Εξεταστική

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Έχεις θέσει πολύ ψηλά τον πήχη( και καλά κάνεις εδώ που τα λέμε), σου εύχομαι τα καλύτερα :)
Δεν είναι κρίμα να μην πάρω Αριστα για < 0.1 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Δεν είναι κρίμα να μην πάρω Αριστα για < 0.1 :P

Αν και είναι απλά ένα περιτύλιγμα, είναι κρίμα, κι επίσης ένας στρογγυλός αριθμός δείχνει πιο ωραία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αν και είναι απλά ένα περιτύλιγμα, είναι κρίμα, κι επίσης ένας στρογγυλός αριθμός δείχνει πιο ωραία :D
Υπάρχουν μεταπτυχιακά στο εξωτερικό που απαιτούν βαθμό πτυχίου "άριστα" (8,5) ή και κάποιες υποτροφίες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αν και είναι απλά ένα περιτύλιγμα, είναι κρίμα, κι επίσης ένας στρογγυλός αριθμός δείχνει πιο ωραία :D

Νομίζω ότι με κάλυψε απόλυτα ο Διας :)

Υπάρχουν μεταπτυχιακά στο εξωτερικό που απαιτούν βαθμό πτυχίου "άριστα" (8,5) ή και κάποιες υποτροφίες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Υπάρχουν μεταπτυχιακά στο εξωτερικό που απαιτούν βαθμό πτυχίου "άριστα" (8,5) ή και κάποιες υποτροφίες.

Ναι, το γνωρίζω αυτό, αλλά απ' όσο έχω δει τουλάχιστον δεν έχει τύχει να σου ζητήσουν απαραίτητα > 8,5.
Προφανώς αν η απόκλιση ήταν μεγαλύτερη και κοντά στο 8,5 δεν θα έγραφα κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ναι, το γνωρίζω αυτό, αλλά απ' όσο έχω δει τουλάχιστον δεν έχει τύχει να σου ζητήσουν απαραίτητα > 8,5.
Προφανώς αν η απόκλιση ήταν μεγαλύτερη και κοντά στο 8,5 δεν θα έγραφα κάτι τέτοιο.

Cambridge, Oxford, Imperial και κάποια του LSE θέλουν A level graduates.
A level (70%+) = 8,51+ :)

Επίσης, για να διεκδικήσεις υποτροφίες ενας τέτοιος βαθμός είναι απαραίτητος, μην σου πω και για κάποιες...λίγος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εγώ στην ιστορία

Δεν προλαβαίνω τίποταααα
Kαι αυτό για τις εργασίες στον υπολογιστή ισχύει. Εδώ και μια ώρα έχω ανοίξει το λαπτοπ για να κάνω autocad και δεν έχω κάνει σχεδόν τίποτα εκτός από 5-6 γραμμές :look:

Σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια, θα τα καταφέρεις!! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Cambridge, Oxford, Imperial και κάποια του LSE θέλουν A level graduates.
A level (70%+) = 8,51+ :)

Επίσης, για να διεκδικήσεις υποτροφίες ενας τέτοιος βαθμός είναι απαραίτητος, μην σου πω και για κάποιες...λίγος!

Οκκ πάω πάσο τότε :P
Φαίνεται πως τα κορυφαία βρετανικά πανεπιστήμια κάνουν τη διαφορά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Ιστορία Ιατρικής την Πέμπτη και δεν είμαι καλά... :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ιστορία Ιατρικής την Πέμπτη και δεν είμαι καλά... :crazy:

Δε θα γραψεις πιο ευκολο μαθημα ξανα, πιστεψε με :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
τελος για σημερα.το κεφαλι μου θα εκραγει.Α ρε πλατωνα:mad::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Διαβάζοντας συνεχόμενα για τον Παγκόσμιο Ιστό, το Διαδίκτυο, την Κοινωνική Δικτύωση, την εικονική πραγαματικότητα κ.ο.κ, αρχίζεις να έχεις την ψευδαίσθηση ότι έχεις μεταφερθεί σε έναν άλλο ψηφιακό κόσμο !... :pc: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Δε θα γραψεις πιο ευκολο μαθημα ξανα, πιστεψε με :P

Έχει αλλάξει η καθηγήτρια, η καινούρια είναι στρυφνή απ'ότι άκουσα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ κατάφερα και διάβασα και στατική τελικά.Έβγαλα όλο το σύγγραμα, μου είχαν λείψει αυτά τα φυσικομαθηματικά μαθήματα :inlove: Σειρά έχουν τα εικαστικά, ίσως κάνω καμιά εργασία αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δε θα γραψεις πιο ευκολο μαθημα ξανα, πιστεψε με :P

Αγγλικά Ι
Αγγλικά ΙΙ
Υγιεινή
Κοινωνική Ιατρική
Πυρηνική Ιατρική
Ψυχιατρική (αν είσαι στην Β')

Here, I found some. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Έφυγε το πρώτο μάθημα και πιο δύσκολο του εξαμήνου με 8!Επόμενο σε μια βδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
ΔΕΝ υπάρχει αυτό,πραγματικά.!!
Πρώτη εξεταστική διαβάζω τόσο πολύ,νταξει είναι και πιο δύσκολα τα μαθήματα,και κόβομαι συνέχεια οριακά...Δν γίνεται.........:eek::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
ΔΕΝ υπάρχει αυτό,πραγματικά.!!
Πρώτη εξεταστική διαβάζω τόσο πολύ,νταξει είναι και πιο δύσκολα τα μαθήματα,και κόβομαι συνέχεια οριακά...Δν γίνεται.........:eek::mad:
Αν και κατα τη διάρκεια του εξαμήνου φαινόταν το πιο εύκολο από τα προηγούμενα, τώρα στην εξεταστική μου φαίνεται σαν το πιο δύσκολο :hmm::confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Δεν είναι κρίμα να μην πάρω Αριστα για < 0.1 :P

Nαι, σε καταλαβαίνω. Κι εγώ χρειάζομαι 8,5 στη διπλωματική, για να βγει άριστα. Αν είναι να πάρω παρακάτω, χίλιες φορές να μου βάλει 8 παρά 8,49. Δεν θα σκάσω βέβαια και να μην βγάλω άριστα. Εγώ υπερέβην εαυτού, όπως και όλοι/ες μας, για να τα πάμε όσο καλύτερα γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εμένα μια φορά μου βάλανε σε μάθημα 9,5 ενώ είχα πάρει ακριβώς 9,73. Σε ένα μάθημα ήθελα να γράψω 10 εγώ και έκανε στρογγυλοποίηση προς τα κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top