Ερώτηση για Μ.Ο.

theokamatero

Νεοφερμένος

Ο theokamatero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αμα ρωτησεις τον φιλολογο σου θα σου πει οτι υπαρχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
@theokamatero
Είμαι σχεδόν πεπεισμένος ότι δεν ορίζεται κάτι τέτοιο. Ή τουλάχιστον δε νομίζω να ίσχυε με το παλαιό σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theokamatero

Νεοφερμένος

Ο theokamatero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
δεν ξερω παντως ειναι φιλολογος και πιστευω οτι ειναι σωστο αυτο που μου ειπε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Γεια σας, πηγαίνω 3η γυμνάσιου και έχω πρόβλημα με τα αρχαια και την ελένη.Καταρχήν στο 1ο τρίμηνο είχα 14.8 και στο 2ο 15.5 (δεν ξερω αν παίζει ρόλο) και στα αρχαία και στην ελένη είχα 13+12 δηλαδή 25. Δεν ξέρω πόσο θα μου βάλει η καθηγήτρια αλλά στα αρχαία εγραψα χάλια κανα 3-4.Αν μου βάλει 10 θα χω 35, ας πούμε ότι έγραψα 2 άρα 37, θα βοηθούσε καθόλου να περάσω?(και ελένη δεν εγραψα πολύ καλά και επίσης δεν είναι πολύ καλή, είναι λιγο στριμένη) Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τουλουμπιτσα

Νεοφερμένος

Η τουλουμπιτσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας, πηγαίνω 3η γυμνάσιου και έχω πρόβλημα με τα αρχαια και την ελένη.Καταρχήν στο 1ο τρίμηνο είχα 14.8 και στο 2ο 15.5 (δεν ξερω αν παίζει ρόλο) και στα αρχαία και στην ελένη είχα 13+12 δηλαδή 25. Δεν ξέρω πόσο θα μου βάλει η καθηγήτρια αλλά στα αρχαία εγραψα χάλια κανα 3-4.Αν μου βάλει 10 θα χω 35, ας πούμε ότι έγραψα 2 άρα 37, θα βοηθούσε καθόλου να περάσω?(και ελένη δεν εγραψα πολύ καλά και επίσης δεν είναι πολύ καλή, είναι λιγο στριμένη) Ευχαριστώ!



πρεπει να μαζευεις 38 :)
δεν νομιζω να σε αφησουν για 1.. ασε που κανουν συμβουλιο και λενε για το αν θα σε αφησουν ..
αλλα συνηθως δν αφηνουν για 1! αυτα ισως επρεπε να τ ρωτησεις πρωτου δωσεις..τωρα ειναι λιγο αργα οτι εγινε εγινε!υπομονη:)
σου ευχομαι να εχεις περασει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrictocd

Νεοφερμένος

Ο xrictocd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια ισχύει οτι άμα έχεις πάνω από 12,5 μέσο όρο δεν μένεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Μια ακόμα ερώτηση, ας πούμε ότι δεν περνάω σ'ενα μτράει ο μ.ο για να περάσω ή πρεπει να δωσω σεπτεμβριο??Και όταν ο καθηγητλης διορθώνει τα γραπτάτων εξετάσεων έχει διπλα του τον φάκελο και αν εβλεπε ας πούμε οτι κινδινεύω θα με πέρναγε ή εξαρτάτε το πως κάνει κάθε καθηγητης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μια ακόμα ερώτηση, ας πούμε ότι δεν περνάω σ'ενα μτράει ο μ.ο για να περάσω ή πρεπει να δωσω σεπτεμβριο??Και όταν ο καθηγητλης διορθώνει τα γραπτάτων εξετάσεων έχει διπλα του τον φάκελο και αν εβλεπε ας πούμε οτι κινδινεύω θα με πέρναγε ή εξαρτάτε το πως κάνει κάθε καθηγητης??

για να σου πω την αληθεια μαλλον αναλογα τον καθηγητη.... εμενα ενας φιλος μου στην γεωγραφια εγραψε και το 9 θεματα! Ευτυχως η καθηγητρια που εχουμε ειναι πολυ καλη και δεν του διεγραψε τα 3 καλυτερα αλλα τα 3 χειρωτερα.... αν ηταν αυτη που μας κανει Ιστορια θα τον ειχε κοψει! οποτε αν ο καθηγητης ειναι καλος δεν θα σε αφησει με τιποτα! ενω ενας αλλος ναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Τελικά με τον μο τι γίνεται, βοηθάει η οχι? Απαντήστε πλζ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τελικά με τον μο τι γίνεται, βοηθάει η οχι? Απαντήστε πλζ!!!

Βοηθαει για να βγει στο τελος ο Γ ΜΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ναι, εννοω αν σε κάποιο μάθημα εχεις κάτω από38 βοηθάει ώστε να μην μείνες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ναι, εννοω αν σε κάποιο μάθημα εχεις κάτω από38 βοηθάει ώστε να μην μείνες?

Δεν νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top