Επανάληψη στην Ιστορία

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγώ, δυστυχώς, τα αφησα τελευταία στιγμή οπότε, μάλλον, θα με βρείτε εδώ, σε περίπτωση που θέλετε να κάνετε ένα διάλλειμα, ή ξυπνήσετε, ή δεν σας παίρνει ο ύπνος. τελευταίο μάθημα και Άγιος ο Θεός! ελπίζω, τουλάχιστον, να περάσουμε και την εβε! ό,τι σας βολευει εσας! μην πιεστείτε πολύ, και να κάνετε αυτό που θεωρείτε εσείς παραγωγικό! μία οικογένεια είμαστε πλεον! ευχομαι το καλύτερο, για όλους μας
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
παιδια εγω δεν εχω καταλαβει ακομα την εβε
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
παιδια εγω δεν εχω καταλαβει ακομα την εβε
κάθε τμήμα έχει ορίσει εβε, πχ 0.80. αν ο μέσος όρος της απόδοσης των μαθητών είναι 11,πχ, θα πρέπει να έχεις γράψει 11χ0.80 για να περασεις την εβε, χωρίς απαραίτητα να έχεις περάσει και στην σχολή.
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 538 μηνύματα.

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Maria1743

Νεοφερμένος

Η Maria1743 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγώ, δυστυχώς, τα αφησα τελευταία στιγμή οπότε, μάλλον, θα με βρείτε εδώ, σε περίπτωση που θέλετε να κάνετε ένα διάλλειμα, ή ξυπνήσετε, ή δεν σας παίρνει ο ύπνος. τελευταίο μάθημα και Άγιος ο Θεός! ελπίζω, τουλάχιστον, να περάσουμε και την εβε! ό,τι σας βολευει εσας! μην πιεστείτε πολύ, και να κάνετε αυτό που θεωρείτε εσείς παραγωγικό! μία οικογένεια είμαστε πλεον! ευχομαι το καλύτερο, για όλους μας
Δεν πειράζει που τα άφησες, να κάνεις το καλύτερο που μπορείς και μην φοβάσαι! Να σκέφτεσαι ότι προσπάθησες! Θα μπορούσες να τα είχες παρατήσει. Μην είσαι τόσο αυστηρή με τον εαυτό σου!
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ρε παιδιά... εγώ τα λέω πολύ καλά απ' έξω αλλά αν τα σκεφτώ δεν μου έρχονται... Έχω πάθει black out
κουραστηκες λογικα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

κουραστηκες λογικα
καθαρισε το μυαλο σου
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδιά. Έχει ξενύχτι σήμερα. Τελευταίο μάθημα , θα βάλουμε όλες τις δυνάμεις. 3 ώρες ύπνος είναι μια χαρά. Δεν γίνεται διαφορετικά. Είναι πάρα πολλά αυτά που πρέπει να θυμόμαστε απ' έξω.
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Παιδιά. Έχει ξενύχτι σήμερα. Τελευταίο μάθημα , θα βάλουμε όλες τις δυνάμεις. 3 ώρες ύπνος είναι μια χαρά. Δεν γίνεται διαφορετικά. Είναι πάρα πολλά αυτά που πρέπει να θυμόμαστε απ' έξω.
εγω ονλινε θα ειμαι, αμα θελει κανεις να πουμε καμια κουβεντα να χαλαρωσουμε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

κατα τις 3 θα κοιμηθω
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά. Έχει ξενύχτι σήμερα. Τελευταίο μάθημα , θα βάλουμε όλες τις δυνάμεις. 3 ώρες ύπνος είναι μια χαρά. Δεν γίνεται διαφορετικά. Είναι πάρα πολλά αυτά που πρέπει να θυμόμαστε απ' έξω.
Γίνεται με ξενύχτι να είσαι αποδοτική την επόμενη μέρα? Εγώ δεν έχω πρόβλημα να ξενυχτήσω αλλά φοβάμαι ότι θα τα ξεχάσω αν μείνω ξύπνια
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγώ δεν θα κοιμηθω. φανταστείτε, δεν προλαβαίνω ούτε ορισμους να βγάλω! ό,τι μάθω. παλεύεται το 5 , ή το 7 λετε? Νεφέλη, το ίδιο έπαθα στην κοινωνιολογία και τα θυμόμουν, μπορεί όχι άριστα, λόγω της αυπνιας, αλλά τα θυμόμουν. ξεκουράσου, έχεις πιεστεί!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ανάλογα πως λειτουργείς. εμένα λειτουργησε το ξενυχτι, γιατί από 0 που θα έγραφα, έγραψα στην καλύτερη 12-14 και στην καλύτερη κι άλλο. ανάλογα τον βαθμολογητή! το ίδιο θα κάνω και τώρα.
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 538 μηνύματα.
εύκολο να το λες, αλλά έχουμε πάρα πολλά στο μυαλό μας!
Μόνο που η ΕΒΕ εξαρτάται από το τι θαγραψουν όλοι οι υποψήφιοι, οπότε αυτή τη στιγμή δεν κερδίζετε κάτι με το να τη σκέφτεστε, αυτό που μπορείτε να ελέγξετε, ως ένα βαθμό,
είναι τι θα γράψετε αύριο οπότε επικεντρωθείτε σε αυτό
 

globglogabgalab

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αποστολία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Παιδιά. Έχει ξενύχτι σήμερα. Τελευταίο μάθημα , θα βάλουμε όλες τις δυνάμεις. 3 ώρες ύπνος είναι μια χαρά. Δεν γίνεται διαφορετικά. Είναι πάρα πολλά αυτά που πρέπει να θυμόμαστε απ' έξω.
δεν θα σας κουράσει πολύ αυτό; Εννοώ, καλύτερα γιατί δεν κοιμάστε; Καλύτερα θα ξεκουραστείτε τζι αν δεν σας παίρνει ο ύπνος τότε διαβάστε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top