.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ο γνωστος σου ειναι σιγουρα στους ceid??? Μηπως ειναι στους ΗΜΤΥ? Δεν νομιζω στους ceid να ασχολουνται με "ενεργειες".
Δευτερον, τους ΗΜΜΥ-ΗΜΤΥ αστους, αν θες μονο προγραμματισμο δεν αξιζει να μπεις σε τοσο δυσκολη σχολη, που τα μισα και παραπανω μαθηματα θα σου ειναι και αδιαφορα.
Τωρα απο τις υπολοιπες, δεν μπορω να βοηθησω:P

Παντως, οι καταληψεις-επεισοδια στην επαρχια ειναι πολυ λιγοτερες σε σχεση με την Αθηνα, ναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Α, μπορει να ειναι και σε αυτο που λες.:P
Για Αθηνα γενικα δεν ξερω, ξερω ειδικοτερα για ΑΣΟΕΕ. Πα.πει. ας πουμε ξερω οτι δεν επικρατει η ιδια κατασταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Α, μπορει να ειναι και σε αυτο που λες.:P

Οτι στοιχημα θες:P

Οι ceid ειναι η αντιστοιχη σχολη πληροφορικης στη Πατρα. Δεν εχει αλλη. Τωρα αν εχει καποια διαφορα με αυτες τις Αθηνας και ποια (πχ ποιος ασχολειται περισσοτερο με προγραμματισμο η με hardware κλπ), δεν ξερω...

Ναι, βοηθησα πολυ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
At least you dropped by. Κατι ειναι κι αυτο.
Θενκς οπως και να χει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
ceid Πάτρας. Από τις καλύτερες.

Για Καποδιστριακό νομίζω θα απογοητευτείς οικτρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Μου φαινεται θα ανοιξω και γω θεμα τετοιο ρανια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
ceid Πάτρας. Από τις καλύτερες.

Για Καποδιστριακό νομίζω θα απογοητευτείς οικτρά.

Για Καποδιστριακο διαβασα και στο αλλο θεμα καποια πραγματα. Επειδη ειναι ΚΑΙ τηλεπικοινωνιων εχει παραπανω μαθηματα και τετοια.
Οκ για ceid. Για εντος Αττικης τι εχουμε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Rania. μου, οντως ασχετος με το προγραμμα σπουδων των τμηματων του 4ου πεδιου, αλλα γνωριζοντας καποια πραγματα για τον κλαδο που σε ενδιαφερει, αν δεν κανω λαθος υπαρχει και ενα τμημα στο Χαροκοπειο Πανεπιστημιο... Πληροφορικης και Τηλεματικης πρεπει να λεγεται!! Η τηλεματικη δεν ξερω τι σ@@@α ειναι, αλλα μια φιλη μου που σπουδαζει στο Χαροκοπειο, σε αλλο τμημα βεβαια, ειναι απολυτα ευχαριστημενη... Ελπιζω να βοηθησα οσο μπορουσα, οτι παραπανω μαθω θα το ποσταρω κατευθειαν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Η τηλεματικη δεν ξερω τι σ@@@α ειναι, αλλα μια φιλη μου που σπουδαζει στο Χαροκοπειο, σε αλλο τμημα βεβαια, ειναι απολυτα ευχαριστημενη... Ελπιζω να βοηθησα οσο μπορουσα, οτι παραπανω μαθω θα το ποσταρω κατευθειαν!!

oύτε εγώ ξέρω τι σ@@@α είναι, αλλά ξέρω ότι ένας καθηγητής μου, κάνει διατριβή στον κλάδο της τηλεματικής & εκπαίδευσης μέσω νέων τεχνολογιών...και από ότι λέει, είναι πολύ καινούριος κλάδος με μελλοντικές προεκτάσεις και στις παιδαγωγικές επιστήμες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
"Ενέργειες" είναι η παραγωγή, αποθήκευση και μεταφορά (κυρίως) ηλεκτρικής ενέργειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Άμα σε ενδιαφέρει προγραμματισμός κάργα, έλα στο ΠΘ.
Στο τμήμα Μηχανικών Η/Υ,Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων!
Έλα και θα φας προγραμματισμό για τα καλά!
Να φανταστείς μας έβαλαν εργασία εξαμήνου (πρώτου εξαμήνου) στη C να γράψουμε κώδικα και να φτιάξουμε παιχνίδι... τι άλλο θέλεις...
περιττό να σου πω ότι από τα 150-160 παιδιά πρωτοετείς έχουν μείνει 60-70 άτομα μέχρι τώρα, και σύμφωνα με τους καθηγητές στο τέλος το μάθημα το δίνουν 40 άτομα συνήθως...
Γενικά, εγώ πιστεύω το τμήμα της Πάτρας (ceid) είναι καλύτερο και αναγνωρισμένο γενικότερα, αλλά επειδή θέλεις προγραμματισμό μάλλον εδώ θα σου αρέσει περισσότερο,γιατί εμάς (που δεν το ξέραμε νωρίτερα) όχι και τόσο...

Αλλά το σημαντικότερο είναι να δεις τι ακριβως σε ενδιαφέρει...
πχ σε ενδιαφέρει το κομμάτι του hardware???
Αν ναι τότε να πας σε πολυτεχνείο και να βγεις μηχανικός...
αλλιώς αν σε ενδιαφέρει να γράφεις κώδικα όλη μέρα και σε πορώνει αυτό τρελά, σε πολυτεχνείο ναι μεν σε καλύπτει αλλά θα σε ζορίσουν τα υπόλοιπα μαθήματα και θα 'ναι κρίμα...
Αλλιώς να ξέρεις άλλο μηχανικός Η/Υ και άλλο Πληροφορικάριος...
δεν είναι ίδιο πράμα άσχετα αν στην Ελλάδα το ένα είναι χειρρότερο από το άλλο σε θέμα επαγγελματικής αποκατάστασης!

Τέλος να ξέρεις, άμα θες να φας και βούτυρο μαζί με το ψωμί που θα βγάζεις στη ζωή σου, να ξέρεις ότι μια βόλτα από το εξωτερικό θα τη περάσεις θέλεις δεν θέλεις...
Αυτό μας το λένε το 100% των καθηγητών μας, απόφοιτοι και όχι μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες, αλλα δεν θα παει τοσο μακρια η βαλιτσα. Πατρα εχω τροπο να γλιτωσω καποια παραπανω λεφτα απο τους γονεις μου, Θεσσαλια ομως δεεεν.
Και παλι σ'ευχαριστω ομως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Ελα στη θεσσαλια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kiko7Raton

Νεοφερμένος

Ο Mιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σοχός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Θέλω να γίνω καθηγητής καλλιτεχνικών,και θέλω λίγη βοήθεια για το τι κατεύθυνση να πάρω,ποια σχολή κ.τ.λ.

Συγνώμη για την ασαφήνειά μου,αλλά νομίζω ότι λίγο-πολύ καταλαβαίνετε τι θέλω να πω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Businessman

Νεοφερμένος

Ο Businessman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Καρβάλη (Καβάλα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Καλλιτεχνικές σπουδές π.χ. Αρχιτεκτονική;Γραφιστική;

Off-topic:

Ρε παλίκαρε που τον θυμήθηκες τον Kiko Kikou Kikirikou?Γρια κι εσύ;:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
καλων τεχνων μαλλον θελεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kiko7Raton

Νεοφερμένος

Ο Mιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σοχός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ρε παλίκαρε που τον θυμήθηκες τον Kiko Kikou Kikirikou?Γρια κι εσύ;:no1:
Μπορεί στον Ηρακλή να μην "έδεσε",αλλά στη Girona κάνει πάταγο. Άλλωστε είναι και καλός χαρακτήρας...;)

καλων τεχνων μαλλον θελεις...
:thanks: Ευχαριστώ,πολύ πιθανό μέχρι σίγουρο. Ξέρει κανείς περισσότερες πληροφορίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΘΥΜΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΕΥΘΥΜΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μπορεί στον Ηρακλή να μην "έδεσε",αλλά στη Girona κάνει πάταγο. Άλλωστε είναι και καλός χαρακτήρας...;)


:thanks: Ευχαριστώ,πολύ πιθανό μέχρι σίγουρο. Ξέρει κανείς περισσότερες πληροφορίες;

Απο καλων τεχνων ειναι σιγουρο..Τωρα παιζει και απο τμημα εικαστικων απθ δεν ειμαι απολυτα σιγουρος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kiko7Raton

Νεοφερμένος

Ο Mιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σοχός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Merci.:thanks:

Ξέρετε μήπως ποιά μαθήματα είναι αναγκαία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Merci.:thanks:

Ξέρετε μήπως ποιά μαθήματα είναι αναγκαία;

βασικα καλων τεχνων για να μπεις δεν ειναι με πανελλαδικες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top