Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Αυτο το πραγμα που πεφτετε και λετε μολις δειτε καποιον που παει θεωρητικη ''ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΜΠΕΣ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ'' δεν το καταλαβαινω.
Και μενα μου αρεσει η φυσικη, φυσικος ομως δεν θα γινομουν για κανενα λογο.
Δες πρωτα πως θα γραψεις και εχεις μια χρονια να απαντησεις στο μηχανογραφικο. No worries. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Συμβουλή:Να μη ξέρετε τι θέλετε.Θα σας γεμίσει πρόσθετο άγχος,ειδικά αν ο στόχος σας είναι υψηλόβαθμη σχολή.
Εγώ ήθελα από την πρώτη γυμνασίου τη Νομική και απ την αρχή της χρονιάς άρχισα να ασχολούμαι με τα μόρια.Μέχρι που ήρθε ένα 19 στα Αρχαία στο πρώτο τετράμηνο (που η καθηγήτρια μου το έβαλε για επισήμανση αφού ισχυρίζεται ότι άξιζα 20)και καταρρακώθηκα εντελώς,έχανα αυτόματα πάνω από 50 μόρια(τα οποία μπορεί να φαίνονται λίγα,αλλά στην ουσία δεν είναι,μπορώ να χάσω, αν όχι τη σχολή,τουλάχιστον την πόλη).Ε από εκεί και πέρα κάθε φορά που είχα μια αποτυχία τα έβαφα μαύρα.
Οπότε κάντε την προσπάθεια σας,έχετε μια κατεύθυνση προς κάποια σχολή(κι όχι μόνο μια συγκεκριμένη) και αποφασίζετε μόλις βγουν οι βαθμοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αυτο το πραγμα που πεφτετε και λετε μολις δειτε καποιον που παει θεωρητικη ''ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΜΠΕΣ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ'' δεν το καταλαβαινω.
Και μενα μου αρεσει η φυσικη, φυσικος ομως δεν θα γινομουν για κανενα λογο.
Δες πρωτα πως θα γραψεις και εχεις μια χρονια να απαντησεις στο μηχανογραφικο. No worries. :)

Eγώ το είπα αυτό διότι η κοπέλα λέει ότι δεν της αρέσει τίποτα ενώ διάλεξε θεωρητική λόγω μαθημάτων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Μη βιάζεσαι ακόμα έχεις καιρό. Έτσι κι αλλιώς είσαι θεωρητική, δεν μπορείς να αλλάξεις (αναφέρομαι στα παιδιά που αλλάζουν από θετική τεχνολογική). Απ' ότι μας λες πηγαίνεις ωδείο. Γιατί λοιπόν δεν πηγαίνεις μουσικολογία? Φυσικά υπάρχουν και οι φιλολογίες, η ψυχολογία και τα παιδαγωγικά. Πάντως μην ανησυχείς έχεις χρόνο...
-----------------------------------------
Συμβουλή:Να μη ξέρετε τι θέλετε.Θα σας γεμίσει πρόσθετο άγχος,ειδικά αν ο στόχος σας είναι υψηλόβαθμη σχολή.
Εγώ ήθελα από την πρώτη γυμνασίου τη Νομική και απ την αρχή της χρονιάς άρχισα να ασχολούμαι με τα μόρια.Μέχρι που ήρθε ένα 19 στα Αρχαία στο πρώτο τετράμηνο (που η καθηγήτρια μου το έβαλε για επισήμανση αφού ισχυρίζεται ότι άξιζα 20)και καταρρακώθηκα εντελώς,έχανα αυτόματα πάνω από 50 μόρια(τα οποία μπορεί να φαίνονται λίγα,αλλά στην ουσία δεν είναι,μπορώ να χάσω, αν όχι τη σχολή,τουλάχιστον την πόλη).Ε από εκεί και πέρα κάθε φορά που είχα μια αποτυχία τα έβαφα μαύρα.
Οπότε κάντε την προσπάθεια σας,έχετε μια κατεύθυνση προς κάποια σχολή(κι όχι μόνο μια συγκεκριμένη) και αποφασίζετε μόλις βγουν οι βαθμοί.



Συμφωνώ. Δεν είναι καλό να έχεις μόνο μία και μοναδική σχολή που θέλεις να περάσεις. Καλό είναι να έχεις διάφορες επιλογές, ώστε να έχεις στόχους και όνειρα, που έινα απαραίτητο να έχεις, ενώ παράλληλα δε θα απογοητεύεσαι (πολύ) με κάθε αποτυχία. Π.χ. έχω ένα φίλο ο οποίος ήθελε να πάει ντε και καλά Ιατρική. Τελικά δεν έγραψε καλά και λέει ότι θα ξαναδώσει (παρόλο που σίγουρα περνάει κάπου αλλού). Μάλιστα από την αρχή της χρονιάς ήταν τόσο πορωμένος και τόσο σιγουρος ότι θα περάσει που είχε ήδη αρχίσει να "κάνει διαγνώσεις" και να διαλέγει ειδικότητες! Και μάλιστα, απέτρεπε τους άλλους να πάνε γιατί έλεγε ότι "δεν αντέχουν τα αίματα" ενώ ο στον ίδιο "αρέσει πάρα πολύ να ανοίγει εγκεφάλους κτλ". Και πού ήξερε ότι αυτός αντέχει τα άιματα και του αρέσει να ανοίγει εγκεφάλους????? Το έχει κάνει???? Γι' αυτό λέω, μπορεί η σχολή να σου αρέσει στην πορεία και όταν θα μπεις μέσα στη δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roilCall

Νεοφερμένος

Η Γλυκερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν μπορώ να μπω μουσικολογία γιατί δεν έχω κάνει καθόλου θεωρία στη ζωή μου και αν είναι να ξεκινήσω τώρα, όσο εντατικά και να κάνω, θα πρέπει να χάσω μια χρονιά. Και αυτό που με προβληματίζει ιδιαίτερα είναι ότι έφυγα από τη θετική στη μέση της χρονιάς γιατί πάλι δε μου άρεσαν οι σχολές... Τελικά με εκνευρίζω πολύ μερικές φορές...!!! >:( Και σίγουρα δεν ξέρω τι με περιμένει σε κάθε σχολή, αλλά το σημαντικό είναι να έχω και γρήγορη αποκατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Συμφωνώ. Δεν είναι καλό να έχεις μόνο μία και μοναδική σχολή που θέλεις να περάσεις. Καλό είναι να έχεις διάφορες επιλογές, ώστε να έχεις στόχους και όνειρα, που έινα απαραίτητο να έχεις, ενώ παράλληλα δε θα απογοητεύεσαι (πολύ) με κάθε αποτυχία. Π.χ. έχω ένα φίλο ο οποίος ήθελε να πάει ντε και καλά Ιατρική. Τελικά δεν έγραψε καλά και λέει ότι θα ξαναδώσει (παρόλο που σίγουρα περνάει κάπου αλλού). Μάλιστα από την αρχή της χρονιάς ήταν τόσο πορωμένος και τόσο σιγουρος ότι θα περάσει που είχε ήδη αρχίσει να "κάνει διαγνώσεις" και να διαλέγει ειδικότητες! Και μάλιστα, απέτρεπε τους άλλους να πάνε γιατί έλεγε ότι "δεν αντέχουν τα αίματα" ενώ ο στον ίδιο "αρέσει πάρα πολύ να ανοίγει εγκεφάλους κτλ". Και πού ήξερε ότι αυτός αντέχει τα άιματα και του αρέσει να ανοίγει εγκεφάλους????? Το έχει κάνει???? Γι' αυτό λέω, μπορεί η σχολή να σου αρέσει στην πορεία και όταν θα μπεις μέσα στη δουλειά.
Συμφωνω εδω. :no1:
Δυστυχώς δεν μπορώ να μπω μουσικολογία γιατί δεν έχω κάνει καθόλου θεωρία στη ζωή μου και αν είναι να ξεκινήσω τώρα, όσο εντατικά και να κάνω, θα πρέπει να χάσω μια χρονιά. Και αυτό που με προβληματίζει ιδιαίτερα είναι ότι έφυγα από τη θετική στη μέση της χρονιάς γιατί πάλι δε μου άρεσαν οι σχολές... Τελικά με εκνευρίζω πολύ μερικές φορές...!!! >:( Και σίγουρα δεν ξέρω τι με περιμένει σε κάθε σχολή, αλλά το σημαντικό είναι να έχω και γρήγορη αποκατάσταση.
Καλα αν εφυγες απο θετικη για να πας θεωρητικη που οι σχολες ειναι σχετικα περιορισμενες και εχουν και πολυ υψηλες βασεις,δεν εκανες και οτι καλυτερο. :P
Αν ηταν καθαρα αυτος ο λογος που αλλαξες κατευθυνση δηλαδη .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roilCall

Νεοφερμένος

Η Γλυκερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Όχι ακριβώς αυτό: άλλαξα γιατί δεν ήμουν πολύ σίγουρη στη θετική από άποψη μαθημάτων και παράλληλα αφού δε μου άρεσε και καμιά σχολή, είπα να μην το παλέψω. Στη θεωρητική είναι πιο πολύ οι δυνατότητές μου, αλλά και οι σχολές (ανθρωπιστικές κυρίως) είναι λιγότερο απωθητικές από της θετικής. Παρ' όλα αυτά, πάλι δεν μπορώ να βρω κάτι που να με ικανοποιεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Είμαι δευτέρα λυκείου και δεν ξέρω ποια σχολή να διαλέξω. Οι βαθμοί μου είναι αρκετά καλοί και πιστεύω πως του χρόνου θα μου ανοιχτεί ένα μεγάλο φάσμα σχολών, δεν ξέρω όμως τι να επιλέξω. Είμαι θεωρητική (λόγω ενδιαφέροντος στα μαθήματα και σχετικής ευκολίας για μένα), ομολογώ όμως πως δε μου αρέσει καμιά σχολή, από οποιοδήποτε πεδίο. Φυσικά, θέλω να πάρω το δίπλωμα της φωνητικής μου από το ωδείο, καθώς όμως υπάρχει σχεδόν μηδαμινή απασχόληση για αυτό το επάγγελμα (που δυστυχώς είναι το όνειρό μου), πρέπει να βρω και μια σχολή να τελειώσω, που θα μου εξασφαλίσει τον επιούσιον, όσο το δυνατόν λιγότερο απωθητική.

Καμιά ιδέα;;;

Ευχαριστώ!
Μια ειναι η λυση !
ΚΠΕ (κατασπαταληση πατρικου εισοδηματος);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Είμαι δευτέρα λυκείου και δεν ξέρω ποια σχολή να διαλέξω. Οι βαθμοί μου είναι αρκετά καλοί και πιστεύω πως του χρόνου θα μου ανοιχτεί ένα μεγάλο φάσμα σχολών, δεν ξέρω όμως τι να επιλέξω. Είμαι θεωρητική (λόγω ενδιαφέροντος στα μαθήματα και σχετικής ευκολίας για μένα), ομολογώ όμως πως δε μου αρέσει καμιά σχολή, από οποιοδήποτε πεδίο. Φυσικά, θέλω να πάρω το δίπλωμα της φωνητικής μου από το ωδείο, καθώς όμως υπάρχει σχεδόν μηδαμινή απασχόληση για αυτό το επάγγελμα (που δυστυχώς είναι το όνειρό μου), πρέπει να βρω και μια σχολή να τελειώσω, που θα μου εξασφαλίσει τον επιούσιον, όσο το δυνατόν λιγότερο απωθητική.

Καμιά ιδέα;;;

Ευχαριστώ!
Η αποψη μου ειναι πως αφου σου αρεσει η μουικη αυτο πρεπει να ακολουθησεις,αλλιως καποια στιγμη στη ζωη σου θα αναρωτηθεις γιατι δεν το εκανες.Αλλωστε με το να μπεις σε μια σχολη που δεν σε ενδιαφερει και πολυ το στερεις απο καποιον αλλο που μπορει να το θελει περισσσοτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Η αποψη μου ειναι πως αφου σου αρεσει η μουικη αυτο πρεπει να ακολουθησεις,αλλιως καποια στιγμη στη ζωη σου θα αναρωτηθεις γιατι δεν το εκανες.Αλλωστε με το να μπεις σε μια σχολη που δεν σε ενδιαφερει και πολυ το στερεις απο καποιον αλλο που μπορει να το θελει περισσσοτερο.

1ον Εκανε πριν λιγο ενα τοπικ σχετικα με μεταπτυχιακο στην μουσικη στο εξωτερικο . Αφου αυτο δεν θες ?
2ον Υπαρχει σχολη μουσικολογιας που περνας απο παντου(νομιζω)
3ον δεν στερει την θεση σε κανεναν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
1ον Εκανε πριν λιγο ενα τοπικ σχετικα με μεταπτυχιακο στην μουσικη στο εξωτερικο . Αφου αυτο δεν θες ?
2ον Υπαρχει σχολη μουσικολογιας που περνας απο παντου(νομιζω)
3ον δεν στερει την θεση σε κανεναν;)
Aν περασει πχ νομικη και δεν το θελει στερει τη θεση απο καποιον που μπορει να το θελει πιο πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roilCall

Νεοφερμένος

Η Γλυκερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Όχι, αυτό είναι που ψάχνω ένα πανεπιστήμιο για προπτυχιακές σπουδές, για να μη στερήσω τη σχολή από κανέναν άλλο... Και η μουσικολογία δεν έχει όπερα ή γενικώς φωνητική, και επιπλέον δεν έχω τις απαραίτητες γνώσεις αρμονίας.
Το μόνο που ζητάω από τα ελληνικά πανεπιστήμια είναι μια αρκετά ενδιαφέρουσα σχολή, που θα περάσω ευχάριστα και αξιοπρεπώς και παράλληλα θα μου παρέχει ένα πτυχίο που θα δώσει δουλειά όσο το δυνατόν γρηγορότερα. Μόνο και μόνο για να μην μπω στους κόπους των σπουδών στο εξωτερικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic ftw

Νεοφερμένος

Η lunatic ftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ισως παιδαγωγικα.Μια φιλη μ σπουδαζει αρχαιολογια στην Κρητη και μου ειπε οτι ειναι ωραια σχολη.Παντως η τελικη επιλογη δικη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Είμαι δευτέρα λυκείου και δεν ξέρω ποια σχολή να διαλέξω. Οι βαθμοί μου είναι αρκετά καλοί και πιστεύω πως του χρόνου θα μου ανοιχτεί ένα μεγάλο φάσμα σχολών, δεν ξέρω όμως τι να επιλέξω. Είμαι θεωρητική (λόγω ενδιαφέροντος στα μαθήματα και σχετικής ευκολίας για μένα), ομολογώ όμως πως δε μου αρέσει καμιά σχολή, από οποιοδήποτε πεδίο. Φυσικά, θέλω να πάρω το δίπλωμα της φωνητικής μου από το ωδείο, καθώς όμως υπάρχει σχεδόν μηδαμινή απασχόληση για αυτό το επάγγελμα (που δυστυχώς είναι το όνειρό μου), πρέπει να βρω και μια σχολή να τελειώσω, που θα μου εξασφαλίσει τον επιούσιον, όσο το δυνατόν λιγότερο απωθητική.

Καμιά ιδέα;;;

Ευχαριστώ!


οταν σπουδαζεις να ξερεις οτι δεν κανεις παντα αυτο το επαγγελμα...βασικα τις περισσοτερες φορες κανεις κατι αλλο,αρα σπουδασε κατι που σου αρεσει,γιατι οχι κατι που να εχει να κανει με μουσικη, και μετα δουλειες ολο και καπου θα βρεις...δυστυχως οσους γνωριζω,οι περισσοτεροι δεν ασκουν αυτο που σπουδασαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Aν περασει πχ νομικη και δεν το θελει στερει τη θεση απο καποιον που μπορει να το θελει πιο πολυ.
Να ταν πιο μαγκας ο αλλος να εγραφε καλυτερα και να περνουσε αυτος...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmysdim16

Νεοφερμένος

Ο jimmysdim16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
αρχικα καλησπέρα σε όλους...ειμαστε λιγες μέρες πριν την δήλωση των μηχανογραφικών...κι ομως εγα ακομα προβληματίζομαι σχετικα με το ποιά σχολή να επιλέξω....με ενδιαφέρουν κυρίως ζητήματ σχετικά με γραφιστική,νεες τεχνολογίες,πληροφορικής,νέες μορφές τέχνης κλπ,δεν ξέρω ομως ποιά απο τα ελληνικά τμήματα είναι προτημότερο να επιλέξω...αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα στισ σχολές τεχνών εικόνας και ήχου,πολιτισμικής τεχνολογίας,τει γραφιστικής αλλα ειμαι ανοικτος και σε αλλες σχολές....οποιος εχει γνωσεις σχετικα με το αντικείμενο και καποια σχετική σχολή ας μου πει κατι μπάς και πάρω τελικα μια απόφαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariavrdf

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια εβγαλα 14585 στο 5ο πεδιο.το ξερω οτι δεν ειναι αρκετα για το 5ο αλλα θα μπορουσατε να μου προτεινετε καποια καλη σχολη.ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ΤΕΙ Λογιστικης IMO ειναι η καλύτερη δυνατή επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariavrdf

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ΤΕΙ Λογιστικης IMO ειναι η καλύτερη δυνατή επιλογή.
το ιμο τι ειναι,σε ποια περιοχη βρισκεται η συγκεκριμενη σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
IMO = In my opinion -.-
Με τα μόρια σου πιάνεις και Αθηνα και Θεσσαλονίκη λογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top