Εξεταστική

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εχω δώσει 9 και μένουν άλλα 6 και μια εργασία που 'χω να κάνω στη Γαλλική Λογοτεχνία. Είναι κυρίως μεταφράσεις, οπότε επιτέλους χαλαρά.

Δεν ξέρω αν το ψιλομετανιωνω που γαμηθηκα και τα έδωσα όλα, γιατί φοβάμαι τους βαθμούς. Ειδικά αν πέσει ο μ.ο. κάτω από 8 θα αναθεωρησω. Τώρα ό,τι έγινε, έγινε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ποια είσαι αεσύ δε θυμάμαι το nick Ερινυς

Ναι γιατί πριν φύγεις για διακοπές διαρκείας έγραφα ως _Evangeline_ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
κλαιω :( γιατι κόπηκα

Μην του μιλάτε του παιδιού, αφήστε το να κλάψει...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Nταξει αφου εφυγε Συνταγματικο και Γενικες Αρχες Αστικου ποιος μας πιανει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σε τι μάθημα κοπηκες?:(

:( μια βλακεια μαθημα που εξετάζεται με πολλαπλης :(

Ναι γιατί πριν φύγεις για διακοπές διαρκείας έγραφα ως _Evangeline_ :P
:P ναι ναι θυμάμαι την Evangeline

Μην του μιλάτε του παιδιού, αφήστε το να κλάψει...


:hmm: εχτές έκλεγα τώρα διαβάζω για το επόμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εχω δώσει 9 και μένουν άλλα 6 και μια εργασία που 'χω να κάνω στη Γαλλική Λογοτεχνία. Είναι κυρίως μεταφράσεις, οπότε επιτέλους χαλαρά.

Δεν ξέρω αν το ψιλομετανιωνω που γαμηθηκα και τα έδωσα όλα, γιατί φοβάμαι τους βαθμούς. Ειδικά αν πέσει ο μ.ο. κάτω από 8 θα αναθεωρησω. Τώρα ό,τι έγινε, έγινε. :/:
:worry::worry::worry::worry:

Θα δώσεις στο σύνολο 15 μαθήματα και ήθελες μ.ο. 8??? Ξαφνικά νιώθω πολύ χαζός :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Να πω κι εγώ.

Έδωσα χθες σήματα και πήρα τα τρία μου. :P

Παρασκευή όμως δίνω προγραμματισμό και θα πάρω το αίμα μου πίσω. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πώς λειτουργεί η αρνητική βαθμολογία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Στα ν λάθος, κόβονται τ βαθμοί.


OT: Things are looking grim.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Που είναι η Θάλεια να μου πει αν θυμάται πως μπαίνουν τα θέματα στην πληροφορική γιατί δεν μας είπαν τπτ πως θα ναι;;;;Άντε γιατί έχω αγχωθεί μπας και δεν προλαβω μεσα σε δυο ώρες και να κάνω τα προβληματα στον υπολογιστή(που να μας έχουν να γράψουμε και καμιά αναφορά....ωχ Παναγία μου) και να λύσω αλγόριθμο που δεν...ας καταλάβουν τελοσπάντων ότι οι περισσότεροι στο τμήμα φέτος είμαστε από θετική και δεν σκαμπάζουμε!!!!Γιατί τους αλγόριθμους μας τους έκαναν σε δυο ωρίτσες;;;
Ετσι τα πα γιατί δεν άντεχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Που είναι η Θάλεια να μου πει αν θυμάται πως μπαίνουν τα θέματα στην πληροφορική γιατί δεν μας είπαν τπτ πως θα ναι;;;;Άντε γιατί έχω αγχωθεί μπας και δεν προλαβω μεσα σε δυο ώρες και να κάνω τα προβληματα στον υπολογιστή(που να μας έχουν να γράψουμε και καμιά αναφορά....ωχ Παναγία μου) και να λύσω αλγόριθμο που δεν...ας καταλάβουν τελοσπάντων ότι οι περισσότεροι στο τμήμα φέτος είμαστε από θετική και δεν σκαμπάζουμε!!!!Γιατί τους αλγόριθμους μας τους έκαναν σε δυο ωρίτσες;;;
Ετσι τα πα γιατί δεν άντεχα!

Εδώ είμαι. :P
Δες τι μας έβαλαν. Αυτά τα πειράματα που κάνατε στο τέλος τα θυμάσαι; Τέτοια ακριβώς βάζουν! Με λίγα λόγια θα σας δώσουν ένα πρόβλημα-πείραμα και εσείς θα πρέπει να το γράψετε όμορφα σαν να έχετε να παραδώσετε εργασία (πίνακες, γραφήματα, εξισώσεις, λίγη θεωρία κτλ). Βασικά σας έδωσε ένα φυλλάδιο στο τέλος που έλεγε συνοπτικά πως γράφουμε μία εργασία; Να το μάθεις!! Αυτό χρειάζεται!
Ο αλγόριθμος που έβαλε σε εμάς ήταν εύκολος (αν και εγώ δεν το έχω με τους αλγορίθμους), αν θυμάμαι καλά ήταν η εύρεση περιττών αριθμών ή αρτίων ή κάτι τέτοιο.
Είναι εύκολο μάθημα, και συνήθως δεν μένει κόσμος. Αν θυμάμαι καλά η αντιστοιχία αλγορίθμου/εργασίας ήταν 3/7, αλλά αυτό το μάθαμε στα κρυφά δεν το έγραφε επάνω το φυλλάδιο που μας έδωσαν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ax Θάλεια είσαι υπέροχη χιλια θενκσ!!!!!!! ΤΠάντως από αλγόριθμους αυτά που γράφει το βιβλίοι περι μκδ δεν τα καταλαβαίνω!!!Μας έκανε ένα παράδειγμα ο Μπάκας στο μάθημα για δυο εξισώσεις αν είναι άρτιοι οι αριθμοί ή περιττοί και το κατάλαβα μια χαρα! Μακάρι να μας βάλει κάτι τέτοιο μωρε να περάσω το εργαστήριο να μην ξαναπάώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ax Θάλεια είσαι υπέροχη χιλια θενκσ!!!!!!! ΤΠάντως από αλγόριθμους αυτά που γράφει το βιβλίοι περι μκδ δεν τα καταλαβαίνω!!!Μας έκανε ένα παράδειγμα ο Μπάκας στο μάθημα για δυο εξισώσεις αν είναι άρτιοι οι αριθμοί ή περιττοί και το κατάλαβα μια χαρα! Μακάρι να μας βάλει κάτι τέτοιο μωρε να περάσω το εργαστήριο να μην ξαναπάώ....

Βασικά, ναι! Βρες όλους τους αλγορίθμους που έχετε κάνει (λίγοι ε; ) και σίγουρα θα πέσει κάτι από εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
απ έξω θα τους μάθω μου φαίνεται...
θενκς και πάλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Αφησα το τελευταίο μάθημα στην τύχη του κι ενώ ξέρω πως θα το μετανιωσω, αρνούμαι να κάνω μια προσπάθεια να διαβάσω, έστω και την τελευταία στιγμή. Τελικά είμαι για ΠΑΡΑ πολλές μπατσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Μα είναι δυνατόν να μάθω έκφυση κατάφυση νεύρωση και ενέργεια για τόσους μυς;
Πείτε μου.
Είναι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μα είναι δυνατόν να μάθω έκφυση κατάφυση νεύρωση και ενέργεια για τόσους μυς;
Πείτε μου.
Είναι;;

Ναι. Εμείς, δλδ, πως τα καταφέραμε και τα μάθαμε σ' ένα εξάμηνο; Αν μπερδεύεσαι, πιάσε και φτίαχνε πινακάκια με τους μύες, σε χαρτιά. Ο μόνος σίγουρος τρόπος για να τους μάθεις τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top