπηλαίων που έδωσα εγώ, πείτε μου λίγο την ύλη. Όλα τα κεφάλαια είναι μέσα; Έχει σελίδες εκτός;
Κλικ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OPTV

Νεοφερμένος

Ο OPTV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τέλεια! Μόνο επειδή άλλαξε λίγο από την εποχή των σπηλαίων που έδωσα εγώ, πείτε μου λίγο την ύλη. Όλα τα κεφάλαια είναι μέσα; Έχει σελίδες εκτός;
Πάντως θα μας σώσεις άπειρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatiana^^

Νεοφερμένος

Η tatiana^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Πάρα πολυ καλη δουλεια:) μπραβο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kparas7

Νεοφερμένος

Ο kparas7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Πολύ καλή δουλειά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εγω περυσι ακουγα το ΑΟΔΕ!!! Με βοηθησε πολυ μεσα στη χρονια!!!
Οταν βαριομουνα να διαβασω, ξαπλωνα στο κρεβατι και το ακουγα!!! Κατι σαν υπνοθεραπεια!!!
Αμα ενδιαφερεται κανενας μπορω να στειλω λινκ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kparas7

Νεοφερμένος

Ο kparas7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εγω περυσι ακουγα το ΑΟΔΕ!!! Με βοηθησε πολυ μεσα στη χρονια!!!
Οταν βαριομουνα να διαβασω, ξαπλωνα στο κρεβατι και το ακουγα!!! Κατι σαν υπνοθεραπεια!!!
Αμα ενδιαφερεται κανενας μπορω να στειλω λινκ!!!
Χαχα! Θεός!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Παρακαλείται ο bobiras να γυρίσει στο ischool. Το καμένη-θετική-club τον έχει ανάγκη... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatiana^^

Νεοφερμένος

Η tatiana^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Παρακαλείται ο bobiras να γυρίσει στο ischool. Το καμένη-θετική-club τον έχει ανάγκη... :redface:
πραγματικά τον χρειαζόμαστε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.

Τσεκαρετε το οποιος ειναι τεχνολογικη!!! Αυτος ο τυπας εχει ηχογραφησει ολο το βιβλιο....
Μιλαει αργα και καθαρα και ειναι γαματος...Εγω το εβαζα οταν κοιμομουν και το ακουγα ολο το βραδυ....
Το αλλο πρωι το ηξερα νερακι!!! Το μονο κακο ειναι οτι χαραζεται στη μνημη σου, και 3 μηνες μετα δε μπορω ακομα να το ξεχασω!!!!Στις πανελληνιες οταν εγραφα, ακουγα τη φωνη του και θυμομουνα τι να γραψω....
Γλιτωσα τη ψυχαναλυση στο παρα πεντε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
.Εγω το εβαζα οταν κοιμομουν και το ακουγα ολο το βραδυ....
Το αλλο πρωι το ηξερα νερακι!
Παίζεις το κομμάτι ξανά και ξανά; Ακόμα και χωρίς να το έχεις διαβάσει πιο πριν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatiana^^

Νεοφερμένος

Η tatiana^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

Τσεκαρετε το οποιος ειναι τεχνολογικη!!! Αυτος ο τυπας εχει ηχογραφησει ολο το βιβλιο....
Μιλαει αργα και καθαρα και ειναι γαματος...Εγω το εβαζα οταν κοιμομουν και το ακουγα ολο το βραδυ....
Το αλλο πρωι το ηξερα νερακι!!! Το μονο κακο ειναι οτι χαραζεται στη μνημη σου, και 3 μηνες μετα δε μπορω ακομα να το ξεχασω!!!!Στις πανελληνιες οταν εγραφα, ακουγα τη φωνη του και θυμομουνα τι να γραψω....
Γλιτωσα τη ψυχαναλυση στο παρα πεντε!!!
χαχα:) πολυ καλο παντως μακάρι να υπηρχε και για την βιοολογια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σιγα ρε παίδες:P

Εκεί που διαβάζετε, ηχογραφήστε τον εαυτό σας. Τι θα πάθετε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shanks7

Νεοφερμένος

Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Παιδια παιζει να εχει κανεις τη βιολογια? :) καλη η δουλεια του βαγγελη (στο 2ο) αλλα η καγκουριλα δε παλευται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Αν ακούς συνεχώς το δεύτερο κεφάλαιο με ατή τη μουσική από πίσω σε πιάνει λίγο πονοκέφαλος....
Τα άλλα κεφάλαια εντάξει πολύ καλύτερα!!
Πάντως από ότι έψαξα στο ιντερνετ δεν υπάρχει κάτι άλλο παρόμοιο... μόνο βίντεο που εξηγούν το κάθε κεφάλαιο!Κρίμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Παίζεις το κομμάτι ξανά και ξανά; Ακόμα και χωρίς να το έχεις διαβάσει πιο πριν;
To εκανα αναγνωση πριν κανα 2 φορες και μετα το ακουγα για εμπεδωση!!!
Γιατι δε μπορουσα με τιποτα να κατσω και να παπαγαλισω, διαβαζοντας απο το βιβλιο....Βαριομουν απιστευτα...
Τελικα, καταφερα να το μαθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απόπειρα ξεθαψίματος :P Ενδιαφέρεται κανείς να φτιάξουμε τέτοια podcasts για κάποια μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!
Μπήκα και γω στο σαιτ παλι μετα απο μια 5ετια σχεδον! Χαχα, λεω να ξανακανω όλη τη δουλειά απ την αρχή και με λίγο καλύτερη ποιότητα και καλύτερη μουσική! 8 9 χρόνια πριν δεν ήξερα τι εκανα??????! Θα επιστρεψω συντομα με τις ηχογραφησεις.
Καλα να περνατε, χαιρετισματα απο το εξωτικο καστελλόριζο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top