Εξεταστική

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Pic of the day;


Η φάση είναι ότι κάποιοι τσίμπησαν όντως. Realists till the end.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Σε λιγότερο από 6 ώρες δίνω Χρηματοδοτική Διοίκηση Ι με μία μέρα διάβασμα!
Για να δούμε τι θα πιάσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε λιγότερο από 6 ώρες δίνω Χρηματοδοτική Διοίκηση Ι με μία μέρα διάβασμα!
Για να δούμε τι θα πιάσουμε!
άντε καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τι έγινε παιδιά;!Πως τα πήγατε με το πρώτο μάθημα; :) Πότε ξαναδίνετε τώρα; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Τι έγινε παιδιά;!Πως τα πήγατε με το πρώτο μάθημα; :) Πότε ξαναδίνετε τώρα; ;)

Έδωσα σήμερα παιδαγωγικη ψυχολογία..όλα καλά:) τώρα αύριο πάλι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
εγω αρχιζω 17 και τελειωνω 27 με διπλο μαθημα αντε και καλη επιτυχια να εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Απαιτητικά και με πολλές παγίδες τα θέματα.
Εγώ κλασσικά, από τρομερές ηλιθιότητες χάνω. :P

Αν όλα πάνε όπως τα υπολογίζω το 7αρι είναι στη τσέπη και δεν απέχουμε πολύ από το 9.
Νομίζω πάντως ότι θα μου βάλει τον συχνότερο βαθμό μου : 8 !

Είμαι πολύ ευχαριστημένος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Πρώτα αυτό:

Σε λιγότερο από 6 ώρες δίνω Χρηματοδοτική Διοίκηση Ι με μία μέρα διάβασμα!

...μετα αυτο:

Απαιτητικά και με πολλές παγίδες τα θέματα.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:

το 7αρι είναι στη τσέπη και δεν απέχουμε πολύ από το 9.

Φίλε είσαι μυαλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
η αλήθεια είναι πως το περιμενα πιο εύκολο το μάθημα, αλλά με την τόσο χάλια δομή λόγω καθηγήτριας έχει γίνει πολύ περίπλοκο!!
Πέμπτη δίνω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν υπάρχει καλύτερη αίσθηση από το να ξεκινήσεις διάβασμα κυριολεκτικά 24 ώρες πριν δώσεις και να πάρεις πάνω από 7.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν μπορώ να το κάνω αυτό?

Όταν διαβάζω λίγο πριν γράψω στο τέλος δεν θυμάμαι τίποτα. Ακόμα και αν η ερώτηση ήταν κάτι που διάβασα το προηγούμενο βράδυ, η απάντηση μου είναι γενική και άστοχη.

Δεν ξέρω τι ισχύει σε άλλες σχολές αλλά σε εμάς και σίγουρα σε άλλες φυσικομαθηματικές επιστήμες είναι δύσκολο να συγκρατήσεις ένα σωρό άγνωστους τύπους και ορολογίες από ένα διάβασμα ή "πέρασμα", όπως θέλετε πείτε το.

Επίσης, για κάποιο λόγο μου φαίνεται άβολο να αντιγράψω. Συνεχώς βάζω αρχεία και σημειώσεις στο κινητό (σε μαθήματα με κλειστό το βιβλίο), αλλά ποτέ δεν το έχω χρησιμοποιήσει. Ακόμα και όταν δεν πιάνω βάση. Ίσως είναι φόβος μην με πιάσουν, ίσως απλώς το βρίσκω άδικο δεν ξέρω. Θεωρείτε πως είναι άδικο ή κακό να αντιγράψει κάποιος στο ελληνικό πανεπιστήμιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Επίσης, για κάποιο λόγο μου φαίνεται άβολο να αντιγράψω. Συνεχώς βάζω αρχεία και σημειώσεις στο κινητό (σε μαθήματα με κλειστό το βιβλίο), αλλά ποτέ δεν το έχω χρησιμοποιήσει. Ακόμα και όταν δεν πιάνω βάση. Ίσως είναι φόβος μην με πιάσουν, ίσως απλώς το βρίσκω άδικο δεν ξέρω. Θεωρείτε πως είναι άδικο ή κακό να αντιγράψει κάποιος στο ελληνικό πανεπιστήμιο?
Ολες οι σχολες εχουν καποια μαθηματα που δεν συμβαδιζουν τοσο με τον τιτλο της σχολης.Το να αντιγραψεις ασπουμε σε ενα μαθημα ''φιλοσοφια της επιστημης'' στο χημικο η το φυσικο δεν νομιζω να επηρεασει καπως τις επιστημονικες σου γνωσεις.Γενικα παντώς δεν ειναι καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δε με νοιάζει βασικά αν θα αντιγράψεις, κι αν με ρωτήσεις θα σου πω την απάντηση αν την ξέρω, σιγά. Γενικά δε με νοιάζεις καθόλου, κάνε ό,τι θες, το ίδιο πράγμα απλά τυχαίνει να σπουδάζουμε, δε σημαίνει ότι έχουμε και τους ίδιους λόγους που το κάνουμε, κι άρα για να αντιγράφεις, ή όχι, κάτι θα ξέρεις.

Από εκεί και πέρα, αν στο εργαστήριο είσαι GTP ξερωγώ, ε, επιλογή σου ήταν, ή κάτι τέτοιο. Δε με νοιάζει ούτε δω.

Yeah, generally I may not be the greatest giver of fucks out there, I know.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πάντως στο θέμα αντιγραφής και στη δικιά μου σχολή το συναντάω αυτό το πράγμα!!!Όλα τα έδρανα είναι γεμάτα από μαθήματα,σκονάκι με αρχαία,λατινικά,ολόκληρες στήλες από μαθήματα ιστορίας και η μεγαλύτερη αποθέωση στο τμήμα μου να κάνουνε σκονάκι την Δευτέρα που γράφαμε Ισπανική γλώσσα 2!!!Και στο τέλος η καθηγήτρια να αλλάζει θέσεις.....το θεωρώ τσάμπα κόπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τα δικά μας τα θρανία/έδρανα είναι τόσο γραμμένα που δεν διαχωρίζεις αν το σκονάκι είναι πρόσφατο ή προπέρσινο. Γι'αυτό και οι δικοί μας they don't give a shit.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Σημερα δινω ενα μαθημα προφορικα(ευτυχως) και μετα,την επομενη βδομαδα δινω 4 μαθηματα:clapup:
Δεν πειραζει.
(Συν-Ολικη) αναισθησια και παμε για το καλυτερο δυνατο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Η πτυχιακη μου βαθμολογηθηκε με 10!!! Κοντευω να τρελαθω:clapup::D!!!

Πλεον οι πιθανοτητες να καταφερω να παρω πτυχιο με 8,5 αυξανονται σημαντικα:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
πτυχίο με 8,5 wow :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Δεν υπάρχει καλύτερη αίσθηση από το να ξεκινήσεις διάβασμα κυριολεκτικά 24 ώρες πριν δώσεις και να πάρεις πάνω από 7.
Στατιστικη I
5 ωρες διαβασμα τελευταιο βραδυ πριν δωσω, σερι μεχρι το πρωι και 8αρακι. Like a boss 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Η πτυχιακη μου βαθμολογηθηκε με 10!!! Κοντευω να τρελαθω:clapup::D!!!

Πλεον οι πιθανοτητες να καταφερω να παρω πτυχιο με 8,5 αυξανονται σημαντικα:).



Τι σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top