Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Γιαννη μου. Δεν λεει χαμηλο το επιπεδο στο οποιο διδασκονται οι γλωσσες, αφου δεν το γνωριζει εκ των εσω.
Οι c-like γλωσσες ειναι χαμηλου επιπεδου, οπως υπαρχουν και αντιστοιχες υψηλου κλπ κλπ. Ολα εγω πρεπει να στα λεω; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Άααχου, Γιάννη μου το μαντήλι σου.
Rania χαίρομαι που κατάλαβες τι σου λέω αφού εσύ ψάχνεις.
Τυπικά βέβαια οταν μιλάμε για γλώσσες χαμηλού επιπέδου μιλάμε για assembly κι έτσι, αλλά πέρα από τις εισαγωγικές έννοιες που και στην ΑΣΟΕΕ θα τις δεις δε νομίζω πως έχει νόημα να μάθεις 0 και 1. Γι'άυτό είπα γλώσσες σαν την C είναι low-level και δε θα τις δεις σε ΑΣΟΕΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Οκ δεν ειναι η μερα μου σημερα.Άι αντμιτ.


(λεω και γω γιατι λεει οτι c μαθαινουν σε χαμηλο επιπεδο...αφου ειδικα αυτες τις μαθαινουν εις βαθος.:P)
-----------------------------------------
Άααχου, Γιάννη μου το μαντήλι σου.
Rania χαίρομαι που κατάλαβες τι σου λέω αφού εσύ ψάχνεις.
Και γω ξερω τις γλωσσες χαμηλου επιπεδου! Να σου πω και μια;Πασκαλ!
Χα!Απλως δεν ειναι η μερα μου...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Η φαση ειναι οτι απο τη στιγμη που εγραψα "γιαννη μου" τραγουδαω απο μεσα μου το γιαννη μου το μαντηλι σου και το εγραψε και πριν λιγο η Αλεξανδρα :lol:
Btw, το φορουμ της πληροφορικης ΑΣΟΕΕ ποτε αναμενεται να ανεβει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Αντιμετωπίζουν οι admins κάποια προβλήματα με τη βάση και κάνουν και κάποιες αλλαγές/αναβαθμίσεις στη βάση που χρειάζονταν εδώ και καιρό γι'αυτό δεν ξέρουν πόσο θα τους πάρει. Ελπίζω πάντως πως μέχρι τη Δευτέρα θα έχει λυθεί το θέμα γιατί έχουμε και εξεταστική, φαντάσου εμείς πόσο καιγόμαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
παντως απο αυτα που λες οι περισσοτερες προτιμησεις σου ειναι στο 1ο πεδιο.. πως και δεν πηγες θεωρητικη?

απο τεχνολογικη ναι μπορεις να πιασεις αυτη τη σχολη κινηματογραφου στη θεσσαλονικη.. πραγματι εχει πολυ ενδιαφερον προγραμμα σπουδων..
επισης μπορεις να δηλωσεις ολα τα πολυτεχνεια (αρχιτεκτονικη ομως θελει ελευθερο και γραμμικο σχεδιο) σχολες μαθηματικων φυσικης χημειας βιολογιας πληροφορικης.. βασικα ολα απο το 2ο και 4ο πεδιο... επισης με τη βιολογια ανοιγεις και σχολες απο 3ο πεδιο που εχδουν σχεση με ιατρικα και παραϊατρικα επαγγελματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
παντως απο αυτα που λες οι περισσοτερες προτιμησεις σου ειναι στο 1ο πεδιο.. πως και δεν πηγες θεωρητικη?

απο τεχνολογικη ναι μπορεις να πιασεις αυτη τη σχολη κινηματογραφου στη θεσσαλονικη.. πραγματι εχει πολυ ενδιαφερον προγραμμα σπουδων..
επισης μπορεις να δηλωσεις ολα τα πολυτεχνεια (αρχιτεκτονικη ομως θελει ελευθερο και γραμμικο σχεδιο) σχολες μαθηματικων φυσικης χημειας βιολογιας πληροφορικης.. βασικα ολα απο το 2ο και 4ο πεδιο... επισης με τη βιολογια ανοιγεις και σχολες απο 3ο πεδιο που εχδουν σχεση με ιατρικα και παραϊατρικα επαγγελματα..

Kαι πάρα πολλά προβλήματα δυστυχώς.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Kαι πάρα πολλά προβλήματα δυστυχώς.:(
ειλικρινα δεν ξερω τι παιζει εντος σχολης και τι αποκατασταση εχει αλλα το προγραμμα ειναι γαματο..
τι προβληματα ρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogokostaki

Νεοφερμένος

Η Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Οπότε επέλεξε αυτό που σου είπε ο ΕΥΘΥΜΗΣ. είναι πράγματι καλές επιλογές και σχετίζονται με τα ενδιαφέροντα σου.:) παντως συγγραφέας θεωρώ ότι είναι δύσκολο να γίνεις και αν τα καταφέρεις δεν νομίζω ότι μπορείς να βασιστείς σε αυτό ως κύριο επάγγελμα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΘΥΜΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΕΥΘΥΜΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Κοιτα να τελικα σκοπευεις να γινεις συγγραφεας επρεπε να πας θεωρητικη αλλα για να μην λεμε τα ιδια κ τα ιδια μιας και εισαι τεχν πηγαινε σε μια σχολη απο 2 ή 4 που νομιζεις οτι θα σου προσφερει αρκετες γνωσεις και πανω απο ολα να σαρεσει..Στο χερι σου ειναι αν το χεις να γινεις συγγραφεας απλα τα πραγματα..Πιστευω παντως οτι το τμημα κιηματογραφου ειναι το μονο καλλιτεχνικο απο 2 πεδιο..Και τα αλλα που εχω αναφερει πιο πανω απο 4ο ..Οτι κρινεις εσυ καλυτερο...Τελος κατι για εκδοτρια που ειπες δ νομιζω να χρειαζεται καποιο πτυχιο για ανοιξεις εκδοτικο οικο,αλλα το μονο που μου ερχεται στο μυαλο σχετικο ειναι το τει βιβλιοθηκονομιας..
Και να προσθεσω επισης οτι στο τμημα κινηματογραφου επειδη κατι ειπωθηκε απο iliaso οντως υπηρχαν κυριως κτιριακα προβληματα και χρηματοδοτησης αλλα επειδη μιλησα με φοιτητες του τμηματος και μου ειπαν οτι επιτελους μεταφερθηκαν στο καινουριο κτιριο και ειναι απο τα πιο ωραια των ελληνικων πανεπιστημιων αν και δεν εχει τοσο σημασια το κτιριο..Επισης οσο πανε τα πραγματα φτιαχνουν παρα πολυ και απο οτι εμαθα εχει εξαιρετους καθηγητες..Αυτα ελπιζω να σε βοηθησα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Snow8

Νεοφερμένος

Η Snow8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ παιδια!ειστε φοβεροι! 8εωρητικη δεν πηγα λογω ιστοριας και αρχαιων! και γενικα δεν το ειχα πολυσκεφτει για 8εωτητικη. Περσυ ημουν 8ετικη και φετος πηγα τεχνολογικη. Γενικα δεν εχει και κατι που να μ αρεσει. Ελεγα να παω αρχιτεκτονικη αλλα τα βαριεμαι αυτα με τις κατοψεις και δεν με βλεπω να χαιρομαι να σχεδιαζω σπιτια οποτε δεν πηγα ουτε σχεδιο. Επισης σκεφτομουν να δωσω για καλων τεχνων γιατι απο οτι μου ειπαν ειναι αλλα τα σχεδια που δινεις. Καλα εχω ακουσει?
Δεν ξερω παντως παιδια,εχω απογοητευτει... Θελω πολυ να γινω συγγραφεας! Και 8α μου αρεσε να δουλεψω σε καποιον εκδοτικο οικο! Αλλα οπως ειπατε δεν υπαρχει κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΘΥΜΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΕΥΘΥΜΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ναι η καλων τεχνων δεν εχει καμια σχεση με την αρχιτεκτονικη παρολο που και η αρχιτεκτονικη ειναι καλλιτεχνικη σχολη..Απτη καλων τεχνων βγαινεις ζωγραφος,γλυπτης κλπ και οχι σχεδιαστης κατοψεων σπιτιων κλπ..Σου ειπα τις αποψεις μου παντως και απο τεχν δν υπαρχει καμια σχολη με τα θελω τα δικα σου και τις βλεψεις σου..ΣΑν μια λυση ειναι και οι εικαστικες σπουδες στο πανεπιστημιο γιαννενα η στο απθ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Απ'ότι βλέπω τα ενδιαφέροντά σου είναι θεωρητικής φύσεως... Από τεχνολογική μόνο αν δώσεις ως 6ο μάθημα την Ιστορία Γενικής Παιδείας θα μπορέσεις να εισαχθείς σε σχολή του πρώτου πεδίου, αλλά και πάλι, απ'ό,τι νομίζω, θα έχεις λιγότερο συντελεστή άρα και λιγότερα μόρια. Γιατί όμως δεν το δοκιμάζεις? Υπάρχουν και σχολές με χαμηλές βάσεις που ίσως θα σε ενδιέφεραν και θα μπορούσες να εισαχθείς ακόμη και αν δεν γράψεις τόσο καλά στην Ιστορία...

Για να γίνεις συγγραφέας, που είπες ότι θα σου άρεσε ως επάγγελμα, δεν χρειάζεται να έχεις σπουδάσει κάτι συγκεκριμένο... Όποια σχολή και αν έχεις τελειώσει, μπορείς να ασχοληθείς με τη συγγραφή βιβλίων... Δεν είναι θέμα εξειδικευμένης μορφώσεως τόσο, όσο ταλέντου και φαντασίας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ειλικρινα δεν ξερω τι παιζει εντος σχολης και τι αποκατασταση εχει αλλα το προγραμμα ειναι γαματο..
τι προβληματα ρε?

Ναι είναι:no1: Αλλά δεν έχουν κτήριο(σημαντικότερο) και κατά 2ον δεν έχει καθηγητές.Έχουν βγάλει και ένα video στο youtube που δείχνει τους φοιτητές να σημειώνουν στο μάθημα ακούγωντας μια κασέτα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΘΥΜΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΕΥΘΥΜΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ναι είναι:no1: Αλλά δεν έχουν κτήριο(σημαντικότερο) και κατά 2ον δεν έχει καθηγητές.Έχουν βγάλει και ένα video στο youtube που δείχνει τους φοιτητές να σημειώνουν στο μάθημα ακούγωντας μια κασέτα:(

iliaso Επειδη εγω ενδιαφερομαι ως πρωτη επιλογη για αυτη τη σχολη να σε ενημερωσω το εξης..Τα παιδια επιτελους μεταφερθηκαν στο καινουριο κτιρο φετος η περισι δν γνωριζω..Μιλησα με φοιτητες του τμηματος και μου ειπαν οτι ειναι παρα πολυ καλο το νεο κτιριο και απτα πιο ομορφα ελληνικου πανεπιστημιου..Επισης μου ειπαν οτι εχει εξαιρετους καθηγητες και οποιος ενδιαφερεται πραγματικα να σπουδασει κινηματογραφο δν εχει παρα να επιλεξει αυτη τη σχολη..Μην παραπληροφορεις και μην ακους διαφορους που λενε οτι θελουν..Μιλα με ενα φοιτητη του τμηματος και μετα εκφρασε την αποψη σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Rania https://venus.cs.aueb.gr/forum/index.php is up and kicking @#$. Είναι κάπως διαφορετικό στο μάτι νομίζω τώρα, αλλά τη δουλειά σου θα την κάνεις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Επιτελους! Παω να γραφτω.:D
Που να ανοιξω ομως το αντιστοιχο τοπικ; Σε καποιο απο τα σαμπφορουμ της σχολης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εσύ θα σπάσεις και το δικό μου ρεκόρ, νομίζω ήμουν ο πρώτος πρωτοετής που γράφτηκε φέτος, στις 6 Ιουλίου, ειχα καταθεσει και μηχανογραφικό. :D


Δες αυτά:
https://venus.cs.aueb.gr/forum/viewtopic.php?f=28&t=7427
https://venus.cs.aueb.gr/forum/viewtopic.php?f=28&t=6272
https://venus.cs.aueb.gr/forum/viewtopic.php?f=28&t=7204

Κι αν βρεις κάτι για το οποίο πρέπει ν'ανοίξεις θέμα για να ρωτήσεις, άνοιξέ το στο Τμήμα-Πανεπιστήμιο!
https://venus.cs.aueb.gr/forum/viewforum.php?f=28

:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μπήκε ξεμπήκε, πάλι προβλήματα έχουν και μέχρι να ανοίξει η σχολή αύριο και να έχουν πρόσβαση στον σέρβερ αντίο venus. Πολλά στραβά μαζεμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Snow8

Νεοφερμένος

Η Snow8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
μπα...δεν παιζει να παρω ιστορια! anyways, μαλλον για κινηματογραφου με βλεπω ή καλων τεχνων! μετα σκεφτομαι να βαλω καμια πληροφορικη και καμια βιολογια! αλλα δεν τρελενομαι κιολας... παντως θα το προσπαθησω για εκδοτικο οικο και για συγγραφεας γιατι μ αρεσει παρα πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top