Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Παιδιά είμαι σε δίλημμα στο 3 πεδίο έχω 16400..ήμουν σίγουρος ότι θα πάω χημικό αλλά τελευταία σκέφτομαι το ενδεχόμενο να πάω οδοντοτεχνιτης ώστε στη συνέχεια να γίνω Οδοντιατρος.. Όμως η αλήθεια είναι ότι έχω και ένα κόμπλεξ με τα τει.. Ήθελα να ρωτήσω αν από χημικό κάνω κατατακτηριες για οδοντιατρική τι διαφορά έχει άμα κάνω από οδοντοτεχνιτης

Συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα .Λοιπόν αν είσαι σίγουρος ότι θες να πας οδοντιατρική τότε να πας χημικό χωρίς σκέψη.Ο οδοντοτεχνίτης έχει πιο πολλά κοινά με τον οδοντίατρο σαν επάγγελμα (άλλωστε αυτοί οι δύο συνεργάζονται) αλλά δεν ξέρω κατά πόσο το τμήμα οδοντικής τεχνολογίας θα σου δώσει τις απαραίτητες γνώσεις ώστε να δώσεις κατακτήριες και να μπεις.Οι περισσότεροι εισακτέοι οδοντιατρικών-ιατρικών σχολών με κατακτήριες προέρχονται από χημικό ή βιολογικό ή κάτι παρόμοιο .Ειδικά τα μαθήματα χημείας στις κατακτήριες δυσκολεύουν ακόμα και του χημικούς μερικές φορές αλλά νομίζω ότι αυτοί οι απόφοιτοι έχουν το ανταγωνιστικό πλεονέκτημα .Για να καταλάβεις τι εννοώ θα σου πω ένα ενδεικτικό παράδειγμα .Φέτος έδωσες πανελλήνιες ,λοιπόν σκέψου το ως εξής....Ποίο παιδί έχει πιο πολλές πιθανότητες να συγκεντρώσει πιο πολλά μόρια στις πανελλήνιες ??
ένα παιδί που πηγαίνει φροντιστήριο - ιδιαίτερα ή ένα παιδί που προσπαθεί μόνο του???Στη συγκεκριμένη περίπτωση το παιδί που προσπαθεί μόνο του είναι ο απόφοιτος οδοντικής τεχνολογίας, χωρίς να σημαίνει ότι δεν μπορεί να μπει οδοντιατρική απλά οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος και δεν θα ανταγωνίζεται ομοίους του αλλά ανώτερους σε θέμα γνώσης βιολογίας-χημίας
Αυτά .....καλή συνέχεια σε ότι αποφασίσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα .Λοιπόν αν είσαι σίγουρος ότι θες να πας οδοντιατρική τότε να πας χημικό χωρίς σκέψη.Ο οδοντοτεχνίτης έχει πιο πολλά κοινά με τον οδοντίατρο σαν επάγγελμα (άλλωστε αυτοί οι δύο συνεργάζονται) αλλά δεν ξέρω κατά πόσο το τμήμα οδοντικής τεχνολογίας θα σου δώσει τις απαραίτητες γνώσεις ώστε να δώσεις κατακτήριες και να μπεις.Οι περισσότεροι εισακτέοι οδοντιατρικών-ιατρικών σχολών με κατακτήριες προέρχονται από χημικό ή βιολογικό ή κάτι παρόμοιο .Ειδικά τα μαθήματα χημείας στις κατακτήριες δυσκολεύουν ακόμα και του χημικούς μερικές φορές αλλά νομίζω ότι αυτοί οι απόφοιτοι έχουν το ανταγωνιστικό πλεονέκτημα .Για να καταλάβεις τι εννοώ θα σου πω ένα ενδεικτικό παράδειγμα .Φέτος έδωσες πανελλήνιες ,λοιπόν σκέψου το ως εξής....Ποίο παιδί έχει πιο πολλές πιθανότητες να συγκεντρώσει πιο πολλά μόρια στις πανελλήνιες ??
ένα παιδί που πηγαίνει φροντιστήριο - ιδιαίτερα ή ένα παιδί που προσπαθεί μόνο του???Στη συγκεκριμένη περίπτωση το παιδί που προσπαθεί μόνο του είναι ο απόφοιτος οδοντικής τεχνολογίας, χωρίς να σημαίνει ότι δεν μπορεί να μπει οδοντιατρική απλά οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος και δεν θα ανταγωνίζεται ομοίους του αλλά ανώτερους σε θέμα γνώσης βιολογίας-χημίας
Αυτά .....καλή συνέχεια σε ότι αποφασίσεις

Γνώμη μου; Πολύς κόπος για να φτάσεις σε αυτό που θες πραγματικά... Πολύ ωραίο το χημικό, και πολύ δύσκολο όμως. Θα σε κουράσει μεταγενέστερα να ξαναδώωωωσεις εξετάσεις, και άντε ξανά από την αρχή μαθήματα, εξεταστικές κτλ. Μην έχεις κόμπλεξ με τα τει..Κάνε απλά αυτό που αγαπάς. ;)

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας :)Νομίζω ότι κλείνω στο χημικό που μου αρέσει έτσι κι αλλιώς...και αν έχω στη συνέχεια το κουράγιο θα δώσω κατατακτηριες για οδοντιατρική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας :)Νομίζω ότι κλείνω στο χημικό που μου αρέσει έτσι κι αλλιώς...και αν έχω στη συνέχεια το κουράγιο θα δώσω κατατακτηριες για οδοντιατρική

Έχεις σκεφτεί να ξαναδώσεις????
Αν το θες πολύ γιατί όχι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Έχεις σκεφτεί να ξαναδώσεις????
Αν το θες πολύ γιατί όχι???

Εε ήταν η δεύτερη μου προσπάθεια.. Την πρώτη έγραψα 15900..δυστυχώς δεν ανέβηκα όσο ήθελα λόγω της βιο κατ που από 18 περσυ φέτος πήρα 14.5..ενώ όλα τα άλλα τα ανέβασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εε ήταν η δεύτερη μου προσπάθεια.. Την πρώτη έγραψα 15900..δυστυχώς δεν ανέβηκα όσο ήθελα λόγω της βιο κατ που από 18 περσυ φέτος πήρα 14.5..ενώ όλα τα άλλα τα ανέβασα

Ααα οκ κατάλαβα ,πάντως αν το θες πολύ σκέψου το
και εγώ το πολύ μέχρι 2η φορά να έδινα μετά δεν παλεύεται
Τέλος πάντων ότι θες καλή συνέχεια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Γειαα σας παιδια ! Έδωσα φέτος πανελλήνιες και συγκέντρωσα 18.306 μόρια και θέλω τη γνώμη σας .
Νομική Θεσσαλονίκης ή Νομική Κομοτηνής ; Τι λέτε ;
Εσύ ρε κοπελιά τελικά πόσο έγραψες ? Μια λες 17.036, την άλλη 17.987 και τώρα 18.306! Μέχρι το Σεπτέμβριο σε βλέπω να έχεις φτάσει 19.800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Th3

Νεοφερμένος

Ο Th3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
χρειαζομαι τη βοηθεια σας. Θελω να μου πειτε την γνωμη σας για το πανεπιστημιο Πληροφορικης στο ΑΠΘ Θεσσαλονικης . επισης να μου πειτε αντιστοιχα την γνωμη σας για τα πανεπιστημια Πληροφορικης Κερκυρας και Λαμιας . Θελω να αποφασισω πιο απο τα τρια πανεπιστημια να εχω ως πρωτο στοχο αλλλα και να μαθω πληροφοριες για αυτα τα τρια πανεπιστημια.

Παιδια αν μπορειτε να ξεκαθαρισετε σε μενα κατι απο το πανω που γραφω. εχει διαφορα το καθε πανεπιστημιο ? δηλαδη αν για καποια αποτυχια πηγαινα στο πανεπιστημιο με τα λιγοτερα μορια θα μαθαινα κατι διαφορετικο κατι λιγοτερο πχ ? ποιο θα με βολεψει εμενα που ειμαι της πληροφορικης και θελω λιγα μαθηματα με μαθηματικα . επισης δεν ειμαι καθολου της φυσικης. θα ηθελα το πανεπιστημιο να μην εχει μαθηματα με βαση τη φυσικη . Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Η συμβουλη ενος παλιου ειναι να μπειτε στα σαιτ των σχολων να δειτε ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ(δηλαδη ποια μαθηματα θα κανετε σε καθε εξαμηνο) και τις περιγραφες του! Ο τιτλος της σχολης με τα μαθηματα μπορει να απεχουν οσο δεν φανταζεστε. Π.χ. Εγω οταν περασα Ψυχολογια νομιζα οτι θα κανω ποοολυ διαφορετικα πραγματα.

Καλη τυχη σε ολους! :)
Ναι αλλά δεν καταλαβαίνεις και πολλά...;):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Εσύ ρε κοπελιά τελικά πόσο έγραψες ? Μια λες 17.036, την άλλη 17.987 και τώρα 18.306! Μέχρι το Σεπτέμβριο σε βλέπω να έχεις φτάσει 19.800
Αχχαχαχχα ισχυει αλλα αυτο τον λογαριασμο τον μοιραζομαι με την ξαδελφη μου. That's why
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Αχχαχαχχα ισχυει αλλα αυτο τον λογαριασμο τον μοιραζομαι με την ξαδελφη μου. That's why

Με την ή τις ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasia_nt

Νεοφερμένος

Η Νάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά και συγγνώμη που επαναλαμβάνω και εγώ τα ίδια ερωτήματα ξανά και ξανά...

Κατά πάσα πιθανότητα θα περάσω στο Επιστήμης Υπολογιστών στην Κρήτη για το οποίο έχω ακούσει γενικά πολύ καλά λόγια. Αλλά σε περίπτωση που γυρίσω Αθήνα δεν έχω καταλήξει... Είμαι ανάμεσα σε Πληροφορικής στο ΟΠΑ και Πληροφορικής στο Παν. Πειραιά.
(Το ΕΚΠΑ το βγάζω τελείως έξω λόγω μορίων :P )
Μετά την σχολή θα ήθελα να ασχοληθώ καθαρά με προγραμματισμό, απλά έχω μπερδευτεί γιατί απ'το Οικονομικό μου λένε θα έχω σχέση με οικονομικά (για του Πειραιά δεν έχω πάρει καν απαντήσεις :P )
Γενικά δεν έχω πρόβλημα κατά τη διάρκεια των σπουδών να κάνω και μαθήματα σχετικά με τα οικονομικά, οπότε το ΟΠΑ δεν μου ξινίζει γενικά. Απλά το θέμα μου είναι τι θα βγω απ'το καθένα.
Και ύστερα, αν ξέρετε σαν πρόγραμμα μαθημάτων, καθηγητές κλπ πιο είναι πιο φιλικό ας πούμε.
Α, και για της Κρήτης άμα κάποιος ξέρει πιο συγκεκριμένα, η με αποτρέπει από αυτό ή οτιδήποτε, σχόλια καλοδεχούμενα! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Όλα είναι τμήματα πληροφορικής, ότι κι αν επιλέξεις το ίδιο θα βγεις.
Από κει και πέρα θα σε συμβούλευα να κοιτάξεις τους οδηγούς σπουδών κάθε τμήματος ώστε να δεις και τι μαθήματα προσφέρουν κ.ά.

Για το Τμήμα Επιστήμης Υπολογιστών, κι ενδεχομένως και για τα υπόλοιπα, υπάρχει σχετικό topic απ' το οποίο μπορείς να αντλήσεις πολλές πληροφορίες. Παρ' όλ' αυτά, αν έχει κάποια απορία, που δεν στην καλύπτει το topic, για το τμήμα αυτό, μπορείς να (με) ρωτήσεις.
Σίγουρα δεν μπορώ να προβώ σε συγκρίσεις μιας και δεν έχω επίγνωση της κατάστασης που επικρατεί στα άλλα τμήματα, φαντάζομαι κι οι υπόλοιποι.

Στο τμήμα μου θα περάσεις καλά, αγκαλιά με το PC :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nasia_nt

Νεοφερμένος

Η Νάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ναι τα έχω κοιτάξει αυτά, τα μαθήματα απ'όσα Πανεπιστήμια μπόρεσα κιόλας να δω (ΟΠΑ ας πούμε λέει υπό ανανέωση) μου άρεσαν, δεν είχα ανά θέμα, βλέπω μαθηματικά αρκετά, το οποίο είναι καλό,και μετά μαθήματα -οκέι- πληροφορικής...
Αλλά όλα τα βλέπω και λέω εντάξει. Είναι αυτό: ότι δεν ξέρω... έναν τίτλο βλέπω,so what?!
Δεν με απωθεί κάτι από κανένα τμήμα από θέμα μαθημάτων γιατί πάνω κάτω στη φάση που είμαι (λίγο του άγχους και της γενικής άγνοιας περί πανεπιστημίων) όλα το ίδιο μου φαίνονται. Απελπιστικό μάλλον, χαχα :Ρ
Αλλά ενώ περνάω Κρήτη (θεωρητικά) κατευθείαν, μάλλον αν ισχύσουν και φέτος η μεταγραφές θα πρέπει να γυρίσω Αθήνα γι'αυτό με βαριά καρδιά το βγάζω λίγο απ'το τραπέζι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Προσωπική άποψη,να το ξανασκεφτείς. Είναι από τα πολύ καλά τμήματα και το Πανεπιστήμιο του Ηρακλείου γενικά είναι πολύ καλό.
Τώρα αν δε γίνεται αλλιώς, δεν ξέρω λεπτομέρειες για τις δυο σχολές της Αθήνας αλλά λίγο πολύ νομίζω το ίδιο βγαίνεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasia_nt

Νεοφερμένος

Η Νάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Προσωπική άποψη,να το ξανασκεφτείς. Είναι από τα πολύ καλά τμήματα και το Πανεπιστήμιο του Ηρακλείου γενικά είναι πολύ καλό.
Τώρα αν δε γίνεται αλλιώς, δεν ξέρω λεπτομέρειες για τις δυο σχολές της Αθήνας αλλά λίγο πολύ νομίζω το ίδιο βγαίνεις..

Ναι το γνωρίζω, αν δεν ήταν οικονομικό το θέμα θα έμενα εκεί, που ξέρεις ίσως αλλάξει κάτι στο μεσοδιάστημα. :happy:
Μμ, εντάξει, αυτό είναι θετικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galgirl

Νεοφερμένος

Ο Galgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας, χρειάζομαι την βοηθεια σας!!

Ετοιμάζω το μηχανογραφικό και πήγα στο φροντιστήριο και η γραμματέας μου είπε ότι μπορώ να κάνω μεταγραφή εάν περάσω σε κάποιο Πανεπιστήμιο εκτος Αθηνών αφού έχουμε οικογενειακό εισόδημα μονο 3.600€. Από τι είδα το συγκεκριμένο έχει 5πόντους ενώ η άλλες έχουν 1,2,3 η 4.

Μπορείτε να μου πείτε αν είναι σίγουρο ότι θα γίνει δεκτη η μεταγραφη μου?


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
εχετε καμια πληροφορηση σχετικα με το χημικο ηρακλειου,ιωαννινων και πατρας;

Χαχα και εγώ ανάμεσα σε αυτά τα 3 είμαι.. Αγαπώ χημεία.. Πόσα μόρια έχεις 2-4 πεδίο αν επιτρέπεται

Γεια σας, χρειάζομαι την βοηθεια σας!!

Ετοιμάζω το μηχανογραφικό και πήγα στο φροντιστήριο και η γραμματέας μου είπε ότι μπορώ να κάνω μεταγραφή εάν περάσω σε κάποιο Πανεπιστήμιο εκτος Αθηνών αφού έχουμε οικογενειακό εισόδημα μονο 3.600€. Από τι είδα το συγκεκριμένο έχει 5πόντους ενώ η άλλες έχουν 1,2,3 η 4.

Μπορείτε να μου πείτε αν είναι σίγουρο ότι θα γίνει δεκτη η μεταγραφη μου?



:)
Εξαρτάται πια σχολή θες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sinnlos

Νεοφερμένος

Ο sinnlos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδιά για Φυσικό ΑΠΘ κανένας που να γνωρίζει; Είναι καλό τμήμα; Εντάξει σαν της Κρήτης δεν είναι κατά γενική ομολογία, δεν είναι όμως και σχολή τσαντίρι ε;

Οι πολυτεχνικές σχολές στο ΑΠΘ είναι καλές; πχ οι ΗΜΜΥ, οι ΜΜ, οι Χημικοί Μηχανικοί....

Κάνω μηχανογραφικό με το 10%. Πέρυσι είχα πολλά μόρια και πέρασα σε μια σχολή στην περιφέρεια που αποδείχθηκε τσαντίρι. Και δεν είμαι εγώ ο παράξενος που μου φάνηκε τόσο χάλια. Πολλά παιδιά φεύγουν με το 10%. Το μόνο που θέλω να ξέρω είναι αν είναι σχολές τσαντίρια. Περίεργοι καθηγητές και κακή οργάνωση υπάρχουν παντού. Πιστεύω είναι κατανοητό αυτό που λέω "τσαντίρι".....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εσμεράλντα

Νεοφερμένος

Η Εσμεράλντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
οσον αφορα το τμημα πληροφορικής με εφαρμογες στην βιοιατρικη με τι θα μπορουσα να ασχοληθω αφου τελειωσω και παρω το πτυχιο μου; και ακομα κατι αλλο τα μαθηματα που εχει αυτη η σχολη ειναι δυσκολα για εναν μαθητη μετριο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolascy

Νεοφερμένος

Ο nikolascy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Μπορει κανεις να με διαφωτισει για τα:

1) Μοριακη βιολογια και γενετικη
2) Βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων
3)Βιοχημειας+ Βιοτεχνολογιας

Απ΄οσο εχω δει τα μαθηματα πιο ενδιαφερον βρισκω το βιολογικων εφαμοργων ομως δεν γνωριζω τις προοπτικες του καθενος. Ενδιαφερομαι για ερευνα στο εξωτερικο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top