Ερωτικές σχέσεις

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ελάχιστος κόσμος κάνει σεξ; εδώ πέρα διάβαζα στην εφημερίδα πριν λίγα χρόνια ότι οι Έλληνες και οι Γάλλοι είναι οι πρώτοι σε όλη την Ευρώπη...:P
-----

Τελικά guys, διαφωνούμε σε τίποτα επί της ουσίας; γιατί με την πολλή συζήτηση κάπου χάθηκα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
ρε το απογειώσατε το thread , συνεχίστε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Όλα είναι σχετικά..μην ψαχνετε συνεχεια το αιτιο και το αποτελεσμα απλά ζείστε τη ζωή σας.Δεν αξίζει να αναλύεις τα πάντα για να βγάλεις ένα δεδομένο συμπέρασμα για οποιοδήποτε θέμα ,είτε στις ερωτικές σχέσεις,είτε για οποιοδήποτε άλο θέμα,καθώς δεν υπάρχει δεδομένο συμπέρασμα.Τα πάντα είναι εφικτά κάτω υπό καθορισμένες συνθήκες και μπορούν να υπάρξουν ποικίλα συμπεράσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ξέρεις πόσες κοπέλες έχουν βαρεθεί το πριγκιππικό παραμύθι; :P Θέλουν έναν άντρα να της γ***μήσει. Να τις αλλάξει τον πολυέλαιο των Βερσαλλιών, να δούνε φως στα σκέλια τους...γιατί πήξανε στο φως της χριστιανικής ηθικής και από τις φιλοσοφικές αρλούμπες αντρών 30%. :P
οκ μια χαρά όλα αυτά που λέτε!!!! απλώς θέλω και μου αρέσει να ζω και άλλα πράγματα εκτός από αυτό!!!! Μόλις φτάσω και εγώ σ' αυτό το σημείο (που από ότι λέτε έτσι πάει!!!) το ξανασυζητάμε!!!!!!

Απλώς δεν μπορώ να καταλάβω κάτι... όλα τα άλλα που λένε οι άντρες, είναι "τρίχες" έτσι για να σε ρίξουν;;;
όχι για να ξέρω δλδ αν είναι να "προσγειωθώ" και να αναθεωρήσω μία ώρα αρχύτερα!!!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Καλημέρα Mαρία. :P Δυστυχώς, μέσα από ντοκυμαντέρ, ταινίες κοινωνικού περιεχομένου αφήνεται να εννοηθεί ότι ο άντρας έχει χάσει τον ρόλο του κυνηγού και η γυναίκα, αναλαμβάνει αυτή δράση. Μάλιστα η γυναίκα έχει βαρεθεί την αναμονή από τα πολλά (ερωτο)λόγια, όπως η Ιαπωνεζούλα. Η συγκεκριμένη Ιαπωνεζούλα, έδρασε ως γυναίκα γι' αυτό που είναι εκ φύσεως: γυναίκα. Δεν κατέπνιξε την φύση της. Αντί να περιμένει το δάσκαλο να "τσιμπήσει" πήρε μόνη της πρωτοβουλία για κάτι πολύ όμορφο, γεμάτο ηδονή και άκρως φυσιολογικό, όπου στην Ελλαδιστάν, το έχουμε ανάγει σε θέμα "ταμπού", ντροπής και "λιγουρίτιδας". Κάπου έχουμε ξεχάσει τι είναι γυναίκα και τι είναι άντρας.

Θα ήθελα να θέσω τον εξής προβληματισμό:

Αν κάποιο αγόρι έλεγε σε μια κοπέλα ότι την αγαπάει και της το αποδείκνυε με κάθε τρόπο χωρίς να κάνει σεξ μαζί της, η κοπέλα θα τον αγαπούσε ή θα συνέχιζε να είναι μαζί του; Ρωτάω γιατί πολλές κοπέλες θεωρούν ότι το σεξ δεν είναι σημαντικό πράγμα σε μια ερωτική σχέση.

Συνεπώς το σεξ είναι μια συνιστώσα η οποία "ντύνεται" με ωραία (ερωτο)λόγια για να γίνει πιο όμορφη. Δεν χρειάζεται άλλη ανάλυση. Τώρα αν κάποιες το έχουν ανάγει σε κάτι το αμφιλεγόμενης σημασίας, τι να πω...περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Όμως είναι κρίμα να λέγεται συχνά η φράση «άντρες δεν υπάρχουν πια να μας γ**μήσουν μια σταλιά» από στόματα γυναικών. Ας πέσουν μια φορά, τα προσχήματα και ας κοιταχτούμε κατάματα..;) Και οι δυο πλευρές θέλουν το ίδιο πράγμα όσο και αν φαίνεται «χυδαίο», «λιγούρικο»..κτλ. Τα ωραία λογάκια είναι για τα πιτσιρίκια τα οποία "επικοινωνούν" με πλατωνικό έρωτα. Οι νέοι άνθρωποι αλλά και οι μεγαλύτεροι, έχουν ανάγκη να απολαύσουν την απερίγραπτη μαγεία του σεξ....χωρίς γαρνιτούρες και "ξενερωτικές" αρλούμπες. Μπείτε στο ψητό...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Σίγουρα είναι σημαντικό και πολύ μάλιστα!!! Η κοπέλα που λες θα τον άφηνε:P
Ωραία κατάλαβα τι λες!!!
Αυτό ήταν αναθεωρώ από σήμερα.... τέλος!!!!!!
πλάκα κάνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Σίγουρα είναι σημαντικό και πολύ μάλιστα!!! Η κοπέλα που λες θα τον άφηνε:P

Γιατί θα τον άφηνε όμως; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Γιατί θα τον άφηνε όμως; :hmm:
γιατί δεν φτάνει μόνο αυτό μήπως;;; στην ουσία είναι συνδυασμός των δύο... ή για εσάς (όπως λέγατε χθες) μόνο του ενός!!! (σεξ) :P
Τι να σου πω... από όλα αυτά που λέγαμε αυτό προκύπτει...
Με άλλα λόγια ακόμη και αν δεν σκεφτεσαι έτσι (όπως εγώ πχ που ακόμη είμαι 18 -εντάξει άλλες 18χρονες μπορεί ήδη να σκεφτονται έτσι όπως λέτε-) αργότερα θα αρχίσεις να σκέφτεσαι έτσι... Γιατί ξυπνάς ας πούμε, προσγειώνεσαι και σβήνει το παραμύθι...
σόρυ αν κατάλαβα λάθος αλλά αυτήν την εντύπωση μου δώσατε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
σόρυ αν κατάλαβα λάθος αλλά αυτήν την εντύπωση μου δώσατε!:P

εννοώ ότι αφού μπορεί να μοιράζει απλόχερα αγάπη, για ποιο λόγο χρειάζεται το σεξ; :) η κοπέλα γιατί θα την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
εεε και εγώ θα μάθω που θα πάει;:P
Πάντως εντάξει μετά από αυτά που διάβασα και εδώ θα είμαι περισσότερο καχύποπτη... για να κάνω πιο ευκολη την προσγείωση...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
καλύτερα να μην την πάθεις για να μάθεις....:P
:lol: εεε ναι πάει τώρα κατάλαβα!!! θα προσέχω από μόνη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
εεε και εγώ θα μάθω που θα πάει;:P
Πάντως εντάξει μετά από αυτά που διάβασα και εδώ θα είμαι περισσότερο καχύποπτη... για να κάνω πιο ευκολη την προσγείωση...:/:

όχι όχι, δεν χρειάζεται να είσαι καχύποπτη :P
απλά να κατέβεις από το ροζ συννεφάκι και να δεις λίγο τα πράγματα πιο ρεαλιστικά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
όχι όχι, δεν χρειάζεται να είσαι καχύποπτη :P
απλά να κατέβεις από το ροζ συννεφάκι και να δεις λίγο τα πράγματα πιο ρεαλιστικά! ;)
οκ!!! απλώς σκέφτομαι να κάνω και τα δύο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
αναφέρεσαι στο cyber έτσι????που μπαίνουν σε διάφορα μέρη εικονικής πραγματικότητας,online datings κτλ...

όχι μόνο στο cyber
απλά υπάρχουν ειδικά εικονικά περιβάλλοντα στο pc με ψηφιακές κοπέλες..:P και ο άλλος νομίζει ότι πιάνει "βυζί" ενώ είναι στην φαντασία του, αφού αγγίζει με το ποντίκι το "βυζί" της ψηφιακής κοπέλας

αυτό για μένα λέγεται κατάντια και παρακμή του ανθρώπινου είδους :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
όχι όχι, δεν χρειάζεται να είσαι καχύποπτη :P
απλά να κατέβεις από το ροζ συννεφάκι και να δεις λίγο τα πράγματα πιο ρεαλιστικά! ;)

ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ RULES! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Απλώς δεν μπορώ να καταλάβω κάτι... όλα τα άλλα που λένε οι άντρες, είναι "τρίχες" έτσι για να σε ρίξουν;;;
όχι για να ξέρω δλδ αν είναι να "προσγειωθώ" και να αναθεωρήσω μία ώρα αρχύτερα!!!!!:/:

Αν είναι πολύ μικρός (13-14),ναι,γιατί το μόνο που έχει στο μυαλουδάκι του είναι οι τσόντες που 'δε στο youjizz.Αν είναι πολύ μεγάλος,ναι,γιατί το μόνο που θέλει is a tight pair of tits,σε αντίθεση με τα κρεμασμένα της φάλαινας γυναίκας του.Αν είναι στο ενδιάμεσο,όχι.Πέριπου τα ίδια ισχύουν και για τις γυναίκες,με μερικές διαφορές.Κανείς δεν είπε ότι οι άνθρωποι δεν ερωτεύονται,αυτό που λέμε είναι ότι από ένα σημείο και μετά αυτό παύει να τους ενδιαφέρει και βάζουν πιο ψηλά το κρεβάτι.Γιατί?Ίσως ο έρωτας να αποτελεί απλά ένα εξελικτικό πλεονέκτημα για να ζευγαρώνουμε περισσότερο και να επιβιώνουμε έτσι καλύτερα.Ίσως πάλι να είναι κάτι τελείως διαφορετικό,που αναπτύχθηκε μέσα στην πολυπλοκότητα της ανθρώπινης εξέλιξης.Ποιος ξέρει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δεν είμαι κανένα χαζό κοριτσάκι που ζει σε ροζ σύννεφα!!! ούτε πέφτω με την πρώτη μλκία που θα μου πουν οι "έξυπνοι" οι άντρες!!!!!
Απλά τώρα είμαι 18 και θέλω και άλλα πράγματα πέρα από το σεξ!!!! Μου αρέσει ο ρομαντισμός και όλα αυτά τα χαζά και "γλυκανάλατα"... στα 25, 35, 45 κτλ μπορεί να αλλάξω... να σκέφτομαι και εγώ έτσι... κανείς δεν το ξέρει...
Αν όλο αυτό με κάνει ένα χαζό κοριτσάκι που το πιάνει κότσο (:P) ο κάθε "έξυπνος" τότε ναι είμαι!!!!!
Απλά δν θέλω από τώρα να κάθομαι να σκέφτομαι έτσι... του τύπου :"δεν υπάρχει έρωτας πια, όλα είναι ψεύτικα, οι άντρες μας δουλεύουν, όλοι σκέφτονται μόνο το σεξ......" κ πολλά πολλά άλλα... τόσο κακό είναι ρε παιδιά αυτό;;; όλα με τον καιρό τους...

Κανείς δεν είπε ότι οι άνθρωποι δεν ερωτεύονται,αυτό που λέμε είναι ότι από ένα σημείο και μετά αυτό παύει να τους ενδιαφέρει και βάζουν πιο ψηλά το κρεβάτι
Ακριβώς από ένα σημείο και μετά... αυτό το σημείο εγώ το τοποθετώ στα 25-30 και μετά....
μεχρι να φτάσω όμως εκεί, σε αυτό το σημείο θέλω να συνεχίσω να ενδιαφέρομαι και να θέλω και άλλα πράγματα...
Αλλά το ξαναλέω... αυτό το πράγμα δν σημαίνει ότι ο καθε ένας με πιάνει κότσο, με εκμεταλλεύεται κτλ... ξέρω που πρέπει να λέω όχι και που ναι και μια χαρά το ξεκόβω, ούτε τρώω τα παραμύθια που μου λέει ο καθένας!!! Δεν θέλω όμως να απογοητευτώ από τώρα........ έχω καιρό ακόμη:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Το να παρατηρείς και να αντιλαμβάνεσαι πώς δουλεύουν τα πράγματα δεν είναι απογοήτευση πάντως. Να, άλλοι το λένε επιστήμη για παράδειγμα. Σε κάθε περίπτωση το συμπέρασμα που προκύπτει απ' όσα βλέπεις γύρω σου δεν είναι ποτέ μονόδρομος. Κι ούτε timeframes μπαίνουν, δε θα τη δεις αλλιώς ξαφνικά στα 25, 7 δις ιδιοσυγκρασίες υπάρχουν χωρίς κανόνες να τις καθοδηγούν. Όσοι μιλάνε δε σου λένε τι θα γίνεις ή τι πρέπει να γίνεις, σου λένε απλά τι παίζει με όσα βλέπουν. Το τι θα κάνεις εσύ είναι δική σου δουλειά.

Για αρχή περιόρισε λίγο τα σημεία στίξης. Ένα-δυο θαυμαστικά κάνουν τη δουλειά, δε χρειάζονται άλλα τέσσερα από πίσω. Το λέω γιατί το τρενάκι μετά από κάθε πρόταση δεν πολυκολλάει με το 'δεν είμαι κανένα χαζό κοριτσάκι που ζει σε ροζ σύννεφα'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εντάξει shadow θα το ξεκινήσω από εκεί! αφού το λές εσύ!:P
οκ τώρα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
το παίδι είπε κάτι πολύ σωστό..

δεν χρειάζεται η ειρωνεία...:)
:worry: πλάκα έκανα!! δεν λέω ότι είπε κάτι κακό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top