Εξεταστική

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Που στο διάολο χιάζεται το ερυθρονωτιαίο δεμάτιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βγήκε το 3ο μάθημα!

Κόπηκα με 4 !
( και μάλιστα δεν έβαλα ρήτρα και πίστευα ότι έγραψα γύρω στο 7-8 ) :(

Είναι το 1ο μάθημα που κόβομαι :/: (και περιμένω να κοπώ σε άλλα 2 λόγω ρήτρας!-σκατούλες)
Θα πάω definately να δω το γραπτό μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Βγήκε το 3ο μάθημα!

Κόπηκα με 4 !
( και μάλιστα δεν έβαλα ρήτρα και πίστευα ότι έγραψα γύρω στο 7-8 ) :(

Είναι το 1ο μάθημα που κόβομαι :/: (και περιμένω να κοπώ σε άλλα 2 λόγω ρήτρας!-σκατούλες)
Θα πάω definately να δω το γραπτό μου!
Καλωσήρθες στο club
Που στο διάολο χιάζεται το ερυθρονωτιαίο δεμάτιο;


Δεν έχουν τον Θεό τους.... κομπλεξικοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
περιμενω ενα μαθημα ακομη για ολοκληροθουν τα αποτελεσματα της πρωτης μ εξεταστικης η οποια παει ανελπιστα καλα με εξαιρεση εφαρμοσμενα μαθηματικα που κοπηκα(0) περασ γφ1 με 8 χημεια με 8 και εργαστηριο με 10 μια χαρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κι έτσι για την ταπεινή δικαίωσή μου.
10 _ 10 _ 9.5 _ 9 _ 8.5 _ 8.5 _ 8 _ 8 _ 7.6
και κάψαμε 1 για να χουμε κάτι να κάνουμε τον τελευταίο Σεπτέμβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Koύραση, κούραση, κούραση.
Έχω από τις 17 Ιανουαρίου που έδωσα το 1ο μάθημα (επιλογής), έκτοτε έχω δώσει 1,5 μάθημα και την παρασκευή δίνω το επόμενο. Λέω 1,5 γιατί το μισό είναι η ανατομία στο πτώμα που συμψηφίζεται με τη νευροανατομία που δίνω την παρασκευή. Το άλλο ήταν φυσιολογία. Ουσιαστικά εδώ και 1,5 μήνα έχω δώσει 2,5 μαθήματα.
Δεν είναι φυσιολογικό αυτό που ζω. Επί 1,5 μήνα και για έναν μήνα ακόμη θα ξυπνάω και θα κοιμάμαι χωρίς να μπορώ να χαλαρώσω τελείως, να πω ότι δεν έχω να κάνω κάτι. Και τα μαθήματα είναι εξαντλητικά, η ύλη ατέλειωτη, τα πράγματα που πρέπει να θυμάσαι (και όχι για τις εξετάσεις, για μια ζωή) είναι άπειρα. Είναι τόσες πολλές οι παθήσεις, άλλες τόσες οι εξηγήσεις, αμέτρητες οι εναλλακτικές....
Και είναι και η νευροανατομία που μ' έχει σμπαραλιάσει τις τελευταίες μέρες...500κάτι σελίδες ύλη που πρέπει να τις μάθεις παπαγαλία γιατί απλά έτσι είναι, πρέπει να ξέρεις ότι ο ιππόκαμπος βρίσκεται στο κροταφικό κέρας της πλάγιας κοιλίας και η ψαλίδα δημιουργείται όταν η σκάφη στρέφεται πρόσω και ύπερθεν του θαλάμου, πως να το κάνουμε.
Τα νεύρα μου. Και όταν λέω νεύρα εννοώ όλα, τους κλάδους των κλάδων, τα συμπαθητικά, τα παρασυμπαθητικά, τα εγκεφαλικά...ΟΛΑ.

Τουλάχιστον μαθαίνεις υπέροχα πράγματα, μαθαίνεις να εξηγείς τα πάντα και είναι τρελό.

Και δεν έχει βγει ακόμη η φυσιολογία. Πολλά ζητάω βέβαια, μετά το πάσχα.

Καληνύχτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Να τη μάθεις τέλεια την υπέροχη Νευροανατομία. Που εμας μας θέλουν 2-3 ψύχουλα. Δημήτρη κουράγιο και μόνο. Και αγάπη και πείσμα και αέρα φρέσκο για να συνεχίζεις.
Και για πες, τι βιβλίο διαβάζεις για νευροανατομία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Koύραση, κούραση, κούραση.
Έχω από τις 17 Ιανουαρίου που έδωσα το 1ο μάθημα (επιλογής), έκτοτε έχω δώσει 1,5 μάθημα και την παρασκευή δίνω το επόμενο. Λέω 1,5 γιατί το μισό είναι η ανατομία στο πτώμα που συμψηφίζεται με τη νευροανατομία που δίνω την παρασκευή. Το άλλο ήταν φυσιολογία. Ουσιαστικά εδώ και 1,5 μήνα έχω δώσει 2,5 μαθήματα.
Δεν είναι φυσιολογικό αυτό που ζω. Επί 1,5 μήνα και για έναν μήνα ακόμη θα ξυπνάω και θα κοιμάμαι χωρίς να μπορώ να χαλαρώσω τελείως, να πω ότι δεν έχω να κάνω κάτι. Και τα μαθήματα είναι εξαντλητικά, η ύλη ατέλειωτη, τα πράγματα που πρέπει να θυμάσαι (και όχι για τις εξετάσεις, για μια ζωή) είναι άπειρα. Είναι τόσες πολλές οι παθήσεις, άλλες τόσες οι εξηγήσεις, αμέτρητες οι εναλλακτικές....
Και είναι και η νευροανατομία που μ' έχει σμπαραλιάσει τις τελευταίες μέρες...500κάτι σελίδες ύλη που πρέπει να τις μάθεις παπαγαλία γιατί απλά έτσι είναι, πρέπει να ξέρεις ότι ο ιππόκαμπος βρίσκεται στο κροταφικό κέρας της πλάγιας κοιλίας και η ψαλίδα δημιουργείται όταν η σκάφη στρέφεται πρόσω και ύπερθεν του θαλάμου, πως να το κάνουμε.
Τα νεύρα μου. Και όταν λέω νεύρα εννοώ όλα, τους κλάδους των κλάδων, τα συμπαθητικά, τα παρασυμπαθητικά, τα εγκεφαλικά...ΟΛΑ.

Τουλάχιστον μαθαίνεις υπέροχα πράγματα, μαθαίνεις να εξηγείς τα πάντα και είναι τρελό.

Και δεν έχει βγει ακόμη η φυσιολογία. Πολλά ζητάω βέβαια, μετά το πάσχα.

Καληνύχτες.

Dude,να σε ρωτήσω κάτι; Αν θυμάμαι καλά,ιατρική ήταν η 1η σου επιλογή.Πέρασες στη σχολή,ξεκίνησες,γούσταρες,όλα ωραία και καλά.Αφού το ήξερες ότι θα έχεις να μάθεις τόσα πολλά,γιατί παραπονιέσαι τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Να τη μάθεις τέλεια την υπέροχη Νευροανατομία. Που εμας μας θέλουν 2-3 ψύχουλα. Δημήτρη κουράγιο και μόνο. Και αγάπη και πείσμα και αέρα φρέσκο για να συνεχίζεις.
Και για πες, τι βιβλίο διαβάζεις για νευροανατομία;

Η νευροανατομία είναι υπέροχη, έχουμε και ύλη που έχει σχέση με κλινικά δεδομένα και γουστάρω τρελά.
Τι βιβλίο διαβάζω; :p
Snell, Νευροανατομία Jonson (καθηγήτριά μας), eclass.
:P

Dude,να σε ρωτήσω κάτι; Αν θυμάμαι καλά,ιατρική ήταν η 1η σου επιλογή.Πέρασες στη σχολή,ξεκίνησες,γούσταρες,όλα ωραία και καλά.Αφού το ήξερες ότι θα έχεις να μάθεις τόσα πολλά,γιατί παραπονιέσαι τώρα;

Δεν παραπονιέμαι για την ύλη, δε με νοιάζει/ τρρομάζει το πόσα έχω να μάθω για να επιβιώσω στην ιατρική, απλά είναι υπέρμετρα κουραστικό αυτό που γίνεται στην εξεταστική που έρχονται όλα μαζεμένα...και όταν λέμε όλα, εννοούμε ΟΛΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InSheerPleasure

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
@Dmitsos, Πραγματικά σε καταλαβαίνω, όσο γίνεται από τη θέση μου. Εγώ (στη Ψυχολογία) ένα μάθημα έχω, ψυχοφυσιολογία/βιοψυχολογία και μου έχουν πέσει τα μαλλιά! Η καθηγήτρια διδάσκει στην Ιατρική, Τσάλτα λέγεται, την ξέρεις;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω εχω δικαστικη ψυχιατρικη και ειναι πολυ ενδιαφερον!Αυτο ειναι το καλο με τα δυσκολα μαθηματα, οτι συνηθως εχουν ωραιο περιεχομενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Koύραση, κούραση, κούραση.
Έχω από τις 17 Ιανουαρίου που έδωσα το 1ο μάθημα (επιλογής), έκτοτε έχω δώσει 1,5 μάθημα και την παρασκευή δίνω το επόμενο. Λέω 1,5 γιατί το μισό είναι η ανατομία στο πτώμα που συμψηφίζεται με τη νευροανατομία που δίνω την παρασκευή. Το άλλο ήταν φυσιολογία. Ουσιαστικά εδώ και 1,5 μήνα έχω δώσει 2,5 μαθήματα.
Δεν είναι φυσιολογικό αυτό που ζω. Επί 1,5 μήνα και για έναν μήνα ακόμη θα ξυπνάω και θα κοιμάμαι χωρίς να μπορώ να χαλαρώσω τελείως, να πω ότι δεν έχω να κάνω κάτι. Και τα μαθήματα είναι εξαντλητικά, η ύλη ατέλειωτη, τα πράγματα που πρέπει να θυμάσαι (και όχι για τις εξετάσεις, για μια ζωή) είναι άπειρα. Είναι τόσες πολλές οι παθήσεις, άλλες τόσες οι εξηγήσεις, αμέτρητες οι εναλλακτικές....
Και είναι και η νευροανατομία που μ' έχει σμπαραλιάσει τις τελευταίες μέρες...500κάτι σελίδες ύλη που πρέπει να τις μάθεις παπαγαλία γιατί απλά έτσι είναι, πρέπει να ξέρεις ότι ο ιππόκαμπος βρίσκεται στο κροταφικό κέρας της πλάγιας κοιλίας και η ψαλίδα δημιουργείται όταν η σκάφη στρέφεται πρόσω και ύπερθεν του θαλάμου, πως να το κάνουμε.
Τα νεύρα μου. Και όταν λέω νεύρα εννοώ όλα, τους κλάδους των κλάδων, τα συμπαθητικά, τα παρασυμπαθητικά, τα εγκεφαλικά...ΟΛΑ.

Τουλάχιστον μαθαίνεις υπέροχα πράγματα, μαθαίνεις να εξηγείς τα πάντα και είναι τρελό.

Και δεν έχει βγει ακόμη η φυσιολογία. Πολλά ζητάω βέβαια, μετά το πάσχα.

Καληνύχτες.

Αν έχεις διαβάσει,πες μου να κάτσω από πίσω σου μπας και ψαρέψω τίποτα,γιατί εγώ μόνο πουλί θα φάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αν έχεις διαβάσει,πες μου να κάτσω από πίσω σου μπας και ψαρέψω τίποτα,γιατί εγώ μόνο πουλί θα φάω :P

:P έτσι :P καλά κάνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Η πιο γελοία/αστεία εξεταστική έβα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Σε εμάς ακόμη τί-πο-τα_

Έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NightRaven

Νεοφερμένος

Η NightRaven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
7,8,9,9, περιμένω άλλα 2 και ένα το άφησα για Σεπτέμβρη ή για οποτεδήποτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
και σε εμάς μόνο ένα μάθημα έχει βγει >_<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Η νευροανατομία είναι υπέροχη, έχουμε και ύλη που έχει σχέση με κλινικά δεδομένα και γουστάρω τρελά.
Τι βιβλίο διαβάζω; :p
Snell, Νευροανατομία Jonson (καθηγήτριά μας), eclass.
:P
Δλδ; Δλδ είναι ηλεκτρονικά; Δλδ μπορώ να στο κλέψω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Με την πρακτικη τελειωσα, με τη χαρτουρα ακομα. Δε μπορω αλλο, βαρεθηκα.

Δεν ειχα που αλλου να το γραψω και το εγραψα εδω. Συνεχιστε ο,τι κανετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top