Εξεταστική

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Σειρά παίρνει το Εμπορικό Δίκαιο Ι !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Καλά-άριστα,σκατά,πολύ καλά.
Να δούμε τι θα κάνουμε σε μια ώρα στην φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
ωχ, μηχανική!αντε πρέπει να την ξεκινήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αγγλικά Ι.
Αυτή την εβδομάδα είμαι χαλαρή, ναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Σειρά παίρνει η Φυσικοχημεία! Σήμερα μάλλον θα βγουν τα αποτελέσματα της προόδου της Φυσιολογίας:cold:

Φυσικοχημεία, απλά χάος :D.

Και γω ξεκινάω επισήμως σήμερα την πρώτη μου εξεταστική με Αγγλικά. Μετά έρχονται τα ζόρια :worry: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Σε 3 ώρες δίνω "Ποσοτική και Ποιοτική ανάλυση ερευνητικών δεδομένων":/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.


Φυσικοχημεία, απλά χάος :D.

Και γω ξεκινάω επισήμως σήμερα την πρώτη μου εξεταστική με Αγγλικά. Μετά έρχονται τα ζόρια :worry: .
Όλοι λένε οτι είναι λίγα και εύκολα:confused: Γιατί χάος?:hmm:
Έσκισες?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Και γω σε 2 Αγγλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Χθες "Εισαγωγη στην Κοινωνικη Εργασια", Σημερα "Εισαγωγη στην Πολιτικη Επιστημη",Αυριο "Κοινωνια και Περιβαλλον" και την Παρασκευη "Μεθοδολογια της Κοινωνικης Ερευνας Ι" και τελος, 31/1 "Οργανωση και δυναμικη της κοινωνιας"!
Αντε να τελειωνω σιγα-σιγα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
πρωτο μαθημα σημερα και τα πηγα χαλια, με το ζορι να περασω με 5!!!!!που δεν το βλεπω..... εμ 1000 σελ να τις μαθουμε σε 3 μερες!!! δεν γινοταν και τωρα για τη παρασκευη εχω να μαθω 500!!!!:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν ψήθηκε να βγάλει τα αποτελέσματα της προόδου, τι το λέει αφού δεν πρόκειται να το κάνει :P Υπομονή, αύριο μπορεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Όλοι λένε οτι είναι λίγα και εύκολα:confused: Γιατί χάος?:hmm:
Έσκισες?:D

Δεν ξέρω τι λένε, εγώ πάντως ηλεκτροχημεία και στατιστική μηχανική δεν καταλαβαίνω τίποτα:D:D.
Καλά πήγα μάλλον :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.


Δεν ξέρω τι λένε, εγώ πάντως ηλεκτροχημεία και στατιστική μηχανική δεν καταλαβαίνω τίποτα:D:D.
Καλά πήγα μάλλον :P .
Εντάξει και εγω δεν καταλαβαίνω τίποτα απολύτως, αλλά διάβασε από διαφάνειες και δες πολύ καλά τις ασκήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εντάξει και εγω δεν καταλαβαίνω τίποτα απολύτως, αλλά διάβασε από διαφάνειες και δες πολύ καλά τις ασκήσεις!

Τις έχεις δει τις διαφάνειεεεες??????? Είναι ό,τι να' ναι!! Σε κάποιες έχει μόνο τύπους και αριθμούς, δεν εξηγεί τίποτα. Άσε που εμείς έχουμε άλλο βιβλίο από το δικό σας και είναι πολλοί τύποι που δεν τους γράφει το δικό μας... Και τις ασκήσεις να τις κοιτάξω, δεν καταλαβαίνω όμως :redface:. Δεν θα το περάσω, είναι γεγονός:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Ελπίζω οτι αυτό το ανιμ να μην περιγράφει ΜΟΝΟ εμένα.Ε;


Overdose.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Εσκισα. Υπολόγιζε γύρω στο 9 σε ένα τρομερά απαιτητικό μάθημα, καθαρά θετικοτεχνολιγου περιεχομένου. Επιτρέψτε μου να δηλώσω περήφανος για τον εαυτό μου:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Εσκισα. Υπολόγιζε γύρω στο 9 σε ένα τρομερά απαιτητικό μάθημα, καθαρά θετικοτεχνολιγου περιεχομένου. Επιτρέψτε μου να δηλώσω περήφανος για τον εαυτό μου:)!!

Συγχαρητήρια :D
Και εγώ έκανα τρομερή αρχή για το πρώτο μου φοιτητικό μάθημα!!! Χτύπησα ένα 9αράκι... ούτε που κατάλαβα από που μου'ρθε... :P Η χάρα μου δεν περιγράφονταν όταν είδα το βαθμό :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top