ΗΜΜΥ ΔΠΘ (Ξάνθη)

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ηρεμήστε ρε παιδιά 270 άτομα θα είμαστε στο αμφιθέατρο και αν όχι εκεί , στα εργαστήρια θα γνωριστούμε καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ηρεμήστε ρε παιδιά 270 άτομα θα είμαστε στο αμφιθέατρο και αν όχι εκεί , στα εργαστήρια θα γνωριστούμε καλύτερα!

ναι ρε συμφωνώ χαλαρα:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iliaA

Νεοφερμένος

Η iliaA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Στισ 24 τι ωρα θα πάμε? :Pξερει κανεις για τα λεωφορεία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekwar?

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Στισ 24 τι ωρα θα πάμε? :Pξερει κανεις για τα λεωφορεία?
Πρωι λογικα κατα τις 8:30- 9:00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Στισ 24 τι ωρα θα πάμε? :Pξερει κανεις για τα λεωφορεία?

δεν βγηκε ακομα προγραμμα! συνηθως τα λεωφορεια για τους ημμυ ειναι καθε μισαωρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iliaA

Νεοφερμένος

Η iliaA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
μηπως ξερεις και απο που φεύγουν τωρα που σε βρήκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekwar?

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
μηπως ξερεις και απο που φεύγουν τωρα που σε βρήκα:P
Τα αστικα αρχιζουν απο την Δημοτικη Αγορα απ οτι ξερω(πειτε κ καποιος αλλος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λακούβα93

Νεοφερμένος

Η λακούβα93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Απο όπου να ναι, αρκεί να αρχίσουμε επιτέλους...έχω σκυλοβαρεθείίίίίί :) :) Αντε τα λέμε συναδελφοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 276 μηνύματα.
μηπως ξερεις και απο που φεύγουν τωρα που σε βρήκα:P

Τα αστικα αρχιζουν απο την Δημοτικη Αγορα απ οτι ξερω(πειτε κ καποιος αλλος)

ναι απ τη δημοτικη αγορα και απο τσαλδαρη με μιαουλη, δηλαδη πισω απο τα πανεπιστημια που βρισκονται μες τη πολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iliaA

Νεοφερμένος

Η iliaA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
απο την πλευρα της δεή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panellinios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panellinios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
έχει πολυ καλούς μαθητές το τμήμα; οι καθηγητές μου λένε ότι δεν είμαι για να αλλάζω φώτα και ότι οι όχι και τόσο καλοί πηγαίνουν σε τέτοια τμήματα; ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
έχει πολυ καλούς μαθητές το τμήμα; οι καθηγητές μου λένε ότι δεν είμαι για να αλλάζω φώτα και ότι οι όχι και τόσο καλοί πηγαίνουν σε τέτοια τμήματα; ισχύει;
Άντε,το πολύ πολύ να φτιάξουν και κανένα χαλασμένο ραδιόφωνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
έχει πολυ καλούς μαθητές το τμήμα; οι καθηγητές μου λένε ότι δεν είμαι για να αλλάζω φώτα και ότι οι όχι και τόσο καλοί πηγαίνουν σε τέτοια τμήματα; ισχύει;
Ρε φιλε αμα ηταν να αλλαζεις λαμπες θα πηγαινες τει ηλεκτρολογιας.
Εδω γινεσαι μηχανικος.
Οσο για αυτο που λες για το επιπεδο των μαθητων, δες τις βασεις πρωτα και θα καταλαβεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
έχει πολυ καλούς μαθητές το τμήμα;
1.πως να το ξερουμε αυτο;;; 2.γιατι να σε νοιαζει αυτο;;; 3.υποθετω ναι αφου θεωρειται καλη σχολη:)
οι καθηγητές μου λένε ότι δεν είμαι για να αλλάζω φώτα
να του πεις του prof οτι ειναι μλκσ.Δεν περασες σε ΤΕΙ ηλεκτρολογιας αλλα ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ και δινεται εμφαση στην 2η λεξη περισσοτερο.Αυτο με τις λαμπες και τις μπριζες εχω βαρεθει να το ακουω μα το θεο ελεος:mad::mad::mad:
και ότι οι όχι και τόσο καλοί πηγαίνουν σε τέτοια τμήματα; ισχύει;
ναι εχεις δικιο και δεν μου λες που πανε οι ΚΑΛΟΙ μαθητες;;;επισης τι καθηγητης ειναι αυτος;;τι διδασκει το καμαρι μου;;; τι λες ρε φιλε εμενα ΗΜΜΥ ηταν πρωτη επιλογη και απιαστο ονειρο και δεν μου αρεσουν καθολου τετοια φλωρικα post.δες την βαση και εδω αλλα και στις αλλες πολεις(αθηνα,σαλονικη,πατρα) και μετα να του πεις να μιλαει...Ελεος γιατι περασες ρε τοτε στην σχολη μας αν το πιστευεις εστω και ελαχιστο αυτο,επιανες πολλες αλλες και μαλιστα και αθηνα...

Ρε φιλε αμα ηταν να αλλαζεις λαμπες θα πηγαινες τει ηλεκτρολογιας.
Εδω γινεσαι μηχανικος.
Οσο για αυτο που λες για το επιπεδο των μαθητων, δες τις βασεις πρωτα και θα καταλαβεις;)
:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goga93

Νεοφερμένος

Ο goga93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Βγήκε το πρόγραμμα κορμού για τους ηλεκτρολόγους (επιτέλους) στην ιστοσελίδα του τμήματος.Καλή αρχή σε όλους!Αν το προσέξατε σε κάποια μαθήματα χωριζόμαστε σε τμήματα και όσον αφορά τον τρόπο χωρισμού μάλλον αλφαβητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Βγήκε το πρόγραμμα κορμού για τους ηλεκτρολόγους (επιτέλους) στην ιστοσελίδα του τμήματος.
πραγματι και μιλαμε παιδια θα λιωσουμε,μιλαμε για υπερβολικα ΠΟΛΛΕΣ ωρες... ΠΑΤΑ ΜΕ
Καλή αρχή σε όλους!
:clapup::clapup::clapup:
Αν το προσέξατε σε κάποια μαθήματα χωριζόμαστε σε τμήματα και όσον αφορά τον τρόπο χωρισμού μάλλον αλφαβητικά.
εγω θα ειμαι μαλλον στο πρωτο(επιθετο απο Γ):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
1.πως να το ξερουμε αυτο;;; 2.γιατι να σε νοιαζει αυτο;;; 3.υποθετω ναι αφου θεωρειται καλη σχολη:)να του πεις του prof οτι ειναι μλκσ.Δεν περασες σε ΤΕΙ ηλεκτρολογιας αλλα ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ και δινεται εμφαση στην 2η λεξη περισσοτερο.Αυτο με τις λαμπες και τις μπριζες εχω βαρεθει να το ακουω μα το θεο ελεος:mad::mad::mad:


:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:
Με την ανεργία που αναμένεται αγαπητέ φίλε alehunter και πρίζες να αλλάζω , πρόβλημα δε θα χω.Επίσης να μην υποβαθμίζουμε κανένα πτυχίο παρακαλώ, όλα έχουν την αξία τους.

πραγματι και μιλαμε παιδια θα λιωσουμε,μιλαμε για υπερβολικα ΠΟΛΛΕΣ ωρες
Είμαι προς το παρόν ενθουσιασμένος , γιατί έχω βαρεθεί να κάθομαι - ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Με την ανεργία που αναμένεται αγαπητέ φίλε alehunter και πρίζες να αλλάζω , πρόβλημα δε θα χω.Επίσης να μην υποβαθμίζουμε κανένα πτυχίο παρακαλώ, όλα έχουν την αξία τους.
ναι αλλα δεν θα ειναι αυτο το ονειρο μου και σιγουρα δεν θα εχω διαβασει τοσο για να αλλαζω απλα και μονο μια πριζα...Δεν υποβαθμιζουμε κανεναν αρκει να μην μας υποβαθμιζουν και εμας:)

Είμαι προς το παρόν ενθουσιασμένος , γιατί έχω βαρεθεί να κάθομαι - ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ
ε ναι οκ αλλα ηθελα λιγο πιο soft εκκινηση,θα καω σε λιγο ρε παιδια...
www.youtube.com/watch?v=qU1v0mUWkcw&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iliaA

Νεοφερμένος

Η iliaA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
και όσον αφορά τον τρόπο χωρισμού μάλλον αλφαβητικά.
θελω και εγω τμημα α:eek:...το τμήμα β ολη την δευτερα το απογευμα εχει μαθηματα:P

πήρα και τηλ στην γραμματεία και απάντησε αυτη η "ευγενέστατη" κυρία που μου ειπε πως δεν ξερει με ποια "φιλοσοφία" χωρίζονται τα τμήματα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εγω θα παω σημερα να παρω το username/password και θα ρωτησω και σε ποιο τμημα ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top