Εξεταστική

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Πάω σήμερα για το 9 στα 9. Μιλάμε για τρένο! Με χαϊλάιτ ΣΑΕ ΙΙ 9.5 :D

9/9? 9.5? και ζήσεις ακόμα? :worry:
εκτός αν αθροίζεις ξεχωριστά θεωρία-εργαστήριο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
9.5 έγραψα στη θεωρία ΣΑΕ. Και ομολογώ πως αυτή η εξεταστική με εξόντωσε. Σήμερα και τη Δευτέρα και μετά τέλος, με 10/10 εκτός απροόπτου. Ήταν η λεγόμενη σκούπα για πτυχίο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν σας το είπα, αλλά...


Τ Ε Λ Ο Σ.


Για τον απολογισμό θα περιμένω 2-2,5 εβδομάδες ακόμα σίγουρα, αλλά nevermind. Μετά από 1 σχεδόν μήνα προόδων και 4,5 εβδομάδες εξεταστική τελείωσα! :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
4 στα 7...Λένε καλά για πρώτο εξάμηνο.Μέτρια φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
4 στα 7...Λένε καλά για πρώτο εξάμηνο.Μέτρια φάση.

Άσε τι λένε, το θέμα είναι αν εσύ είσαι ευχαριστημένη με τον εαυτό σου. Αυτό να δεις, για να καταβάλλεις και την ανάλογη προσπάθεια στα επόμενα εξάμηνα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

Βαλτε τα δυνατα σας, και ξεχαστε τους βαθμους! Σημασια εχει η γνωση ;) αυτη θα σε διαχωρισει στην πραγματικοτητα μετα την σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

Βαλτε τα δυνατα σας, και ξεχαστε τους βαθμους! Σημασια εχει η γνωση ;) αυτη θα σε διαχωρισει στην πραγματικοτητα μετα την σχολη
meanwhile in a parallel universe...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Σημασια εχει η γνωση ;) αυτη θα σε διαχωρισει στην πραγματικοτητα μετα την σχολη


Μπράβο, Demlogic. Το βλέπεις πολύ ώριμα.:clapup: Για να πω τη μαύρη αλήθεια, αν και δεν παραγνωρίζω το θέμα των βαθμών, δίνω προτεραιότητα στην απόκτηση γνώσεων.

Εμείς έχουμε εξεταστική αρχές Ιουνίου, μια φορά το χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ακόμα να βγει η Βιοχημεία..άαααντε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeratul

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μάλλον 6/7 , κ είμαι κομπλε για το 1ο εξάμηνο , καθώς αυτό που έμεινε δε περνιέται μέχρι το 4ο έτος.
Και επίσης @natasoula... μην αρχίσεις το κράξιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Μάλλον 6/7 , κ είμαι κομπλε για το 1ο εξάμηνο , καθώς αυτό που έμεινε δε περνιέται μέχρι το 4ο έτος.
Και επίσης @natasoula... μην αρχίσεις το κράξιμο...

Σχεδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ξύπνησα με μήνυμα φίλου που έγραφε ότι βγήκαν δυο μαθήματα και πήρα 9 και 8. Αυτά είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Μάλλον 6/7 , κ είμαι κομπλε για το 1ο εξάμηνο , καθώς αυτό που έμεινε δε περνιέται μέχρι το 4ο έτος.
Και επίσης @natasoula... μην αρχίσεις το κράξιμο...

!@#$%^&*()!@#
Ένα θα πω για όσους ξέρουν από ΗΜΜΥ Ξάνθης: Πέρασε Φυσική Ι απ' το πρώτο εξάμηνο με 5 και για μια μέρα σκεφτόταν να την κόψει για να πάρει μεγαλύτερο βαθμό το Σεπτέμβρη!!
!@#$%^&*()!@#
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Πολύ καλά έκανε. Νομίζω είναι πολύ καλή ιδέα να κόβεις μαθήματα με στόχο να γράψεις καλύτερα σε επόμενη εξεταστική. Θέμα διαβάσματος είναι όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πολύ καλά έκανε. Νομίζω είναι πολύ καλή ιδέα να κόβεις μαθήματα με στόχο να γράψεις καλύτερα σε επόμενη εξεταστική. Θέμα διαβάσματος είναι όλα.
Πραγματικά δεν έχεις ιδέα για τι μάθημα και καθηγήτρια μιλάμε.
Ρώτα τον απλά τι έγινε όταν πήγε στο γραφείο της. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Πραγματικά δεν έχεις ιδέα για τι μάθημα και καθηγήτρια μιλάμε.
Ρώτα τον απλά τι έγινε όταν πήγε στο γραφείο της. :P:P
Τι έφτασε και σε σημειο να παει και στο γραφειο της?:eek:
Αυτο δν το ηξερα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:redface: τι έγινε για να ξέρουμε και εμεις που δεν ειμαστε ημμυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Παιδιά, μπορούμε εκ του αποτελέσματος να κόψουμε μάθημα;
Με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο θέμα, διότι δεν έβαλα ρήτρα στο μάθημα - το οποίο εκ των υστέρων έμαθα ότι είναι εκείνο - με τον μεγαλύτερο συντελεστή, και, αν το έχω περάσει με 5, θέλω να το κόψω για Σεπτέμβρη. Μπορώ να βρω τον καθηγητή και να τού εξηγήσω; (Δηλαδή, να τού πω να μέ κόψει, αν έχω πάρει κάτω από 7, παρ' όλο που δεν έβαλα ρήτρα.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά, μπορούμε εκ του αποτελέσματος να κόψουμε μάθημα;
Με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο θέμα, διότι δεν έβαλα ρήτρα στο μάθημα - το οποίο εκ των υστέρων έμαθα ότι είναι εκείνο - με τον μεγαλύτερο συντελεστή, και, αν το έχω περάσει με 5, θέλω να το κόψω για Σεπτέμβρη. Μπορώ να βρω τον καθηγητή και να τού εξηγήσω; (Δηλαδή, να τού πω να μέ κόψει, αν έχω πάρει κάτω από 7, παρ' όλο που δεν έβαλα ρήτρα.)
εξαρτάται από τον καθηγητή αποκλειστικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top