N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Κατατακτήριες για το βιολογικό, μπορείς να δώσεις και με το πτυχίο της αγγλικής ή των Διεθνών. Κατατακτήριες δίνουν από οποιαδήποτε σχολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Να ρωτήσω όσοι έχετε περάσει ή θα περάσετε σε σχολές πληροφορικής ασχολιόσασταν από πριν με την πληροφορική, τον προγραμματισμο κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Η απάντηση ειναι οχι πάντα . Και απο τους δυο κολλητούς μου που ειναι εκπα και απο μένα που μπήκα Σεμφε για μα ασχοληθώ με την λογική και την θεωρία αλγορίθμων !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Η απάντηση ειναι οχι πάντα . Και απο τους δυο κολλητούς μου που ειναι εκπα και απο μένα που μπήκα Σεμφε για μα ασχοληθώ με την λογική και την θεωρία αλγορίθμων !

κανετε μαθημα που ονομαζετε λογικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Μαθηματική λογική και λογική αλγοριθμικής Θεωρίας λέγεται αν δεν κάνω λάθος .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
και τι κανετε στην μαθηματικη λογικη ρε φιλε? πολυ ενδιαφερον ακουγεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
https://www.semfe.gr/index.php?p=subjects&c=view&id=1264 Δες μάγκα γιατι δεν έχω φτάσει 8 εξάμηνο και δεν καταλαβαίνω χριστο :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παιδιά μήπως μπορείτε να μου πείτε τη γνώμη σας????
Ιστορικό αρχαιολογικό ρεθύμνου ( μου αρέσει περισσότερο ,αλλά έχει έξοδα η ζωή σε άλλη πόλη) ή κοινωνιολογίας παντείου??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Οτι σαρεσει και αγαπάς .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
α ρε vikam σωστος
πραγματικα τα δυο τμηματα δεν πρεπει να εχουν πολλα στοιχεια κοινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Οτι σαρεσει και αγαπάς .
Πιο πολύ μου αρέσει το ιστορικό αρχαιολογικό ,αλλά φοβάμαι πως άμα πάω στην Κρήτη μετά δεν θα έχω σίγουρα χρήματα για μεταπτυχιακό ή για πρόσθετες σπουδές :(:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Τότε προσπάθησε να είσαι καλος κ κανε ενα μεταπτυχιακο στην ελλδα που άμα σε δεχτούν ειναι δωρεάν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Τότε προσπάθησε να είσαι καλος κ κανε ενα μεταπτυχιακο στην ελλδα που άμα σε δεχτούν ειναι δωρεάν :)

Ευχαριστώ πολύ ,και θα προσπαθήσω να είμαι όσο το δυνατόν πιο καλός !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Πιο πολύ μου αρέσει το ιστορικό αρχαιολογικό ,αλλά φοβάμαι πως άμα πάω στην Κρήτη μετά δεν θα έχω σίγουρα χρήματα για μεταπτυχιακό ή για πρόσθετες σπουδές :(:hmm:
τα μορια δεν φτανουν για εκεινο της αθηνας (ή πεταξα χαζομαρα μολις;:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Μαλιστα το τμήμα της Κρήτης ξέρω οτι ειναι παρα πολυ καλο . Να κυνηγός αυτο που θες . Θα βρεις τροπο να τα καταφέρεις άμα σαρεσει κάτι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
τα μορια δεν φτανουν για εκεινο της αθηνας (ή πεταξα χαζομαρα μολις;:redface:)

Δυστυχώς ,δεν φτάνουν ,αλλά η περίπτωση μου φαίνεται πως είναι μοναδική στις Πανελλήνιες.:(

Δυστυχώς ,δεν φτάνουν ,αλλά η περίπτωση μου φαίνεται πως είναι μοναδική στις Πανελλήνιες.:(

το πως έχω φτάσει σε αυτό το σημείο ,δεν το έχουν εξηγήσει ούτε καθηγητές ,ούτε εγώ ,ούτε κανείς :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Στην Κρήτη ειναι καλύτερο το τμήμα . Όλα για κάποιο λόγο γίνονται μάγκα μην μασάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Στην Κρήτη ειναι καλύτερο το τμήμα . Όλα για κάποιο λόγο γίνονται μάγκα μην μασάς!

Έχεις δει πολλές περιπτώσεις άριστων μαθητών ,που κατάφεραν να έχουν προφορικό βαθμό σε όλα τα μαθήματα 20 και άριστους βαθμούς στα διαγωνίσματα , και που πήγαν στις πανελλήνιες και νόμιζαν οτι είχαν γράψει μια χαρά (αφού είχαν δεί τις απαντήσεις του υπουργείου ,και αφού είχαν λύσει τα θέματα με τους καθηγητές του σχολείου και του φροντιστηρίου) και στο τέλος να γράφουν 15.500???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Έχω δει παιδί που είχε φτάσει δυο φορές στην μεσογειαδα μαθηματικών και στην 3ή λυκείου φετος έγραψε 11 μαθηματικα κατεύθυνσης . Έχω δει την σημαιοφόρο του σχολίου μου να γράφει 14,900 στην θετική . Ασε μάγκα . Πολλα γίνονται . Σημασία εχει να προσπαθήσεις να πάρεις οτι καλο μένει απο όλη αυτήν την κατάσταση .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Έχω δει παιδί που είχε φτάσει δυο φορές στην μεσογειαδα μαθηματικών και στην 3ή λυκείου φετος έγραψε 11 μαθηματικα κατεύθυνσης . Έχω δει την σημαιοφόρο του σχολίου μου να γράφει 14,900 στην θετική . Ασε μάγκα . Πολλα γίνονται . Σημασία εχει να προσπαθήσεις να πάρεις οτι καλο μένει απο όλη αυτήν την κατάσταση .

Μα μετά από αυτά ,έχω χάσει την αυτοπεποίθηση μου ,αμφισβητώ ότι είμαι ικανός να γράψω καλύτερα,και έχω σχηματίσει εντελώς αρνητική εντύπωση για τους βαθμολογητές... Όλοι μου οι φιλοι μου λενε να ξαναδωσω ,αλλα μετα απο ό,τι εγινε διστάζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top