Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
μιας και ειμαι ομως 300 μορια κατω απο τις 3 πρωτες σχολες με βαση τις βασεις 2013 ποια απο τις δυο θεωρειται καλυτερη για μετεπειτα επιλογη :Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα)
Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών Ιωαννίνων

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω.....ρώτα παιδιά από αυτά τα τμήματα ,δεν ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasia_nt

Νεοφερμένος

Η Νάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιαα , να σας ρωτησω κατι .. Ενδιαφερεστε μονο για σχολες κοντα στον τοπο κατοικιας σας ή είστε διατεθειμένοι να πάτε όπου νά'ναι , αρκεί να μπείτε στη σχολή πρώτης σας επιλογής ;

Κοιτα..αν δεν ήταν έτσι οι καιροί το να πας εκτός πόλης σου θα ήταν πιο εύκολο σαν επιλογή πιστεύω, για να περάσεις, όπως λες και εσύ, στη σχολή πρώτης επιλογής... Ωστόσο τώρα,είναι κάπως δίλημμα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω κι εγώ για το Βιολογικό Κρήτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Οικονομικο Α.Π.Θ. ή Οργαν. κ Διοικ. Επιχειρ. ΠΑ.ΜΑΚ. θελω τ γνωμη σας με μια αιτιολογηση αν μπορειτε γιατι δεν ξερω πιο να επιλεξω

Υ.Γ. Μ'αρεσουν και τα δυο το ιδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Μηπως μπορειτε να μου πειτε με ποσα χρηματα θα ειμαι οκ ως φοιτητρια στην επαρχια ; Γιατι θελω να υποβαλλω το μηχανογραφικο και δεν ξερω τι να βαλω πρωτη επιλογη .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mamamouxos

Νεοφερμένος

Ο mamamouxos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πολιτικων Μηχανικων Πάτρας ή Θεσσαλονικης.
Αν καποιος εχει αποψη και για τις δυο σχολες θα μου ηταν ευχαριστο να μου απαντησει
Ευπροσδεκτες σαφως ολες οι απαντησεις :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italiano..Lover

Νεοφερμένος

Η Italiano..Lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ΙΕΚ Le Monde ή Chef D' Oveure?
Ποια λετε καλυτερη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Και με 300-350 θα εισαι οκ αναλογα εσενα παντα τωρα αν εισαι ολη μερα για καφε ποτο τσιγαρα φαη εξω κ.τ.λ. θες πολλα παραπανω!!!

Ακουω πολλα καλα για Chef D' Oveure .. Τωρα δν ξερω τ παιζει για τιμες αλλα ψαχνει ενα φιλος μ και μαλλον σε αυτη θα παει..!!

Ρε παιδιαααα ενας που να ξερει απο οικονομικες σχολες σε ολο το ischool δεν υπαρχει να μου πει τ γνωμη του στο ερωτημα:
Οικονομικα Α.Π.Θ. ή ΟΔΕ ΠΑ.ΜΑΚ. ???,
ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΑΛΛΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Ρε παιδιαααα ενας που να ξερει απο οικονομικες σχολες σε ολο το ischool δεν υπαρχει να μου πει τ γνωμη του στο ερωτημα:
Οικονομικα Α.Π.Θ. ή ΟΔΕ ΠΑ.ΜΑΚ. ???,
ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΑΛΛΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ :( :(

Αν σε ενδιαφέρουν τομείς των οικονομικών που δεν ασχολούνται με τις επιχειρήσεις, που έχουν περισσότερη σχέση με την οικονομική θεωρία, τα διεθνή οικονομικά κ.ά., τότε Οικονομικών Επιστημών ΑΠΘ. Είναι πιο ευρύ αντικείμενο ούτως ή άλλως.

Αν σε ενδιαφέρει μόνο ό,τι είναι σχετικό με τις επιχειρήσεις και θέλεις να αποφύγεις τα βαρύτερα μαθηματικά (καθώς θυμάμαι πως το είχες δηλώσει), δεν έχεις έντονα κοινωνικοπολιτικά ενδιαφέροντα αλλά προτιμάς να αποκτήσεις πιο πρακτικές γνώσεις επί των διάφορων τομέων των επιχειρήσεων, ΟΔΕ Πα.Μακ..

Εγώ θα επέλεγα Οικονομικών Επιστημών ΑΠΘ για τους λόγους που ανέφερα, παρότι δε μου αρέσουν τα μαθηματικά, αλλά είναι επιλογή του καθενός. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Αν σε ενδιαφέρουν τομείς των οικονομικών που δεν ασχολούνται με τις επιχειρήσεις, που έχουν περισσότερη σχέση με την οικονομική θεωρία, τα διεθνή οικονομικά κ.ά., τότε Οικονομικών Επιστημών ΑΠΘ. Είναι πιο ευρύ αντικείμενο ούτως ή άλλως.

Αν σε ενδιαφέρει μόνο ό,τι είναι σχετικό με τις επιχειρήσεις και θέλεις να αποφύγεις τα βαρύτερα μαθηματικά (καθώς θυμάμαι πως το είχες δηλώσει), δεν έχεις έντονα κοινωνικοπολιτικά ενδιαφέροντα αλλά προτιμάς να αποκτήσεις πιο πρακτικές γνώσεις επί των διάφορων τομέων των επιχειρήσεων, ΟΔΕ Πα.Μακ..

Εγώ θα επέλεγα Οικονομικών Επιστημών ΑΠΘ για τους λόγους που ανέφερα, παρότι δε μου αρέσουν τα μαθηματικά, αλλά είναι επιλογή του καθενός. :)
Ναι δεν ειμαι καλος στα μαθηματικα , με ενδιαφερει οτι ειναι σχετικο με τις επιχειρησεις αλλα θελω πολλα να μαθω για την οιλονομια και το κοσμο το τι γινεται δλδ αν γινοταν να σπουδασω κατι ενδιαμεσο θα το εκανα βαδικα μπορει να πηγενα οικονομικα μονο αλλα με τραβαει η ΟΔΕ γιατι το ΠΑΜΑΚ ειναι Οικονομικο πανεπιστημιο πραγμα π μου λενε οτι εχει μαγαλτερο βαρος το πτυχιο του απο οτι του ΑΠΘ ... Για αυτο δν ξερω τ να κανω , αλλα ναι μαρεσουν και τα δυο! :( :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, βρίσκομαι σε δίλημμα για το αν πρέπει να επιλέξω φαρμακευτική ή πολιτικων μηχανικών. Ξέρω πως οι σχολές είναι άσχετες μεταξύ τους αλλά μου αρέσουν τα αντικείμενα και των 2 για διαφορετικούς λόγους. Καμια πρόταση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Ναι δεν ειμαι καλος στα μαθηματικα , με ενδιαφερει οτι ειναι σχετικο με τις επιχειρησεις αλλα θελω πολλα να μαθω για την οιλονομια και το κοσμο το τι γινεται δλδ αν γινοταν να σπουδασω κατι ενδιαμεσο θα το εκανα βαδικα μπορει να πηγενα οικονομικα μονο αλλα με τραβαει η ΟΔΕ γιατι το ΠΑΜΑΚ ειναι Οικονομικο πανεπιστημιο πραγμα π μου λενε οτι εχει μαγαλτερο βαρος το πτυχιο του απο οτι του ΑΠΘ ... Για αυτο δν ξερω τ να κανω , αλλα ναι μαρεσουν και τα δυο! :( :/

Έχω περάσει στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ, το οποίο έχω εγκαταλείψει. Συμπληρώνω αυτές τις μέρες μηχανογραφικό με το 10% (6%) για άλλο τμήμα. Είτε θα αλλάξω αντικείμενο (Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης), είτε θα μείνω στα οικονομικά, σε άλλο τμήμα (Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ με δεύτερη επιλογή Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου), διότι απλώς αυτά τα τμήματα καλύπτουν περισσότερο τα ενδιαφέροντά μου.

Η προσωπική μου άποψη είναι πως το "όνομα του πανεπιστημίου" δε λέει κάτι σημαντικό. Αν μου έλεγες, μιλώντας για ελληνικά πανεπιστήμια, ΑΠΘ ή Πανεπιστήμιο Αιγαίου, πράγματι το πρώτο είναι πολύ μεγαλύτερο και πιο ιστορικό πανεπιστήμιο, πιθανότατα το ακαδημαϊκό του επίπεδο να είναι ανώτερο, για την οργάνωσή του δε γνωρίζω (μην περιμένεις πολλά σε ελληνικά ΑΕΙ). Ωστόσο, αν σε κάλυπτε περισσότερο το δεύτερο, θα ήταν καλύτερη επιλογή για σένα. Αν σου έκανε το ίδιο, τότε ίσως να σε προέτρεπαν ορθώς να επιλέξεις το πρώτο.

Μεταξύ ΑΠΘ και Πα.Μακ., κατά τη γνώμη μου, δεν τίθεται θέμα "ονόματος". Θα σου πω πως στα δικά μου αυτιά ακούγεται καλύτερο το ΑΠΘ, αλλά και πάλι δεν έχουν βάση αυτές οι απόψεις, άρα σου προτείνω να τις αγνοήσεις.

Βασικά οικονομικά θα μάθεις και στο τμήμα ΟΔΕ του Πα.Μακ.. Απλώς θα ασχοληθείς κυρίως με τη λειτουργία των επιχειρήσεων και θα επιλέξεις πεδία για να εμβαθύνεις (management, marketing, λογιστική-χρηματοοικονομικά, πληροφοριακά συστήματα - το ΟΔΕ του ΟΠΑ έχει αυτά, δεν ξέρω για το Πα.Μακ.).

Αν, όμως, η συνολική οικονομία σε ενδιαφέρει περισσότερο και θέλεις να πάρεις μόνο λίγα πρακτικά μαθήματα για τις επιχειρήσεις, σκέψου το για ΑΠΘ αν δε σου πέφτουν πολύ βαριά τα μαθηματικά, αν δηλαδή πιστεύεις πως αξίζει ο κόπος προκειμένου να έχεις πιο σφαιρικές γνώσεις για την οικονομία παρά την πρακτική πληροφόρηση για τις επιχειρήσεις. Εξαρτάται και από τα μελλοντικά σου σχέδια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Γιώργο μόλις είδα το πρόγραμμα σπουδών του τμήματος οικονομικών επιστημών στο ΕΚΠΑ,και είδα οτι έχει αρκετά περισσότερα μαθήματα οικονομικής και ευρωπαικής πολιτικής που φαντάζομαι θα σε ενδιαφέρουν τόσο από τις ενότητες που προσφέρει,όσο και από τα μαθήματα επιλογής.
Απ ότι είδα στα υποχρεωτικά όμως πάλι θα αντιμετωπίσεις μαθηματικά και στατιστική και απλά ''σπάνε'' τις μικρο,μακρο-οικονομικές θεωρίες σε περισσότερα μαθήματα.
Έχω εκφράσει την γνώμη μου περί του τμήματος στο ΕΚΠΑ,οτι παρέχει το πιο ολοκληρωμένο πρόγραμμα σπουδών,αλλά πρόσεχε μην πέσεις πάλι στην λούπα των ποσοτικών μαθημάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Γιώργο μόλις είδα το πρόγραμμα σπουδών του τμήματος οικονομικών επιστημών στο ΕΚΠΑ,και είδα οτι έχει αρκετά περισσότερα μαθήματα οικονομικής και ευρωπαικής πολιτικής που φαντάζομαι θα σε ενδιαφέρουν τόσο από τις ενότητες που προσφέρει,όσο και από τα μαθήματα επιλογής.
Απ ότι είδα στα υποχρεωτικά όμως πάλι θα αντιμετωπίσεις μαθηματικά και στατιστική και απλά ''σπάνε'' τις μικρο,μακρο-οικονομικές θεωρίες σε περισσότερα μαθήματα.
Έχω εκφράσει την γνώμη μου περί του τμήματος στο ΕΚΠΑ,οτι παρέχει το πιο ολοκληρωμένο πρόγραμμα σπουδών,αλλά πρόσεχε μην πέσεις πάλι στην λούπα των ποσοτικών μαθημάτων.

Περάσαμε στο δικό μου θέμα! :)
Πράγματι μπορώ να βρω πολλά μαθήματα που με ενδιαφέρουν στο συγκεκριμένο τμήμα, αλλά είναι πάγια ανησυχία μου τα ποσοτικά μαθήματα. Ίσως πρέπει απλώς να το καταπιώ και να προχωρήσω έτσι, δεν είναι και αμέτρητα άλλωστε.
Θα ήθελα όμως να σε ρωτήσω την άποψή σου. Πιστεύεις, εφόσον με ενδιαφέρει και η πολιτική επιστήμη και τα οικονομικά (έστω και προς πολιτική οικονομία, διεθνή οικονομικά και όχι οι ποσοτικοί τομείς), ότι αξίζει να σκέφτομαι για Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης; Είμαι κοντά στο να το αποκλείσω (και άρα να ησυχάσω επιτέλους από τόσους μήνες σκέψης), καθώς μιλάμε για ζωή στο Ρέθυμνο που δε με συγκινεί η ιδέα (όχι ότι θα το απέφευγα πάση θυσία), σημαντική οικονομική επιβάρυνση και φοίτηση σε τμήμα μικρότερο με λιγότερες επιλογές (εν αντιθέσει με πιο κεντρικά τμήματα, π.χ. το πολιτικό του ΕΚΠΑ που θα δηλώσω πρώτο αν και δεν πιάνω), ενώ ενδεχομένως η φύση του τμήματος να είναι λίγο πιο θεωρητική (πολιτική θεωρία), που δε με συγκινεί τόσο (όχι ότι δε με ενδιαφέρει!).
Έχεις κάποια άποψη; Θα με ενδιέφερε, σίγουρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Παιδιά καμιά άποψη σχετικά με τη Φαρμακευτική ή Πολιτικών Μηχανικών ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παιδιά καμιά άποψη σχετικά με τη Φαρμακευτική ή Πολιτικών Μηχανικών ?

Είναι καθαρά τι σου αρέσει.. Πχ η αδερφή με 17800 3 πεδίο και 17600 2-4 θα βάλει φαρμακευτική, μετά βιολογικό και μετά χημικό επδ δεν της αρέσουν τα πολυτεχνεια.. Πρέπει να σκεφτείς τι σου αρέσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Είναι καθαρά τι σου αρέσει.. Πχ η αδερφή με 17800 3 πεδίο και 17600 2-4 θα βάλει φαρμακευτική, μετά βιολογικό και μετά χημικό επδ δεν της αρέσουν τα πολυτεχνεια.. Πρέπει να σκεφτείς τι σου αρέσει

Το θέμα ειναι οτι μου αρεσουν και τα 2 και δεν μπορω να αποφασισω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Το θέμα ειναι οτι μου αρεσουν και τα 2 και δεν μπορω να αποφασισω :/

Πω ρε φίλε δύσκολο τότε.. Πάντως εγώ θα σου πρότεινα φαρμακευτική πρώτα.. Αν και καλό θα ήταν να έχεις κάποιο συγγενή για να πάρεις φαρμακείο.. Οι πολιτικοί μηχανικοι πιστεύω έχουν μεγάλη ανεργία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italiano..Lover

Νεοφερμένος

Η Italiano..Lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ακουω πολλα καλα για Chef D' Oveure .. Τωρα δν ξερω τ παιζει για τιμες αλλα ψαχνει ενα φιλος μ και μαλλον σε αυτη θα παει..!!

Δηλαδη ειναι καλη? Πηγε και την ειδε ο Φιλος σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
παιδια με 16.100 περιπου εχω ελπιδες για καποιο τμημα της δημοσιογραφιας??? Επισης ποιο τμημα πιστευετε ειναι καλυτερο μεταξυ Κοινωνιολογιας Παντειου,Κοινωνικης πολιτικης,Κοινωνικης ανθρωπολογιας,Πολιτικης Επιστημης και Ιστοριας και Μεθοδολογιας, Ιστοριας και Θεωριας της Επιστημης στο ΕΚΠΑ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top