Εξεταστική

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Κλασσικά, όπως κάθε εξάμηνο, το στατικό μάθημα του εξαμήνου (Αντοχή 2 εν προκειμένη) και μία σπόντα (σχέδιο).
10 περασμένα και 8 χρωστούμενα συνολικά.... Η σχολή δεν με πάει και δεν την πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βγήκε σήμερα το 2ο μάθημα της εξεταστικής :)

Οικονομετρία ----->>>> 8,5 !!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Άντε να βγουν και τα δικά μας αποτελέσματα, μας γκάστρωσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Άντε να βγουν και τα δικά μας αποτελέσματα, μας γκάστρωσαν.

Περιμένω αποτελέσματα για ένα μάθημα εδώ και 38 μέρες και τα έχουν έτοιμα υποτίθεται εδώ και πάνω από 10 μέρες. Μην μιλάς για γκάστρωμα εσύ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Όλοι έχετε τελειώσει και περιμένετε αποτελέσματα, εγώ έχω άλλα 3 μαθήματα.

Πάω να διαβάσω για τα εγκεφαλικά νεύρα.

Σας εύχομαι να κοπείτε σ' όλα γιατί κάθεστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
8 στην Βιοχημεία ΙΙ και Σπλάγχνα πάμε για Σεπτέμβρη.
Ας είναι μόνο τα Σπλάγχνα που χρωστάω και δεν θέλω τίποτε άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Βγήκαν όλα επιτέλους!!:D:D

Γ εξάμηνο:

9.8, 9.8, 9, 8.3 , 6.8 , 6.3= 8.33

κάθε πέρσι και καλύτερα :P

Ας είναι μόνο τα Σπλάγχνα που χρωστάω και δεν θέλω τίποτε άλλο.

:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
A αυτοί οι βαθμοί δεν είναι απλά καλοί είναι τέλειοι...που να βλεπες τους δικούς μου:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Βρε συντρόφια, εμάς μας είπε η καθηγήτρια ότι θα δώσουμε εξετάσεις με ανοιχτά βιβλία. Δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους εξέταση είναι αυτή. Δεν μου έχει ξανατύχει. Μέχρι και πέρυσι το εν λόγω μάθημα "Εισαγωγή στο φυσικό και ανθρωπογενές περιβάλλον" εξεταζόταν κανονικά (με κλειστά βιβλία). Οι συμφοιτητές/τριές μου χάρηκαν ακούγοντας αυτή την είδηση. Ωστόσο, εγώ είμαι πολύ προβληματισμένη αναφορικά με το συγκεκριμένο τρόπο εξέτασης. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Αχαχαχα πού να τα διάβαζες κιόλας αυτά που διάβαζα :P

Φαντάζομαι...:P

Βρε συντρόφια, εμάς μας είπε η καθηγήτρια ότι θα δώσουμε εξετάσεις με ανοιχτά βιβλία. Δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους εξέταση είναι αυτή. Δεν μου έχει ξανατύχει. Μέχρι και πέρυσι το εν λόγω μάθημα "Εισαγωγή στο φυσικό και ανθρωπογενές περιβάλλον" εξεταζόταν κανονικά (με κλειστά βιβλία). Οι συμφοιτητές/τριές μου χάρηκαν ακούγοντας αυτή την είδηση. Ωστόσο, εγώ είμαι πολύ προβληματισμένη αναφορικά με το συγκεκριμένο τρόπο εξέτασης. :eek:

Με ανοιχτά βιβλία συνήθως είναι πιο δύσκολα... τσάμπα χαρήκανε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Με ανοιχτά βιβλία συνήθως είναι πιο δύσκολα... τσάμπα χαρήκανε.:D

Σ' ευχαριστώ για τη διευκρίνιση. Αυτό πιστεύω κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ για τη διευκρίνιση. Αυτό πιστεύω κι εγώ.

Δε θελω να σε απογοητευσω, αλλα εχω καει στο παρελθον με τετοιου ειδους εξεταση.
Την πρωτη φορα που εδωσα μαθημα με ανοιχτα βιβλια κοπηκα με 3:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Δε θελω να σε απογοητευσω, αλλα εχω καει στο παρελθον με τετοιου ειδους εξεταση.
Την πρωτη φορα που εδωσα μαθημα με ανοιχτα βιβλια κοπηκα με 3:P...

Κλάψε μάνα κλάψε με με νύχτα με φεγγάρι....:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θα χαρακτήριζα ικανοποιητική την εξεταστική..τώρα θα πάω για 2 8αρια στα μαθήματα που έμειναν τον Σεπτέμβρη..ευπρόσδεκτοι και οι καλυτεροι βαθμοί χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
βγηκαν ολα τα μαθηματα!

4 περασμενα 2 χρωστουμενα το ενα περασμενο με 10αρι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
βγηκαν ολα τα μαθηματα!

4 περασμενα 2 χρωστουμενα το ενα περασμενο με 10αρι :clapup:
διδακτική φαντάζομαι το 10αρακι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Θέλει κανείς να ακούσει τον πόνο μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top