Εξεταστική

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
μα δεν ειναι πραγματα αυτα.το σιχαινομαι που το σιχαινομαι,διαβαζω και ο τι πιστευω εγω πως ειναι μεσα στην υλη.ενας χαμος.και 20 μερες να ειχα για αυτο το μαθημα ακρη δεν θα εβγαζα.

Ισχύει. Πφ. Ποιος θα κάτσει να διαβάσει αυτό το πράμα για το Σεπτέμβρη. :/: (μέσα στην αισιοδοξία.) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
μα δεν ειναι πραγματα αυτα.το σιχαινομαι που το σιχαινομαι,διαβαζω και ο τι πιστευω εγω πως ειναι μεσα στην υλη.ενας χαμος.και 20 μερες να ειχα για αυτο το μαθημα ακρη δεν θα εβγαζα.

Ισχύει. Πφ. Ποιος θα κάτσει να διαβάσει αυτό το πράμα για το Σεπτέμβρη. :/: (μέσα στην αισιοδοξία.) :P

Θα τό περάσουμε, ρε! Πάτε καλά;:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ουυυυ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγραψα μαθηματικα σημερα..δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιοι καθηγητες βαζουν τετοια θεματα μονο για να σε κοψουν...χαλια..

Πραγματικά, θα ήθελα να δω τι θέματα Μαθηματικών βάζουν στα Παιδαγωγικά :P

Σε 2 μέρες γράφω Ποσοτικές Μεθόδους ΙΙΙ (Οικονομετρία). Πάμε για το δεύτερο 9+ σε αυτήν την εξεταστική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Πραγματικά, θα ήθελα να δω τι θέματα Μαθηματικών βάζουν στα Παιδαγωγικά :P
Αρκετα δυσκολα θεματα,ωστε να ξαναπουν οι πρωην θεωρητικοι:"Δεν το χω με τα Μαθηματικα":whistle:(μην το παρεξηγησει κανεις,κι εγω θεωρητικος ημουν:P-ομως το περσινο το χω περασει-δεν αποτελει δικαιολογια η θεωρητικη κατευθυνση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Πραγματικά, θα ήθελα να δω τι θέματα Μαθηματικών βάζουν στα Παιδαγωγικά :P

Σε 2 μέρες γράφω Ποσοτικές Μεθόδους ΙΙΙ (Οικονομετρία). Πάμε για το δεύτερο 9+ σε αυτήν την εξεταστική!

Διαίρεση και επαληθευση στο δυαδικο σύστημα, ανισωσεις σε ενα σύστημα Ζ9 που μέχρι σήμερα δεν έχω καταλάβει τι ειναι και πολλά αλλα άσχετα, που δεν τα έχουμε διαδεχθεί ποτέ στο παρελθόν, δεν πρόκειται να τα διδάξουμε στο δημοτικό και δεν έχουν καμία πρακτική εφαρμογή. Πραγματικά μου 'χε βγάλει την ψυχή η αλγεβρα. Ικανοποιημένος;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Πραγματικά, θα ήθελα να δω τι θέματα Μαθηματικών βάζουν στα Παιδαγωγικά :P

Σε 2 μέρες γράφω Ποσοτικές Μεθόδους ΙΙΙ (Οικονομετρία). Πάμε για το δεύτερο 9+ σε αυτήν την εξεταστική!

Λοιπον να βρεις τον τεραψηφιο αριθμο ΑΒ56 που διαιρειται ακριβως με.το 63.Ποσοι ειναι οι αρτοι διαιρετες του;
Εχεις τον αριθμο Ν που εχει διαιρετες το 22 και το14.Ολοι οι διαιρετες του.ειναι 45, απο αυτους 9 ειναι περιττοι.Ποιος ειναο ο αριθμος Ν;
Να βρεις ολους τους τετραψηφιους αριθμους στο πενταδικο συστημα.Ποσοι απο αυτους δεν περιεχουν το ψηφιο 3;
Ειχαμε γραψει κ προοδο κ μας εβαλε νορμαλ θεματα αλλα στην εξεταστικη τις παραπανω σπαζοκεφαλιες:-Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τι θεός καθηγητής είναι αυτός; Πενταδικό σύστημα;

Μιας και έγραψα εγώ, να σας ρωτήσω, έχει κανείς δώσει ποτέ 4 μαθήματα σε μια μέρα; Ή θα είμαι ο πρώτος τη Δευτέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μιας και έγραψα εγώ, να σας ρωτήσω, έχει κανείς δώσει ποτέ 4 μαθήματα σε μια μέρα; Ή θα είμαι ο πρώτος τη Δευτέρα;

Γουάτ ντα fuck, από τις 7 το πρωί θα δίνεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Τι θεός καθηγητής είναι αυτός; Πενταδικό σύστημα;

Μιας και έγραψα εγώ, να σας ρωτήσω, έχει κανείς δώσει ποτέ 4 μαθήματα σε μια μέρα; Ή θα είμαι ο πρώτος τη Δευτέρα;

Δν υπαρχουν σχολια.ο ανθρωπος δν παιζεται...
Εμεις δυο διναμε μια μερα κ παραπονιομασταν.τεσσερα;πως θα γινει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Δίνω 8:30, 11, 13:30 και 18:30. Αν περάσω και τα 4 σε μια μέρα θα μιλάμε για νέα στάνταρ στις επιτυχίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
κλαιω :( γιατι κόπηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Δίνω 8:30, 11, 13:30 και 18:30. Αν περάσω και τα 4 σε μια μέρα θα μιλάμε για νέα στάνταρ στις επιτυχίες
Από 1ο εξάμηνο χρωστάς μαν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χρωστάω περίπου 1 απ' όλα τα εξάμηνα. Αμαρτίες του παρελθόντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Πάει και το γενικό ενοχικό.Μένει εμπράγματο και ειδικό ποινικό. Ο θεός να βάλει το χέρι του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
αλλα 3 μαθηματα
και εχω δωσει ηδη 6
μαλλον τα χω περασει ολα..
περιμενω βαθμους..
καλη επιτυχια και στους υπολοιπους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
αλλα 3 μαθηματα
και εχω δωσει ηδη 6
μαλλον τα χω περασει ολα..
περιμενω βαθμους..
καλη επιτυχια και στους υπολοιπους!
Ποτε τελειωνεις την εξεταστικη;Νομιζω αρχισατε και πιο νωρις απο εμας.


Και γω αλλα 3 δινω -αλλα οποιος σκεφτηκε να βαλει αυριο 5.30-8.30 Διδακτικη των Μαθ και Παρασκευη 8.30-11.30 Αγγλικα,ειναι...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top