Εξεταστική

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ήρθα να μοιραστώ την χαρά μου μαζί σας...


ΠΕΡΑΣΑ ΑΓΓΕΙΑ-ΝΕΥΡΑ ΜΕ 5!! :D
:yahoo:

Άντε γεια τώρα!!
Πότε κιόλας βγήκαν τα αποτελέσματα?:eek:
Συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Παιδιά, πώς μαθαίνετε τους βαθμούς σας στη διάρκεια της εξεταστικής; Εγώ μόνο σε ένα μάθημα προφορικώς εξεταζόμενο γνωρίζω τον βαθμό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πότε κιόλας βγήκαν τα αποτελέσματα?:eek:
Συγχαρητήρια!

Σ' αυτό τα έβγαλαν άμεσα (και πολύ άργησαν), γιατί την Παρασκευή δίνουμε την συνέχειά του και έπρεπε να ξέρουμε αν περάσαμε...
Ευχαριστώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Παιδιά, πώς μαθαίνετε τους βαθμούς σας στη διάρκεια της εξεταστικής; Εγώ μόνο σε ένα μάθημα προφορικώς εξεταζόμενο γνωρίζω τον βαθμό μου.

Το θέμα αυτό είναι ένα από τα πιο ηλίθια ζητήματα στις ελληνικές σχολές.

Σε κάποιες σχολές όταν ο διδάσκοντας τελειώνει με την βαθμολόγηση των γραπτών στέλνει τα αποτελέσματα στην γραμματεία που -όσες φορές δεν είναι σε ηλεκτρονική μορφή τα πληκτρολογεί- και τα αναρτά στον πίνακα ανακοινώσεων.
(ναι, όπως το 1980 FUCK YEAH)

Υπάρχουν και αυτές που η γραμματεία κάνει τα παραπάνω και τα αναρτά και στο διαδίκτυο
(από μια άποψη, είναι μια πρόοδος και αυτή, νταξει)

Σε άλλες σχολές πάλι, όπως και στην δική μου(δοξα τω Θεω), έχουν πρόσβαση οι διδάσκοντες στην ιστοσελίδα του τμήματος και έτσι υπάρχει συνεχής και έγκαιρη ενημέρωση για τις βαθμολογίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ρε παιδιά δεν υπάρχει ένα υποτυπώδες χρονικό όριο για το πότε θα διορθώσει ένα καθηγητής τα γραπτά;;

Έχω δώσει ένα μάθημα από την προηγούμενη Παρασκευή. Έχουν περάσει 10 μέρες και ακόμα τίποτα.

Έχουν βγεί άλλα μαθήματα που δίναμε πιο μετά και δεν έχει βγεί αυτό να ξέρουμε τι κάναμε δηλαδή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά, πώς μαθαίνετε τους βαθμούς σας στη διάρκεια της εξεταστικής; Εγώ μόνο σε ένα μάθημα προφορικώς εξεταζόμενο γνωρίζω τον βαθμό μου.
Υπάρχουν και κάποιοι καθηγητές που μέσα σε μια εβδομάδα βγάζουν τα αποτελέσματα, οπότε ναι ίσως τα μάθεις και πριν το τέλος της εξεταστικής! Βέβαια νομίζω πως είναι λίγοι τέτοιοι καθηγητές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Μάλιστα. Κατάλαβα. Ευχαριστώ πολύ! :)

Εγώ έδωσα το πρώτο μάθημα πριν 12 μέρες, αλλά δεν υπάρχει τίποτα νεώτερο - πόσω μάλλον για τα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ρε παιδιά δεν υπάρχει ένα υποτυπώδες χρονικό όριο για το πότε θα διορθώσει ένα καθηγητής τα γραπτά;;

Έχω δώσει ένα μάθημα από την προηγούμενη Παρασκευή. Έχουν περάσει 10 μέρες και ακόμα τίποτα.

Έχουν βγεί άλλα μαθήματα που δίναμε πιο μετά και δεν έχει βγεί αυτό να ξέρουμε τι κάναμε δηλαδή!

Λενιώ, είστε υπερτυχεροί που υπάρχουν καθηγητές που τα βγάζουν σε λιγότερο από 10 μέρες.
Πέρσι για την Βιολογία περιμέναμε 32 μέρες μέχρι να αξιωθούνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λενιώ, είστε υπερτυχεροί που υπάρχουν καθηγητές που τα βγάζουν σε λιγότερο από 10 μέρες.
Πέρσι για την Βιολογία περιμέναμε 32 μέρες μέχρι να αξιωθούνε...
44 μέρες για μια πρόοδο;)
2 μήνες για ένα μάθημα πέρυσι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
3 μήνες για ένα μάθημα πέρυσι... :P Γράψαμε Ιανουάριο και βγήκε Απρίλιο! Πάμε να ανεβάσουμε το ρεκόρ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
3 μήνες για ένα μάθημα πέρυσι... :P Γράψαμε Ιανουάριο και βγήκε Απρίλιο! Πάμε να ανεβάσουμε το ρεκόρ :P
το 44 μέρες για μια πρόοδο σε κερδίζει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Μάλιστα. Κατάλαβα. Ευχαριστώ πολύ! :)

Εγώ έδωσα το πρώτο μάθημα πριν 12 μέρες, αλλά δεν υπάρχει τίποτα νεώτερο - πόσω μάλλον για τα υπόλοιπα.

Βιάζεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ρε παιδιά δεν υπάρχει ένα υποτυπώδες χρονικό όριο για το πότε θα διορθώσει ένα καθηγητής τα γραπτά;;
μου έχει τύχει σε (γραπτο πάντα) μάθημα να τα μάθω την άλλη μέρα, μου έχει τύχει και ένα μήνα μετά

κοινώς, όπως του καπνίσει του καθενός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σας εχω άσχημα: είχα δώσει εξεταστική ΙΟΥΝΙΟΥ και ο βαθμός βγήκε ΜΙΑ μέρα πριν την εξεταστική του ίδιου μαθηματος το ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. :D

Τεσπα, δίνω προφορικά σε μια ώρα και νυσταζωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Σας εχω άσχημα: είχα δώσει εξεταστική ΙΟΥΝΙΟΥ και ο βαθμός βγήκε ΜΙΑ μέρα πριν την εξεταστική του ίδιου μαθηματος το ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. :D

αυτό μου το έχουν πει και πιο παλιοι από το τμήμα μου.

Το είχαν κάνει οι έκτακτοι γιατί δεν τους είχαν πληρώσει
και την νύφη την πλήρωσαν εννοειται οι φοιτητές

φουλ ελληνική νοοτροπία! :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Καλύτερα ένα μαθημα να αργεί 2 και 3 μήνες και να διορθώνεται από τον καθηγητή παρά να βγαίνει την αλλη μέρα και.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
3 μήνες για ένα μάθημα πέρυσι... :P Γράψαμε Ιανουάριο και βγήκε Απρίλιο! Πάμε να ανεβάσουμε το ρεκόρ :P

Έχω περιμένει σε 2 μαθήματα, του ίδιου καθηγητή φυσικά, περισσότερο από τρίμηνο, οπότε δε με αγγίζει τίποτα πλέον. Σε αυτό το θέμα, δυστυχώς, σας τρώω ολους:P. Θυμάμαι που το συζητούσαμε πέρυσι.

Εμένα από το πρώτο μάθημα έχουν περάσει 12 μέρες, από το δεύτερο μόλις 6 και για το άλλο μας ανακοίνωσε πως τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν το λιγότερο σε ενα μηνα:mad:...

Edit: Και κάπου εδώ να σημειώσω ότι βαριέμαι να διαβάσω περιβαλλοντική αγωγή. Δε αντεχω άλλο να διαβάζω τέτοιες πιπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
εγω στο δευτερο ετος ειχα δωσει μαθημα ιουνιο, και ο βαθμος ειχε βγει μεσα οκτωβριου, επειδη ο καθηγητης το ειχε μαζι με γραπτα παλαιοτερων ετων και ξεχασε να το διορθωσει..!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Πάει και η μηχανική, ελπίζω να πάει γενικώς(μακάρι να το χω περάσει...πλιζ Θεέ...!!!!)
Και εσύ να ελπίζεις για ένα 5 και να ακούς τον ξάδερφο από μακρυά ότι το χει περάσει και με βαθμό:mad:!!! Αν όχι 10,9!!!!!!Κατέβα λίγο ξάδερφε ε!:P
Πάμε για πληροφορική τώρα...ε τι στο καλό, εκεί δεν θα γράψουμε;;;;;;!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top