orado

Νεοφερμένος

Ο orado αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδια αν μπω σε τει ηλεκτρολογιας γινεται μολις βγαλω τη σχολη να μπω στη μηχανολογια η στην ηλεκτρονικη και να παρακολουθησω μονο τα διαφορετικα μαθηματα γιατι μ εχουν πει οτι η μηχανολογια η ηλεκτρονικη και η ηλετρολογια εχουν τα ιδια μαθηματα περιπου και μπορω να παρακολουθησω τα διαφορετικα μαθηματα και ετσι να παρω και αλλο πτυχιο..μηπως ξερει η εχει ακουσει κανεις τιποτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr_NaRuTo

Νεοφερμένος

Ο Mr_NaRuTo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για τα Χανιά ενδιαφέρεσαι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orado

Νεοφερμένος

Ο orado αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
οχι για αθηνα-χαλκιδα-λαμια..γιατι εξαρταται απο το τει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr_NaRuTo

Νεοφερμένος

Ο Mr_NaRuTo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
συγνώμη στον acr πήγαινε η ερώτηση αλλά αυτό που ρωτάς και εμένα θα με ενδιέφερε να ακούσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών Πειραιά γιατί μπορείς να βγεις οικονομολόγος.
Εγώ θα επέλεγα Πολιτική Επιστήμη Παντείου, γιατί το θεωρώ πιο ενδιαφέρον. Όμως πρόκειται για δυο εντελώς διαφορετικούς κλάδους, οπότε σκέψου το λίγο.

κατ εμε,το πολιτικο της παντειου ειναι πιο ενδιαφερον ..αλλα με προβληματιζει το τι κανω μετα το πτυχιο.. για την κοινωνιολογια με πιεζουν απο το σπιτι μου,γιατι το θεωρουν παρεμφερες με την ψυχολογια.. αληθευει αυτο?μπορω απο την κοινωνιολογια να κανω μεταπτυχιακο στη συνβουλευτικη??(γιατι νομιζω ψυχολογος βερος μονο απο την ψυχολογια βλαινεις)...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orado

Νεοφερμένος

Ο orado αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
:P....παντος αν ξερει κανεις ας μας πει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
παιδια αν μπω σε τει ηλεκτρολογιας γινεται μολις βγαλω τη σχολη να μπω στη μηχανολογια η στην ηλεκτρονικη και να παρακολουθησω μονο τα διαφορετικα μαθηματα γιατι μ εχουν πει οτι η μηχανολογια η ηλεκτρονικη και η ηλετρολογια εχουν τα ιδια μαθηματα περιπου και μπορω να παρακολουθησω τα διαφορετικα μαθηματα και ετσι να παρω και αλλο πτυχιο..μηπως ξερει η εχει ακουσει κανεις τιποτα??

οχι για αθηνα-χαλκιδα-λαμια..γιατι εξαρταται απο το τει??
Λαμία και Ηλεκτρολογία;:(
Πόσο παίζει να μισείς τον εαυτό σου;
Λαμία αν είναι έλα ηλεκτρονική ;)

Και από Ηλεκτρονική για Ηλεκτρολογία είναι πολύ πιο εύκολο από το ανάποδο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

acr

Νεοφερμένος

Ο acr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για τα Χανιά ενδιαφέρεσαι;;
ναι για το τμημα μηχανικων ορυκτων πορων στα χανια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cupcake

Νεοφερμένος

Η cupcake αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
και γω ακομα να αποφασισω δυστυχως δεν μ αρεσει καποια σχολη τοσο οσο να την βαλω πρωτη επιλογη κ αυτο που φοβαμαι ειναι οτι θα το μετανιωσω μετα.εβγαλα αρκετα καλο βαθμο που μου επιτρεπει να μπω στη νομικη αθηνας μονο που εγω πριν να βγουν οι βασεις ηθελα αγγλικη φιλολογια αλλα τωρα ολοι μου λενε οτι η νομικη εχει περισσοτερες διεξοδους κ πραγματα να κανεις μετα αλλα εγω δεν ειμαι σιγουρη οτι μ αρεσει η μου ταιριαζει.ειμαι διχασμενη πραγματικα τελειωνουν οι ημερομηνιες για το μηχανογραφικο κ δν ξερω τι να βαλω!!σας παρακαλω μπορειτε να μου δωσετε περισσοτερες πληροφοριες για την νομικη αθηνας κ την αγγλικη φιλολογια βασικα να μου πειτε εντυπωσεις κ αν γινεται ν εργαστω στο εξωτερικο.ευχαριστω προκαταβολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orado

Νεοφερμένος

Ο orado αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
για λαμια ηλεκτρονικη θα ερχομουν για αθηνα η χαλκιδα ειναι το θεμα...για το τμημα πληροφορικης και τεχνολογιας υπολογιστων στη λαμια ξερεις αν ειναι καλο κ αν αξιζει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
για λαμια ηλεκτρονικη θα ερχομουν για αθηνα η χαλκιδα ειναι το θεμα...για το τμημα πληροφορικης και τεχνολογιας υπολογιστων στη λαμια ξερεις αν ειναι καλο κ αν αξιζει??

Ηλεκτρονική στην Χαλκίδα δεν έχει
Η πληροφορική και η ηλεκτρονική της Λαμίας είναι πολύ καλά τμήματα!
Ηλεκτρολογία απλά μην κάνεις το λάθος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
και γω ακομα να αποφασισω δυστυχως δεν μ αρεσει καποια σχολη τοσο οσο να την βαλω πρωτη επιλογη κ αυτο που φοβαμαι ειναι οτι θα το μετανιωσω μετα.εβγαλα αρκετα καλο βαθμο που μου επιτρεπει να μπω στη νομικη αθηνας μονο που εγω πριν να βγουν οι βασεις ηθελα αγγλικη φιλολογια αλλα τωρα ολοι μου λενε οτι η νομικη εχει περισσοτερες διεξοδους κ πραγματα να κανεις μετα αλλα εγω δεν ειμαι σιγουρη οτι μ αρεσει η μου ταιριαζει.ειμαι διχασμενη πραγματικα τελειωνουν οι ημερομηνιες για το μηχανογραφικο κ δν ξερω τι να βαλω!!σας παρακαλω μπορειτε να μου δωσετε περισσοτερες πληροφοριες για την νομικη αθηνας κ την αγγλικη φιλολογια βασικα να μου πειτε εντυπωσεις κ αν γινεται ν εργαστω στο εξωτερικο.ευχαριστω προκαταβολικα

βάλε νομική και δεν θα το μετανιώσεις και γω στην ίδια θέση με σένα ήμουνα ήθελα να βάλω αγγλική ή νομική αλλα κατάλαβα οτι πιο πολύ ενδιαφέρον έχει να ασχολείσαι με υποθέσεις και να ψάχνεις σε βιβλία και γενικώς να έχει ουσία το διάβασμα γιατι εφαρμόζεται πρακτικά παρα να κάνεις ιδιαίτερα μια ζωή σε παιδία i am you are he is ... όσο για επαγγελματικές προοπτικές η νομική προσφέρει πιο πολλές διεξόδους τόσο στην Ελλάδα οσο και στο εξωτερικό αρκεί να είσαι αφοσιωμένος γιατι απ ότι κατάλαβες νομίζω στη νομική περνάνε όλα τα νούμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orado

Νεοφερμένος

Ο orado αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
οκ φιλε ευχαριστω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
και γω ακομα να αποφασισω δυστυχως δεν μ αρεσει καποια σχολη τοσο οσο να την βαλω πρωτη επιλογη κ αυτο που φοβαμαι ειναι οτι θα το μετανιωσω μετα.εβγαλα αρκετα καλο βαθμο που μου επιτρεπει να μπω στη νομικη αθηνας μονο που εγω πριν να βγουν οι βασεις ηθελα αγγλικη φιλολογια αλλα τωρα ολοι μου λενε οτι η νομικη εχει περισσοτερες διεξοδους κ πραγματα να κανεις μετα αλλα εγω δεν ειμαι σιγουρη οτι μ αρεσει η μου ταιριαζει.ειμαι διχασμενη πραγματικα τελειωνουν οι ημερομηνιες για το μηχανογραφικο κ δν ξερω τι να βαλω!!σας παρακαλω μπορειτε να μου δωσετε περισσοτερες πληροφοριες για την νομικη αθηνας κ την αγγλικη φιλολογια βασικα να μου πειτε εντυπωσεις κ αν γινεται ν εργαστω στο εξωτερικο.ευχαριστω προκαταβολικα
εγω νομιζω αγγλικη ειναι καλυτερα.εγω αυτη θα βαλω 1η επιλογη αλλα δεν την πιανω....
εσενα τι σου αρεσει περισσοτερο...αν ηθελες αγγλικη πριν βγουν οι βαθμοι καλυτερα να βαλεις αγγλικη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
εβαλα παιδαγωγικο 1η επιλογη κ ξεμπερδεψα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ApostolosG13

Νεοφερμένος

Ο ApostolosG13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδιά,έβγαλα δυστυχώς 11384 και έβαλα ως πρώτη επιλογή το Τμήμα Πολιτικών Επιστημών στη Κομοτηνή.Λέτε να καταφέρω να μπω ????? Επιπλέον είμαι και στη κατηγορία των κοινωνικών κριτηρίων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr_NaRuTo

Νεοφερμένος

Ο Mr_NaRuTo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ναι για το τμημα μηχανικων ορυκτων πορων στα χανια
δεν έχω ακούσει ούτε καλά ούτε όμως κακά σχόλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris_eng

Νεοφερμένος

Ο thodoris_eng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
δεν έχω ακούσει ούτε καλά ούτε όμως κακά σχόλια!

Ουτε να το σκεφτεις να δηλωσεις τους Μηχανικους Ορυκτων Πορων στα Χανια.

-Σχολη χωρις επαγγελματικα δικαιωματα
-Σχολη πολυ χαμηλης ζητησης στην αγορα εργασιας
-Τα Χανια ειναι μια πολη για την οποια εχω ακουσει τα χειροτερα οσον αφορα την φοιτητικη ζωη. Με οσους μιλησα που σπουδασαν εκει αποκομισα μια πολυ αρνητικη εικονα, δηλαδη μια πολη χωρις καθολου ζωη ολο τον Χειμωνα.
-Επισης η Κρητη ειναι νησι κατι που καθιστα τις μετακινησεις δυσκολες.

Αρα μακρια απο τετοιες επιλογες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
-Τα Χανια ειναι μια πολη για την οποια εχω ακουσει τα χειροτερα οσον αφορα την φοιτητικη ζωη. Με οσους μιλησα που σπουδασαν εκει αποκομισα μια πολυ αρνητικη εικονα, δηλαδη μια πολη χωρις καθολου ζωη ολο τον Χειμωνα.
Ασχολίαστο...
-Επισης η Κρητη ειναι νησι κατι που καθιστα τις μετακινησεις δυσκολες.
Αν μένεις Μακρια απο Λιμάνι που εχει ακτοπλοϊκη συνδεση ναι, στην αντιθετη περιπτωση ΟΧΙ.

Η Κρήτη έχει απο τις καλυτερες σχολες στην Ελλάδα οπου αναπτύσσονται τρελες τεχνολογίες.
Δεν είναι τυχαιο που το Ελληνικό ΙΤΕ εδρεύει εκει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Η Κρήτη έχει μερικά από τα καλύτερα ερευνητικά κέντρα και εργαστήρια της Ελλάδος. Ας κάνει κάποιος και μισή ώρα παραπάνω διαδρομή αν είναι να γίνει καλός επιστήμονας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top