Ηράκλειο vs Ιωάννινα

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Aπλά αν πάθουν κάτι καλύτερα να μην κάνουν τίποτα παρά να μπουν εκεί μέσα.Για το καλό τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
? Πού να μην μπουν? Στο ΠΕΠΑΓΝΗ? Γιατί τι έχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Τα χάλια του.Αλλά ας μην βγούμε άλλο off.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
ε ναι ρε καμία σχέση με ιδιωτικό... δημόσιο νοσοκομείο είναι και εξυπηρετεί όλες τις σοβαρές περιπτώσεις ολόκληρης της Κρήτης. Αλλά καμία σχέση με Βενιζέλειο... Για δημόσιο είναι καλό. και μην είσαι τόσο αρνητικός γιατί εκεί υπάρχουν ιατροί καθηγητές και μιλάμε για ονόματα και όχι για βραστές πατάτες// ΑΥΤΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Kαι το Βενιζέλιο δημόσιο είναι.:P
Φαντάζομαι πως το ξέρεις πολύ καλά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Καλά το βενιζέλειο είναι άστα να πάνε εδώ και καιρό. και ειδικά μετά τον θάνατο της εγκυμονούσας, ακόμη χειρότερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pera_brexei

Νεοφερμένος

Η Μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δν ξερω τι λετε για τν Κρητη αλλα ειναι πολυ ομορφα και ειδικα στα τει κοντα ειναι φανταστικα Η φοιτητικη ζωη μιλαμε!!!!!!!!εννοειται κρητη και ξανα Κρητη και πολυ ντομπροι ανθρωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Δν ξερω τι λετε για τν Κρητη αλλα ειναι πολυ ομορφα και ειδικα στα τει κοντα ειναι φανταστικα Η φοιτητικη ζωη μιλαμε!!!!!!!!εννοειται κρητη και ξανα Κρητη και πολυ ντομπροι ανθρωποι.

Δεν είμαστε και γαμώ τους ανθρώπους; χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrofskaya

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δεν είμαστε και γαμώ τους ανθρώπους; χεχε

Χωρίς πλάκα τώρα, είστε..! Πολλοί ζεστοί άνθρωποι! Καμία σχέση με τους Ροδίτες δεν το συζητώ.. Μεγάλο πλεονέκτημα για μένα αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pera_brexei

Νεοφερμένος

Η Μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δεν είμαστε και γαμώ τους ανθρώπους; χεχε
Κρητη και ξανα Κρητη.Και εχω να πω οτι οι Κρητικοι φοιτητες ειναι πολυ ομορφοι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Κατάγομαι από την Κρήτη και μέχρι πριν 3 χρόνια έμενα εκεί. Δεν καταλαβαίνω αυτό το κόλλημα να διαχωρίζονται οι Κρητικοί από τους υπόλοιπους Έλληνες. Ακριβώς ίδιοι άνθρωποι είναι. Ούτε πιο γαμάτοι, ούτε πιο φιλόξενοι ούτε πιο αγνοί. Είναι χαζό να υποστηρίζεις κάτι τέτοιο. Ίσως πιο άγριους θα τους έβρισκα από τους υπόλοιπους. Κατά τα άλλα κοιτάξτε να περάσετε καλά τα φοιτητικά σας χρόνια εκεί, να μη μάθετε στην βρωμιά του Ηρακλείου και να μην αρέσκεστε σε ταμπελίστες για αυτούς. Μύθος και μάλιστα μεγάλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Πες τα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrofskaya

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κατάγομαι από την Κρήτη και μέχρι πριν 3 χρόνια έμενα εκεί. Δεν καταλαβαίνω αυτό το κόλλημα να διαχωρίζονται οι Κρητικοί από τους υπόλοιπους Έλληνες. Ακριβώς ίδιοι άνθρωποι είναι. Ούτε πιο γαμάτοι, ούτε πιο φιλόξενοι ούτε πιο αγνοί. Είναι χαζό να υποστηρίζεις κάτι τέτοιο. Ίσως πιο άγριους θα τους έβρισκα από τους υπόλοιπους. Κατά τα άλλα κοιτάξτε να περάσετε καλά τα φοιτητικά σας χρόνια εκεί, να μη μάθετε στην βρωμιά του Ηρακλείου και να μην αρέσκεστε σε ταμπελίστες για αυτούς. Μύθος και μάλιστα μεγάλος.

εγώ απλά σύγκρινα τους περισσότερους ροδίτες, κ όχι τους υπόλοιπους έλληνες, με τους περισσότερους κρητικούς από εδω, συμφωνα με τη γνωμη που εχω σχηματισει μεχρι τωρα.. Αυτο που λες, πού το είδες, δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ο καθενασ εχει τα γουστα του εγω ειμαι κρητικια και χαιρομαι .τωρα αν σε καποιουσ δεν τουσ αρεσει δεν χρειαζεται να μασ το λενε να προσβαλουν τον τοπο μασ ελεοσ δλδ λιγη ανωτεροτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Έλα ρε παιδιά οι Κρητικοί είναι πολύ εντάξει άνθρωποι. Εντάξει, έχω βρει σε όλα τα μέρη που έχω πάει φιλόξενους και εξυπηρετικούς ανθρώπους, αλλά στην Κρήτη πιστεύω είναι μεγαλύτερο το ποσοστό...

Πάνω στο ζήτημα του topic, Ιωάννινα δεν έχω πάει, αλλά για το Ηράκλειο, πέρα από το ότι αποτελεί μέρος της Κρήτης (με ό,τι αυτό συνεπάγεται) και με ιστορία, δύο πράγματα έχω να πω: α)Πολεοδομική Χάραξη, β)Σχέδιο Πόλης. Λίγο έλεος πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
δεν έχω πάει κρήτη οπότε δεν μπορώ να ξέρω...

αλλά μην ακούω κ υπερβολές για το κρύο στα γιάννενα! οκ, έχουμε αλλά δεν πεθαίνουμε κιόλας!! φυσιολογικά πράγματα...
η βροχή στην αρχή είναι λίγο σοκ για κάποιους αλλά τη συνηθίζεις... εμένα δε με ενοχλεί πια...
γτ να μην έχουμε κόσμο το χειμώνα?! παιδιά πόλη είναι όχι χωριό!!
κ μάλιστα μια πόλη με 10 και φεύγα σχολές!!!

αυτά για κάποια μνμτα που είχα διαβάσει στην αρχή...
αλλά όπως είπα δεν έχω πάει κρήτη κ δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top