Εξεταστική

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Άντε να περάσει η Δευτέρα.Πραγματικά αυτό το μάθημα δε διαβάζεται.Δε ξέρω πως θα την βγάλω το ΣΚ.
Σημειώσεις καλές δε παίζουν γιατί αυτή λέει ακριβώς τα ίδια με το βιβλίο το οποίο είναι δικό της σύγγραμα.Το βιβλίο είναι απίστευτα κακογραμμένο.Δε βγαίνει άκρη.Προσπαθώ να γράφω τα σημαντικότερα με δικά μου λόγια αλλά πραγματικά είναι χάος.
Οι διαφάνειες είναι άχρηστες.

Απελπίζομαι :P


Εγώ μόνο από βιβλία διαβάζω.Δε μπορώ στον υπολογιστή. Οι διαφάνειες είναι συντομευμένες και θέλω πρώτα να διαβάσω εφ ' όλης της ύλης και μετά να τα συντομεύω μόνη μου. :P Μια μέρα πριν ισως τις κοιτάξω τις διαφάνειες στο moodle.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και μένα με κουράζει να διαβάζω από το πισι. Μόνο συμπληρωματικά για καμιά διαφάνεια το χρησιμοποιώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εγώ παρέδωσα πριν μια εβδομάδα τη διπλωματική μου. Η επιβλέπουσα καθηγήτρια (Α΄ αξιολογήτρια) μου είπε ότι θα μου δώσει θετική κρίση. Ήταν πάρα πολύ καλή η συνεργασία μας, με βοήθησε πάρα πολύ και είχαμε τηλεφωνική επικοινωνία μια φορά την εβδομάδα, διαδικτυακή δε σχεδόν σε καθημερινή βάση. Μπορεί να είχε πολλές απαιτήσεις (έτσι είναι το λογικό ένα μεταπτυχιακό να έχει απαιτήσεις), αλλά με κατηύθυνε λεπτομερώς πώς θα κάνω το καθετί.
Ουσιαστικά δηλαδή περιμένω το αποτέλεσμα από τον Β΄αξιολογητή, αλλά θέλω να πιστεύω ότι δεν θα υπάρχει μεγάλη απόκλιση ανάμεσα στους δύο αξιολογητές, μιας και η γνώμη του πρώτου μετράει περισσότερο. Άντε στη χειρότερη περίπτωση να μου βάλει χαμηλότερη βαθμολογία ο β΄αξιολογητής. Πρώτα ο Θεός τέλη Σεπτέμβρη θα την παρουσιάσω. Καλή επιτυχία σε όλους/ες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και μένα με κουράζει να διαβάζω από το πισι. Μόνο συμπληρωματικά για καμιά διαφάνεια το χρησιμοποιώ.
Το πισι είναι κακό για την εξεταστική γενικά. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Εμβρυολογια την Τριτη και... δεν ξερω σε ποιες δυναμεις να κανω επικληση για να με βοηθησουν..:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Το πισι είναι κακό για την εξεταστική γενικά. :hehe:
Μια χαρά είναι. Καθώς μελετάς ρίχνεις και μια ματιά στο ischool/e-steki.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μια χαρά είναι. Καθώς μελετάς ρίχνεις και μια ματιά στο ischool/e-steki.


Μάλλον εννοείς ότι εκεί που είσαι στο ischool/e-steki ρίχνεις μια ματιά και στο βιβλίο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Δεν έχει εφευρεθεί το φροντιστήριο για το διδακτορικό. :P Απορώ πως τους ξέφυγε. χαχαχ Κάνεις λες και πήγες χθες πρώτη μέρα Πανεπιστήμιο, όσον αφορά τη χρονική συνέπεια της ανάρτησης των σημειώσεων. :P Η παραδοσιακή μορφή μελέτης ενδείκνυται από κορυφαίους επιστήμονες (παιδαγωγούς και ψυχολόγους) έναντι της παθητικής μελέτης μέσω υπολογιστή. Μάλιστα η ανάγνωση μεγαλοφώνως: σαν να διδάσκεις τον εαυτό σου, είναι ακόμη καλύτερη μέθοδος. Συνίσταται να καταναλώνεις πολλά χαρτιά πρόχειρα γιατί αλλιώς νιώθεις την ψευδαίσθηση ότι τα μαθαίνεις. Ακόμη, η πολύωρη ανάγνωση μπροστά από μια οθόνη προκαλεί κούραση στα μάτια και πιθανόν πονοκέφαλο. Κάποιες διαφάνειες δεν γίνεται να τις εκτυπώσεις; :hmm:
Πράγματι, η απουσία χρονικής συνέπειας είτε όσον αφορά στην ανάρτηση διαφανειών, είτε όταν πρόκειται για τη δημοσίευση των εξεταστέων υλών αποτελεί σύνηθες φαινόμενο, σε τέτοιο βαθμό μάλιστα που καθίσταται αδιανόητο να το επισημαίνουμε, δεδομένου ότι έχουμε εξοικειωθεί με το γεγονός αυτό και θεωρούμε ως επί το πλείστον, ότι είναι αυτονόητο να συμβαίνει !... :/ :worry: Εντούτοις, αν δεν το επισημαίνουμε διόλου, ενδέχεται να πιστέψουμε στ' αλήθεια ότι η απουσία χρονικής συνέπειας , και κατ' επέκταση η έλλειψη οργάνωσης στα πανεπιστήμια, καλώς υφίστανται και ότι η κατάσταση αυτή δεν είναι πρέπον να μεταβληθεί, αλλά οφείλουμε να συμβάλλουμε στη διαιώνιση αυτής... :eek: Δημιουργείται συνεπώς μια μορφή παθογένειας !... Επιπλέον, η κούραση των ματιών και ο πονοκέφαλος , συνδέονται άρρηκτα με την πολύωρη μελέτη απ' το λάπτοπ/ Η/Υ... :worry: Τη δυνατότητα της εκτύπωσης τη σκέφτηκα και εγώ ! :) Εντούτοις, θα καταφύγεις στη μέθοδο εκτύπωσης, σε περίπτωση που το περιεχόμενο του κειμένου αξίζει πραγματικά να το εκτυπώσεις, για να το μελετήσεις περαιτέρω ή στην περίπτωση που το κείμενο είναι σε μορφή Word, PDF, είναι -όχι απαραιτήτως-πολυσέλιδο και γνωρίζεις ότι αποτελεί τμήμα της εξεταστέας ύλης, κρίνω προσωπικά ! Στην προκειμένη περίπτωση δεν έκρινα ότι αξίζει να εκτυπώσω τις συγκεκριμένες διαφάνειες... :angelnot: Κράτησα όμως σημειώσεις από αυτές και έτσι ρυθμίστηκε το ζήτημα επιτυχώς ! :angelnot: Παρεμπιπτόντως, για να εκτυπώσουμε ένα κείμενο που είναι σε μορφή Word, PDF ή μια διαφάνεια, το/την "περνάμε" σ'ένα φλασάκι και έπειτα μας την εκτυπώνουν στο βιβλιοπωλείο ; :hmm: Συνήθως εκτυπώνω από βιβλίο ή αντιγράφω, κρατάω σημειώσεις απ' το κείμενο που ενδέχεται να με ενδιαφέρει αλλά να εκτυπώσω κείμενο από το διαδίκτυο, δεν συνέβη ακόμη ! ^^ Πάντως, και οι εκτυπώσεις έχουν κάποιο κόστος, αν μάλιστα είναι πολλές οι σελίδες (εκτός και αν υπάρχει κάποια φοιτητική προσφορά) ! Έχετε κάποιο συγκεκριμένο φωτοτυπάδικο, βιβλιοπωλείο που "δραστηριοποιείται" και στο πεδίο των εκτυπώσεων, βρίσκεται στο κέντρο της Αθήνας και είναι οικονομικό για εκτυπώσεις/φωτοτυπίες ; :hmm:


Εγώ παρέδωσα πριν μια εβδομάδα τη διπλωματική μου. Η επιβλέπουσα καθηγήτρια (Α΄ αξιολογήτρια) μου είπε ότι θα μου δώσει θετική κρίση. Ήταν πάρα πολύ καλή η συνεργασία μας, με βοήθησε πάρα πολύ και είχαμε τηλεφωνική επικοινωνία μια φορά την εβδομάδα, διαδικτυακή δε σχεδόν σε καθημερινή βάση. Μπορεί να είχε πολλές απαιτήσεις (έτσι είναι το λογικό ένα μεταπτυχιακό να έχει απαιτήσεις), αλλά με κατηύθυνε λεπτομερώς πώς θα κάνω το καθετί.
Ουσιαστικά δηλαδή περιμένω το αποτέλεσμα από τον Β΄αξιολογητή, αλλά θέλω να πιστεύω ότι δεν θα υπάρχει μεγάλη απόκλιση ανάμεσα στους δύο αξιολογητές, μιας και η γνώμη του πρώτου μετράει περισσότερο. Άντε στη χειρότερη περίπτωση να μου βάλει χαμηλότερη βαθμολογία ο β΄αξιολογητής. Πρώτα ο Θεός τέλη Σεπτέμβρη θα την παρουσιάσω. Καλή επιτυχία σε όλους/ες!
Και ποιο είναι το θέμα της διπλωματικής σου Τέσα ; :studying: Καλή επιτυχία και σε σένα ! :) :smartass:

Μια χαρά είναι. Καθώς μελετάς ρίχνεις και μια ματιά στο ischool/e-steki.


Μάλλον εννοείς ότι εκεί που είσαι στο ischool/e-steki ρίχνεις μια ματιά και στο βιβλίο. :P
Είναι εύστοχες και των δυο σας οι επισημάνσεις που δεν δύναμαι να επιλέξω σε ποια κλίνω περισσότερο !! :whistle: Εν τέλει, κλίνω προς την πρώτη, του Dia ! :angelnot:

Μην πάρεις και όρκο. Δες εδώ: https://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=206632


Ιδιαιτέρως ενδιαφέρον το άρθρο και άκρως διαφωτιστικό για την επικρατούσα κατάσταση στα Πανεπιστήμια !...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Και ποιο είναι το θέμα της διπλωματικής σου Τέσα ; :studying: Καλή επιτυχία και σε σένα ! :) :smartass:

Ο ρόλος του διευθυντή στη διαχείριση της επικοινωνίας ανάμεσα στη σχολική μονάδα και τους -τοπικούς- εξωτερικούς φορείς (γονείς, τοπική αυτοδιοίκηση, τοπικές επιχειρήσεις).
Ευχαριστώ για τις ευχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Χθες διάβαζα σπίτι μου. Και σήμερα μάλλον εδώ θα διαβάσω.


Νιώθω περήφανη :hehe::bounce::happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Πρώτος Ιούνης μετά από πολλαααααά χρόνια χωρίς εξεταστική..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μια χαρά είναι. Καθώς μελετάς ρίχνεις και μια ματιά στο ischool/e-steki.


Μάλλον εννοείς ότι εκεί που είσαι στο ischool/e-steki ρίχνεις μια ματιά και στο βιβλίο. :P
Η απάντηση της βαγγελινας με κάλυψε. :ρ το διάβασμα στον υπολογιστή είναι ότι χειρότερο. Προκειμένου να αποφύγεις το διάβασμα κοιτάς ότι μαλακια θυμηθείς στο πισι. Δηλαδή καλύτερα μακριά για να διαβάσεις. Εγώ έχω μεταφερθεί στο μπαλκόνι γιατί βιβλιοθήκη βαριέμαι να πάω μέσα στη ζέστη, υπολογιστή δεν έχω εδώ έξω άρα κάτι γίνεται και διαβάζω. :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Θυμάμαι πέρυσι που μας άναβαν τον κλιματισμό και τετοιες εποχές γράφαμε όμορφα κι ωραία εξετάσεις. :P
Πλέον επειδή δεν υπάρχει ρευστό, έχει κάψα η αίθουσα με αποτέλεσμα οι επιτηρητές να ανοίγουν τα παράθυρα μήπως και δροσίσει αλλά δεν φυσσάει καθόλου έξω και αντιθέτως μπαίνει ζέστη. :hehe:
Άντε τώρα να συγκεντρωθείς και να γράψεις :P Σε λίγο θα περνάνε και καμήλες ανάμεσα από τα θρανία :P

Η απάντηση της βαγγελινας με κάλυψε. :ρ το διάβασμα στον υπολογιστή είναι ότι χειρότερο. Προκειμένου να αποφύγεις το διάβασμα κοιτάς ότι μαλακια θυμηθείς στο πισι. Δηλαδή καλύτερα μακριά για να διαβάσεις. Εγώ έχω μεταφερθεί στο μπαλκόνι γιατί βιβλιοθήκη βαριέμαι να πάω μέσα στη ζέστη, υπολογιστή δεν έχω εδώ έξω άρα κάτι γίνεται και διαβάζω. :ρ
Το διάβασμα στον υπολογιστή είναι του τύπου:
μαζί με το pdf της διάλεξης εχεις ανοιχτό το fb, το youtube, το GoogleEarth, το ischool , το GoogleMail, το LoL και δεν συμμαζεύεται. Και ενώ ξερεις ότι δεν προλαβαίνεις να διαβάσεις σκέφτεσαι τυχαία να δεις τι κάνει ένας 3ος σου ξάδερφος που όυτε καν εχετε γνωριστεί, να ακούσεις το ολοκαίνουριο τραγούδι, ελέγχεις τα μειλ σου κάθε 2 λεπτά λες και περιμένεις κάποιο σημαντικό mail ενώ τα μόνο μειλ που έρχονται είναι διαφημιστικά ( :P ) κλπ
και κάπου εκεί λες ...πως περασε έτσι η ώρα;;; :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θυμάμαι πέρυσι που μας άναβαν τον κλιματισμό και τετοιες εποχές γράφαμε όμορφα κι ωραία εξετάσεις. :P
Πλέον επειδή δεν υπάρχει ρευστό, έχει κάψα η αίθουσα με αποτέλεσμα οι επιτηρητές να ανοίγουν τα παράθυρα μήπως και δροσίσει αλλά δεν φυσσάει καθόλου έξω και αντιθέτως μπαίνει ζέστη. :hehe:
Άντε τώρα να συγκεντρωθείς και να γράψεις :P Σε λίγο θα περνάνε και καμήλες ανάμεσα από τα θρανία :P
Με μια δόση κατακλυσμού που και που. Γιατί έτσι είναι το καλοκαίρι :P

Το διάβασμα στον υπολογιστή είναι του τύπου:
μαζί με το pdf της διάλεξης εχεις ανοιχτό το fb, το youtube, το GoogleEarth, το ischool , το GoogleMail, το LoL και δεν συμμαζεύεται. Και ενώ ξερεις ότι δεν προλαβαίνεις να διαβάσεις σκέφτεσαι τυχαία να δεις τι κάνει ένας 3ος σου ξάδερφος που όυτε καν εχετε γνωριστεί, να ακούσεις το ολοκαίνουριο τραγούδι, ελέγχεις τα μειλ σου κάθε 2 λεπτά λες και περιμένεις κάποιο σημαντικό mail ενώ τα μόνο μειλ που έρχονται είναι διαφημιστικά ( :P ) κλπ
και κάπου εκεί λες ...πως περασε έτσι η ώρα;;; :P:P
Πόσο αλήθεια! Για ΣΑΕ και τώρα για ισχύος το κυριότερο μου διάβασμα το έκανα στο αναγνωστήριο. Πρωί πρωί αλλά και απόγευμα εχτές. Σήμερα που έμεινα σπίτι να διαβάσω μόνο μισή άσκηση έχω βγάλει (σε αυτό μπορεί να φταίει οτι ξύπνησα στις 12), αλλά το θέμα είναι ότι και να κάτσω να διαβάσω, θα κάνω διαλείμματα κάθε 2-3 λεπτά να δω τι μου έγραψε ο ένας, ή τι νέο ανέβηκε κλπ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Με μια δόση κατακλυσμού που και που. Γιατί έτσι είναι το καλοκαίρι :P


Πόσο αλήθεια! Για ΣΑΕ και τώρα για ισχύος το κυριότερο μου διάβασμα το έκανα στο αναγνωστήριο. Πρωί πρωί αλλά και απόγευμα εχτές. Σήμερα που έμεινα σπίτι να διαβάσω μόνο μισή άσκηση έχω βγάλει (σε αυτό μπορεί να φταίει οτι ξύπνησα στις 12), αλλά το θέμα είναι ότι και να κάτσω να διαβάσω, θα κάνω διαλείμματα κάθε 2-3 λεπτά να δω τι μου έγραψε ο ένας, ή τι νέο ανέβηκε κλπ κλπ

Εειι κι εγώ χτες το απόγευμα διάβαζα ισχύος στο αναγνωστήριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Good luck Τέσα!!!

Προσωπικά, εγώ έχω τόσα πολλά μαθήματα να δώσω που κοντεύω να χάσω την μπάλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Good luck Τέσα!!!

Προσωπικά, εγώ έχω τόσα πολλά μαθήματα να δώσω που κοντεύω να χάσω την μπάλα :P

Ευχαριστώ πολύ, να είσαι καλά. Καλή επιτυχία και σ' εσένα! Μην αγχώνεσαι, θα τα πας πολύ καλά, όπως παντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ, να είσαι καλά. Καλή επιτυχία και σ' εσένα! Μην αγχώνεσαι, θα τα πας πολύ καλά, όπως παντα.
Πως να μην αγχώνομαι. Μόνο και μόνο σαν νούμερο το 10 στα 12 με μέσο όρο τουλάχιστον 8.9 τρομάζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ στην ιστορία

Δεν προλαβαίνω τίποταααα
Kαι αυτό για τις εργασίες στον υπολογιστή ισχύει. Εδώ και μια ώρα έχω ανοίξει το λαπτοπ για να κάνω autocad και δεν έχω κάνει σχεδόν τίποτα εκτός από 5-6 γραμμές :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Πως να μην αγχώνομαι. Μόνο και μόνο σαν νούμερο το 10 στα 12 με μέσο όρο τουλάχιστον 8.9 τρομάζει!

Έχεις θέσει πολύ ψηλά τον πήχη( και καλά κάνεις εδώ που τα λέμε), σου εύχομαι τα καλύτερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top