ΗΜΜΥ vs ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Να τον γλυψεις για να σε υποστηριξει :hmm: ; να κερδισεις την συμπαθεια; Δε χρειαζεται βεβαια ιδιαιτερος λογος.. Μπορει να θες
να του ανεβασεις το ηθικο, ή να εισαι ευγενικος :hmm:

μαρεσει που βγαζεις συμπερασματα για ολες τις σχολες :hmm: τις εχεις ψαξει ολες αυτες; :hmm: εκανες πολυ
καλη ερευνα μαλλον, να βγαλεις ντοκυμανταιρ :hmm:

Επισης παραθεσε μου σημειο στο οποιο υποστηριξα οτι ειμαι εξυπνος :hmm:
1) είπα την γνώμη μου για την σχολή του απλά
2) την ημμυ την εψαξα πλ οπως επισησ κ τ σεμφε κ τ μαθηματικο μιασ κ ειχα την δυνατοτητα να παω και στις 3 ..αλλα επελεξα αυτο που θεωρω καλυτερο ..
3) δεν το σχολιαζω καν ειναι χασιμο χρονου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ένα πρόχειρο που θυμάμαι είναι ότι για κάποιους μπορεί το 50% των ασκήσεων στα μαθηματικά να είναι εύκολες,για σενα όμως είναι το 99%...Με αυτό που είπες δε το παίζεις και καλά?
Οχι απλα μετεφερα ενα αληθινο γεγονος :confused: Θες να σου γνωρισω τους φιλους μου να τους ρωτησεις ; :confused:

και το μετεφερα οχι για να υποστηριξω οτι ειμαι εξυπνος αλλα οτι εχω καλυτερες μαθησιακες ικανοτητες στο μαθημα των μαθηματικων απο εκεινους, κατι που δειχνει οτι αλλιως αντιλαμβανεται καθε παιδι την δυσκολια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Τι λες ρε φιλε...... εισαι σοβαρος; :hmm:
Δε χρειαζεται κανενα μεταπτυχιακο για να γινεις μηχανικος υπολογιστων απο ΗΜΜΥ αρκει να επιλεξεις την καταλληλη ροη.
Μην αναπαραγεις τις βλακειες της Polysol.
Καθόλου βλακείες!Θεωρητικά βγαίνεις μηχανικός η/υ είτε επιλέγοντας την σχετική ροή είτε όχι αφού ο όρος θα υπάρχει στο πτυχίο σου...Εσύ όμως έχεις την εντύπωση ότι θα μάθεις όσα θα μάθω εγώ από τη δική μου σχολή?Αν ναι...μάλλον είσαι κι εσύ ένας από αυτούς που την πάτησαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ dem, αν έχεις καβαλήσει τέτοιο καλάμι ακόμα δεν ξεκίνησες τα μαθήματα, πραγματικά δεν θέλω να ξέρω πώς θα καταλήξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Προφανως αυτοι οι ατιμοι οι σεμφιτες δε μπορουν να σχηματισουν σοβαρες προτασεις και προκαλουν παρερμηνειες στους δυστυχους μαθητες.

Απλα τυχαινε να μην ειχαν δικο τους κτιριο οι ΗΜΜΥ και στεγαζονταν στο κτιριο των ΣΕΜΦΕ
χααχαχαχαχ την ειπες την μαλακια σ χαχχααχχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
:hmm: εδω μου ελεγες οτι κανεις σκονακι (εχω φωτογραφικη μνημη οταν εχω λεφτα για φιλμς) επειδη δε σε νοιαζει να ξερεις
το καθε ολοκληρωμα :hmm:

και γενικοτερα οι περισσοτεροι φυσικοι που ξερω, αν και θα επρεπε να γνωριζουν πολυ καλα μαθηματικα, δεν ειναι και πολυ
σχετικοι :hmm: βεβαια θα μου πειτε οτι οι φυσικοι που γνωριζω ειναι καθηγητες :hmm: αλλα στην ελλαδα τι ειδους φυσικος
γινεσαι κατα 99% των περιπτωσεων; :hmm:

Ναι έκανα. Σε αυτήν την εξεταστική όχι όμως. :) Χρωστάω 5 διαφορετικά μαθηματικά και έχω στρωθεί να τα περάσω χωρίς σκονάκια.

Honestly τώρα, ούτε στη σχολή σου δεν έχεις μπει ακόμη και κάθεσαι και κρίνεις το αν θα ξέρεις καλύτερα μαθηματικά από έναν φυσικό (Σεμφίτη/απλό). Άντε πάλι copy/paste από το σχέδιο προεδρικού διατάγματος.

Οι Φυσικοί δραστηριοποιούνται επαγγελματικά στους ακόλουθους, ενδεικτικά αναφερόμενους τομείς:

Α) Στην εκπαίδευση, σε δημόσια και ιδιωτικά εκπαιδευτικά ιδρύματα όλων των βαθμίδων, με αντικείμενο διδασκαλίας την Φυσική καθώς και κάθε άλλο γνωστικό αντικείμενο που σχετίζεται άμεσα ή έμμεσα με την Φυσική και τις εφαρμογές της.

Β) Στην έρευνα σε κάθε πεδίο που σχετίζεται με το αντικείμενο της Θεωρητικής, Πειραματικής και Εφαρμοσμένης Φυσικής, είτε έχει αμιγώς θεωρητική – επιστημονική κατεύθυνση, είτε προορίζεται για βιομηχανική εφαρμογή. Αυτή μπορεί να διεξάγεται με πρωτοβουλία και χρηματοδότηση δημόσιων ή ιδιωτικών φορέων, σε ερευνητικά κέντρα ινστιτούτα, ιδρύματα και εργαστήρια που ανήκουν στο δημόσιο ή σε ιδιώτες, καθώς και σε αρμόδιες διευθύνσεις, υποδιευθύνσεις ή τμήματα εθνικών, ευρωπαϊκών ή διεθνών δημόσιων οργανισμών και ιδιωτικών επιχειρήσεων.

Γ) Στο Δημόσιο και Ιδιωτικό Τομέα, ως:

• Ακτινοφυσικοί – Ραδιοφυσικοί

• Φυσικοί Ιατρικής – Υγειοφυσικής

• Πυρηνικοί Φυσικοί

• Φυσικοί Υψηλών Ενεργειών

• Θεωρητικοί Φυσικοί

• Φυσικοί Μετεωρολόγοι

• Φυσικοί Περιβάλλοντος

• Φυσικοί Ενέργειας

• Φυσικοί Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας

• Ηλεκτρονικοί Φυσικοί

• Φυσικοί Τηλεπικοινωνιών

• Φυσικοί Αυτοματισμών και Συστημάτων Ελέγχου

• Φυσικοί Επιστήμης και Τεχνολογίας Υλικών

• Αστροφυσικοί

• Γεωφυσικοί

• Βιοφυσικοί

• Μοριακοί και Ατομικοί Φυσικοί

καθώς και με αντικείμενα όπως:

• Υπολογιστική Φυσική

• Εφαρμογές της Φυσικής Στερεάς Κατάστασης

• Φυσική Απεικόνισης

• Ακτινοδιαγνωστική και Πυρηνική Ιατρική

• Παραγωγή, Διαχείριση ή / και εξοικονόμηση ενέργειας

• Εφαρμογές Ακουστικής

• Εφαρμογές Μικρο- και Νανοτεχνολογίας

• Ηλεκτρονική, Μικροηλεκτρονική και Νανοηλεκτρονική

• Εφαρμογές της επιστήμης των Σημάτων, των Συστημάτων και της Πληροφορίας

• Εφαρμογές Πολυμέσων

• Μικροκύματα και Μικροκυματικές Διατάξεις

• Φυσική της Ατμόσφαιρας

• Ωκεανογραφία

• Κλίμα και Κλιματικές μεταβολές

• Περιβαλλοντικές επιπτώσεις και προστασία περιβάλλοντος

• Μέθοδοι διδασκαλίας της Φυσικής

• Ιστορία και Φιλοσοφία των Φυσικών Επιστημών

Επίσης, ο πτυχιούχος Φυσικός μπορεί να ασχολείται:

(α) με Θεωρητικές Μελέτες και Πρακτικές Εφαρμογές σε όλους τους κλάδους της Θεωρητικής, Πειραματικής και Εφαρμοσμένης Φυσικής όπως: Μηχανική και Ιδιότητες της Ύλης, Φυσική Συμπυκνωμένης Ύλης, Φυσική και Μηχανική Υλικών, Κυματική, Ακουστική, Ηλεκτρισμός, Μαγνητισμός, Ηλεκτρονική Φυσική, Οπτική, Οπτικοηλεκτρονική, Μικρο- και Νανο-ηλεκτρονική, Ατομική και Μοριακή Φυσική, Πυρηνική Φυσική, Φυσική Υψηλών Ενεργειών, Βιοφυσική, Ραδιενέργεια Αστροφυσική και Διαστημική Φυσική, Εκπομπή και Λήψη Ηλεκτρομαγνητικών Κυμάτων, καθώς και Φυσική και τεχνολογία των σημάτων, των συστημάτων και της πληροφορίας,

(β) με τη μελέτη και ανάπτυξη επιταχυντικών συστημάτων φορτισμένων σωματιδίων και ανιχνευτικών συστημάτων ιονιζουσών ακτινοβολιών για ερευνητική χρήση και εφαρμογές της Πυρηνικής Φυσικής και της ραδιενέργειας στη βιομηχανία, το περιβάλλον, τη γεωργία και την ιατρική,

(γ) με την ανάπτυξη και χρήση υπολογιστικών κωδίκων και προγραμμάτων (λογισμικού) για την ανάλυση, μελέτη και επίλυση προβλημάτων σε τομείς της Θεωρητικής, Πειραματικής και Εφαρμοσμένης Φυσικής,

(δ) με τη μελέτη, αξιολόγηση και τυποποίηση ηλεκτρονικών, μικροκυματικών, οπτικών, οπτικοηλεκτρικών, φωτονικών διατάξεων και διατάξεων λέιζερ, σε συναφείς εφαρμογές στη βιομηχανία, τις τηλεπικοινωνίες, τη βιοϊατρική, το περιβάλλον και το διάστημα,

(ε) με τη μελέτη της δομής και των φυσικών και μηχανικών ιδιοτήτων ενός ευρέως φάσματος υλικών, επιστημονικού και τεχνολογικού ενδιαφέροντος

(στ) με τη μελέτη και ανάλυση φυσικών συστημάτων, όπως στερεά, ρευστά, αέρια και πλάσμα,

(ζ) ως σύμβουλος και αναλυτής σε μονάδες Ακτινοδιαγνωστικής, Ακτινοθεραπείας και Πυρηνικής Ιατρικής,

(η) ως ειδικός επιστήμονας, σύμβουλος η εμπειρογνώμων στη μελέτη προβλημάτων και εφαρμογών Υπολογιστικής και Θεωρητικής Φυσικής και Μηχανικής, Πυρηνικής Φυσικής, Στοιχειωδών Σωματιδίων, Φυσικών και Μηχανικών Ιδιοτήτων των Υλικών, Ηλεκτρονικής, Μικρο- και Νανοηλεκτρονικής, Οπτικοηλεκτρονικής και Λέιζερ, Ιονιζουσών και Μη Ιονιζουσών Ακτινοβολιών, Μικροκυματικών Διατάξεων και Εφαρμογών, Ενσύρματων και Ασύρματων Τηλεπικοινωνιών και Τηλεπικοινωνιακών δικτύων και εφαρμογών, Διαστημικής Φυσικής και Τεχνολογίας, καθώς και Φυσικής της Ατμόσφαιρας και Ωκεανών, Φυσικής Περιβάλλοντος και Φυσικής του Κλίματος, και Φυσικής της Ατμοσφαιρικής και Υδατικής Ρύπανσης.

Στην Ελλάδα τι είδους ΗΜΜΥτης γίνεσαι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
..εδω ειπες οτι ξερεις καλυτερα μαθηματικα απο μενα χωρις να με ξερεις καν χααχχα
ακομη το πιστευω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Καθόλου βλακείες!Θεωρητικά βγαίνεις μηχανικός η/υ είτε επιλέγοντας την σχετική ροή είτε όχι αφού ο όρος θα υπάρχει στο πτυχίο σου...Εσύ όμως έχεις την εντύπωση ότι θα μάθεις όσα θα μάθω εγώ από τη δική μου σχολή?Αν ναι...μάλλον είσαι κι εσύ ένας από αυτούς που την πάτησαν!

Αμα διαλεξω τις καταλληλες ροες προφανως και θα μαθω οσα μαθεις και εσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
μα δεν με ξερεισ καν :P

ουτε εσυ παρολα αυτα βαζεις το "χαχαχα" στο τελος της προτασης που σημαινει οτι πιστευεις το αντιθετο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Οχι απλα μετεφερα ενα αληθινο γεγονος :confused: Θες να σου γνωρισω τους φιλους μου να τους ρωτησεις ; :confused:

και το μετεφερα οχι για να υποστηριξω οτι ειμαι εξυπνος αλλα οτι εχω καλυτερες μαθησιακες ικανοτητες στο μαθημα των μαθηματικων απο εκεινους, κατι που δειχνει οτι αλλιως αντιλαμβανεται καθε παιδι την δυσκολια
Αν και οι φίλοι σου έχουν το στιλάκι σου,όχι δε θέλω να τους γνωρίσω!Μπράβο σου που ήσουν τόσο καλός στα μαθηματικά,αλλά αυτό που είπες ακούστηκε κάπως...Μη κρίνεις πάντως αν είσαι καλός στα μαθηματικά από την Γ' Λυκείου,γιατί όταν δεις τί πραγματικά σημαίνουν Μαθηματικά θα πάθεις πλάκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Dem, αν κόψεις την πρέζα (όνομά σου) και τη μαλακία (υπογραφή σου), μπορεί και να υπάρξει ελπίδα για σένα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ dem, αν έχεις καβαλήσει τέτοιο καλάμι ακόμα δεν ξεκίνησες τα μαθήματα, πραγματικά δεν θέλω να ξέρω πώς θα καταλήξεις...

take it easy και μη βγαζεις συμπερασματα μεσα απο το πισι σου για το εαν και πως εχω καβαλησει το καλαμι. Και νομιζα οτι οι φυσικοι δε βγαζουν τοσο ευκολα (λανθασμενα) συμπερασματα αν δεν εχουν τα απαραιτητα δεδομενα :\ Και επισης δε πιστευουν τοσο πολυ στις αισθησεις τους και στις αποψεις του πληθους :\ Κυριως οι συγχρονοι...

Dem, αν κόψεις την πρέζα (όνομά σου) και τη μαλακία (υπογραφή σου), μπορεί και να υπάρξει ελπίδα για σένα.:P

Αυτα ειναι συμβολικα :\ Δυστυχε δε μπορεις να επεξεργαστεις περα απο το προφανες;

.Μη κρίνεις πάντως αν είσαι καλός στα μαθηματικά από την Γ' Λυκείου,γιατί όταν δεις τί πραγματικά σημαίνουν Μαθηματικά θα πάθεις πλάκα!

Teach me master! :/
οπως εχω ξαναπει τα μαθηματικα της Γ εμπεριεχουν βασικα κομματια πανεπιστημιακης υλης που σε αλλες χωρες ξεκινανε απο την τριτοβαθμια. Μη μου λετε αρλουμπες. Αν εκρινα με βαση τα μαθηματικα της Β λυκειου που ειναι μαθηματικα ιδιοτητων να ελεγα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Το γαμησατε, ολοι ξερετε μαθηματικα ηρεμηστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsolas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
οταν ημουν ακομα στο λυκειο,ειχε ερθει ενας ερευνητης του σεμφε σχολειο και μας ειχε πει οτι παλιοτερα το σεμφε εντασοταν στους ημμυ...πλεον εχει γινει ανεξαρτητο τμημα...

στη θεση του σεμφε υπηρχε το γενικο τμημα του πολυτεχνειου που προσεφερε τα φ/μ μαθηματα που εκαναν ΟΛΕΣ οι σχολες του πολυτεχνειου ... αυτονομο τμημα με δικο του Π.Σ. εγινε το 1999
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι ότι στα δικά μας πανεπιστήμια αυτά τα μαθηματικά που κάναμε στη Γ' Λυκείου θα τα συναντήσουμε στο πρώτο δεκάλεπτο της πρώτης μας μέρας στη σχολή καθώς και στις πρώτες 10 σειρές του βιβλίου που θα πάρουμε!Στο εξωτερικό το ξέρω ότι ισχύει αυτό,αλλά το επίπεδο δυσκολίας εδώ είναι πιο υψηλό...Δεν είναι τυχαίο που ακούμε συνέχεια για Έλληνες που διαπρέπουν στην Αμερική...Δε χαίρεσαι?Θα το παίζεις έξυπνος και στους ξένους τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι ότι στα δικά μας πανεπιστήμια αυτά τα μαθηματικά που κάναμε στη Γ' Λυκείου θα τα συναντήσουμε στο πρώτο δεκάλεπτο της πρώτης μας μέρας στη σχολή καθώς και στις πρώτες 10 σειρές του βιβλίου που θα πάρουμε!Στο εξωτερικό το ξέρω ότι ισχύει αυτό,αλλά το επίπεδο δυσκολίας εδώ είναι πιο υψηλό...Δεν είναι τυχαίο που ακούμε συνέχεια για Έλληνες που διαπρέπουν στην Αμερική...Δε χαίρεσαι?Θα το παίζεις έξυπνος και στους ξένους τώρα!
Απο τι στιγμη που τα εχουμε λιωσει δε θα επρεπε να διδασκονται καν.
Στο εξωτερικο προφανως και δε διδασκονται σε ενα δεκαλεπτο. Αμα θες σου στελνω σχετικα video με διαλεξεις =]
Τωρα μη το λες. Στο ελλαδισταν γ@@@μιουνται στην Γ λυκειου και ως φοιτητες πανε πανεπιστημιο και τα ξυνουν. ;) Αν συνεχιζαμε με ρυθμους Γ λυκειου θα ειμασταν οντως σε φοβερο επιπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Απο τι στιγμη που τα εχουμε λιωσει δε θα επρεπε να διδασκονται καν.
Στο εξωτερικο προφανως και δε διδασκονται σε ενα δεκαλεπτο. Αμα θες σου στελνω σχετικα video με διαλεξεις =]
Τωρα μη το λες. Στο ελλαδισταν γ@@@μιουνται στην Γ λυκειου και ως φοιτητες πανε πανεπιστημιο και τα ξυνουν. ;) Αν συνεχιζαμε με ρυθμους Γ λυκειου θα ειμασταν οντως σε φοβερο επιπεδο.

Ποιος είπε ότι διδάσκονται; Τα θεωρούν δεδομένα. Εδώ νόμιζαν ότι κάναμε και πολικές συντεταγμένες στο Λύκειο και φυσικά δεν ενδιαφέρθηκε κανένας να μας τα μάθει και πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Αν πρόσεχες κιόλας το χρόνο που είπα ότι αφιερώνουν για αυτά,καλά θα ήταν...Δε θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά ουσιαστικά και οι τρεις το ίδιο λέμε...ότι ουσιαστικά δε διδάσκονται στο πανεπιστήμιο,γι' αυτό σου είπα ότι δεν έχεις ιδέα τί πάει να πει μαθηματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top