Εξεταστική

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
βγηκε η βρεφονηπιοκομια εργαστηριο 7,5 θεωρια.........................καλο σεπτεμβρη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
βγηκε η βρεφονηπιοκομια εργαστηριο 7,5 θεωρια.........................καλο σεπτεμβρη:(

Μαρή, πέρασες εργαστήριο & κόπηκες θεωρία? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Μαρή, πέρασες εργαστήριο & κόπηκες θεωρία? :eek:

ναι αστα να πανε δυσκολο μαθημα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
:hmm:Γιατί δεν αξίζει; Στο Συνταγματικό αναφέρομαι...
πολυ αγωνιας:/:
δεν σ αρεσει,πανε κοψτο (αν σου το κοψουν)
δεν σ αρεσει αλλα απο το να το εχεις τον Σεπτ χωρις να ξερεις για τα μαθηματα του εαρινου και σε χαλα αυτο, κρατα το.
δικο σου το κουμαντο και τελος παντων απο τα λαθη μας μαθαινουμε
(κοιτα ομως και τα θεματα του σεπτεμβρ μηπως βαζουν πιο δυσκολα να εισαι προετοιμασμενος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και ναι... 30 μέρες μετά την έναρξη της εξεταστικής βγήκε το 1ο μάθημα απο τα 6.

Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Ι ---------->>>>> ΕΝΝΕΑ (9) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
9,5 στην Ποσοτική και Ποιοτική Ανάλυση Ερευνητικών Δεδομένων!!!
Είμαι πολύ περήφανος:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Μιας κι εμείς έχουμε εξεταστική μόνο τον Ιούνη, θα πω τι βαθμούς πήρα στις εργασίες του Ιανουαρίου.

Εισαγωγή στο φυσικό και ανθρωπογενές περιβάλλον: 8
Εκπαίδευση ενηλίκων: 9

Καλά αποτελέσματα, συντρόφια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Διδακτικη Φυσικων Επιστημων 9!!!!!!!!!
Για να γιορτασω προσπαθω να χορεψω αυτο:
αλλά είναι πολύ δύσκολο για κάποιον αρχάριο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, Νίκο! Και σ' ανώτερα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Διδακτικη Φυσικων Επιστημων 9!!!!!!!!!
Για να γιορτασω προσπαθω να χορεψω αυτο:
αλλά είναι πολύ δύσκολο για κάποιον αρχάριο:(

Α μπραβο:):)(να δω πως θα περασω εγω την φυσικη που εχω σαυτο το εξαμηνο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Α μπραβο:):)(να δω πως θα περασω εγω την φυσικη που εχω σαυτο το εξαμηνο...)
Και γω θεωρητικος ημουν.Φυσικη β εξαμηνου εχω 8 και Μαθηματικα β εξαμηνου 10.
Βεβαια πρωτοετεις με κοιτανε καπως οταν τους τα λεω:P.Στα θεωρητικα μαθηματα τα εχω παει χειροτερα:P
Μπορεις να χτυπησεις βαθμους επομενως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Και γω θεωρητικος ημουν.Φυσικη β εξαμηνου εχω 8 και Μαθηματικα β εξαμηνου 10.
Βεβαια πρωτοετεις με κοιτανε καπως οταν τους τα λεω:P.Στα θεωρητικα μαθηματα τα εχω παει χειροτερα:P
Μπορεις να χτυπησεις βαθμους επομενως.

Βασικα ο καθηγητης ειναι παραξενος κ λιγο τρελος αυτο με φοβιζει περισσοτερο...και εγω στα μαθηματικα Ι του 1ου εξαμηνου.το περασα με 7,5 με δυσκολα θεματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λέω αύριο να πάω να ρωτήσω πόσο έχω γράψει στα 2 που έχουν μείνει, σκέφτομαι να κόψω το 1 αν στο άλλο έχω περάσει:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΟΣ!!! Τώρα ξεκούραση μέχρι τις 4/3,πού ξεκινάει το άλλο εξάμηνο!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
4 στα 4 μεχρι στιγμησ...αν και τα δυο εναπομειναντα φοβαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Αλλα 3 μαθηματα ακομα!
Κουράγιο εαυτε μου,θα αντεξεις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εντάξει, μπορεί και να μην τον έχω πιει στη φυσιολογία.
Ένα 5 νομίζω το' χω.
Αν και μας πήδηξαν γενικώς.
Οι σχετικοί να σχολιάσουν τα θέματα ( 2 ώρες είχαμε :P)

1. ρόλος της παραθορμόνης στα επίπεδα του ασβεστίου στο αίμα
2. χαρακτηριστικά έκκρισης ορμονών αδενουπόφυσης
3, 4, 5. πολλαπλής για ενδοκρινικό που είχανε τις παναγιάς τα μάτια, ερωτήσεις όπως που δρα η αλδοστερόνη, θερμιδικό στρες, κορτιζόλη και αντιγοπαρουσίαση, λεπτίνη, ινσουλίνη και άσκηση, ινσουλίνη και υπερλιπιδιαιμίες.
έξι. επίδραση παλιρροιακού κύματος LH στη λειτουργία της ωοθήκης.
7. δυναμικά ενέργειας, τενόντια αντανακλαστικά, μυοτατικό αντανακλαστικό
8. αισθητήριοι υποδοχείς, αλγουποδοχείς, αχρωματοψία, προσαρμογή στην κοντινή όραση.
9. που οφείλεται ο μεταπεριστροφικός νυσταγμός, γιατί η L dopa με το χρόνο χάνει την αξία της στη θεραπεία στο παρκισον, ομόπλευρη κώφωση που οφείλεται (βλάβη στον κοχλιακό πυρήνα πριν τον χιασμό της οδού, ό,τι να' ναι), παρεγκεφαλίδα.
10. εξοικίωση οσφητικών υποδοχέων
11. εθισμός και ευαισθητοποίηση
12. τυμπανικό αντανακλαστικό (Ω ΝΑΙ, ευτυχώς το' χα διαβάσει :p)
13. νεύρωση μυελού των επινεφριδίων, συμπαθητικό και παρασυμπαθητικό, νευροδιαβιβαστές συμπαθητικού και παρασυμπαθητικού, υποδοχείς.
14. εκτός από τα μιτοχόνδρια, τι άλλο προσδιορίζει τη δύναμη της μυικής συστολής. διαφέρει ανάμεσα σε λείους και σκελετικούς μύες;
15. πολλαπλής στο οποίο έπρεπε να ξέρεις την τόση λεπτομέρεια ότι οι συνδέσεις της αιθουσοπαρεγκεφαλίδας πηγαίνουν κυρίως στο εγκεφαλικό στέλεχος και λίγες στους εν τω βάθει πυρήνες. Φυσικά και το έκανα λάθος. :P

Σχολιάστε.
Τα πάντα έβαλαν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top