Ερωτικές σχέσεις

angεlo

Νεοφερμένος

Ο angεlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ρε παιδες την πιασατε απο τ μουτρα τ κοπελια.. ασχημα ειναι τ ροζ συννεφακια? αν δεν παθεις δεν θα μαθεις και οι συμβουλες και εμπειριες απο φιλους και και και ελαχιστα σε συνετιζουν.. συνηθως τα προσωπικα βιωματα ειναι αυτα που μας καθοριζουν.. και αν δεν ειμαστε απο τώρα αισιοδοξοι στον ερωτα τοτε τ χασαμε τ μπαλα.. απ οτ θα βλεπετε οι μεγαλυτεροι ειναι πιο προσγειωμενοι, γι μενα αυτο δεν ειναι σοφια αλλα συγκαταβατικοτητα.
η συμβουλη μ Μαρακι ειναι ζησε το τωρα οπως το θες, οπως εσυ το αισθανεσαι, μονο να εισαι δυνατη γιατι αυτα τ πραγματα εχουν και τ ρισκα τους.. keep walking ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anta1996

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
συμφωνα με τα δικα σας κριτηρια ποια ειναι η καταλληλοτερη ηλικια στην εφηβεια για να κανει καποιος σχεση???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δεν υπάρχει για μένα καταλληλότερη ηλικία. Όποτε έρθει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
συμφωνα με τα δικα σας κριτηρια ποια ειναι η καταλληλοτερη ηλικια στην εφηβεια για να κανει καποιος σχεση???:confused:

ειλικρινα αν και εγω ειμαι της αποψης οποτε σε ερθει(δλδ δεν ειναι κατι που το εχεις σχεδιασει και εκει μαλιστα έγκειται και η ομορφια του)
αλλα,θεωρω οτι η καλυτερη ειναι 18-19+++ λογω της ανεξαρτησίας που θα εχεις απο την οικογενεια.εννοω,οκ τελεια ολα ρομαντισμος κτλπ και οταν τελειωνεις την εξοδο με την κοπελα(για εσενα αγορι),
τηλεφωνακι ελα μπαμπα να με παρεις ειμαι...κατι δεν μ κολλαει

προσωπικη αποψη παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
ειλικρινα αν και εγω ειμαι της αποψης οποτε σε ερθει(δλδ δεν ειναι κατι που το εχεις σχεδιασει και εκει μαλιστα έγκειται και η ομορφια του)
αλλα,θεωρω οτι η καλυτερη ειναι 18-19+++ λογω της ανεξαρτησίας που θα εχεις απο την οικογενεια.εννοω,οκ τελεια ολα ρομαντισμος κτλπ και οταν τελειωνεις την εξοδο με την κοπελα(για εσενα αγορι),
τηλεφωνακι ελα μπαμπα να με παρεις ειμαι...κατι δεν μ κολλαει

προσωπικη αποψη παντα
Ποδαράκια,συγκοινωνία και ταξί δε παίζουν ε?
Πάρε ένα ποδήλατο στη τελική ρε αδερφέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ποδαράκια,συγκοινωνία και ταξί δε παίζουν ε?
Πάρε ένα ποδήλατο στη τελική ρε αδερφέ:P


κοιτα εκει που μενω η λεξη συγκοινωνωια ειναι απλα ανεκδοτο αρα,τα λεωφορεια δεν ειναι επιλογη.ασε που την ωρα που τελειωνω το date(μετα τη 1 δεν εχει)
ταξι δεν παιζει σιγουρα λογω οικονομικου
ποδια,φιλε αντε και εγω αυτην την οδο εχω επιλεξει αλλα κυριως τωρα που ειναι καλοκαιρι δεν λεει...(+το βραδυ δεν μπορεις να περπατας μονος σου ερ φοβάσαι όσο να 'ναι)
ε τωρα ποδηλατο δεν το ειχα σκεφτει,ειναι καλη επιλογη δειχνει και στη κοπελια οτι εισαι οικολογος..ρ λες;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
κοιτα εκει που μενω η λεξη συγκοινωνωια ειναι απλα ανεκδοτο αρα,τα λεωφορεια δεν ειναι επιλογη.ασε που την ωρα που τελειωνω το date(μετα τη 1 δεν εχει)
ταξι δεν παιζει σιγουρα λογω οικονομικου
ποδια,φιλε αντε και εγω αυτην την οδο εχω επιλεξει αλλα κυριως τωρα που ειναι καλοκαιρι δεν λεει...(+το βραδυ δεν μπορεις να περπατας μονος σου ερ φοβάσαι όσο να 'ναι)
ε τωρα ποδηλατο δεν το ειχα σκεφτει,ειναι καλη επιλογη δειχνει και στη κοπελια οτι εισαι οικολογος..ρ λες;;;:P

Λέω.Πάντως και τώρα μη νομίζεις,το "μπαμπά" θα το λές...απλά θα ακολουθεί το"να πάρω το αμάξι απόψε?":P
Εγώ έχω λίωσει στούς ποδαρόδρομους:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Λέω.Πάντως και τώρα μη νομίζεις,το "μπαμπά" θα το λές...απλά θα ακολουθεί το"να πάρω το αμάξι απόψε?":P
Εγώ έχω λίωσει στούς ποδαρόδρομους:redface:

ε οκ μωρε, άλλη φάση(πληρωνει αλλος τ βενζινη ρε...:D):whistle:

ε δεν εισαι ο μονός μη νομίζεις και οχι και τπτ αλλα εδω στην ελλαδα δεν εχουμε και καλους δρομους...αχ αστα κυριως αν εχω κανονισει 2πλο ραντεβου δλδ πριν ή μετα να παω για κανα καφε μ φιλαρακια λιωνω στο περπάτημα...


αστα σε νιωθω φιλε....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Φοβερη συζητηση..Αφου και να σας αρεσουν τα ματια μας ο γυμνασμενος πισινουλης μας και το γυμνασμενο σωμα μας και ας σας δειχνουμε τα συναισθηματα μας στο τελος θα μας παρατησετε.Οποτε τι το συζηταμε το θεμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Φοβερη συζητηση..Αφου και να σας αρεσουν τα ματια μας ο γυμνασμενος πισινουλης μας και το γυμνασμενο σωμα μας και ας σας δειχνουμε τα συναισθηματα μας στο τελος θα μας παρατησετε.Οποτε τι το συζηταμε το θεμα??
το θέμα είναι να εκφράσεις εδώ πέρα τις ψευδαισθήσεις σου. που είναι το πρόβλημα σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Φοβερη συζητηση..Αφου και να σας αρεσουν τα ματια μας ο γυμνασμενος πισινουλης μας και το γυμνασμενο σωμα μας και ας σας δειχνουμε τα συναισθηματα μας στο τελος θα μας παρατησετε.Οποτε τι το συζηταμε το θεμα??

καημενα αγοριαααααααααα:wall::wall: τι τραβανε...απο τα κακα κοριστια που τους εκμεταλλευονται...τους ξεζουμιζουν και μετα τους πετανε σα στημενες λεμονοκουπες....παροτι εχουν και γυμνασμενο πισινουλη!
Τι τραβαει ο συγχρονος ανδρας τελικα....!:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
καημενα αγοριαααααααααα:wall::wall: τι τραβανε...απο τα κακα κοριστια που τους εκμεταλλευονται...τους ξεζουμιζουν και μετα τους πετανε σα στημενες λεμονοκουπες....παροτι εχουν και γυμνασμενο πισινουλη!
Τι τραβαει ο συγχρονος ανδρας τελικα....!:hehe::hehe::hehe:
Αδικο εχω?Φανταζομαι οτι και εσυ η ιδια καποια στιγμη της ζωης σου θα το εχεις κανει αυτο.Ολες το κανετε...Anyway εγω καταλαβα οτι καμια δεν αξιζει οσο φανταζεσαι οτι αξιζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αδικο εχω?Φανταζομαι οτι και εσυ η ιδια καποια στιγμη της ζωης σου θα το εχεις κανει αυτο.Ολες το κανετε...Anyway εγω καταλαβα οτι καμια δεν αξιζει οσο φανταζεσαι οτι αξιζει!
μην πολυφανταζεσαι...γτ λαθος φανταζεσαι....:whistle::whistle:μονο τον εαυτο σου να εμπιστευεσαι ;);)και να μην επενδυεις συναισθηματικα οπου ναναι...!my advice!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
μην πολυφανταζεσαι...γτ λαθος φανταζεσαι....:whistle::whistle:μονο τον εαυτο σου να εμπιστευεσαι ;);)και να μην επενδυεις συναισθηματικα οπου ναναι...!my advice!
Mια φορα τολμησα να επενδυσω οπως λες και εχασα παρα πολλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Mια φορα τολμησα να επενδυσω οπως λες και εχασα παρα πολλα.

εγω αναφερομουν σε συναισθηματικες επενδυσεις...:hmm:τα λεφτα που εχασες ειναι το λιγοτερο....;)
εγω τωρα τις εκοψα τις "επενδυσεις" γιατι ξεμεινα απο "ρευστο":/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Mια φορα τολμησα να επενδυσω οπως λες και εχασα παρα πολλα

Τεσπα εγώ νομίζω είσαι πολύ πολύ πολύ απογοητευμένος!! Δεν είναι ανάγκη να την πληρώνουν όλες οι άλλες κοπέλες του κόσμου για μία-δύο (άντε τρεις:P) που σου φέρθηκαν σκάρτα. Έτσι δεν είναι; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Τεσπα εγώ νομίζω είσαι πολύ πολύ πολύ απογοητευμένος!! Δεν είναι ανάγκη να την πληρώνουν όλες οι άλλες κοπέλες του κόσμου για μία-δύο (άντε τρεις:P) που σου φέρθηκαν σκάρτα. Έτσι δεν είναι; ;)
Βασικα αηδιασμενος ειμαι οχι απογοητευμενος.Εγω απλα πιστευω οτι δεν βλεπετε απλα ΤΙΠΟΤΑ και το μονο που θελετε ειναι να περνατε την ωρα σας.

Οσο για τον παραπανω ειμαι 18 σε 2 μηνες κλεινω τα 19! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Βασικα αηδιασμενος ειμαι οχι απογοητευμενος.Εγω απλα πιστευω οτι δεν βλεπετε απλα ΤΙΠΟΤΑ και το μονο που θελετε ειναι να περνατε την ωρα σας.

Οσο για τον παραπανω ειμαι 18 σε 2 μηνες κλεινω τα 19! ^^
οκ εσύ ξέρεις! :P έλα να τα πούμε σε 2-5 μήνες όταν θα την έχεις ξεπεράσει (ελπίζω δλδ :P) ή τέλος πάντων όταν θα έχεις βρει άλλη...

Τεσπα και 19 και 20 να είσαι δεν έγινε κάτι! Είσαι πολύ μικρός για να σκέφτεσαι έτσι, για να είσαι αηδιασμένος κτλ... και επιπλέον η ωριμότητα δεν εξαρτάται από την ηλικία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top