Ερωτικές σχέσεις

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Α;

Τι λες; Επειδή δηλαδή θα χωρίσεις με κάποιον πάει να πει ότι δεν τον αγάπησες; Δεν άξιζες τη σχέση;
Τα one night stand που ακριβώς κολλανε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Νομίζω ότι η αγάπη μεταφράζεται ως μια χρόνια ανιδιοτελής διαδικασία συνύπαρξης δυο ανθρώπων. Θα την ονόμαζα και ως μορφή κοινωνικοποίησης. Μια περεταίρω γνωριμία ενός άλλου ανθρώπου. Δηλαδή, καθημερινά εξελίσσεται μέσα από καταστάσεις της καθημερινότητας. Τις περισσότερες φορές νομίζω ότι είναι ένας προθάλαμος για μια σεξουαλική επαφή χωρίς να καταφεύγεις σε άλλες μεθόδους όπως one night stand ή οίκο ανοχής. Ελάχιστες φορές αποκτάει νόημα για κάτι περισσότερο από μια σειρά σεξουαλικών επαφών μέχρι να ξεθωριάσει η διάθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Μακροχρόνια οικειότητα εννοείς αυτό που έχουν πολλοί άνθρωποι μετά από μια ερωτική σχέση όπου κατέληξαν να είναι προσωπικοί φίλοι ζωής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
H πραγματική αγάπη δεν υπάρχει για έναν και μόνο άνθρωπο.
Δεν αγαπάς πραγματικά μια φορά μονάχα...

*Προσωπική άποψη*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Exm ok then.
Όταν ζήσεις ένα μεγάλο έρωτα και χωρίσεις να φροντίσεις να πας σε μοναστήρι μετά. :D

(το β' ενικό δεν είναι προσωπικό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
@ Nansy_astr* Δε ξέρω, δε νομίζω ότι φεύγει το συναίσθημα.:hmm:
Το ένα πήδημα χαρίζει παροδική απόλαυση. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατί θα πρέπει οπωσδήποτε να έχουμε σχέση?Δλδ μόνη μια κοπέλα ή ένας άντρας δεν μπορεί να μείνει? Πρέπει να έχουμε κάποιον/α? Δλδ πρέπει να έχουμε κάποιον για να καλύπτουμε τις ανασφάλειες και τα κενά που άφησε ο προηγούμενος/η ή μόνο για να ικανοποιούμε τις καύλες μας ή για να έχουμε κάποιον να γκρινιάζουμε και να ασχολείται 24/7 με εμάς? Δεν πάει έτσι τουλάχιστον για μένα.
Να κι ένας λογικός άνθρωπος εδώ μέσα. Για το λόγο αυτό καλύτερα να παραμένεις μόνος σου, αν είναι να υποφέρεις με ένα άλλο άτομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Και γενικα τα πλησιαζω τα κοριτσια οταν μου αρεσουν αλλα παντα πως τα καταφερνω με βλεπουν σαν φιλο και τιποτα παραπανω

εισαι καληνυχτακιας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
τι σημαίνει "καληνυχτάκιας"; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Έχεις δίκιο εν μέρει.
Όμως είναι πάρα πολύ ωραίο το συναίσθημα του έρωτα και να θες να το εκφράσεις σε κάποιον/-α είναι ακόμη πιο ωραίο.
Τώρα αν κάποιος θέλει να έχει σχεση απλά για να λέει ότι έχει σχέση ντάξει.Θεωρώ ότι είναι ανώριμο και καλύτερα να είσαι μόνος σου χίλιες φορές παρα να κοροηδεύεις τον άλλον.

τι σημαίνει "καληνυχτάκιας"; :P
Και εγώ έχω αυτή την απορία....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τι σημαίνει "καληνυχτάκιας"; :P
Αυτός που έχει γίνει το ... δεξί χέρι μιας κοπέλας, που την προσέχει, της προσφέρει πράγματα, που βγαίνει μαζί της, αλλά στο τέλος της ημέρας, όταν την γυρνάει σπίτι της, εισπράττει μόνο ένα "καληνύχτα" ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
νομίζω ότι οι κοπέλες αισθάνονται υπερήφανες με τους "καληνυχτάκηδες", έτσι δεν είναι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
νομίζω ότι οι κοπέλες αισθάνονται υπερήφανες με τους "καληνυχτάκηδες", έτσι δεν είναι; :P

γιατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
αν σκεφτεί κανείς πόσο συχνά λέγεται από τις κοπέλες η γνωστή χαριτωμένη φράση «σε βλέπω ως φίλο..»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
χαχα...οντως.....δεν παιζει να υπαρχει πιο κλασσικη ατακα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
νομίζω ότι οι κοπέλες αισθάνονται υπερήφανες με τους "καληνυχτάκηδες", έτσι δεν είναι; :P
Ε ναι, είναι ωραίο να έχεις μια στρατιά από κόλακες να σε ακολουθούν, να σου λένε πόσο ωραία είσαι, πόσο μαλάκας ήταν ο πρώην σου κι άλλα τέτοια ωραία πράγματα. Βέβαια ψιλοχέστηκες για τα αισθήματά τους, αλλά υγεία ρε παιδί μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ε ναι, είναι ωραίο να έχεις μια στρατιά από κόλακες να σε ακολουθούν, να σου λένε πόσο ωραία είσαι, πόσο μαλάκας ήταν ο πρώην σου κι άλλα τέτοια ωραία πράγματα. Βέβαια ψιλοχέστηκες για τα αισθήματά τους, αλλά υγεία ρε παιδί μου. :P
Αλήθεια είναι :redface:
Βέβαια υπάρχουν και "άντρες" που απλώς θέλουν να σε βάλουν στην λίστα με όσες έπεσαν ξερές μαζί τους και τίποτα παραπάνω!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Αλλά δεν ξέρω γιατί μιλάμε για αγάπη από τη στιγμή που είναι κάτι που ''φτιάχνεται'' από τον οργανισμό μας. Αλλά whatever.
όλα είναι φτιαχτά, για αυτό και υπάρχουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nανσυ94

Νεοφερμένος

Η Nανσυ94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
υπαρχουν πολλα ειδη ανδρων και γυναικων οσο να ναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Topic starter δεν ξέρω τι να σου πω, εφόσον ούτε εγώ είχα ποτέ σχέση. Θα αρκεστώ να σε προτρέψω σε υπομονή και ίσως να έρθει όταν δεν το περιμένεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top