Επανάληψη μέσα στις γιορτές

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Παντως,ειλικρινα εισαι το μονο ατομο που την παλευει με αυτο το μαθημα.Μπραβο σου.Απο παντου ακουω οτι ειναι αθλιο,αλλα ρε παιδια 40 σελιδες ειναι.Καθιστε και διαβαστε να χετε ενα σιγουρο 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μα αθλιο ειναι. :p
Αλλα ειναι το μονο σιγουρο μαθημα οπως ειπες. Και εχει πραγματικα πολυ μικρη υλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Πραγματικα ειναι παραδοξο ομως.Ειναι το ευκολοτερο μαθημα αλλα ,τουλαχιστον στην καρδιτσα,τα 20 ειναι ελαχιστα.What's gooing on with the universe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Πληροφορικη θελω. Αν θα ειναι ΑΣΟΕΕ, Πα.Πει. δεν ξερω ακομα.
Και μπορει να βαλω και ΕΜΠ για ΗΜΜΥ :p
Εσυ?:)
Γεωλογια Πατρα :)

Ρε παιδια ΑΟΔΕ-Βιολογια Γενικης ειναι αστεια μαθηματα εκει παω για 20,στη παπαγαλια δε παιζομαι οσα διαγωνισματα εχω γραψει εκει 20 πηρα,νταξει ΑΟΔΕ οντως ειναι ψιλοκαπως :P αλλα απλα θελει διαβασμα ...ευτυχως που ειναι και αυτα να βοηθησουν στα μορια :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Χίλιες φορες να διάβαζα τις 200(?) σελίδες της Ιστορίας παρα τις 40 του ΑΟΔΕ.Το ξέρω ότι 20 δεν γράφω με τίποτα σε αυτό το μάθημα.Ένα 15 να γράψω μια χαρά θα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Να εξυμνησω και το δικο μου μαθημα επιλογης; :D
Αοθ rules ρε. Ευκολη θεωρια, ευκολες ασκησεις με εξαιρεσεις οχι πολλων τσιμπημενων, και απαξ και τα πιασεις, εχεις πιασει ενα 17-18 για αστειο. Βεβαια εμεις στοχευουμε για το 20, αλλα οσα διαγωνισματα εχω γραψει, 20 πηρα. Σε καποιο πιο γενικο επαναληπτικο ομως δεν ξερω πως θα παει, αν και ευελπιστω παλι σε 20 :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Καλα εγω φετος απο διαγωνισματα παω χαλια.Εγω γραψει 12 99,5 98 και 2 96(και 5 85-86 στην εκθεση).Χεσε μεσα ουτε ενα 100.(αντε να πω εγραψα και 3 95).Μερικες φορες απελπιζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Δεν ειναι οτι δεν διαβαζω Αοδε.Τη διαβαζω αλλα δεν μπορω να τη μαθω.Και πραγματικα απορω με τον εαυτο μου πως δεν τα εχω παρατησει ακομα.Το αντιλαμβανεστε οτι μου παιρνει 4-5 ωρες για να μαθω μια παραδοση;Ειναι τραγικο.

@blacksheep:Καλα τα πας στα διαγωνισματα, εκτος κι αν πας για υψηλοβαθμη σχολη και θες 100/100.


1000 φορες καλυτερα να εδινα Μαθηματικα γενικης αντι για Αοδε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Θελω τρομαρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Καλα εγω φετος απο διαγωνισματα παω χαλια.Εγω γραψει 12 99,5 98 και 2 96(και 5 85-86 στην εκθεση).Χεσε μεσα ουτε ενα 100.(αντε να πω εγραψα και 3 95).Μερικες φορες απελπιζομαι.

Μην μιλας, πηρα 99 φυσικη επειδη ενω ειχα βρει 6 δεσμους για καποιο λογο που ουτε εγω ξερω, εγραψα απο κατω ΠΕΝΤΕ ΔΕΣΜΟΙ.
Οταν χανω 2 και 3 στα 100 συγχιζομαι πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Μην μιλας, πηρα 99 φυσικη επειδη ενω ειχα βρει 6 δεσμους για καποιο λογο που ουτε εγω ξερω, εγραψα απο κατω ΠΕΝΤΕ ΔΕΣΜΟΙ.
Οταν χανω 2 και 3 στα 100 συγχιζομαι πολυ.

xaxa me too.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimmy007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Και εγώ παιδιά. Την έκανα την βλακεία μου και σήμερα. Αριθμητικό στην Φυσική. Αλλά με τι μυαλό να κάνεις πράξεις στο 4ο θέμα ότι το 1ο θέμα έχει 10 υποερωτήματα, το 2ο 5, και το 3ο θέλει 4 σελίδες γράψιμο??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarakiG

Νεοφερμένος

Η MarakiG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Maraki G, ελπιζω να το δεις και στην ζωη σου συντομα :)






Ευτυχώς ακόμα δεν έχω κανένα πρόβλημα προγραμματισμού.Ευτυχώς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariahahalove

Νεοφερμένος

Η mariahahalove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γειά σας!Πάω Γ Γυμνασίου!Θα ήθελα να ρωτήσω εαν κάποιος θα κάνει επανάληψη μέσα στο Πάσχα στα μαθήματα;Έχετε κάποιο πρόγραμμα για το διάβασμά σας;Θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο πρόγραμμα;Πόσες ώρες θα αφιερώσετε για το κάθε μάθημα;

Ευχαριστώ πολύ!:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
περασε τα ολα απο μια φορα και οπου εχεις κενα ή νιωθεις οτι δεν τα ξερεις, οσο θα επρεπε, τοτε δωσε εκει παραπανω εμφαση.δεν υπαρχει συγκεκριμενο προγραμμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Στην θέση σου δεν θα έκανα επανάληψη, αν σ' αρέσει κανα θετικό μάθημα απλά πάρε βοήθημα και λύσε μερικές ασκήσεις.
Αλλιώς διάβασε μόνο ξένες γλώσσες/κάνε τα μαθήματα που σου έβαλαν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή πηγαίνεις Γ' Γυμνασίου και όχι Λυκείου, πιστεύω ότι το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ξεκουραστείς και να διασκεδάσεις στις διακοπές σου:P. Βέβαια, αν κρίνεις ότι έχεις κενά και ότι δεν προλαβαίνεις να τα καλύψεις για τις εξετάσεις τότε φτιάξε ένα χαλαρό πρόγραμμα που θα διαβάζεις 2-3 ώρες την ημέρα και θα είσαι οκ. Δεν χρειάζονται υπερβολές όμως. Απλώς, αν θες δώσε βαρύτητα εκεί που μπορεί να μην διάβασες όλη την χρονιά... τίποτα περισσότερο όμως.

Για πρόγραμμα που λες, εσύ ξέρεις καλύτερα από τον καθένα, τι σε βολεύει και τι όχι... δεν μπορούμε να σου πούμε εμείς.
'Οπως και να 'χει φρόντισε να περάσεις καλά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariahahalove

Νεοφερμένος

Η mariahahalove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολυ!Θα διαβάσω ισα ισα για να καλύψω τα κενά μου.Αν και γενικά δυσκολεύομαι στον προγραμματισμό και διαβάζω πάντα τελευταία στιγμη και δεν προλαβαίνω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Γειά σας!Πάω Γ Γυμνασίου!Θα ήθελα να ρωτήσω εαν κάποιος θα κάνει επανάληψη μέσα στο Πάσχα στα μαθήματα;Έχετε κάποιο πρόγραμμα για το διάβασμά σας;Θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο πρόγραμμα;Πόσες ώρες θα αφιερώσετε για το κάθε μάθημα;

Ευχαριστώ πολύ!:);)

Χαλάρωσε! Άσε τις επαναλήψεις για το Λύκειο (κυρίως τη Γ΄Λυκείου) και απόλαυσε τις διακοπές του Πάσχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά, δλδ αν θέλει το κορίτσι να διαβάσει και να κάνει επανάληψη το πάσχα, που είναι το πρόβλημα????
Ίσα ίσα θα ωφεληθεί.
Έλεος δλδ, χαλάρωσε και άφησε τις επαναλήψεις για το λύκειο... ωραία λογική...
Μην διαβάζεις τότε, χαλαράαα... είναι πολύ νωρίς ακόμα...
Αν είναι δυνατόν παιδί γ' γυμνασίου να θέλει να κάνει επανάληψη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top