Επιλογή Ομάδας Προσανατολισμού

chem22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chem22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Απο την τεχνολογική δεν πας οδοντιατρική πάντος !!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
γι' αυτο εξαρταται και απο το τι θες, η κατευθυνση που θα διαλεξεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eγώ θα έλεγα ότι δεν συμφέρει το ΑΟΘ από θετική λόγω της μεγάλης ύλης της βιολογίας κατεύθυνσης..Και όσον αφορά τις επιλογές εγώ έχω ήδη 5-6 στο μυαλό μου:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
δεν ειναι τοοοσο μεγαλη οσο φαινεται. μεγαλα ειναι 3 κεφαλαια αλλα τα υπολοιπα ειναι 3-4 το πολυ σελιδες το καθενα. υπομονη να εχεις να τα παπαγαλιζεις!! καλο ειναι να εχεις ενναλακτικες.. μπες στα σαιτ των σχολων και δες τι μαθηματα κανουν στα τμηματα που θελεις ωστε να μη βρεθεις προ εκπληξεως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoezaxariadi

Νεοφερμένος

Η ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αν θελεις παρα παρα πολυ ιατρικη τοτε να πας θετικη αλλα απο προσωπικη μου πειρα σου λεω οτι η θετικη ειναι παλουκι!!αν εισαι παρα πολυ καλος και θελεις 3πεδιο αλλα οχι ιατρικη μπορεις να πας τεχνολογικη στον κλαδο με τη βιοχημεια και ν παρεις βιολογια γενικης και ν πας στο τριτο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
η θετικη δεν ειναι παλουκι:nono: απλα μια κατευθυνση που εχει καποια δυσκολια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
η θετικη δεν ειναι παλουκι:nono: απλα μια κατευθυνση που εχει καποια δυσκολια
Ακριβως.Στο κατω-κατω η δυσκολια ειναι κατι το υποκειμενικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά ενδιαφέρομαι για σχολές πληροφορικής, και έχω μετανιώσει που πήγα θετική. Είχα ακριβώς την ίδια απορία με εσάς πέρισυ τέτοιο καιρό αλλά είχα την ατυχία να κάνω το μεγαλύτερο λάθος της ζωής μου. Έφαγα τη μεγαλύτερη τάπα ολόκληρη τη χρόνια από αυτή τη χημεία! Ξέροντας οτι δε θα μου χρειαστεί, δεν τη διάβαζα. Και πραγματικά περίμενα ότι θα ήταν πιο εύκολη, αλλά είναι τόσο εξειδικευμένα πράγματα, τόσο άχρηστα για μένα... που...πφφ. Πηγαίνετε τεχνολική παίδες! Όσους δεν τους ενδιαφέρει η χημεία, τεχνολογική χωρίς δεύτερη σκέψη. Και πιο ενδιαφέρον είναι το μάθημα της Τ.Ε. και πιο εύκολο. Εγώ είμαι αναγκασμένος τώρα να κάτσω να διαβάσω 3 κεφάλαια χημείας, μέσα σε 4 μέρες. Τώρα αν εσείς σκοπεύετε να διαβάζετε, τότε καλώς. Αλλά κι εγώ αυτό σκόπευα, ξενέρωσα όμως κατά τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς. Αλλά δεν πειράζει, 4 + σήμερα, και χημεία (:sick:) ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ! ΜΟΥΧΑΧΑ! :bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά ενδιαφέρομαι για σχολές πληροφορικής, και έχω μετανιώσει που πήγα θετική. Είχα ακριβώς την ίδια απορία με εσάς πέρισυ τέτοιο καιρό αλλά είχα την ατυχία να κάνω το μεγαλύτερο λάθος της ζωής μου. Έφαγα τη μεγαλύτερη τάπα ολόκληρη τη χρόνια από αυτή τη χημεία! Ξέροντας οτι δε θα μου χρειαστεί, δεν τη διάβαζα. Και πραγματικά περίμενα ότι θα ήταν πιο εύκολη, αλλά είναι τόσο εξειδικευμένα πράγματα, τόσο άχρηστα για μένα... που...πφφ. Πηγαίνετε τεχνολική παίδες! Όσους δεν τους ενδιαφέρει η χημεία, τεχνολογική χωρίς δεύτερη σκέψη. Και πιο ενδιαφέρον είναι το μάθημα της Τ.Ε. και πιο εύκολο. Εγώ είμαι αναγκασμένος τώρα να κάτσω να διαβάσω 3 κεφάλαια χημείας, μέσα σε 4 μέρες. Τώρα αν εσείς σκοπεύετε να διαβάζετε, τότε καλώς. Αλλά κι εγώ αυτό σκόπευα, ξενέρωσα όμως κατά τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς. Αλλά δεν πειράζει, 4 + σήμερα, και χημεία (:sick:) ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ! ΜΟΥΧΑΧΑ! :bravo:
Καλα κι εγω περσυ ακουγα παιδια να λενε αυτα που λες και συ,και φοβομουν τη χημεια αλλα τελικα ηταν πανευκολα.Αρκει να διαβαζεις.Αν δεν διαβαζεις δε σου φταιει το μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Έκανες φροντηστήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
καθεις εφ ω εταχθη αμα δε σ αρεσει η χημεια μη τη βριζεις.....και σε πληροφορω για μενα που παω θετικη μ ειναι ακρως χρησιμα αυτα π μαθαινω τωρα για το ποσο χρησιμο ειναι το μαθημα τησ τ.ε. ενας θεος ξερει που ολοι γ***** το ανεβαζουν ηλιθιο το κατεβαζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ε χέρω πολύ. Εγώ δεν έκανα. Αν έκανα θα μου φαινόταν και μένα εύκολη και θα διάβαζα. Είναι πολύ εξειδικευμενα πράγματα που μεσα στο καλοκαίρι θα ξεχαστούν και δε γουστάρω να δίνω 50 ευρώ τη βδομάδα για κάτι που δε θα χρειαστεί. Τεχνολογική για να μάθετε 2 πράγματα που όσοι ασχοληθούν με 4το πεδίο θα τους φανούν χρήσιμα και ενδιαφέροντα.
-----------------------------------------
Δες φιλαράκο. Είπα όποιον δεν τον ενδιαφέρει η χημεία, να πάει τεχνολογική. Μάθε να διαβάζεις σωστά και να γράφεις και μετά έλα να σχολιάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
νομιζω οτι προτρεπεις καθαρα να ακολουθησουν οι μελλοντικοι μαθητες τησ β λυκειου την τεχνολογικη.....''πηγαινετε τεχνολογικη παιδεσ'' βασιζεσαι μονο στη δικια σου εμπειρια και βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα κια ναι ακομη και για αυτους που θελουν 4 πεδιο η χημεια ειναι πιο ενδιαφερουσα γιατι εξηγει πολλα πραγματα καθημερινα και δεν αερολογει σιγα το φροντιστηριο μην κοστιζει 50 ευρω και με λιγη προσπαθεια ολοι τα καταφερνουν δεν ειναι δα και αστροφυσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Υπηρχαν πολλα παιδια στην ταξη της κατευθυνσης φετος που στην αρχη της χρονιας δεν τους ενδιεφερε η χημεια,αλλα τελικα αλλαξαν γνωμη.Οποτε οποιος δεν ειναι εντελως σιγουρος πως δεν θελει 3ο πεδιο καλα θα κανει να παει θετικη στη β.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Λοιπόν, όταν αναφέρεστε στα λόγια κάποιου, τουλάχιστον να τα μεταφέρετε σωστά και ολοκληρωμένα. Εγώ είπα:

Πηγαίνετε τεχνολική παίδες! Όσους δεν τους ενδιαφέρει η χημεία, τεχνολογική χωρίς δεύτερη σκέψη.

Μην παραποιείτε λόγια άλλων.
-----------------------------------------
Κι αν εσένα οι ενθαλπίες και ο υπολογισμός ταχύτητας των χημικών αντιδράσεων σου είναι τόσο καθημερινό, τότε μάλλον ζεις στο εργαστήριο του Ντέξτερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
sorry για αυτο δεν το ειδα ολο αλλα για τα υπολοιπα δεν αλλαζω γνωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Άρα ζεις στο εργαστήριο του Ντέξτερ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
οχι απλα πηγα για ενα μηνα τεχνολογικη και μετα πηγα θετικη και μπορω να συγκρινω νομιζω τις κατευθυνσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Οκ, πες το μου και αυτό τώρα. Ότι η Χημεία Κατ. Β' λυκείου έχει πράγματα καθημερινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top