Εξεταστική

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:P 10 στην εισαγωγή στην κλινική ιατρική (:(εγώ φοβάμαι να το δώσω γιατί δε ξέρω τι να διαβάσω)
:P 7 στην βιολογία 1 :P:P:P (άριστος βαθμος για ένα μάθημα απαιτητικό όπως η βιολογία 1

7 κι εγώ στη βιολογία Ι !!! και μαζί με το βαθμό του εργαστηρίου (9) γίνεται 7,5-->8 γιατί εμείς δεν έχουμε δεκαδικά! :D :P

θα σου πω τι να διαβάσεις για την εισαγωγή στην κλινική ιατρική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
7 κι εγώ στη βιολογία Ι !!! και μαζί με το βαθμό του εργαστηρίου (9) γίνεται 7,5-->8 γιατί εμείς δεν έχουμε δεκαδικά! :D :P

θα σου πω τι να διαβάσεις για την εισαγωγή στην κλινική ιατρική

Καλο μου παιδι, μη χαιρεσαι, για σενα λεει ο Φοκος. Αυτος δεν ξερουμε ποσο εγραψε βιολογια:P...
Τελικα το πολυ διαβασμα πουρε το κανει το μυαλο:P:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλο μου παιδι, μη χαιρεσαι, για σενα λεει ο Φοκος. Αυτος δεν ξερουμε ποσο εγραψε βιολογια:P...
Τελικα το πολυ διαβασμα πουρε το κανει το μυαλο:P:P.

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe: μα δεν είχε βγει η βιολογία όταν είχα γράψει εκείνο το ποστ, άλλο μάθημα εννοούσα! :P
(συγκεκριμένα Πληροφορική)

πώς να μην μπερδευτώ μετά;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Καλο μου παιδι, μη χαιρεσαι, για σενα λεει ο Φοκος. Αυτος δεν ξερουμε ποσο εγραψε βιολογια:P...
Τελικα το πολυ διαβασμα πουρε το κανει το μυαλο:P:P.


Βιολογία είχα γράψει 5 ήταν από τα μαθήματα που έγραψα κατατακτήριες και πήγα πολύ πιο κάτω από ότι περιμενα. Ευτυχώς είχα γραψει καλά στα αλλα 2 μαθήματα και πέρασα.


:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe: μα δεν είχε βγει η βιολογία όταν είχα γράψει εκείνο το ποστ, άλλο μάθημα εννοούσα! :P
(συγκεκριμένα Πληροφορική)

πώς να μην μπερδευτώ μετά;;


Εγώ είδα στο τραπεζάκι της ΠΑΣΠ ή της ΔΑΠ σήμερα δε θυμάμαι 1 μεγάλη αφίσα και ειχε σημειωμένα τα μαθήματα που βγήκαν.
στο πρώτο έτος είχε βιολογία και κλινική ιατρική και πληροφορική (δε θυμαμαι κατι αλλο). Πληροφορική θυμάμαι ότι μου ειχες πει στο τσατ οτι θα το δωσεις Σεπτέμβρη οποτε βγήκαν τα αλλα 2


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ είδα στο τραπεζάκι της ΠΑΣΠ ή της ΔΑΠ δε θυμάμαι 1 μεγάλη αφίσα και ειχε σημειωμένα βιολογία και κλινική ιατρική.

εμπιστεύεσαι και συ τις παρατάξεις... :pfff::pfff::pfff:
ένα θα πω: στην εξεταστική αυτή στη φυσική όποιος εμπιστεύτηκε τις σημειώσεις αυτές έφαγε ήττα μεγάλη
στην εισαγωγή στην κλινική ιατρική πάλι, είναι ουσιαστικά οι σημειώσεις ενός βιβλιοπωλείου και είναι οκ

Πληροφορική θυμάμαι ότι μου ειχες πει στο τσατ οτι θα το δωσεις Σεπτέμβρη οποτε βγήκαν τα αλλα 2

Το τόλμησα τελικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
μεχρι τωρα εχω περασει 2 μαθηματα:clapup::clapup: αλλα 6 περιμενω...!! Ουφ 1 εβδομαδα για εναν βαθμο κανουν...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
1 βδομάδα και παραπονιεσαι?? λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δεν μπορώ άλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
ένα μάθημα ακόμα με τι κουράγιο να διαβάσει κανείιιις :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
καλα και εγω 4ο ετος ειμαι και εχω τραβηξει τα παθη του χριστου. Εχει τυχει να περιμενω και πανω απο 5 μηνες για βαθμο...απλως εχω κουραστει και τωρα η μια εβδομαδα μου φαινεται πολυ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:P 1 έχω περάσει με 6 και ένα έχω κοπεί με 4 και περιμένω αλλα 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τέλος η εξεταστική!!! :)

Περιμένουμε αποτελέσματα (τα οποία θα είναι απογοητευτικά μάλλον).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Περασα μαθηματικα με 7,5:):):)!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Έχουν ήδη φύγει 3 για Σεπτέμβρη κι άλλο ένα που θα δώσω μεθαύριο ( και δεν περιμένω και πολλά ) 4 :P.

πάτος αυτή η εξεταστική

απ' το άλλο εξάμηνο όμως όλα 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Έχουν ήδη φύγει 3 για Σεπτέμβρη κι άλλο ένα που θα δώσω μεθαύριο ( και δεν περιμένω και πολλά ) 4 :P.

πάτος αυτή η εξεταστική

απ' το άλλο εξάμηνο όμως όλα 10

Δικός μου εισαι εσυ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Περασα μαθηματικα με 7,5:):):)!!!!!!!!
Μπράβο σου!:)

Ρε παιδιά, τελικά βαθμολογούμαστε και με δεκαδικούς αριθμούς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μπράβο σου!:)

Ρε παιδιά, τελικά βαθμολογούμαστε και με δεκαδικούς αριθμούς;
Από φέτος λένε πως θα βάζουν κανονικά την βαθμολογία με δεκαδικούς! Όμως και πάλι μπορεί να υπάρξουν καθηγητές που θα βάζουν στρογγυλοποιημένη την βαθμολογία, μου έτυχε παράδειγμα και φέτος για αυτό λέω πως υπάρχει η εξαίρεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έγραψα σε ένα μάθημα ΑΣΣΟ!

btw, στα μαθηματικά περίμενα + 1 με 2 μονάδες. Πήρα 6 ή 6,5 δεν θυμάμαι καλά, ενώ ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι έγραψα 7 θέματα τουλάχιστον σωστά. Λέτε να πάω να δω το γραπτό μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Λέτε να πάω να δω το γραπτό μου?

Σαφως και να πας. Ετσι δειχνεις ενδιαφερον και καταλαβαινεις που εκανες λαθος. Δε χανεις και τιποτα δηλαδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top