Εξεταστική

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Aμφιθέατρο: Παιδιά ο υποθάλαμος είναι εκτός ύλης
Εξετάσεις: 10 πολλαπλής για υποθάλαμο

"Από θάλαμο ας ξέρετε μόνο τους πυρήνες, οι συνδέσεις τους κλπ υπάρχουν μόνο σε εξειδικευμένα βιβλία νευροανατομίας"
Εξέτασεις: 5 πολλαπλής για συνδέσεις θαλάμου που δεν υπήρχαν σε κανένα βιβλίο.

'Ετσι για να γουστάρουμε εκεί στην ιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Περίμενα 5 εβδομάδες για τα αποτελέσματα φυσιολογίας και τελικά κόβομαι με 4.
Στο διάολο. :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Περίμενα 5 εβδομάδες για τα αποτελέσματα φυσιολογίας και τελικά κόβομαι με 4.
Στο διάολο. :verymad:

Είναι βαθμός εκ του πονηρού..δεν χάνεις να πας να δεις το γραπτό σου: μπορεί να είναι 4,6κάτι και γίνει 5. Εκτός και αν είναι κανένα 3,7κάτι και έγινε 4. Μην το αφήσεις έτσι. Είναι κρίμα να πάει Σεπτέμβριο, διότι σε κάθε εξεταστική ισχύουν νέα δεδομένα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Είναι βαθμός εκ του πονηρού..δεν χάνεις να πας να δεις το γραπτό σου: μπορεί να είναι 4,6κάτι και γίνει 5. Εκτός και αν είναι κανένα 3,7κάτι και έγινε 4. Μην το αφήσεις έτσι. Είναι κρίμα να πάει Σεπτέμβριο, διότι σε κάθε εξεταστική ισχύουν νέα δεδομένα!!

Δεν νομίζω ότι θα βρω το δίκιο μου ακόμα και αν είναι 4,7. Η άλλη πέρσι είχε γράψει 7,7 και της το έκαναν 7, φαντάσου εν προκειμένου που παίζεται το "να σε κόψω"-"να μην σε κόψω".:whistle:

Εδώ μωρέ είχαν βγει 2 εβδομάδες πριν και είχαν πει "δεν ξέρουμε πότε θα τα βγάλουμε, έτοιμα είναι, αλλά το έτος σας τα πήγε πολύ χάλια". Τους σκοτώνεις ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Κ εγω που εγραψα σε ολα βαθμαρες μου ρχεται στο τελευταιο μαθημα 4.....και στο πιο ευκολο θεωρητικα του πρωτου εξαμηνου...-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Κ εγω που εγραψα σε ολα βαθμαρες μου ρχεται στο τελευταιο μαθημα 4.....και στο πιο ευκολο θεωρητικα του πρωτου εξαμηνου...-.-

Ρε φίλε, εμείς κλαιγόμαστε που κοπήκαμε στα παλούκια (πληθυντικός), και συ κλαίγεσαι που κόπηκες σε 1 ΜΑΘΗΜΑ και μάλιστα εύκολο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
εγω απο το α εξαμηνο χρωσταω 3 δεν πειραζει θα τα δωσω τον σεπτεμβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Μαλακες, κλαιω.

Περασα την Ιστορια της Νεοελληνικης Εκπαιδευσης (ναι, αυτο το σιχαμενο μαθημα που το διαβαζα κανα μηνα) με 10!!!

Επρεπε να φτασω στο 4ο ετος για να μαθω να διαβαζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Μαλακες, κλαιω.

Περασα την Ιστορια της Νεοελληνικης Εκπαιδευσης (ναι, αυτο το σιχαμενο μαθημα που το διαβαζα κανα μηνα) με 10!!!

Επρεπε να φτασω στο 4ο ετος για να μαθω να διαβαζω...

Ε, άσταδιαλα!:P

Μπράβο!:D

Εγώ τα αποτελέσματά μου θα τα μάθω μετά το Πάσχα, όπως πάει το πράγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ε, άσταδιαλα!:P

Μπράβο!:D

Εγώ τα αποτελέσματά μου θα τα μάθω μετά το Πάσχα, όπως πάει το πράγμα!

Κι εμας τα αποτελεσματα της Πρακτικης I το Πασχα θα βγουνε. Τωρα πριν, μετα, δεν ξερω, αλλα καπου εκει παντως.

Υπομονη:/:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κ εγω που εγραψα σε ολα βαθμαρες μου ρχεται στο τελευταιο μαθημα 4.....και στο πιο ευκολο θεωρητικα του πρωτου εξαμηνου...-.-

Ιστορία Δικαίου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Χθες ένας εκνευρισμένος φοιτητής 9ου εξαμήνου μου λέει (πρώτη φορά τον γνώριζα) ''πω την πουτ..ν.. και με κόβει με 3! Γιατί μωρή δεν μου το κάνεις 5; Και ο άλλος μου βάζει 5 ενώ του έγραψα για 20 ξέρωγω! Γιατί ρε γέρο; Έχουν πρόβλημα. Αυτοί με άφησαν και παλιά. Τους ηλιθίους. Λες και υπάρχει φοιτητής που μπορεί να γράψει πάνω από 5. Τους ηλίθιους!'' :P
Eγώ δεν μιλούσα. Δεν ήξερε και τι κουμάς ήμουν. :P

ΔΗΜΗΤΡΗ ΘΕΛΩ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΝΕΥΡΟΑΝΑΤΟΜΙΑΣ ΣΕ ΛΕΩ
μη κάνεις πως δεν είδες το μήνυμά μου
αν βέβαι τα έχεις σε σημειώσεις ε ^^
α. και αυτό με τον θάλαμο παλουκάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Μαλακες, κλαιω.

Περασα την Ιστορια της Νεοελληνικης Εκπαιδευσης (ναι, αυτο το σιχαμενο μαθημα που το διαβαζα κανα μηνα) με 10!!!

Επρεπε να φτασω στο 4ο ετος για να μαθω να διαβαζω...

χαχαχα ..αυτό το λένε όσοι κοντεύουν προς το πτυχίο! με μονοψήφιο αριθμό :D

και γι' αυτό μετά σε μεταπτυχιακές σπουδές οι επιδόσεις είναι πάντα καλύτερες του προπτυχιακού :) (πλην εξαιρέσεων που δεν ξέρουν γιατί συνέχισαν για μεταπτυχιακές σπουδές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
ΔΗΜΗΤΡΗ ΘΕΛΩ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΝΕΥΡΟΑΝΑΤΟΜΙΑΣ ΣΕ ΛΕΩ
μη κάνεις πως δεν είδες το μήνυμά μου
αν βέβαι τα έχεις σε σημειώσεις ε ^^
α. και αυτό με τον θάλαμο παλουκάκι

Εγώ αγόρασα 2 βιβλία, ένα σπιράλ με σημειώσεις και από τις διαφάνειες στο eclass. :P
Υπάρχει στο eclass το (μη διορθωμένο) βιβλίο της καθηγητριάς μας (θέα η γυναίκα, απλά), αλλά είναι κλειδωμένο το μάθημα!! :P

Καλά νευροανατομία καύλα σκέτη.
Βρες μου την κεντρική αύλακα του Rolando. :P:P



Eίχαμε και εργαστήριο με εγκεφαλους σε φορμόλη, ήταν υπέροχο!!
Είχαμε και ενός παιδιού με υπανάπτικτο το αριστερό ημισφαίριο!! :P


Και μας έκανε και μια φορά η καθηγήτρια κάτι γαμάτο, ετοιμάσου
"Νωπές τομές πρόσθιου εγκέφαλου, μέσου εγκεφάλου, προμήκη, γέφυρα, παρεγκεφαλίδα, νωτιαίου μυελού".
Λιώσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Περίμενα 5 εβδομάδες για τα αποτελέσματα φυσιολογίας και τελικά κόβομαι με 4.
Στο διάολο. :verymad:


Πλησιάζω στην 4η εβδομάδα. Ωχ. :P

'Ελα, φοιτητής ιατρικής που δεν έχει κοπεί φυσιολογία δεν είναι φοιτητής ιατρικής! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Εγώ αγόρασα 2 βιβλία, ένα σπιράλ με σημειώσεις και από τις διαφάνειες στο eclass. :P
Υπάρχει στο eclass το (μη διορθωμένο) βιβλίο της καθηγητριάς μας (θέα η γυναίκα, απλά), αλλά είναι κλειδωμένο το μάθημα!! :P

Καλά νευροανατομία καύλα σκέτη.
Βρες μου την κεντρική αύλακα του Rolando. :P:P



Eίχαμε και εργαστήριο με εγκεφαλους σε φορμόλη, ήταν υπέροχο!!
Είχαμε και ενός παιδιού με υπανάπτικτο το αριστερό ημισφαίριο!! :P


Και μας έκανε και μια φορά η καθηγήτρια κάτι γαμάτο, ετοιμάσου
"Νωπές τομές πρόσθιου εγκέφαλου, μέσου εγκεφάλου, προμήκη, γέφυρα, παρεγκεφαλίδα, νωτιαίου μυελού".
Λιώσε.

Βάζε κανένα spoiler στα σιχάματα, ρε άνθρωπε.:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Μα τι έχουνε, είναι τόσο όμορφοι. *.*


Nα δω αν θα συνεχίσεις να το λες τώρα που κάνετε νευροανατομία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγώ πάντως αν μπορούσα θα έπερνα ένα ή μάλλον πολλούς στο σπίτι. Να έχεις ρε παιδί μου κάτι να ψαχουλεύει, να τεμαχίζεις, να παρατηρείς, να σε βοηθά στη σύγκριση με τις εικόνες, να πειράζεις και να δοκιμάζεις.

Εγώ αγόρασα 2 βιβλία, ένα σπιράλ με σημειώσεις και από τις διαφάνειες στο eclass. :P
Υπάρχει στο eclass το (μη διορθωμένο) βιβλίο της καθηγητριάς μας (θέα η γυναίκα, απλά), αλλά είναι κλειδωμένο το μάθημα!! :P

Καλά νευροανατομία καύλα σκέτη.
Βρες μου την κεντρική αύλακα του Rolando. :P:P



Eίχαμε και εργαστήριο με εγκεφαλους σε φορμόλη, ήταν υπέροχο!!
Είχαμε και ενός παιδιού με υπανάπτικτο το αριστερό ημισφαίριο!! :P


Και μας έκανε και μια φορά η καθηγήτρια κάτι γαμάτο, ετοιμάσου
"Νωπές τομές πρόσθιου εγκέφαλου, μέσου εγκεφάλου, προμήκη, γέφυρα, παρεγκεφαλίδα, νωτιαίου μυελού".
Λιώσε.
Πόσο σπαστικά ζηλευτά μπορούν να γίνουν όλα αυτά.:P
-.-
Θέλω και γω!!
Κι όχι την κεντρική αύλακα αυτού δεν την ξέρω. 1ο εξάμηνο την είχα την νευροανατομία, προφανώς και άφηνα κενά :(
Σπαστικέ Δημήτρη που έχεις και καλή καθηγήτρια και βλέπεις και υποανάπτικτους εγκεφάλους.:mad:
Εγώ προχτές πήρα την πρώτη μου ποδιά. :') (χρυσή την πήρα βεβαίως βεβαιώς)
Και θα έχω έστω! φέτος το δικό νευρολογικό περιστατικό.
Θα σου πω αν θα ζει μέχρι τέλος εξαμήνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top