Εξεταστική

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Να πάρουμε πτυχίο κάποτε :hehe:
Ένα, δυο μαθηματάκια για Σεπτέμβρη δεν έβλαψαν ποτέ κανέναν βρεεε (το κακό είναι η συσσώρευση :P)

Ενα εχω να πω, εβγαλα την εργασια που ειναι για παραδοση την Τριτη μια εβδομαδα νωριτερα και την εχω ετοιμη, τυπωμενη :') Μην το γρουσουζεψω κιολας :hehe: Moνο και μονο που σκεφτομαι οτι αν δεν κανω κουραγιο τωρα, θα πρεπει τον Αυγουστο να καθομαι να κανω εργασιες, τα ξεχναω ολα και στρωνομαι κατω αμεσως :hehe: Θελω να ξεκουραστω και να μην εχω αγχος το καλοκαιρι, τι να κανω :redface:

Μόλις μου θύμισες μια εργασία που έχω να παραδώσω την Τρίτη κι εγώ αλλά μου μένει η μορφοποίηση και η εκτύπωση τώρα, ψιλοπράγματα :D πφφ έχεις δίκιο, τον Αύγουστο με τον καύσωνα το τελευταίο που ζητάς είναι να διαβάσεις...λες και σε αφήνουν όλοι με τις προτάσεις για έξοδο...........:whistle:

motivation nooo for me...
αν και δίνω πρώτο πρώτο το πιο ενδιαφέρον μάθημα του εξαμήνου, είμαι σε μια μόνιμη κατάθλιψη, με έχει πιάσει μια απογοήτευση και τα ψυχολογικά μου...όρεξη για διάβασμα μηδέν...:(
Μόνο εγώ είμαι που πορώθηκα στο πιο ενδιαφέρον μου μάθημα και διάβαζα και τα εκτός; χαχαχα
Ότι αν δεν πάρουμε άριστο πτυχίο (>8,50), τότε αυτό θα επέχει θέση κωλόχαρτου στην τουαλέτα.

(Η πικρή αλήθεια)
Νομίζω γίνεσαι πολύ αυστηρός με τον εαυτό σου... εκτός αν σε όλα τα υπόλοιπα έχεις δώσει ρεσιτάλ 5αριών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ανεπίσημος χορός όταν δεν έχεις μάθηματα για September :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Νομίζω γίνεσαι πολύ αυστηρός με τον εαυτό σου... εκτός αν σε όλα τα υπόλοιπα έχεις δώσει ρεσιτάλ 5αριών :P
Κάτι τέτοιο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Δε ξερω αν ειμαι για αλλη μια χρονια απο τους τελευταιους που τελειωνουν εξεταστικη αλλα σιγουρα τελειωσα νωριτερα απο το συνηθισμενο. Καλο καλοκαιρι και καλες διακοπες(και επισημως) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
έδωσα 3 έως τώρα εξετάζομαι και προφορικά και έχω έως τώρα
2/3 (για το 3ο δε ξέρω ακόμα)
Μου μένουν ακομα άλλα 2 πάμε δυνατά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε ξερω αν ειμαι για αλλη μια χρονια απο τους τελευταιους που τελειωνουν εξεταστικη αλλα σιγουρα τελειωσα νωριτερα απο το συνηθισμενο. Καλο καλοκαιρι και καλες διακοπες(και επισημως) .

Κανείς που τελειώνει 10/7 για συμπαράσταση; Κλαψ :(

Δεν πάει άσχημα η εξεταστική, αλλά εύχομαι να μην περάσει κανείς αυτό που περνάω με την κυματική :eek:
Έχω κλεισμένα ήδη 4 για Σεπτέμβρη και έπεται μάλλον συνέχεια. Τουλάχιστον είναι περασμένα τα περισσότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Αύριο τελευταία παρουσίαση, 5/7 deadline παράδοσης και τρεις εργασίες για Σεπτέμβρη. Εντάξει, 5/8 δεν είναι κι άσχημα με τέτοιο εαρινό εξάμηνο. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Κανείς που τελειώνει 10/7 για συμπαράσταση; Κλαψ :(

Δεν πάει άσχημα η εξεταστική, αλλά εύχομαι να μην περάσει κανείς αυτό που περνάω με την κυματική :eek:
Έχω κλεισμένα ήδη 4 για Σεπτέμβρη και έπεται μάλλον συνέχεια. Τουλάχιστον είναι περασμένα τα περισσότερα.

Το 7/7 σου κάνει? :P

Προς το παρόν πολύ καλά έχει πάει η εξεταστική, αλλά ρε γαμώτο δεν τελειώνει. Και τον Σεπτέμβρη ξεκινάμε με φουλ πρόγραμμα γιατί δεν μου έκαναν τα 5άρια, ήθελα και βαθμούς. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μην μου πεις ότι έκοψες καμιά χειρουργική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
2/2 μεχρι τωρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Μην μου πεις ότι έκοψες καμιά χειρουργική...

Ούτε καν, 9 πήρα χειρουργική και μια χαρά μου είναι. :P Στην κοινωνική ιατρική δεν πήγα, και μου έχουν μείνει τα έμβρυα και η παθοφύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ούτε καν, 9 πήρα χειρουργική και μια χαρά μου είναι. :P Στην κοινωνική ιατρική δεν πήγα, και μου έχουν μείνει τα έμβρυα και η παθοφύ.

Έχω την αμυδρή αίσθηση ότι σε όλα της τα μαθήματα η έδρα εφαρμόζει επί χρόνια μέθοδο ανεμιστήρα, οπότε μην σε απασχολεί η κοινωνική ιατρική.
Βασικά νομίζω ούτε η παθοφυ πρέπει να σε απασχολεί, τα έμβρυα πονάνε. :P

Περιμένω να περαστούν 2 μαθήματα που ξέρω βαθμούς και να βγει άλλο 1 υποχρεωτικό και 2 επιλεγόμενα, ΘΑ ΜΑΣ ΣΚΑΣΟΥΝ.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Έχω την αμυδρή αίσθηση ότι σε όλα της τα μαθήματα η έδρα εφαρμόζει επί χρόνια μέθοδο ανεμιστήρα, οπότε μην σε απασχολεί η κοινωνική ιατρική.
Βασικά νομίζω ούτε η παθοφυ πρέπει να σε απασχολεί, τα έμβρυα πονάνε. :P

Περιμένω να περαστούν 2 μαθήματα που ξέρω βαθμούς και να βγει άλλο 1 υποχρεωτικό και 2 επιλεγόμενα, ΘΑ ΜΑΣ ΣΚΑΣΟΥΝ.:whistle:

Εγώ θέλω να ξέρω γιατί αργεί τόσο η Ανθρώπινη Αναπαραγωγή. Ήταν 10 πολλαπλής, ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
1 μάθημα μου μένει και θα κοπώ
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγώ θέλω να ξέρω γιατί αργεί τόσο η Ανθρώπινη Αναπαραγωγή. Ήταν 10 πολλαπλής, ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ?

Ναι αλλά ήμασταν πιο πολλοί και από όλες τις προηγούμενες χρονιές μαζί :hehe: Και διορθώνουν και 2 γυναικολογίες, τους έπεσε βαρύ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
In other news, έμειναν μόνο τα φάρμακα, και κάπως κατάφερα να βγάλω όλο το αυτόνομο νευρικό σε 1 μέρα. Νιώθω ότι δεν θυμάμαι τίποτα πέρα από τα βασικά, αλλά επειδή ήταν το τελευταίο κομμάτι της ύλης που δεν είχα αγγίξει, έχω άλλες 5 μέρες για επαναλήψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
In other news, έμειναν μόνο τα φάρμακα, και κάπως κατάφερα να βγάλω όλο το αυτόνομο νευρικό σε 1 μέρα. Νιώθω ότι δεν θυμάμαι τίποτα πέρα από τα βασικά, αλλά επειδή ήταν το τελευταίο κομμάτι της ύλης που δεν είχα αγγίξει, έχω άλλες 5 μέρες για επαναλήψεις.

Κουράαααγιο, να σκέφτεσαι ότι η δική μου η χρονιά το έδινε 11/7 και μάλιστα ενώ είχα διαβάσει πολύ καλά κόπηκα πανηγυρικά γιατί έπαθα κοκομπλόκο λόγω προφορικών. :P
Btw τον Σεπτέμβριο έπεσα στην ίδια καθηγήτρια η οποία με θυμόταν και με το που μπήκα μου είπε να ηρεμήσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Κουράαααγιο, να σκέφτεσαι ότι η δική μου η χρονιά το έδινε 11/7 και μάλιστα ενώ είχα διαβάσει πολύ καλά κόπηκα πανηγυρικά γιατί έπαθα κοκομπλόκο λόγω προφορικών. :P
Btw τον Σεπτέμβριο έπεσα στην ίδια καθηγήτρια η οποία με θυμόταν και με το που μπήκα μου είπε να ηρεμήσω. :P

+1 γιατί αυτό με το κοκομπλόκο στα προφορικά μίλησε στην ψυχή μου... Εσείς στην ιατρική που έχετε πολλά, πείτε καμία συμβουλή.
In other news, έμειναν μόνο τα φάρμακα, και κάπως κατάφερα να βγάλω όλο το αυτόνομο νευρικό σε 1 μέρα. Νιώθω ότι δεν θυμάμαι τίποτα πέρα από τα βασικά, αλλά επειδή ήταν το τελευταίο κομμάτι της ύλης που δεν είχα αγγίξει, έχω άλλες 5 μέρες για επαναλήψεις.

Περιττό να πω ότι κάθε φορά που τα κουράγια μου με εγκαταλείπουν, σκέφτομαι ότι τα παιδάκια της ιατρικής τελειώνουν 7/7 και παρηγοριέμαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Νομίζω τα παιδάκια της Ιατρικής ΕΚΠΑ τελειώνουν ακόμα πιο αργά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
2/2 και έμεινε ΕΝΑ μάθημα την παρασκευή για το πτυχίο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top