Εξεταστική

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Tι είναι αυτά ρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Η πτυχιακη μου βαθμολογηθηκε με 10!!! Κοντευω να τρελαθω:clapup::D!!!

Πλεον οι πιθανοτητες να καταφερω να παρω πτυχιο με 8,5 αυξανονται σημαντικα:).



Τι σχολή?

Στο Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Αλεξανδρουπολης ειμαι.

Για καποιον που διαβαζει και δεν ξυνεται ειναι αρκετα βατο το τμημα, με καποια μαθηματα/εξαιρεσεις βεβαια, αλλα στους βαθμους ειναι λιγο τσιγκουνηδες σε σχεση με αλλα παιδαγωγικα. Οι περισσοτεροι σε εμας ειναι κοντα στο 7, με 7,5 και γι' αυτο χαιρομαι, γιατι προσπαθησα πολυ να φτασω στο 8,5 ειδικα τα τελευταια χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κλινική Βιοχημεία σήμερα..πήγα καλύτερα από ότι περιμενα! ελπίζω να είναι όντως έτσι τα αποτελέσματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έλα, βιοχημεία αύριο, δεν ξέρω τι να αισθανθώ :):mad::/::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έλα, βιοχημεία αύριο, δεν ξέρω τι να αισθανθώ :):mad::/::whistle:
ευτυχώς τις έχω περάσει και ξεμπέρδεψα..μεγάλο παλούκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Γαμάει η Βιοχημεία παίδες.

Κώστα,συγχαρητήρια ρε φίλε για το πτυχίο σου! Καλή σταδιοδρομία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Στο Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Αλεξανδρουπολης ειμαι.

Για καποιον που διαβαζει και δεν ξυνεται ειναι αρκετα βατο το τμημα, με καποια μαθηματα/εξαιρεσεις βεβαια, αλλα στους βαθμους ειναι λιγο τσιγκουνηδες σε σχεση με αλλα παιδαγωγικα. Οι περισσοτεροι σε εμας ειναι κοντα στο 7, με 7,5 και γι' αυτο χαιρομαι, γιατι προσπαθησα πολυ να φτασω στο 8,5 ειδικα τα τελευταια χρονια.



Καλή συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.


Καλή συνέχεια.

δε καταλαβαινω γιατι να ειρωνευτεις την επιτυχια ενος ανθρωπου; μπορει για σενα να μην ειναι τιποτα το 8,5 αλλα εισαι απαραδεκτος γιατι δε το βλεπουν ολοι οπως το βλεπεις εσυ. απλα απαραδεκτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
δε καταλαβαινω γιατι να ειρωνευτεις την επιτυχια ενος ανθρωπου; μπορει για σενα να μην ειναι τιποτα το 8,5 αλλα εισαι απαραδεκτος γιατι δε το βλεπουν ολοι οπως το βλεπεις εσυ. απλα απαραδεκτος

LOLWAT!!? Πού την είδες την ειρωνεία!?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Χαχ. Δεν ειρωνεύτηκε ρε
side effect της υπερ-χρήσης gif-ακίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Με δουλεύεις έτσι? Άκουσες και τόνο φωνής, Sherlock? Τα μάτια μου, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΠΟΎ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ!!?? :P

Ωραία, πες ότι όντως τον ειρωνεύτηκα. Για. Ποιο. Λόγο. Πήρε 8,5 τη στιγμή που όλοι παίρνουν 7,5. Απλά δεν πέταξα εφτάμισι χιλιάδες smileys από πίσω. Troll είμαι, όχι καγκουρομαλάκας. (θέλω να πιστεύω τουλάχιστον :P)

Συνέλθετε, μπράβο του 'πα του ανθρώπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Βαριέμαι τόσο μα τόσο μα τόσο πολύ το διάβασμα για το επόμενο μάθημα! Κάτι πιο ενδιαφέρον δεν βρήκαν αυτοί οι τύποι στα Joannina να διδάξουν;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βαριέμαι τόσο μα τόσο μα τόσο πολύ το διάβασμα για το επόμενο μάθημα! Κάτι πιο ενδιαφέρον δεν βρήκαν αυτοί οι τύποι στα Joannina να διδάξουν;;;
Γιατί όλοι τα λέτε Joannina; :P
Κι εγώ βαριέμαι να διαβάσω :/

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Χαχα γιατί είναι Joannina πως να το κάνουμε! :P
Το Ιωάννινα είναι too traditional:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Και εγω ρε πουστη μου, Μακροοικονομικη δινω. Αν εχουν τον θεο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εγώ πάλι με τέτοιο καιρό δεν βαριέμαι τίποτα.
Πάλι καλά που βρέχει επειδή αν είχε ήλιο θα τα είχα παρατήσει όλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
βαριέμαι να διαβάσω πφφφφ

κάτι μου λέει ότι θα τα παρατήσω όλα στις 3 το βράδυ και θα πάω να παίξω λολ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εγώ σήμερα έχω παραιτηθεί από το πρωί! Ευτυχώς που βαριέστε κι άλλοι και αισθάνομαι καλύτερα τώρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Tι είναι εδώ; Group therapy?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top