Εξεταστική

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Καλύτερα ένα μαθημα να αργεί 2 και 3 μήνες
σιγά την διατριβή :P

έλεος!
2 μήνες για να διορθωθούν 200 κόλλες;
πόσο μάλλον τη στιγμή που την δουλειά στις περισσότερες περιπτώσεις την κάνουν μεταπτυχιακοί και υποψ. διδάκτορες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
σιγά την διατριβή :P

έλεος!
2 μήνες για να διορθωθούν 200 κόλλες;
πόσο μάλλον τη στιγμή που την δουλειά στις περισσότερες περιπτώσεις την κάνουν μεταπτυχιακοί και υποψ. διδάκτορες;
:worry:
αυτό λέω και εγώ

αν ένα μάθημα κάνει πολλές μέρες να διορθωθεί διορθώνεται από τον καθηγητή αν βγαίνει την αλλη μέρα συνήθως :P το διορθώνουν οι αλλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Πλήξη.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Εγραψα μαθηματικα σημερα..δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιοι καθηγητες βαζουν τετοια θεματα μονο για να σε κοψουν...χαλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βγήκε η φυσικοχημεία, πήρα 5 και το έκοψα ήδη! ήταν πραγματικά άτυχο το 5αρι, οπότε πιστεύω πως τον Σεπτέμβρη μπορώ να γράψω αρκετά καλύτερο βαθμό.
Έμαθα και μάλλον καλά νέα για μια άσκηση στο εργαστήριο Μικροβιολογίας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
σε 2 μερες γραφω κειμενα αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα πεθαινω !! :-p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
σε 2 μερες γραφω κειμενα αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα πεθαινω !! :-p

Αφού τά έχεις διαβάσει 1000 φορές, τί αγχώνεσαι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Δίνω την Πέμπτη "περιβαλλοντική αγωγή" και δεν έχω καταφέρει ακόμα να ανοίξω βιβλίο. Κουράστηκα ρε γαμωτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Δίνω την Πέμπτη "περιβαλλοντική αγωγή" και δεν έχω καταφέρει ακόμα να ανοίξω βιβλίο. Κουράστηκα ρε γαμωτο...

Ξεκουράσου!
Εγώ τις τελευταίες ημέρες νυστάζω συνέχεια! Στα 2 από τα 3 μαθήματα που έχω δώσει, πήγα εντελώς άυπνος, και κάθε φορά μετά διαλύεται το πρόγραμμά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ξεκουράσου!
Εγώ τις τελευταίες ημέρες νυστάζω συνέχεια! Στα 2 από τα 3 μαθήματα που έχω δώσει, πήγα εντελώς άυπνος, και κάθε φορά μετά διαλύεται το πρόγραμμά μου...
ειδικα οταν δινεις δημοσιο που να βρεις κουραγιο να ανοιξεις βιβλιο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
ειδικα οταν δινεις δημοσιο που να βρεις κουραγιο να ανοιξεις βιβλιο?:P
Είναι τραγική η κατάσταση.:eek::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
I got chopped up.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Είναι τραγική η κατάσταση.:eek::/:
πιο τραγικη δεν γινεται.αυτο το μαθημα μου προκαλει μια ταση προς εμετον.ειμαι η μοναδικη????;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Τελευταίο μάθημα την Παρασκευή και μετά ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!
Πέρασα την θερμοδυναμική με 10:clapup:.....για να δούμε και τα υπόλοιπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
πιο τραγικη δεν γινεται.αυτο το μαθημα μου προκαλει μια ταση προς εμετον.ειμαι η μοναδικη????;)

Εξ αρχής ήταν το μάθημα εκείνο, με το οποίο είχα τη λιγότερη (=> χειρότερη) επαφή. Ας μην πιάσουμε τα της ύλης τεκταινόμενα, που ακόμη ο καθένας μας διαβάζει ό,τι θέλει, και οι 2-/3-ετείς μάς βρίζουν κι από πάνω, καθώς είμαστε «χαζοί», επειδή ο τομέας του Δημοσίου δεν είναι ικανός να βγάλει μία κανονική, ξεκάθαρη ύλη. Αηδία έχει καταντήσει η υπόθεση. Άσε που στο κομμάτι της αποστήθισης είναι τρεις χειρότερο από όλα τα άλλα. Να δω τι θα γίνει με το Συνταγματικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μας την έχουν διδάξει κιόλας την ύλη , τρομάρα τους. :P

Εμπορικό και πάλι εμπορικό.

Εγραψα μαθηματικα σημερα..δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιοι καθηγητες βαζουν τετοια θεματα μονο για να σε κοψουν...χαλια..
Ισχύει αυτό.
σε 2 μερες γραφω κειμενα αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα πεθαινω !! :-p

Καβάφης θα πέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skotadismenos

Νεοφερμένος

Ο Στέλμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τελευταίο μάθημα την Παρασκευή και μετά ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!
Πέρασα την θερμοδυναμική με 10:clapup:.....για να δούμε και τα υπόλοιπα:P

Τι εννοείς "πέρασες" με 10? Το 10 δεν είναι πέρασα... Είναι τα πήρα όλα και έφυγα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Εξ αρχής ήταν το μάθημα εκείνο, με το οποίο είχα τη λιγότερη (=> χειρότερη) επαφή. Ας μην πιάσουμε τα της ύλης τεκταινόμενα, που ακόμη ο καθένας μας διαβάζει ό,τι θέλει, και οι 2-/3-ετείς μάς βρίζουν κι από πάνω, καθώς είμαστε «χαζοί», επειδή ο τομέας του Δημοσίου δεν είναι ικανός να βγάλει μία κανονική, ξεκάθαρη ύλη. Αηδία έχει καταντήσει η υπόθεση. Άσε που στο κομμάτι της αποστήθισης είναι τρεις χειρότερο από όλα τα άλλα. Να δω τι θα γίνει με το Συνταγματικό...
μα δεν ειναι πραγματα αυτα.το σιχαινομαι που το σιχαινομαι,διαβαζω και ο τι πιστευω εγω πως ειναι μεσα στην υλη.ενας χαμος.και 20 μερες να ειχα για αυτο το μαθημα ακρη δεν θα εβγαζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top