Επανάληψη στην Ιστορία

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδιά, ξεκινήσατε διάβασμα για ιστορία;; Με ποιο τρόπο κάνετε εσείς την επανάληψη; Πώς διαμορφώσατε το πρόγραμμά σας;
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
εγω λογικα θα κανω σημερα το μπλε κεφαλαιο, αυριο το πορτοκαλι και μεθαυριο το προσφυγικο αλλα το μπλε ειναι λιγο μεγαλο αρα μπορει να το χωρισω
ενδιαμεσα θα δω πηγες και διαγωνισματα
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω λογικα θα κανω σημερα το μπλε κεφαλαιο, αυριο το πορτοκαλι και μεθαυριο το προσφυγικο αλλα το μπλε ειναι λιγο μεγαλο αρα μπορει να το χωρισω
ενδιαμεσα θα δω πηγες και διαγωνισματα
Παιδιά εγώ βγάζω και τα τρία σε μια μέρα... Σήμερα μέχρι τώρα έβγαλα το πορτοκαλί και το μισό μπλε... Θα βγάλω και το πράσινο και πάλι αύριο και τα τρία και μεθαύριο
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Παιδιά εγώ βγάζω και τα τρία σε μια μέρα... Σήμερα μέχρι τώρα έβγαλα το πορτοκαλί και το μισό μπλε... Θα βγάλω και το πράσινο και πάλι αύριο και τα τρία και μεθαύριο
ουαου, μπραβο ρε συ, λογικα τα θυμασαι, εγω τα περισσοτερα τα εγω ξεχασει
(δεν ειναι ειρωνικο το ουαου :worship:)
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ουαου, μπραβο ρε συ, λογικα τα θυμασαι, εγω τα περισσοτερα τα εγω ξεχασει
(δεν ειναι ειρωνικο το ουαου :worship:)
Όποιο δεν θυμάσαι καλά πες το πάρα πολλές φορές, και δυνατά! Να το ακούς και να το διαβάζεις... Εγώ ελάχιστα δεν θυμάμαι, κυρίως δεν θυμάμαι πώς αρχίζουν
 

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Εγώ σήμερα 1 και 2 κεφάλαιο. Αύριο το προσφυγικό και Δευτέρα όλο μαζί. Αυτό το σιδηροδρομικό δίκτυο ρε παιδιά πολύ με δυσκολεύει στην αποστήθιση.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ σήμερα 1 και 2 κεφάλαιο. Αύριο το προσφυγικό και Δευτέρα όλο μαζί. Αυτό το σιδηροδρομικό δίκτυο ρε παιδιά πολύ με δυσκολεύει στην αποστήθιση.
Είναι λίγο μεγάλο γι'αυτό:) Εγώ πάλι παίζει να είμαι η μόνη ηλίθια που δεν θυμάται το πρώτο πρώτο 😂 η Ελλάδα δεν ήταν μόνο φτωχή με απαρχαιωμένες παραγωγικές δομές
 

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Χεχε. Αυτό είναι εύκολο ρε σύ! Σαν ποιηματάκι μαθαίνεται. Αλλά μη σκας για αυτό. επίσης μου φαίνεται αρκετά δύσκολο το προσφυγικό. Εσάς;
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μο
Χεχε. Αυτό είναι εύκολο ρε σύ! Σαν ποιηματάκι μαθαίνεται. Αλλά μη σκας για αυτό. επίσης μου φαίνεται αρκετά δύσκολο το προσφυγικό. Εσάς;
Δεν μου φαίνεται δύσκολο το προσφυγικό.. μόνο οι ημερομηνίες που έχει είναι πολύ σπαστικες
 

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Εμέναε δυσκολεύουν τα πρώτα μαθήματα του προσφυγικού. Από πού ξεκίνησαν , που έφτασαν και τέτοια.
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγώ έχω καιρό να την κάνω επανάληψη και σε μία μέρα δεν βγαίνει τίποτα. με το ζόρι σε τρεις. σας θαυμάζω, πραγματικά, εσας που τα θυμάστε. με βλέπω για του χρόνου. είμαι φουλ απαισιόδοξη και δεν αλλάζει. σκατά
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
εγώ έχω καιρό να την κάνω επανάληψη και σε μία μέρα δεν βγαίνει τίποτα. με το ζόρι σε τρεις. σας θαυμάζω, πραγματικά, εσας που τα θυμάστε. με βλέπω για του χρόνου. είμαι φουλ απαισιόδοξη και δεν αλλάζει
λογω της ιστοριας εισαι απαισιοδοξη;
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
λογω της ιστοριας εισαι απαισιοδοξη;
γενικά, με την απόδοσή μου αυτό τον χρόνο. είχα υψηλούς στόχους και παλεύω, ίσα ίσα, μήπως και περάσω την εβε τώρα. σίγουρα του χρόνου, εκτός αν γίνει θαύμα. αν έγραψα κοινωνιολογία 12 που μου άρεσε και έγραφα 19 , ιστορία που έγραφα χαλια και εχω να κάνω και επανάληψη κάτι χρόνια, κανένα 5.... εσύ πως τα βλέπεις?
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
γενικά, με την απόδοσή μου αυτό τον χρόνο. είχα υψηλούς στόχους και παλεύω, ίσα ίσα, μήπως και περάσω την εβε τώρα. σίγουρα του χρόνου, εκτός αν γίνει θαύμα. αν έγραψα κοινωνιολογία 12 που μου άρεσε και έγραφα 19 , ιστορία που έγραφα χαλια και εχω να κάνω και επανάληψη κάτι χρόνια, κανένα 5.... εσύ πως τα βλέπεις?
εγω δινω 2η φορα αρα δεν εχω επιλογη να ξαναδωσω ουσιαστικα αλλα και εγω στην κοινωνιολογια επερνα 19 στο φροντ περσυ και φετος εγραψα καπου 14-15.. δεν γινεται να τα γραψεις ολα αυτολεξει
παντως μην τα παρατας ακομα αλλα επισης μην συμβιβαστεις με κατι που δεν σου αρεσει
το να δωσεις δευτερη φορα δεν ειναι κατι κακο αλλα μην βγαζεις ακομα συμπερασματα
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγω δινω 2η φορα αρα δεν εχω επιλογη να ξαναδωσω ουσιαστικα αλλα και εγω στην κοινωνιολογια επερνα 19 στο φροντ περσυ και φετος εγραψα καπου 14-15.. δεν γινεται να τα γραψεις ολα αυτολεξει
παντως μην τα παρατας ακομα αλλα επισης μην συμβιβαστεις με κατι που δεν σου αρεσει
το να δωσεις δευτερη φορα δεν ειναι κατι κακο αλλα μην βγαζεις ακομα συμπερασματα
μπορείς να ξαναδώσεις, εάν το θέλεις. έχεις δίκιο σε αυτό, με το να μην συμβιβαστώ, γιατί μετά δεν θα ασχοληθώ και με αυτό, αν δεν μου αρέσει πραγματικά. σκεφτόμουν για δεύτερη φορά, για να είμαι ειλικρινής, από πολύ πιο πριν και αρχισα να το αποδέχομαι. αλλά όταν έδινα τα μαθήματα και έβλεπα την ανακούφιση ότι τελειώνει, έλεγα δεν θα το αντέξω... και δεν έχω συνηθίσει να βλέπω τέτοια γραπτά. 19.5 στο σχολείο 9.5 πανελλήνιες. πως τα πηγες την πρωτη φορα? πως πηρες την απόφαση να ξαναδωσεις? ήταν πιο ευκολη η δευτερη χρονια?
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
μπορείς να ξαναδώσεις, εάν το θέλεις. έχεις δίκιο σε αυτό, με το να μην συμβιβαστώ, γιατί μετά δεν θα ασχοληθώ και με αυτό, αν δεν μου αρέσει πραγματικά. σκεφτόμουν για δεύτερη φορά, για να είμαι ειλικρινής, από πολύ πιο πριν και αρχισα να το αποδέχομαι. αλλά όταν έδινα τα μαθήματα και έβλεπα την ανακούφιση ότι τελειώνει, έλεγα δεν θα το αντέξω... και δεν έχω συνηθίσει να βλέπω τέτοια γραπτά. 19.5 στο σχολείο 9.5 πανελλήνιες. πως τα πηγες την πρωτη φορα? πως πηρες την απόφαση να ξαναδωσεις? ήταν πιο ευκολη η δευτερη χρονια?
βασικα περσυ ειχα αποφασισει να μην δωσω για προσωπικους λογους [την τελευταια στιγμη σχεδον, τον Μαιο] αλλα διαβαζα κανονικα γιατι ημουν στα χαμενα
πηγα στα 2 πρωτα μαθηματα για την εμπειρια αλλα ειχα παρει την αποφαση μου
η δευτερη φορα ηταν σιγουρα πιο ευκολη, δεν ειχα σχολειο, ημουν καλυτερα ψυχολογικα και πιο ωριμη, πραγμα που με βοηθησε να κατανοησω πολλα πραγματα [στα μαθηματα εννοω]
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
βασικα περσυ ειχα αποφασισει να μην δωσω για προσωπικους λογους [την τελευταια στιγμη σχεδον, τον Μαιο] αλλα διαβαζα κανονικα γιατι ημουν στα χαμενα
πηγα στα 2 πρωτα μαθηματα για την εμπειρια αλλα ειχα παρει την αποφαση μου
η δευτερη φορα ηταν σιγουρα πιο ευκολη, δεν ειχα σχολειο, ημουν καλυτερα ψυχολογικα και πιο ωριμη, πραγμα που με βοηθησε να κατανοησω πολλα πραγματα [στα μαθηματα εννοω]
Εγώ λέω σήμερα να μείνω ξάγρυπνη.. με πολλούς καφέδες και νεύρα 😂
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Εγώ λέω σήμερα να μείνω ξάγρυπνη.. με πολλούς καφέδες και νεύρα 😂
γιατί ρε? αφού το έχεις, όπως λες. εγώ τι να πω? ευτυχώς που υπάρχει και αυτό το φόρουμ και βγάζουμε τα σωψυχα μας! messenger το κάναμε, από την κοινωνιολογία και μετά 😂
 

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχχα. Αλήθεια είναι αυτό, πάντως μην τα παρατάς. Ένα μάθημα έμεινε. Δωστα όλα για όλα και ποτέ δεν ξέρεις. Άσε που παίζει ο παράγοντας τύχη πολύ. Αν γράψεις καλά τώρα μπορείς να περάσεις.ειμαι ακριβώς στην ίδια φάση με εσένα και σε καταλαβαίνω. Πρέπει να γράψω ένα 15 για να περάσω. Τεσπά. Εστίασε στο διάβασμα και θα εμψυχώνουμε η μία την άλλη. Διάβασε πολύ καλά, αυτά που έχουν χρόνια να πέσουν.
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχχα. Αλήθεια είναι αυτό, πάντως μην τα παρατάς. Ένα μάθημα έμεινε. Δωστα όλα για όλα και ποτέ δεν ξέρεις. Άσε που παίζει ο παράγοντας τύχη πολύ. Αν γράψεις καλά τώρα μπορείς να περάσεις.ειμαι ακριβώς στην ίδια φάση με εσένα και σε καταλαβαίνω. Πρέπει να γράψω ένα 15 για να περάσω. Τεσπά. Εστίασε στο διάβασμα και θα εμψυχώνουμε η μία την άλλη. Διάβασε πολύ καλά, αυτά που έχουν χρόνια να πέσουν.
και εγω τόσο θέλω αλλά τεπο! έστω 10,πιο κάτω με βλέπω να μην πιανω ουτε εβε. παντως γίνονται πορειες για κατάργησή της και διάφορες συζητήσεις, αλλά το νικακι παραμενει αδρανές! τίποτα δεν είναι σος, ακόμη και τα περυσινα μπορεί να πεσουν. ευτυχώς παιδια, αξιαρες είστε. ευχαριστώ πολύυυ. καλη δυναμηηηηη!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top