Επαναληπτικές Πανελλήνιες Εξετάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
2o-3o Θέμα πιο δύσκολα από τα δικά μας όσον αφορά στη διατύπωση (ψάρωνε) αλλά τέταρτο πιο απλό νομίζω σε κάποια ερωτήματα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
:eek:
Το πρώτο θέμα θα έλεγα ότι ήταν ίδιας δυσκολίας με το δικό μας.
Το δεύτερο νομίζω ότι ήταν αρκετά πιο δύσκολο σε σύγκριση με το δικό μας!
Το τρίτο ήταν νορμάλ κ νομίζω δεν ήθελε τόσα πολλά όσο το δικό μας.
Στο 4ο wtf?Ολοκλήρωμα μόνο στο Δ3 και στο Δ4;Πιστεύω πως αυτό ήθελε λιγότερες πράξεις από το δικό μας και έβγαινε πιο εύκολα.

Δεν κάθισα να λύσω αναλυτικά τα θέματα(σιγά μην είχα τέτοια όρεξη,παρόλο που τα λατρεύω) αλλά έτσι μου φάνηκαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ωραία θέματα στα αντικλείδια!!
Οι ερωτήσεις μου άρεσαν πολύ, ίσως λίγο δύσκολο να ήταν αυτό με τη χρήση των προσώπων, δε θυμάμαι καλά την ανάλυση τώρα όμως
(και το ξαναλέω, όλα τα ωραία τα έβαλαν στις επαναληπτικές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Aν μαθει η αδερφη μου πως επεσαν τα αντικλειδια στις επαναληπτικες θα σκασει... Ηταν το αγαπημενο της ποιημα:confused:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Για τα θεματα στα μαθ κατ :

θεμα 1ο : ευκολη θεωρια (αν και πρεπει να δωθει προσοχη στον ορισμο της αρχικης)

Θεμα 2ο : πιο πολλες πραξεις και σκεψεις απο του Μαιου.

Θεμα 3ο : ενας φιλος ηρθε αποψε απ'τα παλια...Αυτο που δεν περιμεναν ολοι,επεσε! Και μαλιστα,σε επαναληπτικες.Ας ελπισουμε να μην δουμε επεισοδια σ'αυτο το θεμα (αν και δεν υπαρχει περιπτωση να μην υπαρξουν).Κλασσικα,κραξιμο απο γονεις και καθηγητες.

Θεμα 4ο : θα ελεγα οτι ειναι πιο ''τσιμπιμενο'' απο του Μαιου .

Προσωπικη μου αποψη : καλυτερα που εδωσα πανελληνιες τον Μαιο,γιατι τωρα θα τρωγα μεγαλο παλουκι! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Η Λογοτεχνία, όσο πιο αντικειμενικά μπορώ να το δω, πολύ πιο εύκολη. Και εξηγώ:

Α1) ΟΚ, σου δίνουν τα γνωρίσματα, που κάνουν ΜΠΑΜ και πρέπει να τα εντοπίσεις. Σιγά τ' αυγά. Αν σου έλεγαν να εντοπίσεις μόνος σου 3 από τα γνωρίσματα του Παυλόπουλου, να το δεχτώ, βλέπουν ποιος έχει διαβάσει και τα ξέρει, τώρα η ερώτηση μοιάζει με εκείνες που βάζουν στα θέματα για τους Έλληνες του εξωτερικού. Εμάς πχ τα γνωρίσματα της Επτανησιακής σχολής δεν μας τα έδιναν, δεν τα ήξερες; 0/15, ενώ τώρα κάποιος όλο και κάτι θα γράψει.

Β1) Ε αν δεν είναι αυτό σχήμα κύκλου, τότε ποιο είναι; Ο σχολιασμός δεν είναι κάτι ιδιαίτερο για κάποιον που έχει πιάσει το νόημα του ποιήματος.. λες κάτι για τον απροσπέλαστο χαρακτήρα της ποίησης, για τις αέναες προσπάθειες των ποιητών, για τη διαχρονικότητα, ε 15μόρια πιάνει, δεν είναι ανάγκη να γράψεις και 5σελ.

Β2)α. Η χρήση των προσώπων, τι ποιο λογικό να ζητηθεί. Βέβαια δεν αναφέρουν αν θέλουν να πεις αναλυτικά τον αφηγητή και την εστίαση, αλλά υποθέτω πως δυο σειρές μπορείς να τις γράψεις για να είσαι καλυμμένος. Με το γ' πληθυντικό ο αφηγητής μοιάζει παντογνώστης (παράλληλα παντεπόπτης) που φαίνεται να γνωρίζει την αλήθεια (<αντικειμενικότητα/αοριστία/συνέχεια μέσα στον χρόνο) ενώ με το α' πληθυντικό ο αφηγητής φαίνεται πως εν τέλει εντάσσει τον εαυτό του στην χορεία των ποιητών που μάταια παλεύουν να ανοίξουν την πόρτα της ποίησης.

β. Εδώ υπάρχει κάποια ασάφεια, αλλά αναγκαστικά ο μαθητής απαντά ύπουλα. Εγώ λογικά θα έδινα την εικόνα της Ποίησης-Πόρτας και θα μιλούσα για την αοριστία του χώρου (μια Πόρτα κάπου/παντού) που προσδίδει αυτή τη διάρκεια, την αιωνιότητα, ενώ παράλληλα εξάπτει την περιέργεια, έχει μια ασάφεια, κάποιο μυστήριο. Ως δεύτερη εικόνα ίσως να έδινα το ξαφνικό κλείσιμο της πόρτας, που κανένα αντικλείδι δεν μπορεί να ανοίξει.

Γ1)α. Ξεφτύλα/πανεύκολο. Δεν έχεις κάποια δομική ιδιαιτερότητα, άρα μιλάς ΜΟΝΟ για το περιεχόμενο και τους αδαείς, τους απαίδευτους, αυτούς που δεν μπορούν να αντιληφθούν τα κάλλη της ποίησης και να συλλάβουν τους καρπούς της.

β. Επίσης εύκολο.Πρέπει να αναφερθείς στους ποιητές, που νομίζουν πως μπορούν να καρπωθούν τις χαρές της ποίησης και θαμπώνονται, αφοσιώνονται στις προσπάθειες και ξεχνάνε να απολαύσουν το "ταξίδι". Είναι οι ποιητές που λησμονούν πως αν η Ποίηση αποκάλυπτε τα μυστικά της θα αυτοαναιρούνταν, είναι εκείνοι που θυσιάζονται στην προσπάθεια και δεν απολαμβάνουν όσα τους προσφέρει. Χρειάζεται φυσικά και σχόλιο για τον συμβολισμό, αντικλείδια = όλα τα ποιήματα που γράφτηκαν/γράφονται/θα γραφτούν/δεν θα γραφτούν ποτέ.

Δ) Δεν έκατσα να το αναλύσω το παράλληλο, αλλά μου φάνηκε όμορφο ποίημα και κατανοητό, με επίπεδα σύγκρισης.


Εν κατακλείδι, αυτό που έχουν τα θέματα είναι ΣΑΦΗΝΕΙΑ, κάτι που έλειπε από τα δικά μας. Διαβάζοντας τις ερωτήσεις αμέσως ήξερα τις απαντήσεις, τίποτα τραγικό, μου ήρθαν στο μυαλό όλες οι σημειώσεις καθώς και οι απαντήσεις από τα βοηθήματα.

Την λάτρεψα τη Λογοτεχνία και ειδικά τα Αντικλείδια και είμαι σίγουρη πως σε αυτά τα θέματα θα μπορούσα να χτυπήσω πάνω από 90 ρε γαμώτο (έπαρση και υπερβολική σιγουριά, ναι, αλλά σταρχίδια μου, είναι το μοναδικό μάθημα που όλη τη χρονιά τα πήγαινα πάρα πολύ καλά και ήθελα βαθμό και με τον Κρητικό και την ασάφεια που χαρακτήριζε τα θέματά μας θα απογοητευτώ αν έχω κάτω από 85).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χ ρ ό ν ο ς δ υ ν α τ ή ς α π ο χ ώ ρ η σ η ς: 1 8 : 3 0 .
Ο.ο

Καλέ τι ώρες γράφουν;

Τεςπα.

Της Λογοτεχνίας Κατ., δε μου φαίνονται και τόσο εύκολο προσωπικά. Πχ. ανάμεσα σε αυτά τα δύο διαλέγω Κρητικό ανετότατα. Τα Αντικλείδια, έτσι κι αλλιώς, είναι από μόνο του λίγο αφηρημένο ποίημα, οπότε καλά που δεν έπεσε γιατί δε θα' ξερες τι να πρωτογράψεις.
Βέβαια, η γνώμη μου δε πιάνεται τόσο επειδή έχω κάνει delete σε αναλύσεις, οπότε δε τα θυμάμαι κι όλα.

Βασικά, ούτε τα θέματα του Κρητικού θυμάμαι για να κάνω σύγκριση, καλά πάμε.:P

Της Ιστορίας Κατ., νομίζω ίδιο βαθμό δυσκολίας είχαν, τι να βάλουν πια και αυτοί. (αφήστε, κι εδώ delete έχω κάνει.:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ο.ο

Καλέ τι ώρες γράφουν;

Τεςπα.

Της Λογοτεχνίας Κατ., δε μου φαίνονται και τόσο εύκολο προσωπικά. Πχ. ανάμεσα σε αυτά τα δύο διαλέγω Κρητικό ανετότατα. Τα Αντικλείδια, έτσι κι αλλιώς, είναι από μόνο του λίγο αφηρημένο ποίημα, οπότε καλά που δεν έπεσε γιατί δε θα' ξερες τι να πρωτογράψεις.
Βέβαια, η γνώμη μου δε πιάνεται τόσο επειδή έχω κάνει delete σε αναλύσεις, οπότε δε τα θυμάμαι κι όλα.

Βασικά, ούτε τα θέματα του Κρητικού θυμάμαι για να κάνω σύγκριση, καλά πάμε.:P

Της Ιστορίας Κατ., νομίζω ίδιο βαθμό δυσκολίας είχαν, τι να βάλουν πια και αυτοί. (αφήστε, κι εδώ delete έχω κάνει.:redface:)

καλα,εγω εχω ξεχασει σχεδον τα παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Η ιστορία μου φαίνεται πιο δύσκολη πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έκανα scroll στην Ιστορία και έλεγα από μέσα μου πως έχει δίκιο η Λάουρα, ωραιά θέματα, όχι παλούκια, σαν τα δικά μας περίπου και βλέπω δεύτερη πηγή, ποντιακό διαμετακομιστικό εμπόριο; Μου βγήκε η παναγία να το μάθω πριν δώσουμε, το ήξερα, λογικά θα το έγραφα, αλλά και μόνο που το βλέπεις, σου κόβονται τα πόδια και σε λούζει κρύος ιδρώτας. :D

Edit, το κομμάτι του Β2 έχει ξαναζητηθεί αυτούσιο, δεν έβαλαν το 8 από το κρητικό παραδόξως που δεν έχει πέσει ποτέ. Επίσης η 1η πηγή είναι πρωτογενής, οπότε πρέπει να την εντάξουν στον χωροχρόνο και έχει αρκετά σχόλια απ' ό,τι βλέπω. Λογικό να είναι δυσκολότερη η Ιστορία, τι στο καλό, τόσο καιρό παραπάνω είχαν να τα διαβάσουν.

@princ, ξέρεις από ποια άποψη θεωρώ ευκολότερη τη Λογοτεχνία; Αυτές τις συγκεκριμένες ερωτήσεις τις βρίσκεις απαντημένες σε όλα τα βοηθήματα, οι δικές μας ήταν γεμάτες στο τι νομίζουμε/θεωρούμε/πιστεύουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Για τη Βιολογία Κατεύθυνσης σήμερα (https://www.minedu.gov.gr/publications/docs2011/them_bio_kat_c_hmer_epan_1106.pdf) πιστεύω πως ήταν λίγο πιο εύκολα από τα δικά μας τα θέματα αν και θέλει πολύ προσοχή σε κάποιες αιτιολογήσεις πχ στο Δ2 που πιάνει 9 μόρια. Γενικά δεν ήταν απρόβλεπτα τα θέματα με εξαίρεση μάλλον το Γ3 που προσωπικά μ' άρεσε πολύ σαν ερώτημα και ήταν το μοναδικό ερώτημα που απ' ότι φαίνεται ήθελε αρκετή κριτική ικανότητα σε αντίθεση με τα δικά μας θέματα που σχεδόν όλο το Γ και το μισό Δ ήταν θέμα κριτικής ικανότητας.

Προσοχή βέβαια χρειάζεται και στο Γ1 και Γ2 με τις μεταλλάξεις που συχνά γίνονται λάθη, αλλά είναι κάτι που το δουλεύουν αρκετά στα φροντιστήρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Είδα τα θέματα της Λογοτεχνίας και της Ιστορίας.
Κατά τη γνώμη μου,τα θέματα της Λογοτεχνίας ήταν λίγο δυσκολότερα από τα δικά μας.Καταλαβαίνω αυτά που λέει η Χριστιάννα,αλλά πιστεύω ότι στο Β2α)(όπως και σ'εμας)θα υπάρξει πρόβλημα.Αυτά που είπες εσύ θα γραφα κι εγώ,αλλά δε μπορώ να ξέρω τι ακριβώς θα δώσουν σαν απάντηση στους διορθωτές.Μου φαίνεται "λίγο" να θέλουν να γράψουμε μόνο τα "αναμενόμενα".Επίσης,θεωρώ ότι το παράλληλο είναι σαφώς δυσκολότερο από το δικό μας.(για μενα τουλάχιστον)
Όσο για την Ιστορία,τα θέματα ήταν ανάλογης δυσκολίας με τα δικά μας.
Αυτά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Για τη Βιολογία Κατεύθυνσης σήμερα (https://www.minedu.gov.gr/publications/docs2011/them_bio_kat_c_hmer_epan_1106.pdf) πιστεύω πως ήταν λίγο πιο εύκολα από τα δικά μας τα θέματα αν και θέλει πολύ προσοχή σε κάποιες αιτιολογήσεις πχ στο Δ2 που πιάνει 9 μόρια. Γενικά δεν ήταν απρόβλεπτα τα θέματα με εξαίρεση μάλλον το Γ3 που προσωπικά μ' άρεσε πολύ σαν ερώτημα και ήταν το μοναδικό ερώτημα που απ' ότι φαίνεται ήθελε αρκετή κριτική ικανότητα σε αντίθεση με τα δικά μας θέματα που σχεδόν όλο το Γ και το μισό Δ ήταν θέμα κριτικής ικανότητας.

Προσοχή βέβαια χρειάζεται και στο Γ1 και Γ2 με τις μεταλλάξεις που συχνά γίνονται λάθη, αλλά είναι κάτι που το δουλεύουν αρκετά στα φροντιστήρια...

Συμφωνώ, ήταν πιο standard από τα δικά μας , αλλά wait, ήθελε του κερατά το γράψιμο!!! Εγώ με το που είδα στο Γ1 δίκλωνο μόριο χωρίς προσανατολισμούς είπα, αμάν, όποιος δεν τελείωσει το τετράδιο είναι άσχετος :P
Aπίστευτα πολλές αιτιολογήσεις (το Γ3 το λάτρεψα!!!!!!!!)
Το 4ο είχε μόνο θεωρία (όπως και το δικό μας). Sorry αλλά τον Mendel τον ξέχασαν φέτος; :P:P
Oύτε μια διασταύρωση για ασθένεια στον άνθρωπο!! Ούτε ένα γενεαλογικό!

Τέλοσπάντων, άνετα έγραφες αν ήξερες την ύλη και ήσουν...κεντέρης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Μαθηματικά κατ. λίγο πιο τσιμπημένα ως προς το επίπεδο λιγότερες όμως πράξεις. Το Γ όμως εφιάλτης, έτσι και το βαζαν αυτό το Μάϊο, πραγματικά δεν ξέρω τι θα έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Λάθη στις επαναληπτικές πανελλαδικές

https://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=326399&cid=4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Αν έπεφτε το διαμετακομιστικό εμπόριο τον Μάιο άντε γεια.. Μισούσα το Ποντιακό (δεν είναι τέλειο που βάζουμε τώρα παρελθοντικό χρόνο? :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

killbill

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο killbill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος που έδωσε επαναληπτικές στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης ή Γενικής Παιδείας να ενημερωσει αν δώθηκαν διευκρινήσεις κατά τη διάρκεια της εξέτασης;

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Η φυσική είχε ΠΑΡΑ πολύ ωραία θέματα. Το 4ο είναι πιο "λογικό" από το δικό μας και το 3ο ήταν συνδυασμός Doppler-Διακροτήματος. Τα γουστάρω πιο πολύ σαν θέματα από τα δικά μας τα βλάχικα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top