Επαναληπτική εξεταστική 2008

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σ' όσους είναι στο πτυχίο καλή λευτεριά από αυτήν την εξεταστική, σε μας [νι κι εγώ δίνω] καλή μας τύχη! :D
Κουράγιο αδέρφια, θα περάσει!



Πότε αρχίσατε/τελειώνετε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
έχω μόνο τρία μαθήματα- όχι δεν είμαι πτυχίο.Δίνω στις 11,15 και 26/9. καλή μας επιτυχία παιδιάα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Έχω 5 μαθήματα που χρωστάω (αλλά τι μαθήματα...). Αύριο δίνω το πρώτο, Δομές Δεδομένων.

Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Δίνεις και εσύ Γιώργο ;;; Εγώ δίνω στις 12 μόνο. Βέβαια με τη δουλειά τα βρίσκω δύσκολα :worry:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι εγώ κάπου εκεί, στα μέσα Σεπτέμβρη!

Χεχ, σε καταλαβαίνω, κι εγώ δουλεύω για λίγο καιρό. :worry:
Αλλά θα περάσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ναι μωρέ, και γω 10 μαθηματάκια δίνω! Τελευταίο στις 3 Οκτωβρίου! Καλά μας κουράγια! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Μπράβο βρε Τέτρα! Επιτέλους είπε και κάποιος έναν φυσιολογικό αριθμό. :P Εγώ θα πάω για 7-8 (έπρεπε περισσότερα αλλά μετά το καλοκαίρι...καταλαβαίνετε) Άντε παιδιά, να την πάρουμε την πόλη...(λέεεεμε τώωωωρα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλή σας επιτυχία παιδάκια!!!! Break a leg! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Εγώ πάλι χρωστάω 7! Το ένα έφυγε ήδη και το τελευταίο το δίνω στις 26!:/:
Άντε καλό μας κουράγιο παιδια!!



πσ: Γιωργο παιδί μου γιατί έχεις μια μανία να ανοίγεις τέτοια επίπονα θέματα?:mad:Δε μας λυπάσαι καθόλου?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ χρωστάω 2 αλλά σιχαμένα και εντελώς άσχετα με αυτό που σπουδάζω :(
Σπουδάζω πληροφορική και χρωστάω Οικονομικά και Λογιστική :mad:
Σγκρούμφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top