Ερώτηση για Μ.Ο.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Not,Μένεις μεταξεταστέος αν έχεις λιγότερο από 38:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Όχι απαραίτητα... Αν είναι σε 1-2 μαθήματα δεν μένεις μετεξεταστέος... Αν είναι αρκετά, φυσικά και μένεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Όχι απαραίτητα... Αν είναι σε 1-2 μαθήματα δεν μένεις μετεξεταστέος... Αν είναι αρκετά, φυσικά και μένεις...
...στο λύκειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο... Ξέρω προσωπικά άτομα που τους συνέβη αυτό... Και ναι, είχα δει και αναλυτικές βαθμολογίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλύτερα να απευθυνθεί σε κάποιον καθηγητή ή γυμνασιάρχη, με υποθέσεις δε βγάζεις νόημα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι απαραίτητα... Αν είναι σε 1-2 μαθήματα δεν μένεις μετεξεταστέος... Αν είναι αρκετά, φυσικά και μένεις...

Μεταξεταστέος λέγοντας πάς και το δίνεις το μάθημα το Σεπτέμβρη.Και συνήθως (κατα 99% περνας):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας Σαμ.

Νεοφερμένος

Ο Κώστας Σαμ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά. Θα ήθελα να μάθω πως βγαίνει ο μέσος όρος κάθε τριμήνου (στο γυμνάσιο), ποια μαθήματα συμψηφίζονται (στην α' γυμνασίου) , πως βγαίνει ο μέσος όρος στις γραπτές εξετάσεις (και αν ισχύει και σε αυτές ο συμψηφισμός) καθώς και για το πως βγαίνει ο γενικός μέσος όρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Michael99

Νεοφερμένος

Ο Michael99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπερα , παω στην Α γυμνασιου και εχω ενα προβηλμα με τα αρχαια πρ.

Στα αρχαια πρ εχω 9 στο πρωτο τρημινο και στο δευτερο εχω γραψει 11 οποτε υπολογιζω καπου εκει θα με , προσφατα εμαθα πως πρεπει να μαζεψω 38 ποντους απο το πρωτο , δευτερο , τριτο και εξετασεις.

Μεσο ωρο εχω 15 9/13
παιζει καθολου ρωλο

Η βασικη μου ερωτηση ειναι αν το τριτο τρημινο σημψιφιζετε με το της εξετασεις και αν παιζει καπιο ρολο ο συμψιφυσμος με τα αρχαια μτ

Μιχάλης :D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Όχι, δεν συμψηφίζεται το τρίτο τρίμηνο με τις εξετάσεις... Αλλά τα αρχαία συμψηφίζονται με τα αρχαία από μετάφραση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michael99

Νεοφερμένος

Ο Michael99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλο αυτο :)

Δηλαδη εγω που εχω 9 στα αρχαια και κανω και μια προσπαθεια , πες οτι παω

9 / 10 / 10 και γραφω και ενα 8-9 και περναω

σε αυτο με τους 38 βαθμους τα αρχαια μτ τη ρολο παιζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
προσφατα εμαθα πως πρεπει να μαζεψω 38 ποντους απο το πρωτο , δευτερο , τριτο και εξετασεις.
Σωστά.

Επιπροσθέτως τονίζεται ότι οι συμμετέχοντες που θα συγκεντρώσουν 50 πόντους και άνω θα μπουν σε ειδική κλήρωση στο τέλος του έτους για πολλά πλούσια δώρα. Πληροφορίες στα τηλέφωνα του σχολείου σου.



Με εκτίμηση,
η καθηγήτρια των αρχαίων σου.


ΥΓ: Αύριο θα γράψετε τεστ. Να είσαι διαβασμένος.
ΥΓ2: Όχι που δε θα σε 'βρισκα
. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Michael99

Νεοφερμένος

Ο Michael99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
χεχε σημερα δεν εχω αρχαια :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalonlll

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εχω και γω ενα ιδιο προβλημα...
Πρωτο τριμηνο εβγαλα 15 2/13...τωρα σε ολα τα διαγωνισματα εχω γραψει 16-18, εκτος απο ενα 14 αρχαια, 20πληροφορικη και 2 στα μαθηματικα.
μαθηματικα ειχα 10,περιμενω 10 και μετα 10.
Ο μαθηματικος που εχω, ειχε αφησει τν αδερφο μου παλιοτερα για 2 μοναδες, και εχει αφησει και αλλους φιλους μου για 1-2 μοναδες (τοσο μ$#$%ς,ο περσυνος μονο θεωρια του γραψα και με αριστα 4 μου εβαλε 8...)
Τελος παντων, η ερωτηση, πως περναω τα μαθηματικα τη στιγμη που δε μπορω ουτε εξισωση να λυσω??Με ενδιαφερει να μη με δω στους μετεξεταστεους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Να κατσεις να μαθεις μαθηματικα το εχεις σκεφτει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalonlll

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Να κατσεις να μαθεις μαθηματικα το εχεις σκεφτει;

πολλες φορες.ορεξη ισων μηδεν.δε μου αρεσουν..
και φυσικη δεν ειχα πολυκαταλαβει, αλλα μου αρεσε και εκατσα και τη διαβασα...μαθηματικα δεν παιζει κατι, δεν εχω καταφερει να κατσω να τα διαβασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
πολλες φορες.ορεξη ισων μηδεν.δε μου αρεσουν..
και φυσικη δεν ειχα πολυκαταλαβει, αλλα μου αρεσε και εκατσα και τη διαβασα...μαθηματικα δεν παιζει κατι, δεν εχω καταφερει να κατσω να τα διαβασω...
Και στο Λυκειο τι θα κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ιδιαίτερα με τον καθηγητή του σχολείου would be my guess :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalonlll

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Και στο Λυκειο τι θα κανεις;

Αλλο ενα προβλημα ειναι και αυτο...
Δε ξερω................
Δε με τραβαει και ο καθηγητης να κατσω να διαβασω αυτο ειναι το θεμα...
------------------
Διατυπωσα λαθος την ερωτηση μου.
Αν γινεται να περασω χωρις 38 εννοουσα...Αν θα με περασει ο μεσος ορος δηλαδη...εχω μπλεχτει, αλλοι λενε ναι, αλλοι οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αλλο ενα προβλημα ειναι και αυτο...
Δε ξερω................
Δε με τραβαει και ο καθηγητης να κατσω να διαβασω αυτο ειναι το θεμα...
Δοκιμασε ιδιαιτερα/ενισχυτικη. Ακομα και να βρεις καποιον που να σε τραβαει στις επομενες ταξεις, θα εχεις μαζεψει ΤΟΣΑ κενα που δεν θα μπορεις να τα καλυψεις ευκολα.Οσο ειναι καιρος, κανε κατι γιατι τα μαθηματικα θα τα βρεις μπροστα σου....


Αποψη μου;Μεινε μετεξεταστεος και λιωσε στα μαθηματικα το καλοκαιρι.Ναι, το ξερω, δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα καποια στιγμη θα το κανεις.Καλυτερα τωρα, παρα μετα.


Αν θυμαμαι καλα, στο Γυμνασιο, πρεπει να συμπληρωσεις το 38.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notisx

Νεοφερμένος

Ο notisx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
πηγαινω 3 γυμνασιου και στα ματηματικα ειμαι χαλια στο 1ο εβγαλα 9 στο 2ο 10 στο 3ο αν βγαλω 10 και στισ εξετασεισ 4 και μεινω μεταξεταστεος. μετα προστιθεται και η βαθμολογια του σεπτεμβριου? δηλ 9+10+10+4+5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top