statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
ποπο αγχος...:P:P:Pφιλε μου το αοθ ειναι σχετικα ευκολο μαθημα αρκει να μην το υπτιμησεις...πρεπει να το διαβαζεις οπως τα αλλα...εχει συγκεκριμενα στυλα ασκησεων χωρις μεγαλες δυσκολιες και αρκετα ευκολη θεωρια..πολυ λιγοτερη και πολυ ευκολοτερη θεωρια απ το αοδε...

Θεωρώ το ΑΟΔΕ από τα πλέον αστεία μαθήματα. Πάρα πολύ εύκολο μάθημα, που απλά θέλει παπαγαλία.

Το ΑΟΘ έχει περισσότερο διάβασμα, αλλά αν διαβάζεις όπως λέει ο φίλος και κατανοείς είναι πολύ εύκολο. Αρκεί να μην αφήνεις κενά. Οι ασκήσεις αν διαβάζεις είναι αστείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Θεωρώ το ΑΟΔΕ από τα πλέον αστεία μαθήματα. Πάρα πολύ εύκολο μάθημα, που απλά θέλει παπαγαλία.

Το ΑΟΘ έχει περισσότερο διάβασμα, αλλά αν διαβάζεις όπως λέει ο φίλος και κατανοείς είναι πολύ εύκολο. Αρκεί να μην αφήνεις κενά. Οι ασκήσεις αν διαβάζεις είναι αστείες.

φιλε μου στατιστικε το "αστειο" ειναι βαρια κουβεντα...προσωπικα δεν θεωρω την παπαγαλια του αοδε καθολου αστεια γτ δεν ειμαι ο τυπος του μαθητη που αποστηθηζει ευκολα...και αν καταλαβα καλα και ο φιλος μας με την αποροια το ιδιο προβλημα πρεπει να εχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
φιλε μου στατιστικε το "αστειο" ειναι βαρια κουβεντα...προσωπικα δεν θεωρω την παπαγαλια του αοδε καθολου αστεια γτ δεν ειμαι ο τυπος του μαθητη που αποστηθηζει ευκολα...και αν καταλαβα καλα και ο φιλος μας με την αποροια το ιδιο προβλημα πρεπει να εχει...

Δεν εχω προβλημα με την αποστηθηση απλα ακουσα πως το αοθ θελει παπαγαλια η θεωρια-πραγμα που δεν πιστευω-και ρωτησα για να μαθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evma

Νεοφερμένος

Ο Evma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Τελικα αξιωματικος περασα και ειμαι ευχαριστημενος.Το θεμα μπορει να κλεισει.Τωρα οσον αφορα το αοδε, ζητημα ειναι αν το ειχα βγαλει 3 φορες ολοκληρο ολο το χρονο.Και αυτο γιατι δεν μπορουσα να τα μαθω κατα λεξη.Δεν το εβαλα κατω ομως.Εμαθα ολες τις εννοιες καλα,ολο το ζουμι δηλαδη και οταν επρεπε,-> βλεπε παν.ες, τα εγραψα οπως μπορουσα.Χωρις να τα λεω οπως στο βιβλιο και οπως μου ειχε προτινει ο καθηγητης μου.Απλα δεν με βολευε.Το ιδιο και στο αοθ.Αν θυμαστε, οσοι διναμε φετος μπηκε ενα κομματι που μπορουσες να το αναπτυξεις με δικα σου λογακια...και 1 παραδειγμα και κομπλε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αν δεν υπαρχει για μια ειδικοτητα αντιστοιχο ΑΕΙ λογικο ειναι καποιος να παει σε ΤΕΙ.... εγω ηθελα να σπουδασω κοιν.λειτουργος και διαλεξα ΤΕΙ(κοιν.εργασιας)που βγαινεις απο εκει ενω, μπορουσα να μπω σε ΑΕΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ,που τι να τ κανω σε αυτο..αφου δεν εχει αποκατασταση!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Αν δεν υπαρχει για μια ειδικοτητα αντιστοιχο ΑΕΙ λογικο ειναι καποιος να παει σε ΤΕΙ.... εγω ηθελα να σπουδασω κοιν.λειτουργος και διαλεξα ΤΕΙ(κοιν.εργασιας)που βγαινεις απο εκει ενω, μπορουσα να μπω σε ΑΕΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ,που τι να τ κανω σε αυτο..αφου δεν εχει αποκατασταση!!!!!!!!!

Κοινωνικη λειτουργος βγαινεις και απο το ΑΕΙ Κοινωνικης Διοικησης στην Κομοτηνη το οποιο εχει καλη αποκατασταση .Γιατι δεν το σκεφτηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Κοινωνικη λειτουργος βγαινεις και απο το ΑΕΙ Κοινωνικης Διοικησης στην Κομοτηνη το οποιο εχει καλη αποκατασταση .Γιατι δεν το σκεφτηκες?
εγω το εψαξα και ρωτησα και μου ειπαν το αντιθετο..... απο το τει κοιν εργασιας βγαινεις οχι απο της κομοτηνης!!!!!!!!!!!!!!! Αν και ειναι ΑΕΙ πιο αναγνωρισημο ειναι για αυτη την ειδικοτητα το ΤΕΙ κοιν εργασιας!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Κανονικά οι σύμβουλοι στα σχολεία έπρεπε να ενημερώνουν τα παιδιά για τα εν λόγω τμήματα έτσι ώστε να μην τα δηλώνουν στο μηχανογραφικό τους...αν δεν πάει κανείς θα κλείσουν και θα σταματήσουν να κοροιδεύουν τον κόσμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dionisia

Νεοφερμένος

Η διονυσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και εχω αρχισει να αγχωνομαι γιατι δεν ξερω τι σχολη να δηλωσω!:jumpy: παιδαγωγικα θα εχουν αποκατασταση σε 5 χρονια που θα τελειωσω; αν βαλω νομικη (αν την πιασω)τι μπορω να κανω μετα εκτος απο δικηγορια; (εννοω δικαστης και τετοια..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Zizi*

Νεοφερμένος

Η Ζωη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
:)εμενα να μ αρεσει πολυ κ η ψυχολογια κ νηπιαγωγων,, δεν τα σκεφτεσαι καθολου????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dionisia

Νεοφερμένος

Η διονυσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
νηπιαγωγων το σκεφτομαι αλλα δεν μου πολυαρεσει. ψυχολογια δεν βαζω γιατι μετα ειναι πολυ δυσκολο να βρεις δουλεια στην ελλαδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ότι γουστάρεις παραπάνω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και εχω αρχισει να αγχωνομαι γιατι δεν ξερω τι σχολη να δηλωσω!:jumpy: παιδαγωγικα θα εχουν αποκατασταση σε 5 χρονια που θα τελειωσω; αν βαλω νομικη (αν την πιασω)τι μπορω να κανω μετα εκτος απο δικηγορια; (εννοω δικαστης και τετοια..)

Από νομική μπορείς να γίνεις εκτός από δικηγόρος δικαστής, εισαγγελλέας και συμβολαιογράφος. Τα 3 τελευταία προϋποθέτουν την απόκτηση άδειας ασκήσεως δικηγόρου (τουλάχιστον 1 έτος άσκηση σε δικηγορικό γραφείο μετά την απόκτηση του πτυχίου νομικής). Για συμβολαιογράφος πρέπει να έχεις κλείσει τα 28.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Με ποιά κριτήρια επιλέγει κανείς κατεύθυνση αν όχι με βάση τις σχολές που προτιμά;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
με βαση τα μαθηματα που τα καταφερνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Α,ωραία.Να μην έχουμε όνειρα,να μην έχουμε στόχους,και να συμβιβαζόμαστε με τα μαθήματα που τα καταφέρνουμε.Για να θυμηθούμε ίσως 2 χρόνια μετά πως μας άρεσε κάτι άλλο από αυτό που τελικά επιλέξαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
δηλαδη αν καποιος θελει να παει νομικη και δεν τα καταφερνει σε αυτα τα μαθηματα τι πρεπει να κανει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Να το παλέψει.Κενπά στα λατινικά,στα κείμενα και στην ιστορία δεν μπορεί να έχει άλλωστε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
ναι οντως.....! εγω πχ ηθελα μοριακη αλλα δεν μου αρεσαν τα θετικα ουτε τα καταφερνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Κι εγώ μοριακή θελω και μισούσα τη χημεία.Τι να έκανα;Πήγα,προσπάθησα,και τελικά μου αρέσει.Αλλιώς θα καθόμουν τώρα και θα κλαιγόμουν πως δε μου αρέσει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top