Ερωτική παρεξήγηση

<3logan

Νεοφερμένος

Η Nicole αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
είναι βλακεία να λες ότι δεν είσαι σε relationship; δηλ., όσοι είναι ελεύθεροι και ωραίοι, είναι βλάκες; :hmm:

Αν το λες για αυτο που ειπα δεν εννοουσα οτι ειναι βλακεια να λες οτι δεν εισαι σε relationship.... λεω οτι ειναι βλακεια καποιες κοπελες να βαζουν φωτογραφιες οπως ειπες

ποζάρουν με το "αγόρι" τους κοιτάζοντας με πρόστυχο - λάγνο βλέμμα στον φακό...σαν να λένε με νόημα στον επισκέπτη του προφίλ «γουστάρεις; ;) :D αυτός που με αγκαλιάζει είναι ένας μαλάκας...θέλεις να είσαι ο επόμενος; ;) :P»

και μετα λενε οτι δεν ειναι ..... μην πω (δεν θελω να βρισω!:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πόσο γέροι ακούγεστε όλοι; Πόσο "μαμά και μπαμπάς" ;; :O
Δε λέω, έχετε πολύ δίκιο όταν λέτε ότι είναι μικρός και να χαρεί την ηλικία του, και μπλα μπλα μπλα μπλα. ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ.
Απλά οκ παιδιά, είναι εφηβεία, είναι γυμνάσιο, είναι πολύ φυσιολογικά αυτά, αν και υπερβολικά για μερικούς. Δε ξέρω σε τι κοινωνίες μεγαλώσατε, και σε τι σχολείο πηγαίνατε και σας φαίνεται ΤΟΣΟ απίστευτο, αλλά οκ, μην τον στήνετε στον τοίχο. Ειδικά στα 13 με 15 ας πούμε το μόνο που υπάρχει στο μυαλό των παιδιών είναι το "Κοίτα έναν κούκλο/ μια κουκλάρα". Είναι λογικό, τι διάολο; 80 ετών είστε;
Και ξαναλέω ας πούμε, δεν είμαι υπέρ αυτού του "θες να τα φτιάξουμε" από τα 13, αλλά IT HAPPENS. Όσο και να του λέτε είσαι μικρός go παίξε μπάλα, δε θα αλλάξει κάτι, απλά μετά από κάποια χρόνια θα μετανιώσει που μπήκε από τόσο νωρίς σε αυτό το τρυπάκι.
Το πώς ήταν παλιά τα πράγματα, ειελικρινά θεωρώ ότι είναι άσχετο με το θέμα. Αυτό συμβαίνει και αυτό προβάλεται, μην κάνετε σαν τις υπερπροσταυτικές μανάδες που λένε "είσαι μικρός για αυτά θα σε κλειδώσω στο σπίτι". :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
πήγες στο άλλο άκρο λάουρα...
ηρέμησε :)

η ωριμότητα μετά τα 20 σε κάνει να βλέπεις κάποια πράγματα με άλλο μάτι
αλλά ως κατά ένα περίεργο τρόπο όλοι περάσαμε από τα 10,13,15,...κτλ αλλά ζήσαμε σε εκείνες τις ηλικίες
σήμερα έχει χαθεί η ηλικία και η χρονική διάρκεια γιατί απλά το ίντερνετ ρυθμίζει τον χρόνο, τις εικόνες, τις εμπειρίες,...κτλ του κάθε ανθρώπου
στο γυμνάσιο η δική μου γενιά (γενιά του 2000) δεν είχε ίντερνετ σε τέτοιο βαθμό
και τα περισσότερα παιδιά ήταν παιδιά με ανησυχίες παιδιών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hiro

Νεοφερμένος

Ο Hiro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
μια συμβουλή θα σου δώσω....

αφήστε τους έρωτες και το φεισμπούκ και αφοσιώθειτε στα διαβάσματα σας...έχετε καιρό για αυτά...μην βιάζεστε να μεγαλώσετε..

σωστά, εξάλλου είναι γνωστό ότι η ευτυχία ενός ανθρώπου βρίσκεται στο διάβασμα. τί ευτυχία να σου δώσει ο έρωτας, όταν μπορείς να διαβάζεις κάθε μέρα αρχαία και θρησκευτικά, και να απολαμβάνεις έτσι την ζωή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
φίλε νιώθω παππούς με αυτά που βλέπω...:P
εγώ πριν 5 χρόνια περίπου ήμουν λύκειο και κάναμε τρέλες κτλ ανάλογα με τα όρια της ηλικίας
σε καμία περίπτωση δεν θέλαμε να κάνουμε ότι θα κάναμε από τα 20 και μετά
ζούσαμε την ηλικία μας

ενώ είμαι νέος στην καλύτερη ηλικία της νεότητας μπορώ να πω (από άποψη και ωριμότητας σκέψης,...κτλ) σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να ζω μια ζωή 40άρη
απολαμβάνω το τώρα

πιστεύω ότι η ηλικιακή περίοδος στο σχολείο είναι τα πιο ανέμελα χρόνια...ας μην τα χάσουμε και αυτά
μετά αρχίζουν οι ευθύνες και οι προσωπικές επιλογές!

παππού, ε, παππού, να σε βοηθήσω να περάσεις τον δρόμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ξεκολλάτε ρε.The times,they are a changing.Οι εποχές αλλάζουν,οι συνήθειες των παιδιών αλλάζουν.Τώρα που η ανθρώπινη πρόοδος αυξάνεται εκθετικά,λογικό είναι και αυτά να αλλάζουν πιο γρήγορα.Δεν είναι γραμμένη στο DNA των παιδιών η μπάλα στις αλάνες,ούτε το facebook.Σημεία των καιρών είναι.Ο homo sapiens sapiens υπάρχει αρκετές χιλιάδες χρόνια.Guess what,δεν έπαιζαν πάντα μπάλα τα παιδιά.Ούτε και θα παίζουν για πάντα.Ούτε θα ασχολούνται με το facebook για πάντα.Τα lifestyles αλλάζουν,don't whine about it.Και για να πω την αλήθεια,καιρός ήταν για λίγη σεξουαλική απελευθέρωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
παίδες...χωρίσαμε με την κοπέλα...:((((((....δεν μπορώ να την ξεχάσω...όλη μέρα την σκέφτομαι...νομίζω οτι θα πάθω κατάθλιψη...βοηθήστε...θέλω να την διαγράψω σε μια στιγμή!!:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Cool boy, αυτά συμβαίνουν.
Δες τη θετική πλευρά. Δε θα έχεις από πάνω σου μια ζηλιάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
ναι αλλά εγώ δέν ήθελα να την χάσω...την αγαπώ όσο τίποτα...δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου χωρις αυτή...τι θα κανω...:((((
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Βρε κοιτα αποφασιστηκοτητα η 13 χρονη:worry:

cool,ξαναβγες με την αλλην,ο ερωτας με ερωτα περναει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βρε συ.
Είσαι Β γυμνασίου, μην ακούω χαζά.
Φτιάξτα με την άλλη.
That's life.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
χαλαρωσε βρεεεεεε..........κανε κατασταση με την αλλη που βγηκες........σε μια κοπελα θα κολλησεις ????? ( και σε βαζω στοιχημα οτι σε κανα 2 μηνες και πολυ λεω θα σε πει να τα ξαναβρειτε εκτος κι αν βρει αλλον:P) παντως για να πω και την αληθεια στα 14 μου μπαλα επαιζα και ειμαι του '94....βρε μπας και μεγαλωσα ??????:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
ναι αλλά εγώ δέν ήθελα να την χάσω...την αγαπώ όσο τίποτα...δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου χωρις αυτή...τι θα κανω...:((((

Ρε μπας και βλέπεις πολύ Παπακαλιάτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
«η χυλόπιτα μιας 13χρονης» πονάει περισσότερο από την «χυλόπιτα μιας ν-χρονης»; όπου ν>18

ούτε τίτλος βιβλίου να ήταν...«η χυλόπιτα μιας 13χρονης» :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
νομίζω οτι θα πάθω κατάθλιψη...βοηθήστε...θέλω να την διαγράψω σε μια στιγμή!!:/

φιλαρακι, μονο ο χαρι ποτερ μπορει να βοη8ησει σ αυτο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Μεγαλε χαλαρωσε 13-14 εισαι ακομα σιγα μην τα βαψεις μαυρα απο τωρα λες κ ηρθε η συντελεια του κοσμου!!! χαλαρωσε λιγες μερες θα κρατησει η ολη φαση και μετα θα εισαι ανετος και ωραιος!! μαι φιλικη συμβουλη!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top