Εξεταστική

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Δε θα βγουν ποτέ τα αποτελέσματα!:|

(Kαι πίστευα ότι σήμερα θα μάς έκαναν δώρο τη γνωστοποίηση κάποιου βαθμού...)
και εμεισ περιμενουμε...εχουν περασει πια τεσσερισ εβδομαδες και δεν εχουμε μαθει κανεναν βαθμο ακομα...δεν μπορω αλλο...σε λιγο θα αρχισω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Δε θα βγουν ποτέ τα αποτελέσματα!:|

(Kαι πίστευα ότι σήμερα θα μάς έκαναν δώρο τη γνωστοποίηση κάποιου βαθμού...)
σιγα μην τα βγαλουν...2-3 μηνες μετα τα βγαζουν για πασχα σχολαμε 26 απριλιου...ε λιγο πριν σχολασουμε τοτε θα τα βγαλουν ασε που αν δεν δωσαμε καποιο μαθημα η αν κοπηκαμε σε καποιο το δινουμε ξανα σεπτεμβριο ενω σε πολλες σχολες οπως στη νομικη θεσσνικης μπορουν να δωσουν το μαθημα τον ιουνιο και οχι τον σεπτεμβριο και μαλιστα γινονται επαναληπτικα μαθηματα για να εμπεδωσουν καλυτερα την υλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
σε πολλες σχολες οπως στη νομικη θεσσνικης μπορουν να δωσουν το μαθημα τον ιουνιο και οχι τον σεπτεμβριο και μαλιστα γινονται επαναληπτικα μαθηματα για να εμπεδωσουν καλυτερα την υλη

Αυτό πάλι τι καινούριο φρούτο είναι?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ενω σε πολλες σχολες οπως στη νομικη θεσσνικης μπορουν να δωσουν το μαθημα τον ιουνιο και οχι τον σεπτεμβριο και μαλιστα γινονται επαναληπτικα μαθηματα για να εμπεδωσουν καλυτερα την υλη

Mήπως αυτό συμβαίνει μόνο για τους επί πτυχίω; :worry:

Εγώ πάντως ξέρω όλους μου τους βαθμούς, μάλιστα ξέρω ακριβώς πόσο θα γράψω και αύριο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
σιγα μην τα βγαλουν...2-3 μηνες μετα τα βγαζουν για πασχα σχολαμε 26 απριλιου...ε λιγο πριν σχολασουμε τοτε θα τα βγαλουν ασε που αν δεν δωσαμε καποιο μαθημα η αν κοπηκαμε σε καποιο το δινουμε ξανα σεπτεμβριο ενω σε πολλες σχολες οπως στη νομικη θεσσνικης μπορουν να δωσουν το μαθημα τον ιουνιο και οχι τον σεπτεμβριο και μαλιστα γινονται επαναληπτικα μαθηματα για να εμπεδωσουν καλυτερα την υλη
Μεθαύριο κλείνουμε μήνα από το πρώτο μάθημα. Από ό,τι έμαθα, είναι απασχολημένοι οι καθηγητές μας, διότι είναι μεγαλοστελέχη σε τράπεζες, διδάσκουν και σε άλλα έτη, καθώς και σε άλλες σχολές, συν ότι ασκούν και την δικηγορία. Οπότε του Αγίου Π. θα ξέρουμε...
Εγώ πάντως ξέρω όλους μου τους βαθμούς, μάλιστα ξέρω ακριβώς πόσο θα γράψω και αύριο. :)
Θα μάς πεις και τους δικούς μας;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Λογιτεχνια περασα με 7,5 και γλωσσολογια με 9!!!!!!:)αντε σιγα σιγα βγαινουν..2 μαθηματα μου εμειναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
ενα απο τα πολυ κακα του πανεπιστημιου θεσσαλιας ειναι οτι οι βαθμοι δεν εχουν δεκαδικα...δηλαδη το 7 μπορει να το παρει καποιοσ με 6.6 και καποιοσ που εχει γραψει 7,5 να παρει και αυτοσ 7...μια αδικια που θα επρεπε να διορθωθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:( κόπηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.

Με τις υγείες σου! Σιγά! Νά' ναι καλά η εξεταστική του Σεπτέμβρη για όλους μας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
φυσιολογία 2 πήρα 4

:( κρίμα... πιο εκνευριστικός βαθμός δεν υπάρχει
Καλό Σεπτέμβρη τότε... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
:( κρίμα... πιο εκνευριστικός βαθμός δεν υπάρχει
Καλό Σεπτέμβρη τότε... :/:

Πιο εκνευριστικός βαθμός είναι το 4,5 από μαλάκα καθηγητή που δεν λέει να το σπρώξει λίγο να το κάνει 5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πιο εκνευριστικός βαθμός είναι το 4,5 από μαλάκα καθηγητή που δεν λέει να το σπρώξει λίγο να το κάνει 5.

:eek:
:/: υπάρχει και το 4,9 που είχε πάρει ένας γνωστός (προσαρμοσμένο με εργασία όμως)
σε εμάς δεν μπαίνουν δεκαδικοί στη βαθμολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Σε μερικα μαθηματα υπαρχει το δεκαδικο σε εμας. Παντως πιστευω οτι καλο ειναι να υπαρχει στρογγυλοποιηση αλλα οχι τερατωδης και να δημιουργουνται αδικιες.Το 8.24 να γινεται 8 και το 8.25 8.5 !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:D φυσιολογια σε μας είχε 3 ανάπτυξης που ήταν καθαρά ιατρικές και τις έγραψα και πολλαπλής τα οποία είχαν μέσα βιολογικά πράγματα, κάτι περίεργα με αρνητικές βαθμολογήσεις που δεν έμαθα ούτε θα μάθω ποτέ και τα βαζα στην τύχη. Το να κάνουν αυτό το μάθημα βιολόγοι είναι μεγάλο λάθος διαφορετικοί στόχοι έχει για την φυσιολογία ο φοιτητής ιατρικής και διαφορετικοί ο φυσικής βιολογίας. Έπρεπε να σεβαστούν ότι είμαι από μεγάλο έτος και να μου κάνουν το 4 , 5 εφόσον οι βασικές απαντήσεις μου ήταν ολόσωστες.

Επίσης επειδή με βάλανε να παρακολουθήσω εργατήρια η ασχετοσύνη τους σε πρακτικά θέματα είναι πολύ μεγάλη. π.χ. στο ηλεκτροκαρδιογράφημα (στην βιοφυσική) που το εγχείρηδιο του εργαστηρίο έβαζε διαφορετικά χρώματα ανά περιοχή από ότι το συμβατικό και έπρεπε να αποδειξω στο pokemon ότι αυτό δεν είναι ελέφαντας και ότι το ηλεκτροκαρδιογράφημα που κανουν και βασίζεται μια ολόκληρη άκσηση είναι λάθος.


Δε φτάνει αυτό παρακολούθησα και το ίδιο εργαστήριο στο αλλο εξάμηνο στο μάθημα της φυσιολογίας. Που εκεί κάνανε καρδιογράφημα το οποία δεν ειχε προκάρδιες απαγωγές και ζητούσε η άσκηση να υπολογίσουμε τον άξονα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
εμας το μαθημα τησ φυσιολογιας εξεταστηκε με κατι παραπανω απο 70 ερωτησεις...4 ωρεσ ειχαμε για να γραψουμε...μια ωρα ηταν οι επεξηγησεισ....αμφιβαλλω αν αφησε κατι εξω απο τισ 500 σελιδεσ υλη...και περιμενουμε 4 εβδομαδεσ να βγουν τα αποτελεσματα...μαλλον θα χρειαστει να περιμενουμε πολυ ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πάω σήμερα για το 9 στα 9. Μιλάμε για τρένο! Με χαϊλάιτ ΣΑΕ ΙΙ 9.5 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
10 ανακριτικη...καλο το ποδαρικο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top