Ερωτική παρεξήγηση

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Αφου σου αρεσε η αλλη ρε μικρε,τι ψαχνεσαι να βγεις απο πανω τωρα?:whistle:

δεν ισχύει αυτό...δεν μου αρέσει η άλλη και με την άλλη βγήκαμε τελείως φιλικά...άλοστε δεν ήμασταν μόνοι...και δεν θέλω να βγώ απο πάνω...το δίκιο μου θέλω να βρώ!με κατηγορεί οτι πήγα με άλλη.....θέλω να φτιάξω τη σχέση μου μαζί τησ..αν και..δεν νομίζω να είμαστε ποτέ όπως πριν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ε,αφού το έβαλε και στο facebook,τι να πεις...:P
That's life kid,μόλις έφαγες την πρώτη σου ερωτική απογοήτευση.Θα φας πολλές φορές τα μούτρα σου,αλλά θα υπάρξουν και άλλες κοπέλες.Σιγά τα ωά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Ενταξει μωρε 13 ειστε:P

Τεσπα,πες της εκει οτι δεν θα ξανασυμβει και αν αρχισει τις ιστοριες πες της οτι ο φιλος σου ηθελε την αλλη και εσυ βγηκες μαζι του για συμπαρασταση,ε μετα αρχισε τις γλυκες και ολα καλα:clapup:

ρε σιγουρα εισαι γυναικα??:Pμην τους δινεις ιδεες, χαλας την πιατσα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
δεν ισχύει αυτό...δεν μου αρέσει η άλλη και με την άλλη βγήκαμε τελείως φιλικά...άλοστε δεν ήμασταν μόνοι...και δεν θέλω να βγώ απο πάνω...το δίκιο μου θέλω να βρώ!με κατηγορεί οτι πήγα με άλλη.....θέλω να φτιάξω τη σχέση μου μαζί τησ..αν και..δεν νομίζω να είμαστε ποτέ όπως πριν..
Λες πως δεν σου αρέσει η άλλη αλλά δες τι γράφεις στο πρώτο σου ποστ, μας έχεις μπερδέψει όλους ή μάλλον ίσως ούτε εσύ να έχεις τη γνώση των θέλω σου αυτή τη στιγμή.:|

παίδες είμαι χάλια...χτες είχα κανονίσει να βγώ με δυο κοπέλες από fcbook και εναν φιλο μ..το ειχα πει και στην κοπελα μου..βεβαια στην αρχή δεν ήθελε να βγώ μαζί τους αλλα τελικά την έπεισα οτι δέν τρέχει τιποτα..που είναι κ η αληθεια δηλαδή.μόλις συναντήθηκα με τις κοπέλες έσκασε μύτη η δικια μου και άρχισε και μου φώναζε μπροστά στον κόσμο...ρόμπα,ξεκούμπωτη,μεταξωτή με έκανε...και τελικα μου χάλασε την βραδιά..ισως και να είναι δικό μου το φτέξιμο..δεν έπρεπε να είχα κανονίσει μαζί τουσ..η δικια μου είναι πολύ ζιλιάρα και απο ο,τι φένεται δεν μου έχει καθόλου εμπιστοσύνη..:((((...τωρα έχουμε μαλώσει και δέν ξέρω τι να κάνω...δεν θέλω να είμαστε μαλωμένοι γιατί την αγαπώ πολύ!!τι μου προτίνετε να κάνω ωστε να γίνουν όλα όπως πριν?μου αρέσει βέβαια και αυτή που βγήκαμε χτες...confused...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ρε σιγουρα εισαι γυναικα??:Pμην τους δινεις ιδεες, χαλας την πιατσα:D:D

Γτ καλε και οι γυναικες να κανουν αυτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Γτ καλε και οι γυναικες να κανουν αυτα:P

το 3ερω, απλα μου 8υμισες λιγο μαν8ο απο κωνσταντινου κ ελενης...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
δεν ισχύει αυτό...δεν μου αρέσει η άλλη και με την άλλη βγήκαμε τελείως φιλικά...άλοστε δεν ήμασταν μόνοι...και δεν θέλω να βγώ απο πάνω...το δίκιο μου θέλω να βρώ!με κατηγορεί οτι πήγα με άλλη.....θέλω να φτιάξω τη σχέση μου μαζί τησ..αν και..δεν νομίζω να είμαστε ποτέ όπως πριν..

γελάω ασταμάτητα .......

παράτησέ την φίλε μου ....
αν για έναν απλο χυμό έρχεται και σε κάνει ρόμπα φαντάσου αργότερα τι μπορεί να κάνει , ειδικά όταν θα είναι λύκειο .....

ξενέρωτη και αυταρχική

και μόνο που ξεφτιλίστηκε και σε παρακολούθησε για να δεί που πήγες αυτογελοιοποιήθηκε

στην τελική δική σου είναι η ζωή

όπως δεν ψαχνεις το κινητό του άλλου το ίδιο ανήθικο είναι να τον παρακολουθείς και να τον ρεζιλεύεις

επι τόπου μπινελίκι και στην μαμά της ...

και οι 13χρονες ξεψαρώσανε ρε πουστη μου...

Καλά καλά δέν ξέρουν τι έχουν ανάμεσα στα πόδια τους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ενω θα σκεφτεται το κολπακι που εκανες παλι για να μην ξοδευτεις...
Τότε υπάρχει και μια παραλλαγή της μεθόδου: Όταν αυτή διαβάσει το χαρτάκι, αυτός της λέει "αλλά επειδή σ΄αγαπώ ΚΑΙ σήμερα..." και βγάζει κάτω από το μπουφάν του το δώρο του.
Ωραία για την περίπτωση είναι τα αρκουδάκια με το όνομα του. Υπάρχουν για όλα τα συνηθισμένα ονόματα. (Αν κάποιον τον λένε Ονούφριο ή Αναξίμανδρο, θα έπρεπε να το είχε κάνει παραγγελία).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Υπάρχουν για όλα τα συνηθισμένα ονόματα. (Αν κάποιον τον λένε Ονούφριο ή Αναξίμανδρο, θα έπρεπε να το είχε κάνει παραγγελία).
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agama254

Νεοφερμένος

Ο agama254 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ρε μεγαλε εισαι 14 χρονων και εχεις τετοια μπλεξιματα? χαλαρωσε λιγο ρε μεγαλε..
συγκεντρωσου ρε κατι αλλο.. βγες να παιξεις μπαλα για να ξεχαστεις λιγο.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
πες τα ρε νανσυ γτ μετα με λενε στριμμενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
παίδες είμαι χάλια...χτες είχα κανονίσει να βγώ με δυο κοπέλες από fcbook και εναν φιλο μ..το ειχα πει και στην κοπελα μου..βεβαια στην αρχή δεν ήθελε να βγώ μαζί τους αλλα τελικά την έπεισα οτι δέν τρέχει τιποτα..που είναι κ η αληθεια δηλαδή.μόλις συναντήθηκα με τις κοπέλες έσκασε μύτη η δικια μου και άρχισε και μου φώναζε μπροστά στον κόσμο...ρόμπα,ξεκούμπωτη,μεταξωτή με έκανε...και τελικα μου χάλασε την βραδιά..ισως και να είναι δικό μου το φτέξιμο..δεν έπρεπε να είχα κανονίσει μαζί τουσ..η δικια μου είναι πολύ ζιλιάρα και απο ο,τι φένεται δεν μου έχει καθόλου εμπιστοσύνη..:((((...τωρα έχουμε μαλώσει και δέν ξέρω τι να κάνω...δεν θέλω να είμαστε μαλωμένοι γιατί την αγαπώ πολύ!!τι μου προτίνετε να κάνω ωστε να γίνουν όλα όπως πριν?μου αρέσει βέβαια και αυτή που βγήκαμε χτες...confused...


αχαχαχαχα....δεν ασχολεισαι με τα μαθηματα σου λεω εγω? εισαι 13 χρονων μην συμπεριφερεσαι σαν 23...ελεοος!Καθε πραγμα στον καιρο του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγώ στα 13 θυμάμαι που όταν βλέπαμε αγοράκια να φιλάνε στο μάγουλο κοριτσάκια τα κοροιδεύαμε.Τώρα βλέπω 13χρονους να έχουν περισσότερες ερωτικές εμπειρίες απο εμένα.Πώς αλλάζουν οι καιροί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
φίλε νιώθω παππούς με αυτά που βλέπω...:P
εγώ πριν 5 χρόνια περίπου ήμουν λύκειο και κάναμε τρέλες κτλ ανάλογα με τα όρια της ηλικίας
σε καμία περίπτωση δεν θέλαμε να κάνουμε ότι θα κάναμε από τα 20 και μετά
ζούσαμε την ηλικία μας

ενώ είμαι νέος στην καλύτερη ηλικία της νεότητας μπορώ να πω (από άποψη και ωριμότητας σκέψης,...κτλ) σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να ζω μια ζωή 40άρη
απολαμβάνω το τώρα

πιστεύω ότι η ηλικιακή περίοδος στο σχολείο είναι τα πιο ανέμελα χρόνια...ας μην τα χάσουμε και αυτά
μετά αρχίζουν οι ευθύνες και οι προσωπικές επιλογές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ασχετο,αλλα αν και τα 13χρονα κανονιζουν συναντησεις μεσω ιντρενετ μετα θα αναρωτιομαστε γτ αυξανωνται οι βιασμοι ανηλικων.
(το ιδιο επιφυλακτικοι πρεπει να ειναι και σε μεγαλυτερες ηλικιες φυσικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
1ον) Άκρως φιλικά βγαίνεις μ' έναν φίλο σου ή μια φίλη σου, όχι με μια άγνωστη απ' το φβ που κάνει like στις φωτογραφίες σου και ξενυχτάτε στο chat. Μην κοροιδευόμαστε. Άλλωστε το παραδεχτηκες ότι σ' αρέσει. (οξύμορο?)
2ον) Φαντάζομαι να κάθομαι σε μια καφετέρια και να πηγαίνει ένα 13χρονο κοριτσάκι σε μια παρέα με 13χρονα και ν' αρχίσει να φωνάζει σε έκρηξη ζήλειας και απλά... λολ...
3ον) Σε καμία περίπτωση μην ζητήσεις ποτέ συγνώμη σε κάποια που έρχεται και σου κάνει τέτοιες σκηνές. Απλά απομακρύνσου.
4ον) Τραβάτε σε κανά σχολείο να παίξετε μπαλίτσα στο γήπεδο του μπάσκετ, με το ένα δοκάρι να είναι μια πέτρα (ή τενεκές) και το άλλο η μπασκέτα και αφήστε τα fb και αυτές τις άκρως γελοίες φωτογραφίες μπροστά στον καθρέφτη με το κινητό (συνήθως με "σοβαρό" "γκομενιάρικο" υφάκι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
άκρως γελοίες φωτογραφίες μπροστά στον καθρέφτη με το κινητό (συνήθως με "σοβαρό" "γκομενιάρικο" υφάκι).

Χαχαχαχαχα... νομιζα πως μονο εγω το χα παρατηρησει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
4ον) Τραβάτε σε κανά σχολείο να παίξετε μπαλίτσα στο γήπεδο του μπάσκετ, με το ένα δοκάρι να είναι μια πέτρα (ή τενεκές) και το άλλο η μπασκέτα και αφήστε τα fb και αυτές τις άκρως γελοίες φωτογραφίες μπροστά στον καθρέφτη με το κινητό (συνήθως με "σοβαρό" "γκομενιάρικο" υφάκι).

Tο πρώτο που λες σχετικά με τη μπαλίτσα μου έχει λήψει για να πω την αλήθεια όπως και εκείνες οι εποχές που κάναμε τα γόνατα με γρατσουνιές από το πέσιμο...κτλ. Ωραίες εποχές με άφθονο μπινελίκing μέσα σε άφθονο ιδρώτα, αγκωνιές, σπρωξιές,...κτλ. :redface: :D :lol:

Το θέμα με την πόζα στον καθρέπτη με το κινητό μου έχει κάνει όντως αρνητική εντύπωση. Μια εικόνα χίλιες λέξεις. Το ψώνισμα σε όλο του το μεγαλείο. Επίσης εντύπωση μου κάνει που πολλές κοπέλες ας μην έχουν σχέση βάζουν relationship ή όσες έχουν ποζάρουν με το "αγόρι" τους κοιτάζοντας με πρόστυχο - λάγνο βλέμμα στον φακό...σαν να λένε με νόημα στον επισκέπτη του προφίλ «γουστάρεις; ;) :D αυτός που με αγκαλιάζει είναι ένας μαλάκας...θέλεις να είσαι ο επόμενος; ;) :P»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<3logan

Νεοφερμένος

Η Nicole αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Το θέμα με την πόζα στον καθρέπτη με το κινητό μου έχει κάνει όντως αρνητική εντύπωση. Μια εικόνα χίλιες λέξεις. Το ψώνισμα σε όλο του το μεγαλείο. Επίσης εντύπωση μου κάνει που πολλές κοπέλες ας μην έχουν σχέση βάζουν relationship ή όσες έχουν ποζάρουν με το "αγόρι" τους κοιτάζοντας με πρόστυχο - λάγνο βλέμμα στον φακό...σαν να λένε με νόημα στον επισκέπτη του προφίλ «γουστάρεις; ;) :D αυτός που με αγκαλιάζει είναι ένας μαλάκας...θέλεις να είσαι ο επόμενος; ;) :P»

Συμφωνω ! Αν και ειμαι λιγο μικρη και ανωριμη για να συμφωνισω¨_γιατι και εγω εχω βγαλει ΜΙΑ φωτογραφια μπροστα στον καθρεφτη με το κινιτο :P αν και εγω δεν ειχα τετοιο βλεμα που λετε :p - συγχωρεστε με παρακαλω :redface: - _ πιστευω οτι ειναι βλακεια να λες οτι δεν εισαι .... μην πω .... και να βαζεις φωτογραφιες στο facebook οπως αυτες που περιεγραψε ο nPb πιο πανω !
Αυτο που βαζουν in relationship παλι.... ok μερικoi το κανουν για να ζηλεψει καποιος αλλα ρε παιδια σιγα!! Coolarete :D !!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
είναι βλακεία να λες ότι δεν είσαι σε relationship; δηλ., όσοι είναι ελεύθεροι και ωραίοι, είναι βλάκες; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top